35049
  • DOGMAN
    #18140
    Béna vagy...ennyi
  • DOGMAN
    #18139
    Ezt hívják a játszhatóság oltárán tett áldozatnak.

    Hogy Storm szösszenetét kövessem: Armában ez 20%, COD-ban meg 98% a valóságból levonva :D
  • EK1TEP
    #18138
    Simán egyet értek veled ez egy kalap sz*r játék nem értem mi a jó benne!
    Csináltam a hadjáratot azt mire oda futottam az ellenséges területre (megjegyszer szakértő nehézségi szinten!) mér kilőtték azt a 3db ellenállót mer kb ennyi szokott lenni az ellenség a játékban... azt futkosok össze vissza mennek a kocsik meg mittom emberek szaladgálnak én meg ki sem próbáltam még a mesterlövész puskám emberre mert csak halottakat látok mindenhol...milyen játék ez?Tájat nézegessem vagy mi?Táj meg olyan ronda hogy nem tudom nézni mer a foltos pixelhalmaz zizegő fáktól rosszul leszek!Gépigénye is van de miért amikor nagy ratyi az egész!Ne mondjátok hogy MI meg mittom mer 2000-re van állítva a látótáv azt még mindig akad azt van 5 katona mellettem...Semmi háború feelinje nincs nagy baszott terep azt mire eljutok valahová a többiek szétírtanak mindenkit.Na ennyit erről!
  • 747 Heavy
    #18137
    Ne haragudj, nem ertek Veled egyet...
    Mert miben is van koze barmifele szimulaciohoz a gamenak..?
    (en alapvetoen sim-fan vagyok azert is vettem meg)
    Nehany pelda: 1. Mit szimulal hogy RPG-7-tel seggbe(!) lovok 1 AVTP-7-est es csak(!)szepen elporlik rajta a toltet..?(ilyen aspektusbol 1 T-72 is elszallna sztm..)
    2. Ha egy elesett katonatol elveszem a raketavetojet miert csak egy toltetet vehetek magamhoz..?(egy katona minimum 6 db-t is vihet magaval az egyeni loveszfegyvere mellett 180db loszerrel)Es miert nem vihetek magammal a Dragunov-omhoz legalabb egy geppisztolyt(pl.MP-5)..Egy katona nem birna el cipelni..?(foleg ha felkelo vagyok es a valosagban ilyen variacio siman elkepzelheto)
    3. Naplemente utan M-107-tel a repter szemelyzetet probalom semlegesiteni kb 600(!)m tavolsagbol es az elso leadott lovesem utan(altalaban csak egyet szoktam utana poziciot valtok ahogy a valosagban) a tobb 100(!)meterre levo pilota egy AKSU-bol 2 lovesbol leszed..!!!
    Ugy hogy felhomaly van es ghili suitban az eroben lathatatlanul lapulok....!!
    Ne haragudj...!Mi ebben a szimulacio..?????
    Akarsz meg 1000 peldat..????
    De CSAK 1-et mondj hogy miben szimulacio....
    Ezeket leszamitva(foleg a kuldetesszerkeszto miatt)szeretnemmmegismerni jobban a gamet, es ha mar megy multizni is kicsit...
    Csao...!
  • 747 Heavy
    #18136
    udv...!
    meg mindig a szerkesztovel kuzdok...
    csinaltam egy kuldit ahol helivel szallok fel egy repterrol es hogy kisse realisztikusabb, elobb legyen a latvany, betettem 1 eppen felszallo herkulest is..
    gyonyoruen elemelkedik de amikor eleri a kuszobot leborit es szepen belefurodik a kiserdobe gyonyoru robbanasi effektet produkalva...
    barmhova jeloltem ki a waypoint-okat(es kiprobaltam 1000 fele variaciot a viselkedesere,sebesseg,stb)...
    miert van ez..?
    tud valaki megoldast..?
  • Icebird
    #18135
    Aki stratégának érzi magát, szeret AI-val pöcsölni és fekszik neki a stratégiában megszokott irányítás, annak OFP óta ugynevezett taktikai nézetben lehetősége van belasszózni a borgyukat, számozni és terelni őket! ArmA2-ben meg ennek egy magasabb szintje a High Command!
  • DOGMAN
    #18134
    Ő ad neked oda szerkesztési jogot. Én is adhatnék de inkább Ő döntse el. Arma.hu-n regelsz, azt irsz neki PM-et.
  • Vorpal
    #18133
    Jó hát ezt összerakni 30p volt - nyilván nem tudom ki az a Szekig és nem tudom miért kéne megtámadnom(?).
    GYIK re panaszkodtatok és hát ide vagy oda írhattok GYIK et - rettentő könnyű használni a wikiket - és az is választ kap a kérdéseire aki nincs benne a klikketekben.
  • DOGMAN
    #18132
    amúgy meg ott virít a menüje armahu fejléc jobb szélén...
  • DOGMAN
    #18131
    aszittem tudsz róla
    ha lesz oda accod egyszerűen copy-paste azt jólvan, a java melót már megcsináltad vele, igyis úgyis...
  • Vorpal
    #18130
    Óóó öregem - miért is szóltál volna, igaz.
  • DOGMAN
    #18129
    nem akartam mondani hátha rájössz magadtól: itt egy wiki már a magyar szerveren csak emberek nincsenek akik feltöltsék.
    szal megtámadod Szekig-et és már csinálhatod is.

    http://wiki.armed-assault.hu/index.php/Kezd%C5%91lap
  • Vorpal
    #18128
    Na fiuk, lányok és öregek - nézzétek meg, gyorsan csináltam egy ArmA2 wikit - regizhettek és túráztathatjátok, aki regizik mindenhez van joga - törölni, visszaállítani stb.

    A többit a wikiben - és elmondjátok megfelel-e.

    ArmA2 Wiki
  • Amery
    #18127
    Jött ki külön angolosítás a múlt héten, olvass vissza, meglesz a link vhol.
  • rogan99
    #18126
    Megvettem a játékot:) Mikor van a főműsoridő a fenti szerveren?
    Nem arról volt szó h a patch után át lehet állítani a nyelvet angolra?
  • Sanyix
    #18125
    Itten van!

    Mindenkinek ajánlom a megnézését/meghallgatását :D
  • Sanyix
    #18124
    Megvan :D
    majd ha hazaérek feltöltöm valahova, a távoli asztal lassú :)
  • Stormbird
    #18123
    Nem. Pepikéről van szó az egykori és méltán híres nemes ellenfelünk a [HUN] klán oszlopos tagjáról.
  • Fürtös
    #18122
    Kedvesem...mi a f*szt csinálsz kedvesem
    Ha valakinek megvan linkelje be!
  • JohnnySmith
    #18121
    (csak elkalandoztam de nem Petiqe-ről van szó? :D Őt ismerem a ZSÍR-ból)
  • Sanyix
    #18120
    "ülj be abba a kurva t80-ba!" :D
  • Stormbird
    #18119
    Sorry...
    Pepipék=Pepikét :)
  • Stormbird
    #18118
    Kétségtelenül igazad van.
    De azé' ne menjünk má' el szó nélkül az a tény mellett, hogy ez akkoriban egy forradalmian új, semmihez sen hasonlítható gáma volt. Egyszerűen felüdülés volt a sok futkározzunk három szobában meg néha a pincében típusú förmedvényekhez képest, amiknek alternatívája volt még a menjünk mindig a korlátok, sövények, romok és autóroncsok által határolt, 20m széles ösvényen előre a lenini úton gáma.

    Arról nem is beszélve, hogy a Cold War Crisis és a Resistance kampányok nagyon ZSÍRul voltak megszerkesztve. Olyan fílingjük volt, hogy nemegyszer dobtam el fél méterre az egeret éjjel háromkor, mikor alkonyulatkor a ködös-esős erdőben egyszercsak elémtoppant egy egész szakasz

    Végig is nyomtam mindkét kampányt (A Red Hammer-t nem. Az felejtős volt)
    Részemről ezekkel véget is ért a kombájnkodjunk korszak, mivel kiderült, hogy én és az Ai-aim jobbak vagyunk a gép AI-ainál Ráadásul sokkal élvezetesebb volt a Blondyt vagy a Pepipék nagynéha AK végre kapni egy CTF multiban
  • Solt
    #18117
    Mikor voltál utoljára nővel? Kicsit beleélted magad! :D
  • DrRadon
    #18116
    Ja, az első két vörös száraz, a harmadik meg hát... kétszer is.
  • DrRadon
    #18115
    Azért neked mint OFP-s veteránnak valahol a lelked mélyén el kell ismerned, hogy a kampány is tud jó lenni. Emlékezz csak amikor OFP-ben lelőtték a géped, fogságba kerültél és a sátorból bámultad a BMP-t. Emlékszel még az adrenalinra?

    Na, ha ezt a feelinget bármelyik multis vs visszaadja akkor megiszok a tiszteletedre egy üveg vöröset kísérőnek a másik vöröshöz, mindezt az ölemben egy forróvérü vörössel.
  • Feró Flex
    #18114
  • fkubi
    #18113
    "Azé' mégis aszondom néked, hogy legyen béke és mindenki játszon ahogy akar, valamint igyon sok vörösboros vörösbort, mert az jó"

    A bor, mint tudjuk voros. De foleg szaraz Storm, szaraz!
  • Stormbird
    #18112
    No, akkor bizony te a 15%-ba tartozol
    Neked ott a helyed a "másik" fórumon Lacko és Konrad társaságában.
    Őket homlokhoz szorított csőretöltött szárazkolbásszal sem lehetne kényszeríteni egy jó kis multi zordulásra. De ez legyen az ő problémájuk. Ha nekik ahhoz van kedvük, hogy évszám azon molyoljanak, hogy kiderüljön, az általuk vezérelt AI vagy a gép által vezérelt-e a hülyébb, hát lelkük rajta. Nincs ezzel semmi gond. Az a jó ebben a játékban, hogy mindenki megtalálhatja benne a magának való szórakozást.

    "...egy jó kampit több ezren töltenek le...
    Csak emlékeztetnélek, hogy "A szemétdombra milliárdnyi légy jár. Ennyien nem lehetnek hülyék."
    Pedig de!

    Azé' mégis aszondom néked, hogy legyen béke és mindenki játszon ahogy akar, valamint igyon sok vörösboros vörösbort, mert az jó
  • kelemenlajos
    #18111
    az armory pont limitekről van valakinek valami listája?
  • tpM
    #18110
    Szekig dugta el a hentaplókat, ki tudja hova :)
  • Fürtös
    #18109
    Kampány! Mer sikítok.
    A Scampi vagy ahogy te írod: kampi az polip a digóknál
  • Fürtös
    #18108
    Höjjdemán barátom!

    Nehéz az AI.-t irányítani???
    Nem nehéz az... próbálj meg egy rakat beszittyózott ofp veteránt irányítani egy versus fronton...na az nehéz:D
    Utánna könnyes szemmel simogatnád a butuska AI.-k Rohambilis fejecskéjét...

    Juteszembe:Tempike hentnaplot akarok de izibe!
    Küld e-mailben vagy ahogy akarod de kell!
  • DOGMAN
    #18107
    Akkor legyen 85%-14%-és 1% az vagytok tik :D
  • Feró Flex
    #18106
    "Azt meg majd később belátod, hogy ezt a gámát a népek 85% a multi miatt veszi meg. A maradék 15% pedig tévedésből. Még ráérsz eldönteni, hogy te hova tartozol :)"
    Kurva nagy hülyeséget irtál,szerintem kicsit legyél óvatosabb.Nagyon nagy szerkesztői élet van és nálunk is vannak nagyon komoly küldetés szekesztők.Egy jó kampi összehozása igencsak közös-multi dolog,egy jó kampit több ezren töltenek le,egy jó kampin napokat lehet szórakozní.Továbbá óriási tudást igényel összerakni hetekig és hónapogik tart mire elkészűl.
  • csige791
    #18105
    pont tegnap vettem egy saitek fülest, nagyon durva, mert a durvabb hangokra van benne ilyen vibralos effect, pl ha elrepul melletem egy repuló, vagy naggyobb robbanaok vannak az egesz fejem remeg, tehát kemny a feeling , igaz kell bele plusz elem, vagy be kell dugni usb-be is, az áram ellátás miatt - vagy nincs vibration effect.
  • Stormbird
    #18104
    "Én mindenképpen valami Logitech-re gondoltam.

    Felecccsed el!
    Több Logitech joyom is volt és fejlesztőmérnökeik megfeszített munkája eredményeként volt olyan is ami már akár két hónapig is bírta!

    Jól mondja a Solt kolléga: Saitek ami kell neked. Azok valamiért -előttem ismeretlen okból- ellenségeik maguknak és csupa tartós, megbízható joyt gyártanak.
  • Solt
    #18103
    Logitech kormányok terén jó, a joy-ok már nem annyira. Saitek Evo-t nézzél... ár/érték arányban ( szerintem és sok más szoba pilóta szerint ) ez a legjobb a középkategóriában...
  • Solt
    #18102
    Hogy a tyúk csípjem mög! :D
  • Solt
    #18101
    És nem voltam ott... "szerencséjük" volt a hülyegyerekképző doboz védőinek! :D