35049
  • DrRadon
    #18661
    Azzal nem lehet nyerni, max tapasztalot szerezni :)

    A CTF-nél, na ott lehet nyerni. Bár kissé idegesítő volt tegnap, hogy egy elhullott enemy a halálának helyén született újra (közel a zászlónkhoz) és még neki állt feljebb, hogy ez nem cheat, hanem map feature. Nem baj, vargosz kitámasztotta a fegyverét és vagy 10 szer egymásután leszedte. Na ezek után már nem élvezte annyira azt a bugot.

  • Jocex
    #18660
    Császtok! Meg van a játék, eredeti. Az első küldetésnél amikor a végén valami szerkezetre kell rárakni a bombát, miután kiszabadítottam a dokit, akkor aztán a bombát hogy rakom le? 0 méter van a céltól, de hiába nyomom az entert csak a fegyvert váltja másikra:(
    Ötlet?
  • csige791
    #18659
    ma megnyertunk egy coop dominationt, angol szerveren.
  • [NST]Cifu
    #18658
    Tudunk róla, nem kell reklámozni, úgyhogy Micimackó majd töröld légyszíves.

    Egyébként meg remélem valódi 7.62-es üt szellőzőlyukat annak a fejébe, aki multiban csítelni merészel.
  • wardogzombie
    #18656
    Én nem mondom hogy elpattan a viz felületéről.
  • ekre
    #18655
    nézd meg a 18641-ben linkelt videót :)
    na jó, itt van újra :)

    http://www.youtube.com/watch?v=TcyEWT2O550
  • wardogzombie
    #18654
    Ez igaz erről láttam is egy érdekes kísérletet M-107el lőttek kb 45fokos szögben víz alá és a 2 méterre lévő célpontig se ment el a lövedék.Ha nem láttam volna nem hiszem el.
  • blash
    #18653
    ARMA 2 Tourettes Soldier


  • Solt
    #18652
    Nem bííííííííírom... PAC MAN!!!!! :D Isten bizony sírok... na tűntem... ez kész! :D
  • Solt
    #18651
    Na utsó off így iccaka! Ez meg akkor Én! :D
  • Solt
    #18650
    AZTAKURVA! :D Beteg ez a világ, máááá nagyon régen mondom... komolyan nekem kellemetlen ez a pacák... én érzem szarul magam helyette! :D Agyhalott... :D
  • Scottt
    #18649
    Solt úr kedvéért,Tempike gyakorlatozik
    Ha az előzőTempi akkor ez meg én leszek?
  • bricsi01
    #18648
    A german verziót próbáltam, de arra szarakodott a játék, mert 1.02-es.
    Viszont Icebirdnek nagyon köszönöm. :)
  • Icebird
    #18647
    Arma2 v1.02 hu2en
  • blash
    #18646
    English language mod for german version 1.02
  • bricsi01
    #18645
    Hali.

    Hülye kérés lenne, hogy majd valaki csináljon egy angol addont?
    Mivel megvettem magyarul az ArmA2-őt.
    Hát őszinte leszek, elég jól beszélek angolul, de magyarúl jobban, de amit néha ebben látok, az jobban zavarba ejt, mint az angol.
    Amin nagyon röhögtem az a "Location" forditása -> "Hej".
    Vagy lesz késöbb használható nyelv választó?
    Mert eléggé kezd igy elmenni a kedve az embernek... Pedig imádtam minden gémüket.
  • Scottt
    #18644
    Soltígy gyorsabb lenne,ha nem kéne mindig szarozni a Gellért hegyre fel meg le,az ólompazarlást csökkentjük háromra és 10 ember egy tárból jó lesz ez:)
  • Scottt
    #18643
    Koordináták??:))
  • a.carkey
    #18642
    Meg tudnád írni a madárijesztő koordinátáit?
  • ekre
    #18641
    have fun
  • Solt
    #18640
    Megbonyolítom a dolgot... egy cirka 2 méterrel a víz alatt lévő tárgyat nem tudnál szétlőni... semmilyen szögből... ha ez igaz ( márpedig azok alapján amit én láttam az ), akkor elképzelhető, hogy lapos szögben egy lövedék elpattan a vízről?
  • macleody
    #18639
    A bádogemberről is nyomj egy képet :)
  • Icebird
    #18638


  • Icebird
    #18637


  • fkubi
    #18636
    Latom, tanultal fizikat, de nem eleget.
  • macleody
    #18635
    Térkép elő, space-kommunikáció-támogatás-szállítmány, kijelölöd a térképen hogy hova, a fuvar végén fizetsz a taxisnak egy sört :)
  • Hogthar
    #18634
    de viszont a sima armához müködik, tehát ha ez az alapja akkor én nem értem..
  • #18633
    Szasztok. Kicsit elvesztem a sok infó között, de hogy a halálba kell a helikoptert irányítani. Mikor megkapom a lehetőséget, hogy hívjak szálítást és jön is madox. felszállunk és passz. Nem megy sehova, nem tudom hogy kell neki megmondani hova menjen... Valaki?
  • n003
    #18632
    már elgondolkoztál azon hogy a nyitott motorcsónakok versenyzői miért is vesznek fel bukósisakot? hisz ha kiesnek vízbe esnek .. gondolkodj egy icicpicit és tudzs te majd saját magadnak is válaszolni ;)
  • DOGMAN
    #18631
    be kell állítani sima analóg joynak a FreeTrack-et azt rákonfogolni a nézetekre.... kipróbáltam műxik, lehet nem tud mindent mint a trackIR de azé nézelődni lehet vele.
  • Hamlet
    #18630
    Most nem tudom megnézni pontosan, de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gorkától északra repülj el helivel és meglátod a fő bázisukat amit aztán cafatokra szedhetsz
  • Scottt
    #18629
    Valaki leírná spoilerben, hogy mi a picsát lehet csinálni a Manhattan küldiben?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Már elfogtam a 2 szerencsétlen,a nőt elvittem a leszállási területre és elvitték,a csávó háza meg ugye felrobban az onnan kirohanó embert pedig lelőttem.Találtam már 3 előretolt bázist egyet az északi övezet déli részén egyet a Kraszto izé nevű város melletti dombon,egyet meg a nagyobbik piros zóna északabbi részén a hegytetőn.Gorkát már átkutattam(én szóltam a bázisnak, hogy megvannak a fegyverek)szóval a 2gyanusítotton meg Gorkán kívül minden más feladat hiányzik.Kit/mit hol találok?
  • [NST]Cifu
    #18628
    A hivatalos fórumban is sírnak miatta, de a BiS nem foglalkozik vele, a TrackIR meg még úgy sem. Ugyebár a TrackIR esetén a BiS csak beépíti az optionsba, a többi a Naturalpointos srácok dolga, a BiS-nek semmi köze hozá, nem is véletlen, hogy az ArmA2 hivatalos fórumában a TrackIR topicba két Naturalpointos srác igyekszik segíteni minden TrackIR tulajon.

    A Freetrack esetén amíg valaki meg nem csinálja, addig nem lesz támogatás. A BiS nem fogja, nem az ő dolguk. A naturalpoint nem fogja, mert nem hülyék, hogy a saját konkurenciájukat támogassák...
  • blash
    #18627
    Jo ez a szerverfigyelo kep itt felul.
  • fkubi
    #18626
    Szerintm eleg konkret. Hogy a francba?
    Azt hittem, hogy kulonbozo feluleteket kezel...
  • Hogthar
    #18625
    multkor kérdeztem a free Tracker tracIRjét hogy lehet belőni és jött rá a válasz hogy cfg ben engedélyezni kell a TrackIRt de hiába engedélyezem nem jó... még valami a FreeTracker az a program ami webkam és ledek segítségével trackIR t csinál... tudom jön erre a válasz hogy ha nme tetszik vegyek eredeti trackIRt de jelenleg csak a 4 es 49 ezer forint többe kerül mint egy 9800 Gt videókártya, tehát remélem valahogy belehet állítani a házi verziót is, esetleg nem tudja valaki hogyan?
  • Looserke
    #18624
    sosem kacsáztattál még lapos követ vízfelszinen? XD
  • LizardX
    #18623
    Scottt, DrRadon: köszi! (P*csába, hogy nem tudom peccselni normálisan :(( )
  • Solt
    #18622
    Mit "Hat hogy?"? Fejtsd ki egy ici-picit érthetőbben, vagy tegyél fel konkrét kérdést! ;)
  • fkubi
    #18621
    Fantasztikus, ahogy a vizen megpattan a machinegun lovedeke ugy 10-15% valoszinuseggel. Hat hogy?