35049
  • DrRadon
    #18620
    1.02-től elérhető.
  • Scottt
    #18619
    1.02-es patchel^^

    Helikhez/Röpzikhez:Annyit tudok csak hozzá fűzni, hogy jobban megizzaszt az X-35ös mint a Lock On vagy a Sturi vagy az Il-2 pedig nem is reális csak szimplán szar-.-"
    Solt:Nekem is abszolút egyik kedvenc BS videóm:)
  • LizardX
    #18618
    Csák!
    Emberek, hogy lehet előhozni az editorban a modulokat (amelyeknek az F7 lenne a gyorsbillentyűje)? Nekem csak F6-is vannak a lejetőségek, á la OFP. Ja, és 1.01 még mindig. Kösz!
  • Solt
    #18617
    Ha már heli... elnézést, de nem bírom ki, hogy megint be ne tegyem a kedvenc videómat... zseniális zene, zseniális vágás, zseniális szimulátor... ( persze ez sem tökéletes! :D )

    EDGE by Glowing Amraam ( DCS Black Shark )
  • atyca
    #18616
    Sziasztok!
    Hol az Isten nyilában van Dressler százados?
  • tpM
    #18615
    Hát szerintem nagyságrendekkel jobb volt a repmodelljük alap A1-hez képest, arról nem is beszélve, hogy egy game logic-kal be lehetett kapcsolni, hogy hatással legyen rájuk a szél.
  • alma2
    #18614
    olvasgatva amit irtok mindenkinek sikerul megtalalnia valamit a jatekban amiben nagyon csalodott. en a helikkel vagyok igy, de a bis forumon olvasgatva nem vagyok egyedul ezzel. Nem tudom mennyit modositottak a viselkedesukon a ACE-modban, es mar sajna az elso resze az enyeszette lett, igy nem is fogom kiprobalni, de valakinek az emlekeiben el meg ? Lehet bizakodni, hogy picit gatyaba razzak, vagy azert olyan melyrehatoan nem modositottak benne ?

    helicopter addict
  • a.carkey
    #18613
    Höhö :)
  • Torzonborz
    #18612
    mégjóhogy :)

    wardogzombie : csirek úrral kellett végigslattyogni egy akadálypályán.
  • csige791
    #18611
    Bocsi, hogy nem lépek tovább, de nálam alap, hogy mielőtt valamiért pénzt adok kipróbálom, vagy letöltöm warezról, de a becsületesebbeknek ott van a demó. Ha nem próbálom ki és nem tetszik a termék akkor nem megyek be egy fórumra lefikázni mindenkit akinek jól fut a gépén, kevés ekkora seggfej embert láttam mint ez a szerencsétlen.
  • ekre
    #18610
    de szépen összegyüttünk itt, kérem! :) lassan lehet nyitni az mmogames, vagy swgalaxies alatt egy arma topicot :)
  • Curze
    #18609
    Na rátok aztán végképp nem számítottam egy ilyen topicban! :))))))
  • wardogzombie
    #18608
    Itt mi volt a feladat?Tojj 10 tojást 2 perc alatt?
  • wardogzombie
    #18607
    A doki ujra praktizál.
  • ekre
    #18606
    nonédda, hát ezt is tolod? :)
  • Torzonborz
    #18605
    Csirek közlegény szolgálatra jelentkezik ! :D

  • caratyuska
    #18604
    hűha nekem ide is van regem :)

    üdv
  • macleody
    #18603
    Fura, azok a játékok amik dvd-t vagy daemon tools-t igényelnek nem indulnak az asztali parancsikonnal. Így az arma sem és a grid sem. Ilyet még nem pipáltam.
  • Yula
    #18602
    aztaqurv@ nekem már ez volt a dobozba ZSÍR
  • DrRadon
    #18601
    Tempinek 2 hét ban :)
  • DOGMAN
    #18600
    Storm: Te idióta !!!!

    És ráadásul pont tegnap jártuk be ezeket a helyeket együtt tanyasi szerveren, de te közben a katalógushoz fotózgattál...
  • tpM
    #18599
    Igen Őköcsögsége Uram!
  • Fürtös
    #18598
    Inkább:bal-bal,bal-bal... ezekre csak vodkával hatsz:D
  • macleody
    #18597
    Próbáltam már vagy 10x de hiába.

    Stormbird: Te nem vagy 100-as :D
  • [NST]Cifu
    #18596
    A személyeskedést mellőzésére felszólító hsz. rátok is vonatkozik. Bal lábbal kelt, rossz hangulata volt, tökmindegy. Ettől még nem kell az ő stílusában válaszolni. Továbbléééépéééés iiiiiindulj, bal-jobb-bal-jobb-bal-jobb....
  • [NST]Cifu
    #18595
    Ez kész, kétváll, kérem kapcsolja ki. :D
  • Game Hunter
    #18594
  • ekre
    #18593
    stílusából ítélve, ő az, aki a mamától kap mindent (kivéve erkölcsi alapokat és pár qrva nagy pofont :))

    Solt tudja a tutit :)
  • Solt
    #18592
    :D:D:D:D Hüle... :D
  • Solt
    #18591
  • Game Hunter
    #18590
    Ertem, koszonom szepen az infokat!:)
  • Stormbird
    #18589
    Szerintem Cifu és Gascan vitája okafogyottá vált, mert elfogtam egy levelet.

    T. Disztributor!

    Sajnálattal közöljük, hogy az önöknek megküldött -ArmA II Valósághű harci szimuláció borítóval ellátott- DVD tokokba, csomagolási hiba folytán a Természetjáró szimulátor került tokozásra. A felelősség megállapításának kivizsgálásakor világossá vált, hogy a hibát Jirinka Toplanekova takarítónő követte el. (Na ő már nem dolgozik nálunk)

    Sajnálattal közöljük továbbá, hogy a program -jelenlegi állapotában- NEM alkalmazható Valósághű harci szimulációként.

    Ezzel szemben viszont jó hírként közölhetjük, hogy Természetjáró szimulátorként minden különösebb megkötés nélkül használható.
    Tisztelettel kérjük a forgalmazót, hogy a program további értékesítéseinél a külön mellékletben küldött kiegészítőt, izléses bőrkötésben a programhoz mellékelni szíveskedjen.

    Az okozott kellemetlenségekért elnézést kérünk.
    Minden erőnkkel azon dolgozunk, hogy újabb és újabb patchek kibocsátásával -a ködös jövőben valamikor- a Természetjáró szimulátor, Valósághű harci szimulátorként is alkalmazható legyen.

    További jó értékesítést kívánva
    Üdvözlettel:
    BIS (Balf@sz Idióták Studio)


    Ui.: A melléklet nyelvezetét kéretik megtartani, hogy ne üssön el jelentősen a program nyelvezetétől!

    Melléklet:

    TERMÉSZETJÁRÓ -Valósághű szimulátor

    Van neked lehetőségben felfedezésül CHERNARUS szépségei természetének.
    Vezet csoportból sok túristának cooperativ is.
    Te vagy képes csatlakozáshoz más gazda programjához a számítógépében és ezáltal megosztódása az élmény mindenkinek aki gazdába csatlakoz.

    Csak példa néhány tiedből lehetőségben:

    KABANINO
    -megtekint KOLHOZ. Készíthető róla fényképben ról Ludmilla, ki nyerte ban járás versenyének fejés.


    -Kabaninoról NY-re séta csak percből néhány a tó, amit megszólítás "Kisszúnyogos". Lehetőség neked fogás halnak pecától vagy advanced user dobál vízből be gránát, mitől talpa halé feldobódik, lehetőség neked kifogáshoz azt. (Gránát biztosít program, de botos peca addon kell beszerzése neked)


    TOPOLKA GÁT
    -Tudsz gátot megnéz. Csodálkozódás méretileg gigantikus mivolta. Adódó lehetőségből, hogy te vagyol vadász. Akkor tudsz cserkelni környékben vaddisznók, mikor azoknak van ivás és dagonyázásból kedv jönni vízhoz. (Neked használni lehetőség MP5 SD vagy másiknak letompított hangzástól fegyver, hogy felzavarása csendes erdőben nem letséges)


    Remény, hogy sok neked örömködés okozása még felfedezés programban lehetőség.

    Balf@sz Idióták Studio
  • DrRadon
    #18588
    Hú, ilyet ne írj neki, mert neked esik, hogy anyuci vette.

    5200-ason 3GHz-en is megy, persze én nem a Vörös aratást játszom, hanem multiban, ahol a szerver izzad igazán.

  • Zsolesz0721
    #18587
    Sziasztok! A mai nap folyamán elkezdtem csinálni egy honlapot az ArmA II. Online-t. :)

    http://www.arma2online.lapunk.hu! Regizzetek és használjátok a fórumot bátran. Üdvözlettel: Vassili ^
  • ekre
    #18586
    egyébként szerinted mi az erősebb? egy q9550 alap sebességen, vagy a te csúcsra húzott e5200-ad? :)
  • ekre
    #18585
    nézd meg, hogy a híres neves cikk amire hivatkozol, az mikor készült. hány patch is jött ki azóta? :)
  • DrRadon
    #18584
    Neked ki mondta hogy high-on játszunk?

    Gratulálok a stílusodhoz. Olyan kis...

    Külföldi fórumokon mindenki megírja, hogy rossz? Ugyanmá'. Vannak hozzád hasonlók, de vannak szép számmal olyanok is, akik odavannak érte. De te csak a rosszat látod.

    Még egyszer mondom, nincs diavetítés. Nincs. Érted?
  • [NST]Cifu
    #18583
    Nézd meg, hogy a célnál nem-e lett valami átbuherálva. Még egyszerűbb: csinálsz egy új parancsikont a játék könyvtárában, és áthúzod az asztalra. :)
  • macleody
    #18582
    Tegnap ki akartam próbálni az FPS Counter-t de az istennek nem akart működni. Azóta viszont az asztali parancsikonnal nem indul el a játék, csak tc-ből vagy intézőből tudom indítani. X-akták.
  • [NST]Cifu
    #18581
    Most viszont abbahagyja szépen mindenki a személyeskedést, mert fogom magam, és kiosztok mindjárt pár elakadásjelzőt.

    Ha nem tetszik a játék, fogod magad, felrakod a polcra, és kész. Ha flémelni akarsz, akkor viszont rosszkor vagy rossz helyen.