35049
  • Solt
    #18300
    A multi részéhez annyit tennék hozzá, hogy türelem! :) Még nagyon nincsenek normális pályák. A coop része biztos fantasztikus lesz, ha egy-két már ismert fanatikus csinál pár igazán igényes küldetést. A VS meg akkor lesz majd az igazi, ha mondjuk 10vs10 játszunk egymás ellen ilyen "terőletfoglalósdit". Ott majd lehet taktikázni, fegyvert választani, stb... nem olyan agyatlan dirr-dúrr piff-paff mint a zászló birizgálás! A külföldi szervereken uralkodó állapotok általában borzalmasak. Mindig van egy-két Cifu által is említett evolúciós zsákutca. Persze vannak normálisak is, de, hogy hol, melyik szerveren azt majd mindenki kitapasztalja magának a saját vérmérséklete szerint...

    Szóval türelem, egyelőre ízlelgessétek... aztán majd ACE2 után ráérünk komolyan venni! ;)
  • [NST]Cifu
    #18299
    Szvsz a felbontásnak nincs köze az élsimításhoz, én 1920x1080-ban játszom, és bizony jót tesz az élsímitás, eltünteti a "szálkás" vonalakat, éleket.
  • DOGMAN
    #18298
    bazz most nézem 3D render paramétert írtál... bocs
  • DOGMAN
    #18297
    Ehhe 1920x1200-as felbontás az natív-e???
    Ha nem mekkora a natív felbontása a monitorodnak és mennyi a képátlója?
  • w77d
    #18296
    1920x1200 3dfelbontás, minden magas beállításon kivétel az árnyék és az élsimítás, mert azokat kikapcsoltam (ekkora felbontásnál nem kell élsimítás) és a legnagyobb csatában is olyan 20-27fps...
  • Solt
    #18295
    Mindenféle rossz szándék, vagy sértegetés nélkül, de te addig addig gyűröd a dolgot, amíg valahogy nem igazolod önmagad felé a vélt dolgaidat. Ettől nem lesz igazad. Döntsd el, hogy a tények érdekelnek, vagy az egod.
  • [NST]Cifu
    #18294
    Játsz Co-opot, az komolyabb. :)
  • [NST]Cifu
    #18293
    Egy bizonyos tavolsagig teljesen laposak a roppalyak..Ha pl.egy adott fegyvertipus--a jatekban beallitott optikaja szerint--10m es 600m-en pontlovo akkor 250; 300; akarhany; meteren ha valami fedezek mogul csak a feje latszik ki a celpontnak, es 20cm roppalyaemelkedest szamitunk nem talalom el a fejet csak a 2 fenti esethez kozeli tavolsagbol..De el lehet talalni ugy hogy szepen ul a celkereszt kozepen a fejebubja..

    Én G36 Sniperrel, VSzSz Vintorezzel, SzVD-vel, M24-el/M40-el és XM8 Sniperrel lövöldöztem a játékban, nem mondhatnám, hogy pontlövők lennének, és azt sem, hogy a távolságtól függően állítanák a céltávcső beállításait.

    Kulon gond(nekem)hogy nem lehet clickes modszer szerint celozni,allitani az optikakat, de ezt lehet kesobb vmi mod megoldja..
    OK hogy a mildot celzas hasznalatosabb foleg surun poziciot valto celpont eseteben, de hat en ilyen maradi vagyok..


    A harcétren senki sem fog nekiállni a távcsövét piszkálni, mindenki belövi egy számára ideális távolságra, és a fok vagy mil-beosztás pedig pont arra szolgál, hogy a szükséges korrekciót elvégezd a célzásnál. Eszembe nem jutna a les tetején nekiállni újra benullázni a fegyverem, csak azért, mert az Őzbak saccra 300 méterre van, nekem meg a Meoptám 150 méterhez van beállítva/belőve. :)

    Itt egyébként fel is hívnám a figyelmed, hogy a célpont távolságát normális nehézségi szint esetén te is csak becsülni tudod. :)

    De olyat nehez megemeszteni hogy a 300m-re levo HMMV tetejerol az M2 es lovesz csipobol(!) tuzelve(mivel ilyen aspektusban van neki a fegyver, szo sincs celzasrol..!!)a sorozatabol masodik lovedeke leszed mikor kikukucskalok valami sarok mogul....

    Ez AI, és köze nincs a ballisztikához...
  • [NST]Cifu
    #18292
    Igen, csak sajnos ahhoz megfelelő társaság is kell, tegnap egy haverral megnéztünk pár szervert, hát... kínos jelenetek voltak. Bugos UH-60, amibe nem lehet utasként beszállni, a megtelt UH-60-ba be nem fért játékos fogta magát, és beleeresztett egy Javelint a helikopterbe, stb.

    Sajnos a CTI nem annyira bejövös nekem. :S
  • Gascan #18291
    rajta* :) -miért nem lehet javitani?
  • Gascan #18290
    2 napja játszottam egy magyar szerveren.. nemtom ki volt jarta.. de ketten nyomták egymás ellen, fél órán keresztül egy lővés se dördült el :) Sok értelme van egy ilyen ingerszegény környezetnek multiplayerbe? :)

    Lopotevet nekem se sikerült elkapni elsőre, pedig már 2x is végigjátszottam azt a részt
  • 747 Heavy
    #18289
    Hello..!
    Hasonlo configom van..
    Nem irnad le milyen beallitasokkal jatszol es milyen FPS ertekeket kapsz..?
    Koszi
  • 747 Heavy
    #18288
    Jol szemlelteti a kep mirol beszeltem..
    Egy bizonyos tavolsagig teljesen laposak a roppalyak..Ha pl.egy adott fegyvertipus--a jatekban beallitott optikaja szerint--10m es 600m-en pontlovo akkor 250; 300; akarhany; meteren ha valami fedezek mogul csak a feje latszik ki a celpontnak, es 20cm roppalyaemelkedest szamitunk nem talalom el a fejet csak a 2 fenti esethez kozeli tavolsagbol..De el lehet talalni ugy hogy szepen ul a celkereszt kozepen a fejebubja..
    Kulon gond(nekem)hogy nem lehet clickes modszer szerint celozni,allitani az optikakat, de ezt lehet kesobb vmi mod megoldja..
    OK hogy a mildot celzas hasznalatosabb foleg surun poziciot valto celpont eseteben, de hat en ilyen maradi vagyok..(raadasul ez olyan arcade(?) game eseteben is volt mar mint a COD4..pl. mikor Zakajevet kene likvidalni jol latszik a szel okozta roppalyamodosulas..)
    De olyat nehez megemeszteni hogy a 300m-re levo HMMV tetejerol az M2 es lovesz csipobol(!) tuzelve(mivel ilyen aspektusban van neki a fegyver, szo sincs celzasrol..!!)a sorozatabol masodik lovedeke leszed mikor kikukucskalok valami sarok mogul....
    Ertheto..?
  • w77d
    #18287
    amúgy srácok küldetés előtt hogy lehet felszerelést változtatni? úgy értem, hogy másféle fegyvert mint amit alapból ad?
  • csige791
    #18286
    Nekem egyelore a domination téma tetszik a legjobban.
  • horpadt
    #18285
    Te eladnád?És mennyiért?
  • macleody
    #18284
    Na akkor én is kérdezek. A razor 2 küldinél el lehet kapni Loptyevet vagy mindenképp meglóg?
  • Micsu
    #18283
    a manhattan küldetésnél 3 előőrsöt találtam meg de nem fogadta még el a küldetést akár hogy is kutattam a kijelölt területen nem találtam többet, valaki megcsinálta már azt a küldit? a fegyvercsempészt hol lehet megtalálni?
  • w77d
    #18282
    nna kipróbáltam a multit. Ennek a játéknak az az erőssége. egyszerűen hihetetlen hangulat képes kibontakozni :)
  • Solt
    #18281
    magyar ;) persze kacsintás nélkül! :D
  • kelemenlajos
    #18280
    hmm
    az arma maphoz elég ez is? :)
    http://index.hu/tudomany/2009/07/01/elkeszult_a_fold_domborzati_terkepe/

    arma.hu vs the world :)
  • Gascan #18279
    aha.. láttam kódolt a szerver.. el tudná nekem küldeni valaki a kódot ha publikus a számomra is?
  • tpM
    #18278
    ArmAHu
  • Gascan #18277
    van Arma2 magyar community szerver?
  • Vorpal
    #18276
    Nem olyan drága az ha mondjuk megveszed az enyémet - a használtakra mindenki fair árat ad, mert az egyéni eladókat könnyebb megfenyegetni, hogy félkész játékot adnak el:)
  • Solt
    #18275
    Khmmm... Van már eredeti ArmA2-d? Ja, hogy nincs... nesze neked modder... pfffffffff... :D :D :D
  • rogan99
    #18274
    Gondoltam végigviszem a küldetéseket amik vannak, de már rögtön az elején részben elakadok. Tényleg ennyire gyp-sek a csapattársak hogy nem tudnak elbújni az apc elől ami jön a parti faluban? Már csomószor visszaloadoltam de mindig mindenkit kinyír az apc. Küldetés elején vagyok, nekem kéne innentől végigrambózni a pályát egyedül?
  • tpM
    #18273
    Megszólalt az áruló... :D
  • tpM
    #18272
    Szerintünk érdemes :)
  • Solt
    #18271
    De nem magad miatt ugye? Mert akkor kivagy rúgva! :D
  • horpadt
    #18270
    Sziasztok!Azt szeretném kérdezni, hogy érdemes-e megvenni eredetiben a játékot a véleményetek szerint, tervezem a vásárlást csak drága.(az én pénzemhez képest legalábbis:D)
    Ki akartam próbálni mielőtt megveszem, leszedtem, de az Istenért se indul el xd, úgyhogy a tanácsotokra vagyok utalva:P:D.
    Előre is kösz.
  • [NST]Cifu
    #18269
    A SECUROM másolásvédelmi rendszer működése, amíg elindul, és nem rinyál az eredeti DVD-ért, ne aggódj miatta.
  • Wanted
    #18268
    A játék indításánál kis négyzeteket pipál ki. Mik ezek?
    Az utolsó kettőt miért nem pipálja ki?
  • [NST]Cifu
    #18267
    Nem, de nem is vesztegetem az időmet arra, hogy megpróbáljam kisilabizálni. :)
  • [NST]Cifu
    #18266
    F-35B (X-35B model), AV-8B, A-10A, C-130J, Szu-25(A), Szu-34. Ezek a repülőgépek vannak a játékban alapból.
  • Micsu
    #18265
    hát a kamppányon+ alon van még mit javítani
  • Cactus73
    #18264
    Szentjános, Katica, és Sváb - BUGok.

    Nem tudom követni mik azok amik még fennállnak, és mi az amit már helyretettek a patchek. Mivel nincs még vele tapasztalatom, ostobaságot meg nem akarok írni.
  • Immigrants
    #18263
    ha piros egy szó rosszul írtam akk kijavítom de most nincs idő munka van.Csak megmegnézem néha mit irogattok.
  • MrJoe
    #18262
    Nem nagyon. Inkább azt nem értem, hogy hova siet ennyire??? De komolyan itt már nagyon nagyon sürgős lehet valami ha egy mondat végére nincs idő pontot rakni meg spórolni kell pár szóval is.
  • MrJoe
    #18261
    kocka szpík