35049
  • tpM
    #18260
    1337sp33k
  • DOGMAN
    #18259
    LOLL, ti értitek mit akar mondani??? :D
  • fkubi
    #18258
    Az nem bug, hanem feature.

    Egyebkent a gepeden eldocog, de ne akarj egyszerre 5-6 langolo m1a1-et a kepernyodon :)
  • Immigrants
    #18257
    Milyen bugok?párat írj lécci
  • Cactus73
    #18256
    A járművek irányítása egyszerű. ( Nem egy Lock On, de VAN rá lehetőség. )
    A gyalogosként való közlekedés lényegesen összetettebb, mivel a játék elsősorban erre van kihegyezve. A billentyüzet kiosztás nem bonyolult, mert magad konfigurálhatod. Viszont tény ,h sok a gomb , mivel rengeteg a lehetőség is.
    Gépigényt nem tudom, mert én még nem mertem hozzá gépet venni.
    Egyébként tele van buggal, amit majd apránként kijavítanak.
    Ha kényes vagy az ilyesmire ,ne vedd meg a jelen állapotában.
    Viszont még így is egyedülálló a produktum.
  • Micsu
    #18255
    sry az hittem csak xf35 van benne, jó hír :D
  • Stormbird
    #18254
    A demot letöltöd és megsasolod, majd szomorkodsz :)
  • rtfmZoli
    #18253
    Eredeti kérdésemre válaszolna valaki? (#18248)
  • tpM
    #18252
    de van benne A10
  • Icebird
    #18251
    -winxp mod hatásai
  • Micsu
    #18250
    nincs benne a10 de egyébként le lehet szállni
  • rtfmZoli
    #18249
    A repülőkkel le lehet szállni a játékban útra, ill. autóútra? (főleg az A-10-esre gondolok, mert más szimulátoroknál így van)
  • rtfmZoli
    #18248
    Sziasztok!

    Az Arma2 az én gépemen(8400, 2gb ram, Nvidia 9600 GT GS) hogy fog futni?
    Mennyire bonyolult a billentyűzet-kiosztás és az irányítás?(Lock-On ,Flight Sim x , FreeFalcon-hoz viszonyítva) Ezalatt a gyalogosan történő helyváltoztatást,és a járművek irányítására utalok.
    Mennyire stabil, érdemes már megvenni, vagy várjak még néhány hónapot a patchekre?
  • csige791
    #18247
    Kell valakinek olcsoert a kov. konfig:
    gigabyte ga-ma74gm-s2h
    6000+ x2
    2 giga ddr 800

    szar az egesz cucc, uh. kb felaron odaadom. par honapos, lenne ra gari de elhagytam a szamlat.
  • Immigrants
    #18246
    Mármint a játékot?Kül hozzáfüzve itt nincs bekapcsolva a hibjav és munkahelyen nem állítgatom de kül ami piros otthon kijavítom.
  • DOGMAN
    #18245
    Nekem eddig csak akkor halt le az arma2, ha a teamspeak overlayt (weboldalukról leszedett legfrissebb verzió) futtatom.
    Persze értem én, hogy béta, de ha nem teszem directx alap mittomén funkcióra, amig fut az overlay az arma2 el sem indul. Vagyis elindul de behal...
    Akinek van egyéb működőképes verziója TSOverlayból ne tartsa magában hol lelhető fel!
  • ekre
    #18244
    a fogalmazás és a nyelvtan 2 külön dolog. mindkettőben hiányosságokban szenved.
  • DOGMAN
    #18243
    Kipróbálnád???
  • [NST]Cifu
    #18242
    -winxp az arma2.exe után?
  • Immigrants
    #18241
    kit érdekel a nyelvtan számolni olvasni tok kül én csak annyit látok h a halál 1 l mér itt is vannak hmcs-k
  • Scottt
    #18240
    Igen valami olyasmi,viszont ha nem veszel egy helyesírási szótárt vagy egyéb nyelvtan könyvet az orrodra koppintanak a HelyiKeményCsávók
  • LizardX
    #18239
    Nem, Ati 4670-es a kártya. Van egy halvány gyanúm, hogy a dx frissítésének lehet köze hozzá, mert a legelső peccselésnél csinált magának ilyet automatikusan, azóta meg nem. Persze ez csak tipp, másra nem tudom fogni. Szopás, amennyi időm mostanában van troubleshoot-ingolni, hát egy hónap múlva se fog futni ez a szar. Köszi!
  • Immigrants
    #18238
    Helló!Az Arma2-t megéri megvenni mindenkit lehet benne írányítani és olyan egy lövés egy haláll no életdoboz no életerötölt.?
  • Icebird
    #18237
    AI az erdőben, fedezék használat!
  • [NST]Cifu
    #18236
    Az M107 torkolati sebessége ~850m/s. 1500 méterre a cirka két másodperces út teljesen reális.
  • Icebird
    #18235
    Amikor ezt produkálja nincs túl jó idő a szobában véletlen?
  • [NST]Cifu
    #18234
    Próbáld meg a parancsikonnál az Arma2.exe után a -winxp kóddal.

    Egyébként ha egy proci gyári feszen fagy, akkor az erősen sanszos, hogy nem kap vagy elegendő hűtést, vagy megfelelő feszt (ez lehet táp hiba is).

    A köv. patch a hónap második felére várható.
  • m1c1mack0
    #18233
    több ilyen hsz-t.
  • csige791
    #18232
    Problem:
    Kb 3 3napig tokkeletessen muxik az ARMA II. Napi több óra multi gond nélkul. Egyszer csak ket nappal ezelott kilep desktopra. Ettol kezdve valtozo idonkent csinja ezt, van hogy 5 perc utan van hogy 2 perc utan. Felkurta az agyam, legyalultam mindent a vinyorol. Uj particiok tobb hely a win7-nek.
    Felrakom a minimalissan kello cuccokat driverek stb... ezzel azt értem el, hogy
    1. minden cuccom elveszett
    2. az arma még surubben rak ki desktopra. Éljen.

    Gép:
    6000+ X2 a gyari feszultseg alatt jaratva. (gyarin leall a gép. 1.375 helyett 1.275 re van allitva.)
    radeon 3450 (tudom hogy tragya de meghalt a 8800gts, 2 hetmulva csere)
    2 giga ddr 800
    gigabyte ga-ma74gm-s2h
    jeantec (ez meg milyen cucc?) 500w táp.

    Miert van az hogy ketnapig tok jol muxik utanna meg elkezd szarakodni :(
    mikor jon uj patch? Sokara vagy mostanaban ?

  • [NST]Cifu
    #18231
    Ha nvidia kártyád van, akkor legújabb drivert leszedni, Multi-display/Mixed-GPU Acceleration beállítást Single Display Performance mode-ba rakni, V-Sync kikapcsolva, Physx kikapcsolva.
  • [NST]Cifu
    #18230
    Nincs két pontra "nullázva", de a lőballisztika bizonyos sajátosságai miatt igen, ez a helyzet. Ezer szónál többet ér egy kép:




    A kék vonal a céltávcső síkja. A zöld a cső síkja. A kettő ugye összetart. A piros a lövedék útja. Az '1'-es pontnál lép át a céltávcső síkját, ez után e felett repül, hogy a '2'-es pontnál megint metsze azt - ez a benullázot távolság.

    Érthető volt?
  • LizardX
    #18229
    Üdv népek!
    Gondom a következő: telepítem a gyári ArmA2-t. Faszán fut. Telepítem a rohadt 1.02 peccset, utána el sem indul. Az indítóikonra rábökök, kb. 2 mp homokóra, majd semmi. A feladatkezelőben fut egy arma2.exe, amit nem lehet leállítani, és egy csomó alkalmazást (pl. Firefox) el sem lehet indítani. Sőt, az egész gépet sem lehet leállítani shutdown-nal! Ugyanezt csinálja az újabb 1.02 pöcs is. Volt uninstall, registry-pucolás, apámfüle, de semmi nem segített, időm meg már nem nagyon van arra, hogy BIS-es fórumokat bújjak (arról meg nem is beszélve, hogy eleve vagy 50 percig települ a kis genyó). Van valakinek ötlete? Előre is köszi!
  • ekre
    #18228
    domination féle roncsszállítás? alapból nem tud emelni egyik helo sem. ehhez scriptelni kell. keress rá arra, hogy mando hitch hud, igaz, hogy arma1-hez készült, de nekem teljesen jól működik arma2-vel is (mint a legtöbb arma1-es cucu :))

    a tegnapi scriptes kérdésem sztornó, megoldva. át kellett írni 2 scriptet és már jó.
  • wardogzombie
    #18227
    Nekem gyanús hogy eltalálta e.Túl gyorsan odaért az a lövedék.
  • csige791
    #18226
    Küldetés szerkesztőbe, hogy tudok berakni, roncs szállító helikoptert ?
  • Micsu
    #18225
    elég a gyerekre ránézni ő maga is egy nagy suck
  • tpM
    #18224
    ARMA 2 sucks

    nc
  • Icebird
    #18223
    1500m. Sniper Shot [ArmA2]
    Pont a szálkereszt közepe mi?:)
  • ekre
    #18222
    The M107 enables Army snipers to accurately engage personnel and material targets out to a distance of 1500 to 2000 meters respectively.

    http://www.militaryfactory.com/smallarms/detail.asp?smallarms_id=201
  • ekre
    #18221
    kezdjem sorolni az fs széria oltári nagy szimulációs hibáit és hiányosságait? lassan 20 éve játszom az fs szériával, a repüléshez is van némi közöm :) (csak a legalapabb, az fs a mai napig egységként kezeli a gépet és a gépre ható fizikai hatásokat. ez szerinted mi, ha nem egy egetverő marhaság?) fmc teljes hiánya? (persze addonokkal megvalósítható, mint mondjuk arma-ban is sok ezer dolog :))
    remélem érted, hogy mire célzok :)