35049
  • beci43
    #18380
    Inkább vegyél egy négymagos Core2-őt,vagy Phenomot.Nem a videókártya a gyenge pontja,hanem a proci,úgyhogy arra gyűjts!
  • csige791
    #18379
    Én nem SLI-t meg CrossFire-t szeretnék hanem vagy egy HD4870 X2-t vagy egy 1 magos HD4890. Ha érezhetően jobb a sebesség ARMA alatt az X2 vel akkor rászánom a plusz zsetont, ha nem, veszek egy sima 4890-et. Csak az ARMA miatt fejlesztek, így nem érdekel ha később más játékokban jobb lehet az egyik vagy a másik.
    Tud nekem valami infót mondani erről a dologról ? Előre is köszi.
  • DOGMAN
    #18378
    DE!!! egy dolognak előtte járj után:
    Itt régebben valaki elhintette, hogy a letöltős verziót csak valami 5-ször lehet aktiválni telepítés után aztán kuka!!!!
    De lehet hogy ez nem igaz, az is lehet hogy steamen nem így van, de azért nézz utána ha van időd....
  • Solt
    #18377
    Magyarországon teljesen normális! Ha több nyelvű ország lennénk, akkor lenne jogos a reklamáció! Mellesleg, ha nem zavar, hogy drágább, akkor lehetőség van külföldről vásárolni...
  • Hamlet
    #18376
    Köszi a tippet, steam lesz belőle. Semmi bajom a magyaritás minőségével egyszerűen jobban szeretném angolul játszani.
  • Hamlet
    #18375
    Ne aggódj, elmenstruálok én itt magamban :)
  • DrRadon
    #18374
    Semmi baj, idegeskedj csak :D
  • [NST]Cifu
    #18373
    Igen, mókás a ciril betűs szövegeket olvasni... :D
  • [NST]Cifu
    #18372
    Van alternatíva, vedd meg akkor Steamen, angol nyelvű, kész és pont.

    Amúgy meg a következő patch után a magyarításra panasz nem nagyon lehet, konkrétan bizonyos tereken jobb lesz, mint az angol eredeti. :D
  • Hamlet
    #18371
    Engem nem igazán érdekel a magyar nyelvi verzió ára, felőlem lehet 2000-el drágább az angol mint a magyar, de az, hogy nincs választás az kicsit gáz.
  • DrRadon
    #18370
    Gondolkodj kicsit. A kis pénzü magyar piacon 8000-ért jelenik meg a jobban fizető angol/német stb piacon drágább. Szerinted mi akadályozza meg pl az osztrákot, hogy ne magyarországon vegye meg? Na?
  • 0Fritz0
    #18369
    Sajnos multiban meg még mindig a többi játékos saját nyelvét írja ki és nem a magyart. :)
  • Hamlet
    #18368
    Kicsit jobb lett...
    Szólj ha normális, hogy CSAK magyarítva adják ki.
  • Solt
    #18367
    Ha ettől jobb lesz a lelki világod, akkor tedd azt...
  • Hamlet
    #18366
    Nem szoktam idegeskedni, de most megkeresem a kiadót és elküldöm őket a p*csába...
  • Solt
    #18365
    Próbáld meg angol nyelvterületen! :D

    Mellesleg idő kérdése csak valószínűleg, hogy valamelyik pecs után választható legyen a nyelv...
  • Hamlet
    #18364
    Olvasgattam a fórumot, de remélem, hogy csak vicc, hogy itthon csak magyarul lehet kapni a játékot. Ekkora f*szságot talán csak nem követnek el.

    Szóval, hol lehet kapni angolul?
  • DrRadon
    #18363
    Én sem ismerek ilyet. De majd lesz aki megpróbálkozik vele.

    Csak pár példa: Van olyan aki szabadalmaztatta a kereket, mivel még nem volt levédve. Van olyan aki XIV. Lajosra hivatkozik, aki a felmenőjének ajándékozta a Holdat, úgyhogy azt a magáénak tekinti.

    Amúgy a Föld állami tulajdon a felszíntől valahány centitől lefelé. Tehát ha kincset találsz kis kertedben, nagyon figyelj oda, hány centi mélyen találtad, különben könnyen lehet, hogy az államé lesz :D
  • Gascan #18362
    Én nem ismerek ilyen törvényt.. az a föld nem állami tulajdon, hanem az állampolgárok, az adófizetők tulajdona, néhány része pedig gondolom magánterület...

    ...de ilyen alapon a Google Earthnek is fizetnie kéne.. vagy nem? Ő meg ingyen osztogatja ráadásul :)
  • Icebird
    #18361
    Kipróbálni elég a demo is hogyan fut, és azzal nincs ilyen probléma!:)
  • Jetmanic
    #18360
    Jó Nagyot Mindenkinek :)

    A segítségeteket kérném: Mielőtt megvásárolnám az Magyar ARMA2-t, ki szeretném próbálni a "vasamon",hátha frissíteni kellene.

    A Genesis féle változatot töltöttem le. A CD kulcs megadása után rendben települt, de nem indul el:
    Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500&l=hu címen.

    Legújabb Daemon és Yasu beüzemelve, de lehet, hogy valamelyik opció nem jól van beállítva vagy nem "jól" lépek ki a Yasu-ból ? :(
    "* After cloaking terminate Y.A.S.U using the Task Manager (Don't use the 'Terminate YASU' window that will pop up, but wait for the End Task window -> End now) "

    Előre is köszönöm a segítséget :o
  • DOGMAN
    #18359
    Buzi kiszedte a kép linket...

  • DOGMAN
    #18358
    Megtanátam, hogy honnan vették a terepadatokat Arma2-őhöz :D

    A közepe:
    N 50.718415°
    E 14.098452°

  • beci43
    #18357
    Ez a műholdfelvétel hol található?Csehország?Megnézném én is...
  • DrRadon
    #18356
    Műhóód felvétel átolvad ArmA2 térképbe. A hasonlóság kézzelfogható.

    Úgyhogy BIS csődbe megy, ha valaki kitalálja, hogy jogdíjat kell fizetni az állami tulajdonban lévő topográfiai adottságok virtuális felhasználása miatt egy pénzért árusított termékben : )
  • JanáJ
    #18355
    ezt fejtsd ki mert nem tudom feldolgozni
  • macleody
    #18354
    Tök jó lenne a 3d-s szerkesztő ha tudnék betenni unit vagy group témát. Akkor valszeg erre írták, hogy bugos.
  • DOGMAN
    #18353
    Ráadásul nem is jó nekünk mert ez a gyári xml-t szerkeszti.
    Nekem meg az IDEA-s forrásból kellett xml-t csinálni..
  • ekre
    #18352
    ahogy Cifu is írta, sajnos csak most került fel.
  • [NST]Cifu
    #18351
    Ma tették közszemlére, az elsőség így a tied. :D
  • [NST]Cifu
    #18350
    Hát hogy nagy profizmus, az talán túlzás. :)

    De az eredeti fordítókhoz képest mi Dogman szakértelme miatt jobb helyzetben vagyunk, egyből láthatjuk, ha a szöveg nem fér ki az adott szövegmezőbe (pl. a "2A42 (600 lövés/perc)" esetén). Így azért könnyebb. :)
  • DOGMAN
    #18349
    Megvan az eredeti helyszín...


  • DOGMAN
    #18348
    Jó lett volna előbb, így írnom kellett egy toolt ami az IDEA-tól kapott nyers nyelvi fájlokból csinál olyan xml formátumú fájlt, amit az Arma2 megesz.. Cifu-ék szólnak hogy leadták a napi részüket, én nyomok egy gombot azt már csak be kell másolni az arma 2 könyvtárba.
  • Vorpal
    #18347
    7. be lakom de azt hiszem 5 ér már foga is van ;)
  • ekre
    #18346
    valahogy gondoltam, hogy nagy profizmussal készül, így sejtettem azt is, hogy biza masszívan felkészültetek :) ennek kifejezetten örülök - és ismételten köszönöm! -, csak gondoltam, hogy ha akár csak 1 linkkel is segíteni tudlak titeket, akkor is megéri :) (bár mivel masszívan nyaljátok ti is a fórumot és az armaholicit, nem maradt volna ki nektek sem :))
  • Solt
    #18345
    Ha van mellette egy 4 magos CPU! :D
  • [NST]Cifu
    #18344
    A Crossfire-t probléma nélkül, az SLI-nél vannak kisebb döccenők, de ott is megoldható.
  • [NST]Cifu
    #18343
    Köszönjük, de az IDEA-nak van egy saját lokalizációs cucca, úgy is azt kell használni a feltöltéshez, szóval felesleges egy plusz kört bevetni ezért.

    Nekünk ráadásul van egy Dogmanünk, aki a csinál buildet a már javított cuccoknak, és a játékban ki lehet így próbálni őket. :)
  • csige791
    #18342
    Kihasználja a 2 magos videokarikat a játék ?
  • tpM
    #18341
    Ez ilyen "Arma Movie" lesz :)