35049
  • Solt
    #17940
    Mit össze tudtok egyből hisztizni! :D

    Semmi baja az ArmA1-nek a Vistával... 1.08 óta azzal tolom... ;)

    A pöcs nem vicc... belekerült az árnyék, ( eddig nem volt, ha bekapcsoltad az élsimítást ) ettől kezd szaggatni...

    Türelem Urak... türelem... ez nem az a játék, aminek neki esek mint tót az anyjának... ha valami nem megy, lehiggadunk, kérdezünk, nem hozunk hisztérikus, és elhamarkodott döntést, valamint nem teszünk dühből butuska kijelentést! :)
  • w77d
    #17939
    na most ezt még megpróbálom, ha nem lesz jó, akkor úgy jár ez is mint az eredeti ARMA1-em, eladom....
  • tpM
    #17938
    Nekem is ez volt, sérült votl a patch, szedd le armedassault.info-ról. (Persze újra kell telepíteni a játékot előtte, mert így szétcseszte a pbo-t :()
  • w77d
    #17937
    nah jo nálam semmi sem stimmel a játékkal. nincs választhat kampány meg semmi, minden üres :S
  • The Protector
    #17936
    Hy.A demot érdemes kipróbálni?Mennyire bugos?És mit tartalmaz?
    Jah és nekem a German warezbeta nagyon szarul futott.Elképzelhető h ez jobban fog?
  • LoCk
    #17935
    Ez a pach egy vicc?
    Miutan feltettem a teljesen folyamatos jatek ua. beallitason egy szaggatas halmaz lett. AAAARRRRRGHHHHH!
  • w77d
    #17934
    a kibaszott patch pl olyat keres, hogy dubbing.pbo.valami.... ötlet?? már megint csak kibasztam a pénzt a semmire? az ARMA1 sem ment nekem mert a vista nem szerette...
  • w77d
    #17933
    ha telepítés után índítom a játékot akkor is kiírja ezt, hogy nem talál valami fegyver addon csomagot.
    a menüben meg hiányoznak betűk és a beállításokban egybecsúsznak az opciók :S
  • w77d
    #17932
    gyerekek nem emgy fel a patch, mert nem talál valami addonokat....
  • w77d
    #17931
    nna végre ma eljutottam megvenni a játékot... de kurva hosszan telepít :D
  • obe
    #17930
    most nézem, nekem is ezt írta, valamint hogy töltsek le egy másikat mert eez sérült, nos egy másikat is leszedtem, ugyanez a probléma..még a dx9 frissítést kipróbálom
  • kamaszaki
    #17929
    THX! Sikerült, már nem késik egyátalán.
  • obe
    #17928
    szia...én ezt szívtam le, filefront-ra irányít, de kicsomagolás után, telepítéskor egy csomó hibás fáljt talál benn, neked nem volt ilyen gondod?..eredeti játék, 9,6 catalyst, esetleg dx9 frissítése?..utoljára a total war empires felrakása frissítette a dx-et...köszi
  • kamaszaki
    #17927
    Legtöbbször több másodpercet is késik:S
  • Petko
    #17926
    ha arra gondolsz, hogy huzod az egeret, és van néhány tized másodperces késés rá, ez másnak is van (nekem is)
    lehet hogy a kártya miatt van, mert gyenge neki
    egyedüli ismert megoldás hogy az nvidia control panelben a prerender framet leveszed 3 ról 1 re
  • macleody
    #17925
    2600XT-vel engem még kevésbé :) Köszi.
  • csige791
    #17924
    3. az ARMA II
  • kamaszaki
    #17923
    Semmi gond a billemmel, illetve egeremmel.
    8600, 2,5Gb RAM, 2,8 dual. MINIMUM grafikán is sokszor előfordul, hogy elcsúszik az egész.
  • priluki
    #17922
    asszem az ujabba lehet már állitani az élsimitást.. bár ez a veszély engem nem fenyeget,igyis kötéltánc az fps
  • macleody
    #17921
    Mi a különbség az 1.02.58064 és az 1.02.58134-es patch között?
  • Micsu
    #17920
    lehet beszart a rádiós egered ill billed :D
  • kamaszaki
    #17919
    Miért van az, hogy később reagál mindenre a játék? (Arma1)
    Nem akadozik, csak későb reagál.
  • Solt
    #17918
    Pedig finom voltam és Nőies! :D
  • rogan99
    #17917
    Kipróbáltam a demót. 1920x1200 minden magas AA kikapcs 25-35fps de gyakran beröcög fordulásnál sajna. Sztem megveszem:)

    Valahol olvastam valami olyasmit h valamelyik patch után át lehet álítani a nyelvet angolra. Ez igaz?
  • MrJoe
    #17916
    Ez nemvolt szép :D
  • tpM
    #17915
  • Solt
    #17914
    Na! Ne hízelegj... nem áll jól! :D Egyébként hallottad, hogy a Te korodban még szülői engedély kell az ArmA2-höz? :D :D Azért nem indul... írass alá egy igazolást Ancival... :D

  • tpM
    #17913
    na neked meg főleg :D
  • MrJoe
    #17912
    Fellázad Szappanfalván drága Lámpa Ernő barátunk :D
  • tpM
    #17911
    Kussolj, te nyilasfasiszta féreg!:D
  • macleody
    #17910
    lol...
  • Solt
    #17909
    Lefordítom:

    Error code: 1 = Tini csíter

    :D :D :D
  • Solt
    #17908
    Igen! Ez az ArmA2 noob szűrője... fennakadtál!
  • tpM
    #17907
    Ilyet csak én kaptam patchelés közben?

    Update 1.01-1.02\ADDONS\DUBBING.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
  • Micsu
    #17906
    amúgy sztem a post processt azért nem rossz minimumon vagy átlagoson hagyni mert a messze lévő gusztustalan tájak jobban festenek ami közel van az amúgy is éles
  • Icebird
    #17905
    Ne is mond, felraktam azért normálra, mégis valahogy kinézzen, mert az 50%-os 3D felbontástól hányni lehet!
  • Micsu
    #17904
    a legújabb patchben már van élsimítás is, 10 helyett 5 fps? :D
  • Icebird
    #17903
    1.02-től kikapcsolható a post-process ami az elmosódást is csinálja.
  • steve89
    #17902
    Ezt az elmosódás effektet h lehet kikapcsolni amikor fordulok ide oda, ja meg azt h belenézek a napba azt kurva sötét lex a kép szval ezeket :D
  • repvez
    #17901
    A demoba milyen korlátozások vannak? a pálya méretén kivül.
    Lehet csinálni saját küldetéseket vagy a multija menynire van korlátozva, mert a kolégákkal jo lenne kiprobálni esetleg saját küldetésekkel .