35049
  • macleody
    #18020
    Na meg is van a hiba. Nem azt a csávót kell elsősegélyben részasíteni. Kicsit messzebb van egy másik, nézz körül.
  • DrRadon
    #18019
    Szívesen. Csak azért ajánlottam, nehogy az legyen, hogy 10 perc után uninstall, mert találkoztál pár buggal. (egyébként ezek szerint mindenütt működik, csak ott nem. Gondolom azért, mert már kezelésbe vette a másik)

    Hidd el nagyon remek játékélményt nyújt, főleg coopban és vs-ben.
  • Molnibalage
    #18018
    Én ez látom. Rongyosra nyomkodtam a középső gombot a katona körül. Több különféle helyzetben is. A multira majd esetleg később ráérek, köszi az ajánlatot.
  • DrRadon
    #18017
    Biztos. Multiban majdnem minden működik. (Azért majdnem, mert vannak hibás pályák, de csak ritkán és azok sem életveszélyesen)
  • Molnibalage
    #18016
    Biztos? Soha nem játszottam emberszimálátorral. Nem azzal akarom kezdeni, hogy 20 percig folyamatosan csak kérdezgetek, hogy ez miért és az miért nem jó. Ha már legalább irányítani tudom a manust akkor jöhet egy próba. Most töltök fel egy videót, hogy én mit tudtam kihozni.
  • macleody
    #18015
    Befejezem a videó konvertálást és megnézem nálam mi a helyzet.
  • DrRadon
    #18014
    Balage türelem. Menj multizni, az az élmény nem a kiképzés. És menetközben rájössz mindenre.
  • w77d
    #18013
    pedig teljesen egyértelmű, már csak az a kérdés, hogy mi baszta el a te verziódat...
  • Molnibalage
    #18012
    Nálam egyszerűen nem törétnik semmi a középső kikkre. Minden deafulton van. További vicc, hogy a kiképzés első másodperceiben hangzik el, hogy az útvonalpontok jelzi, hogy merre kell mennem. Nos.

    1. Nincs semmiféle "HUD". Persze meglepő lenne, ha lenne.

    2. A térképen sincs semmi.

    Nem szokásom egyből fikázni egy játékot, de hát ez így egy rossz vicc. Játszhatatlan. A tutorial része nem játszható. Ennyire béne meg nem vagyok. Azt mondja, hogy a cselekvés menüből kéne választani. Az baszik közölni, hogy hogyan érhető el és a billentűzet listában sincs ilyen.

    Ezek komolyan gondolták ezt?
  • w77d
    #18011
    nálam csak annyi, hogy ránézek a sebesültre, középső klikk, görgüvel kiválasztom hogy húzni vagy gyógyítani akarok és bal klikk...
  • w77d
    #18010
    hát megpróbáltam, de tiszta fű lettem és semmit sem haladtam XXD
  • Molnibalage
    #18009
    Sajnos semmit sem törénik az egérgörgő használatára. Az égvilágon semmi. Görgetem, nyomom, de semmi. Vagy előtte space-szel ki kell jelölni célként? Tényleg szánjon meg már valaki azzal, hogy hogyan kell lépésről lépésre.

    Azért nevetséges, hogy egy repszimmel el tudok játszani, de ezzel nem boldogulok és a játékban sincs semmi segítség. Az ilyen hülyeségekkel tudják elvenni az ember kedvét...
  • macleody
    #18008
    Te meg baxtál úszni mi? Dezertőr :)
  • w77d
    #18007
    nekem még az volt durva, amikor a tengerpartról indultam, mentem a szárazföldre befelé vagy negyed órát, erre azt mondja, hogy ússzak 30sec alatt 50 métert... ott állok egy hegy tetején és nézek XXD
  • macleody
    #18006
    Kiképzésen még nem próbáltam csak bevetésen. Odamész hozzá tekersz egyet az egérgörgőn és ott lesz a választható dolgok közt.
  • macleody
    #18005
    Hát ezeken hangosan felröhögtem :D
    Én meg körberepkedtem helivel a szerkesztőben a térképet. Ketteskét visszaküldtem a kiindulópontra, erre félúton belerongyolt egy hegyoldalba.
  • Molnibalage
    #18004
    Árulja már el nekem valaki, hogy hogyan lehe a sebesült katonát felkapni a kiképzésen.

    No offense, de kevés ennyire elbaszott irányítású játékkal találkoztam eddig. 10-szeri keylist átnyálazás után sem találtam meg.
  • DOGMAN
    #18003
    Mehhe megnéztem a kecskét mint tanyasi feeling összetevőt.
    Tud futni max 5 km/h- sebességgel, aszingya a feladat: szaladj el minimum 180 méterre 20 sec alatt. hát ezt elbuktad ...
  • w77d
    #18002
    a játékban az a legjobb mód, amikor a fegyvereket járműveket és élőlényeket lehet kipróbálni. Kibaszott jó, hogy a tesztelés közben fogadhatsz el feladatokat és kapsz értük pontokat mik unlockolnak további elemeket. Most például egy csirkével menekültem az orvvadászok elöl XXD
  • 0Fritz0
    #18001
    Ekkora felbontáson kemény 10-12 fps dukál.
    Bár nincs egetverő különbség az átlagos és a magas beállítás között.

  • lerboy
    #18000
    Alapvetően CPU kell hozzá és RAM.

    Nekem c8200@3200 + 4 Giga 800-as DDR2 vista 64-en simán fut 1600X1050 felbontáson. Ha gyorsan kocsikázok, akkor néha beröccen, de nem zavaró.

    A látótáv nálam 3400m, és minden beállítás magas.

    A VGA-m 8800Gt IGB Rammal, nincs húzva.
  • priluki
    #17999
    ezt amit irtál lassan a faq-ba lehetne tenni sztm.. hehe
  • Solt
    #17998
    Hölgyeim! Itt nem ( csak ) a hiper-szuper grafika eszi az erőforrást, hanem a nagy látótáv, illetve az AI. Állítólag 4 magos gép "illik" hozzá. Emellett persze az optimalizáció sem az igazi, de akinek van szimulátoros múltja bármilyen téren, az tudhatja, hogy itt a háttérben zajló fizikai számítások is rengeteg erőforrást elvisznek.

    Kompromisszum... Nálam [email protected] + 512-s HD4870, minden normálon, látótáv 3km, felbontás 1680x1050, és még a kampány alatt is megvan a minimum 22-25 fps... így sem randa... ennél szebb képhez 4magos, és 1GB-s VGA kell...

    Próbáljunk már meg ezen túl lépni... ;)
  • GCsab
    #17997
    Nem tudom elindítani a játékot... Vagyis a játék elindul csak amikor elakarok kezdeni pl egy pálya tervezést akkor azt írja hogy valami cfg hiányzik... Mit tegyek?
    Előre is kösz a választ!
  • [NST]Cifu
    #17996
    A hiba a te készülékedben van, nálam hasonló gép van (E8500@3,4Ghz, 4giga ram, HD4870X2, Vista 64bit, stb.) és bizony 1920x1080-as felbontásban, csak nem minden maxon (Post process alacsonyan, élsimitás alacsonyan, a többi maxon) teljesen játszható a játék. Ahol gondok vannak, például a Vörös Aratás küldiben, ott a CPU gyenge sajnos, a sok AI, a ballisztika és hasonló számítása bizony már kemény dió...
  • w77d
    #17995
    hát gyerekek így egy óra próbálkozás után a játék alap jó ötletét agyoncsapja a programozás... miért nem lehet már hozzáértőket felvenni??
  • barmi
    #17994
    ... és telistele van óriásbugokkal
  • w77d
    #17993
    igen, nagyon hiper szarul optimalizált a játék...
  • EK1TEP
    #17992
    Hát emberek én nem értem ezt a játékot!
    Úgy akadozik mintha hiper szuper grafikálya lenne közben meg minden alapon van hagyva ahogy a gép állította meg nem tölti a textúrát nem tudja eldönteni mit töltsön be a leégett kocsit vagy a jót pfff...
    Másnak is szarul fut?
  • w77d
    #17991
    nna sikerült felpecselni, max beállításokon diavetítés :S
    visszább vettem a beállításokat, csak most meg a játékban az egér szarakszik, ugrál vissza oda ahonnan elindultam...
  • a.carkey
    #17990
    Half Life 2nél éreztem hasonlót.
  • barmi
    #17989
    Ohh, hát ez ilyen egyszerű? Azt hittem ennél bonyolultabb a megoldás .) Körül sem néztem rendesen a beállítások között

    köszi!
  • w77d
    #17988
    most a patch csak az air2.pbo-t nem tudta felpeccselni ott van a fájl a helyén azt megnézte, de nem tudja peccselni, viszont a peccs telepítő megy tovább...

    ezt hozta ki: Update 1.01-1.02\ADDONS\AIR2.PBO.UPD cannot be applied, error xdelta3 returned error code: 1
  • Scottt
    #17987
    Beállítások,játék beállítások és ott a fej billegés vagy mi a franca csúszkát elhúzod tövib balra^^
  • barmi
    #17986
    Nics valami mód hogy kikapcsoljam ezt a borzalmas futás és kúszás közbeni imbolygást valahogy mert én szabályosan rosszul leszek tőle rövid idő alatt... kiver a hideg veríték, felfordul a gyomrom és hányingerem lesz. és ez komoly! nem kamu
  • w77d
    #17985
    nna mingyá befelyezni a teleptést, felpeccselem oszt mehet a móka XD
  • barmi
    #17984
    Jó bugos ez a demo is ...





    ...
  • w77d
    #17983
    hehe XD
  • n003
    #17982
    owl indaház :DDD

    skaccok köszi a tegnapi lődözést és bocs ha néha noob voltam ;))
  • w77d
    #17981
    nna szó nélkül becserélték. A mostani DVD-n már vannak fájlok az addon mappába is és a telepítés is szép folyamatos :)