35049
  • blash
    #18580
    Igen, valami olyasmi, probaltak realisztikusabba tenni. Peldaul van fegyver letamasztas, felszereleseknek kulonbozo sulyuk van, rpg-nel hatso lokeshullam (back blast), nem latod a bal felso sarokban, hogy hany loszer van me'g a tarban es me'g lehetne sorolni. De sajnos nincs zTanks Merge.






    A.C.E Mod Gameplay





    ARMA ACE Mod





    ARMA+ACE mod - Hotel Defense

  • retek683
    #18579
    TE szánalmas csira ,, ott a teszt ,ohgy megy a szutyok 4850 eseden te farok , épp ezért "durrogok" hogy ott mindenkinek mien jól megy közbe egy normális teszt oldalon látni hogy mien szar még is csak ..... lehet kötekedni a helyesírással, ahogy itt mindenki csak ennyit ,tud hiddel tok helyesen írni csak szarba se nézem a fórumot mivel ez egy fórum (írjátok ki hogy helyesen írni kötelező)... ha akarnám már csak a helyesíráselenőrző miatt is kijavítanám de sz*rok rá .. ahogy látom eltod olvasni csira gyökér ...
    amúgy meg nehogy már Te oktas ki mi mien vga...hiddel Én is tudom csak míg neked azt a 4850 est ami max 10-15% al jobb 40 ért vette anyuci.. ÉN ezt a átnevezett "szutykott " 17 éért tavaly szeptemberbe a prohardveren..(és még ÉN vagyok a hülye..) amúgy megszarok bele Én csak zaért idegeskedek mert egyeseknek itt fullon megy mindenféle gyökér gépen.. miközbe az ember megveszi és kiderül nem is megy olyan jól... érdekes módon külföldi fórumokon mindenki megírja hogy bizony nagyon rosszul megy... de itt midnenkinek fullon megy...
    magyarázd már el gyökérfalva mi a tökömet tudnék még állítani a gépen? agyon van húzva 3 rendszeren is próbáltam vista xp seven legfrisseb driverek + 2 ggia ram ...még is jácchatatlan .. nehogymár te magyarázd el nekem ....
    mégegyszer mondom nem a játékkal van bajom, hanem azzal hogy itt minden hiperszuper 4850 esen meg 8800 gt-n highon megy mindekinek de érdekes módon az ember megveszi és szutyok jácchatatlan (teszteken is látható a számok magukért beszélnek) na meg azzal hogy itt mindenki védi a drágagyártót aki nem tehet semmiről mert hogy mimindent szenved szegény gép az "utánozhatatlan edddig még sehol nem látott" AI meg fizikától .. és csak leírom még mielőtt vki haza menne anyuhoz, hogy vegyen neki új játékot , szóljon anyunak hogy erőművet is vegyen...
    de persze itt úgy is Én leszek a sz*r mert vérig sértettem a kedvenc diavetítéses játékát...
  • macleody
    #18578
    Engem csak a kurva nagy lag zavar, ami tönkrevágja az élményt. Haverral nyomjuk coopban, néha olyan dolgokat produkál, hogy csak nézek ki a fejemből. Pontosabban haver mondja, hogy ő miket lát. Megyünk az úton, én elöl lánctalpassal ő mögöttem lav-val. Megkérdezi, hogy mit láttam. Mondom semmit, mert? Akkor minek mentem be az erdőbe? Persze nem mentem, végig ott tekertem az úton. Meg azt mondja ott álok előtte, én meg már 100 méterre elkavartam gyalog. Gorkában én beszélek a pappal, ő meg odajön és nem lát se engem se a papot. Stb, stb, stb...
  • Sponnyabob
    #18577
    Sziasztok! Most ahogy olvasom látom ezt se lehet igazán besorolni hogy milyen konfigal megy jól de ezen szerintetek hogy menne: proci AMD Phenom X4 9650 vga ATI Radeon 3870 és 2 GB RAM. Esetleg több Rammal jobban megy a játék?
  • Game Hunter
    #18576
    Mondom, ertem en, es valos alapja is van a kritikaknak amiket irtatok de ilyen lett, ez van.:) Egyebkent mi az a ACE 2? Rajongok altal keszitett kiegeszito?
  • DrRadon
    #18575
    Retek! Úgy látom, nem csaka helyesírásodba lehet belekötni :D

    Próbáltam neked segíteni, de látom, rosszul sült el. Nem játszok 15-20 FPS-en! KIHAGYTAM azokat a részekt! Vili? Inkább multizom, mert ott 30-60 FPS van. Vágod?

    A videókártyád pl. egy Retek az én 4850-esemhez képest. Tudod, az átmatricázott 8800 GT, amit többnyire vérpistikék vettek meg, akik mindenféle teszt elolvasása nélkül veszik azt, amelyiknek a sorszáma egy ezressel több míg az ára pár tízessel. Szerintem ott döltél be nagyon a reklámszövegnek.

    Egyébként többen játszanak 8800GT-vel, nagyobb probléma nélkül, szóval ismétlem, nálad van valami nagyon-nagy gány. Gondolom a gépedhez is hasonlóan állsz hozzá, mint a helyesíráshoz: baszol rajta finomítani.

    Azt mondod optimalizálatlan? Tudod egyáltalán mit jelent? Szerintem csak bemagoltad a szöveget, hogy legyen mivel durrogtatni.

    Szánalmas, gyerekes, sértődékeny kis kocka vagy. Menny vissza csézni. Pá.
  • Solt
    #18574
    Aztakurvaéletbe... Tajgetosz+
  • Looserke
    #18573
    ja bocs, te a logitech driverről beszélsz, én azt hittem a gameról
  • Looserke
    #18572
    tegnap tettem fel win7 64bit 7264 buildre, és el is indul simán...
  • csige791
    #18571
    Ezt ma találtam:
    "Én már a trainingnél abbahagytam amikor egy repülővel kellett repülni, neki a fának aztán alt+f4 és ennyi."
    :)
  • csige791
    #18570
    ne megy fel win7-re, már installnál azt irja hogy nem kompatibilis az os vagy mi.
  • [NST]Cifu
    #18569
    Nem játszol vele, örülsz magadnak, és kész, téma lezárva.

    Mi sem azért rajongunk az ArmA2-ért, mert egy bugtalan tökéletes játék. Hanem azért, mert olyat tud, mint semmi más játék a piacon. Kirakok a küldetésszerkesztőben 500 NPC-t, gyalogosokat, harcjárműveket, heliket, repülőgépeket és élvezem azt, hogy ez a hatalmas sereg öli egymást, én pedig a középen vagdalkozhatok, gyalog, egy harcjárműben, egy helikopterben vagy repülőgépben. Felmegyek a netre, és 50 fős Domi szerveren 49 másik játékossal együtt harcolok vagy 400 NPC ellen. Érzem a háború kiszámíthatatlan kaotikumát, a gigászi játékteret, a viszonylagos realitást. Erre semmi sem képes per pillanat az ArmA/ArmA2-őn kívűl. Ha lenne jobb, azzal játszanánk. De nincs. Pont. Balra el, függöny le.
  • blash
    #18568
    "40-50 el" -> 40-50-nel
  • [NST]Cifu
    #18567
    Van egy parancsikon a windows asztalon ugye. Jobb klikk rajta -> tulajdonságok. A Cél mezőben van valami ilyesmi: "H:\ArmA2\ArmA2.exe". Ez után hagyj egy szünetet (space billentyű, ha így egyértelműbb) és írd be a -winXP -t vagy ha az nem segít, akkor a -maxmem=2047-et. Tehát ez legyen:

    "H:\ArmA2\ArmA2.exe" -winxp

    De csak akkor kell ezzel szórakozni, ha az alant láthatóhoz hasonló grafikai bugod van, és a driverfrissités nem oldotta meg.
  • retek683
    #18566
    http://www.pcgameshardware.com/aid,685770/Armed-Assault-2-Graphics-card-benchmarks-and-visual-quality-compared/Practice/

    bocs ha már volt ... csak kezdem unni a sok csirát aki itt irogatja hogy neki megy meg ohgy mien optimizált ... hát véleményem szerint 40-50 fps jáccható de vkinek úgy látom a 15-25 is az.....:@ Én meg itt lesek hogy miért szaggat ... pocsék optimizálatlan szutyok.. a játék nagyon jó lenne, az irányítés ami nagyon tetszett meg, hogy szabad vagy, bárhol rád lőhetnek... amúgy egy szutyok a realításról meg ne beszéljünk inkább mert sztem semmi köze hozzá ... de jó reklám szöveg az tuti....

    amint látjátok a teszten egy gtx85 2g el meg 4 magos 3.5 ös i7 essel cinál 40-50 fps-t mediumon.. highon 15-20... de itt már vkinek a 4850 esekkel is jáccható fullon ... meg ahogy olvastam pár láma magyar teszt oldalt, pl ipon.hu ahol a a 64 x2 4200 +3870 essel 30 fps el tolta mediumon..... hát neekm 4 ghz en a proci 9800 gt húzva tökig amit bírt is... az elején tényleg rezzenés nélkül ment de a Vörös aratástól már 15-30 fps... de vkinek ezis jó úgy látom... hagy vegye megfele a sok hülye.... nem ér egy fillért se így, hiába a végtelen lehetőség és a király AI--- ami sztem csak terv volt mert abba is egy kiló bug van... elvannak ájulva a fizikától meg a ballisztika hogy a golyó nem oda megy ahova célzol és id ő kell míg oda megy ... hát ez a stalkerba is meg van meg hogy esése van a golyónak ... hát 5 éves játékokba megvan pl a nyílaknál...... vmeikbe még a szél is arréb hordja, itt miért nincs ien?? na meg a másik átlőhető terep tárgyak , ember 10 éves cs-be van ien ... nagy szám lenene ha szét lőhetném a fát meg a falat.. de iszonyú gagyi.... az meg a másik hogy 1000 méterről lelő az enemy csupasz ak-val mikor nem is láthatott... az elmélet jó.... csak sajna kelett volna még ennek minimum 2 év ... az év csalódása .... ezt a szöveget hogy: majd ha megveszik sokan akkor csinálunk peccset.. pff inkább nem mondok rá semmit ... JÓ SLIDE SHOW nézegetést... sorolhatnék még dolgokat .. kidobott pénz ez van :( de legalább ne írnátok hülyeségeket hogy mien faszásan megy is akkor talán nem venné meg oan akinek nincs csúcs gépe- de még annak se érdemes mert egy pocsék vmit kap azis ha megy 40-50 fps el--- bár Én nem bánnám csak menne minimumon 40-50 el, se érdekelne tolnám mert azért vannak benne új dolgok meg izgi de hát ez van :( ... EZ A JÁTÉK NINCS KÉSZ ! ui.: kötekedj csak a helyesírással, mással ugyse tudsz mert nincs igazad... ja és ott a proci teszt is bár nem tom core i7 esnél hol kapsz erősebbet..
  • Nesu
    #18565
    És ezt hogy tegyem ?
  • Nesu
    #18564
    Te nem jó az nagy Vista Driver ?
  • [NST]Cifu
    #18563
    Ha jelentkezik probléma az Arma2.exe után rakd be a -winXP, vagy ha az nem segít, akkor a -maxmem=2047-et, ez megoldja a problémát.
  • csige791
    #18562
    Mekkora szánalom ez a Logitech. Írtam nekik mailt, hogy szükségem lenne G15-höz Win7 driver-re. Erre viszairták, hogy a win7 az még nem official cucc csak béta ezért addig nem lesz driver amég nem lesz boltban is kapható a win7. Azt is megirtam hogy kéne arma2 tamogatas g15 lcd-hez, erre meg azt mondták, hogy az a bohemia dolga. Ok, a következő kormányom ( ha egyszer lecserélem a g25-öt ) Fanatec lesz.
    Logitech
  • fkubi
    #18561
    Bakter.
  • Looserke
    #18560
    hm nekem most 6GB van a gépben majd meglesem van-e, még csak tegnap tettem fel a gamet...
  • [NST]Cifu
    #18559
    Ilyen grafikai problémák. Általában 4+ giga ramnál történik a baj, de van, akinek 4 giga mellett is.
  • blash
    #18558
    Mponny mart!
  • Looserke
    #18557
    milyen hiba van 2GB+ RAM esetén?
  • Fürtös
    #18556
    Jó van bammeg de hát Zede az vasutas:D
  • [NST]Cifu
    #18555
    Én anno PKM-el lőttem. 5 perc után meguntam, de mivel beszállva a harckocsiba lehetett látni, hogy sérült, a bizonyító eljárás sikeresnek lett minősítve. ^^
  • blash
    #18554
    Zede megcsinalta, ofp-ben talan ak-val szetlott egy tankot :D
  • Micsu
    #18553
    + valami örök lőszer cheatet feltenni mert az a lőszer ami volt benne nem volt elég
  • [NST]Cifu
    #18552
    UH-ra legfeljebb Minigunt (M134, űrméret 7,62mm) szerelnek, nem Vulcant (M61, űrméret 20mm). :)

    Egyébként ki lehet lőni vele, csak nagyon-nagyon türelmesnek kell lenned. :)
  • Micsu
    #18551
    az jó mert én uhra szerelt vulcannal nem tudtam szétlőni egy t72t csak bmpt
  • [NST]Cifu
    #18550
    Először is HP alapúan megy sajnos minden. Tehát ha elég türelmes vagy (és elég mély a lőszeres zsákod :D), akkor akár egy géppuskával is szétlőhetsz egy harckocsit.

    Fel van osztva pár részre, pl. gumikerekes járműveknél a kerekek egyenként kilőhetőek. Lánctalpas járműveknél a két oldali lánctalp van külön-külön számolva. Ezen túl a test, a motor/hajtómű, torony van külön számolva. A járműben lévő emberek pedig kilőhetőek az ablakokon/testen keresztül.
  • Solt
    #18549
    NEM!!! :D Nekem a valóság szimulálása kell! :D Nem megyek el katonának, mert a nagy szám ellenére senkit nem tudnék lelőni... max önvédelemből. Ha pedig értené az Úr, hogy mit is óhajtok a tudomására hozni, akkor nem írná le sokadszorra ugyanazt! ;)
  • Solt
    #18548
    Rájönnek, de vagy olyan távolságból lőnek vele, hogy vagy mindegy, hogy tudnak-e rólad, vagy pedig támogatásra használják, ebben az esetben pedig ugye nincs(enek) egyedül a lövész(ek). Az a lényeg, hogy a könnyű páncélosokat, megállítsák, működésképtelenné tegyék... arról nem beszélve, hogy milyen demoralizáló hatása van egy ilyen fegyvernek...
  • JanáJ
    #18547
    A járműveknél mennyire számít hol találod el?
  • [NST]Cifu
    #18546
    Van az ArmA2-höz hasonló játék? 1km+ látótávolsággal, gyalogos/jármű/légi egységekkel, 3D távolságfüggő hangokkal, 100+ NPC-vel, legalább részleteiben realizmusra törekedve, stb.? Merre? Hol?

    A következő patchban javítják a 2+ Giga ramnál jelentkező problémákat, illetve pár egyéb grafikai optimalizáció lesz benne. Eddig ezeket erősítették meg.
  • Game Hunter
    #18545
    Egyebkent ertem en, hogy mirol beszeltek Solt, de a jatek szvsz igy is fogyaszthato, emesztheto, jatszhato, nem ugy mint a legtobb hasonlo jatek(vagy csak szeretnenek hasonloak lenni, mint az arma)!:)

    Tud valaki valamit arrol, hogy a kovetkezo patch mit fog javitani a jatekban?
  • [NST]Cifu
    #18544
    Olvastam, hogy a magyar ArmA változat némely peccsek után jobban müxik majd, mint az angol változat.

    Jereváni rádió esete?

    Én konkrétan itt annyit jelentettem ki, hogy a következő patch után a szöveg rész bizonyos téren jobb lesz, mint az angol eredeti, mivel az tartalmaz pár érdekes szakmai / zsargon hibát.
  • bricsi01
    #18543
    Hali!

    Olvastam, hogy a magyar ArmA változat némely peccsek után jobban müxik majd, mint az angol változat.
    Ennek mennyi valóságalapja van?
  • Micsu
    #18542
    Azért az se lenne az igazi ha jönne 10 tank feléd és egy m107el szétlőnéd mindet, biztos jó muri lenne
  • ekre
    #18541
    pimp my brdm :)
    elképzelem, hogy kb milyen mondatok hangozhatnának el: "a barret által, teljesen egyedileg gyártott és testre szabott beömlő nyílások" stb :)