35049
  • ekre
    #18340
    DOGMAN, Cifu, ill akik még bütykölik a honosítást.
    nem tudom, hogy milyen tool-t használtok, de ez talán nyújt egy kis segítséget:
    amra 2 stringtable editor
  • Gascan #18339
    Nem tudom kinek hogy .. de nekem itt a kolléga elég legyötörtnek néz ki.. ráférne egy-két nap tengerparti éjszaka
  • Gascan #18338
    Hát azt gondolom, hogy ezek az oroszok tudnak valamit ... lehet Bohémiának a következő Armában már érdemesebb lenne valami más ellenség fele kutatni, már csak azért is, hogy más országokat is jobban bevonjanak a játék történetébe, pl. Kina, vagy a Seth-ek :) .. az oroszok addon készitők igy is úgy is megcsinálják magukat :)

    Amúgy ez mi pontosan? User made kampány?
  • DrRadon
    #18337
    Hölgy? Mik a paraméterei?
  • Vorpal
    #18336
    Pesten 5 ért? bárki viheti.
  • macleody
    #18335
    :D

    a.carkey: köszi
  • a.carkey
    #18334
    A főmenüben nyomd meg!
  • BlitzFiles
    #18333
    annak nincs ertelme, jobbra-ballra az 180 fok, de a hetedik sor utan szivesen lederivalom a helyvektorodat, vagy kiintegralom a gyorsulasodat, es nah akkor ugyan oda jutunk vissza :) ahhoz a sebesseghez, amivel en lefejelem a barpultot, de elobb megkerdeznem hogy egy elektrozadowszki kozelharcra melyik pityut ajanlod :)
  • Icebird
    #18332
    Red Dawn: Endgame (ArmA 2 Trailer)
  • macleody
    #18331
    Valahol azt olvastam, hogy van benne 3D-s szerkesztő. Az alt+e kombinációra jön elő. Persze nálam nem működik.
  • macleody
    #18330
    "egyszer jonnetek el velem ti kocsmazni..."

    Akkor mi lenne? Jobbra-balra előre-hátra haladnánk 45°-os szögben? :D
  • Solt
    #18329
    :D
  • BlitzFiles
    #18328
    nem tom mi a jelenseg neve, de ez van ha egy hobby gamer veszelyes vizekre teved :)... egyszer jonnetek el velem ti kocsmazni... :) mind1, have fun, birom ezt a forumot
  • Solt
    #18327
    Tőlem! :D Úgy imádom hallgatni, hogy: "ez nem igaaaaaaz... de honnan???" :D
  • D00M
    #18326
    Igen, amúgy a jelenségnek beceneve is van, csíterfutás :)
  • Solt
    #18325
    Minél gyorsabb valakinek a mozgása, annál könnyebb észrevenni... rohangáljatok csak! :D
  • BlitzFiles
    #18324
    mégis mindig mindenkit lehagyok :P
  • Stormbird
    #18323
    Én meg megosztok veled egy sokkal titkosabb hidden feature-t:
    W+D-re hasonló történik :D

    Sztem ezt rajtad kívül az egész világ tudja 2001 óta :)
  • tpM
    #18322
    már OFP óta ez van :D
  • BlitzFiles
    #18321
    Van 1 hidden feature a game-ben, pl. A+W komboval mindenkinel gyorsabban fogsz futni 45 fokos szogben balra elore, mivel a ket sebessegvektor osszeadodik :)

    Gondoltam megosztom, online legyenek a magyarok futasban bajnokok!
  • D00M
    #18320
    Egyszer még visszakockulok, madj ha eladod a géped nékem :D
  • [NST]Cifu
    #18319
    Off
    40" TV plusz TrackIR... hát igen, élvezetes, fogalmazzunk így. ^^
    On
  • Bucser
    #18318
    Akkor nem kell élsímítás, ha ehhez a felbontáshoz egy 19" körüli monitor tartozik...

    HA ennél nagyobb akkor biza kell az... egy 32" tv esetén meg pláne. nem beszélve Cifu 40-eséről:) (Télleg Cifu milyen rajta az Arma II?:)
  • [NST]Cifu
    #18317
    Tudsz neki olyan parancsot adni, hogy vegyen fel másik fegyvert (ha van hulla a környéken).
  • Icebird
    #18316
    ja, ezt csak úgy beraktam, és remélhetőleg lesz folytatása:)
  • rpvf9891
    #18315
    hát, azért a kérdésem meghaladja a basic controls szintet, mellesleg végig is néztem, hátha, de nem kaptam választ a kérdésemre. azért köszi.
  • Icebird
    #18314
    ARMA II Developer´s Diary - No.1 Basic Controls
  • rpvf9891
    #18313
    Hello.

    Lenne két kérdésem, remélem tud valaki segíteni. Alapértelmezett billentyű beállításoknál elvileg a T, Z, U betűkkel lehet váltani a karaktereim között, ezt párszor használtam is, pl. ha sniperrel akartam elintézni egy embert, de a gépnek nem sikerült.
    Eljutottam odáig, hogy az USMC kivonult a területről és úgy alakítottam a játék menetét, hogy a NAPA oldalán el kellett foglalnom 4 falut.
    Itt a spanyol faszinak elfogyott a lőszere és az istenért sem tudtam újratölteni. Nem találtam hozzá parancsot. Ha odamegyek egy ilyen védelmi álláshoz, akkor ott van egy olyan funckió, hogy "újratöltés, javítás, tankolás" vagy valami hasonló. Ott ha azt megnyomom, akkor csak "javít", levesz x pénzt és akkor az egység sérülései eltűnnek. Viszont így sem tudom újratölteni a faszi fegyverét
    A legegyszerűbb megoldás ugye az lenne, ha átáváltanék rá és akkor feltölteném, viszont nem tudok átváltani semelyik karakterre sem.
    Csak Cooperrel lehetek.
    Valaki tudna súgni, hogy mit kéne csinálnom, mert végül sikerült elfoglalni a falvakat, de azért ez így szar...

    Üdv.
  • tpM
    #18312
    jó, irónikus voltam :P
  • m1c1mack0
    #18311
    Te már csak tudod ;)
  • JanáJ
    #18310
    "Én G36 Sniperrel, VSzSz Vintorezzel, SzVD-vel, M24-el/M40-el és XM8 Sniperrel lövöldöztem a játékban, nem mondhatnám, hogy pontlövők lennének, és azt sem, hogy a távolságtól függően állítanák a céltávcső beállításait."
    Bocs ez fél OFF, de ez már az OFP-ban is megvolt, hogy egész pontosan lehetett az SZVD PSO-jával távolságot becsülni.
  • tpM
    #18309
    Mert a dugás és a detoxban ébredés mindennél többet ér :D
  • w77d
    #18308
    én 24"-os FullHD monitoron játszok.
  • D00M
    #18307
    De jó is lenne beleülni a commander székbe újra, kár, hogy minden félretett pénzem elköltöm valamire de nem konfig fejlesztésre :D
  • Solt
    #18306
    Fogunk jókat játszani, ebben biztos vagyok! :) Mi tpM-l ketten is jókat játszottunk ACE-l. Képesek voltunk fél órákat kúszni, hogy egyet lőhessünk! :D De a többiekkel is kiváló coopokat nyomtunk... némelyik egészen parádésra sikeredett... semmi felesleges kommunikáció, viccelődés. Doom irányított, és mindenki tette a dolgát! :) Jó lesz ez mester... ;)
  • ekre
    #18305
    jaja, a longest day és a domination nagyon jó (Xeno-nak úgy nézem, hogy a kisujjában van:))
    de ahogy írod, elég egy marha és úgy lesz kula a party, ahogy van.

    noha én noob vagyok szerkesztés területén (leginkább a meglévő missziókat elemezem, onnan alkalmazok scripteket, vagy legjobb tudomásom szerint minimálisan módosítom az igényeimnek megfelelően), de azt tervezem, hogy a kis készülő missziót úgy készítem fel TK ellen, hogy aki aktívan TK-zik, az átkerül egy börtönbe (épület, melyet nem hagyhat el x ideig, vagy egyéb)
    arra már láttam megoldást, hogy aki más, oldal azonos játékost meglő, az azonnal bekapja azt a sebzést, amit a másiknak okozott. az elzárást jobbnak vélem, de ez sem tűnik olyan rossznak.
    csak lenne már linuxos szerver bináris...... (most úgy fest, hogy emiatt összedobunk egy win szerver licenszt, ami majd virtualbox-ban fut linuxon, amíg nem kapunk linuxos szerver binárist)
  • Micsu
    #18304
    én is végignyomom a single részét majd irány a multi :B
  • ekre
    #18303
    egyébként érdemes a 3d felbontást a normál felbontáson alkalmazni, majd az MSAA-t felnyomni. jóval kevesebb az erőforrás igénye, minőségben meg még talán jobb eredményt is nyújt (vagy ugyanazt)
  • [NST]Cifu
    #18302
    A vicc az, hogy akadnak már elég decens co-opok. A Longest Day és a Domination, vagy a Marines nem is olyan rossz. Csak sajnos elég 1-2 vérpistike hogy 30-50 ember játékát elrontsa...
  • ekre
    #18301
    az élsimítás nem felbontás függvénye, 32"-n is bőven van különbség.