35049
  • Rainbow15
    #18862
    Üdv
    Az lenne a problémám, hogy tiszta homály az egész kép. Ha közel megyek egy emberhez, akkor már egész jó. (hiába állítom a graft és a felbontást)
  • Hamlet
    #18861
    Igen vásárlás után rögtön felraktam a patchet, pár példa:

    - néha a beszélgetés visszhangzik, egymás szavába vágnak, párhuzamosan beszélnek vagy rossz témában, esetleg többször elmondják ugyanazt
    - lelősz valakit akkor megy tovább fél másodpercet és aztán összeesik (ragdoll az nincs)
    - egyik küldetés elején a csapatom nem reagált semmire, maradt egy helyben
    - emberem felküldöm a tetőre, lehivom és lezuhan (de azt is csak állva, lassan közeledve a földhöz aztán meghal)
    - embereid 1 percig nem találnak oda a járművökhöz ha be kell szállni
    - ha helikoptert hivsz és 1km-es körzetben van egy kisebb fa akkor 5-ből 1x sikerül belemennie és lezuhannia
    - halott ellenségre reagálnak az embereim, mintha élne
    - átmennek az emberek a tereptárgyakon

    Egyébként tényleg baromi hangulatos és szép a játék, de ezekkel a hibákkal nem az igazi....
  • Icebird
    #18860
    Mindezt 1.02 után mondod?
  • Hamlet
    #18859
    Látom, sokan panaszkodnak a bugokra. Kicsit gáz, hogy megvettük magyarul a játékot és játszhatatlan:
    - fordítás nem csak hibás, hanem értelmetlen is (de legalább a szöveg angolul megy) bár néha belezavarodnak a szerepekbe az emberek
    - AI bugos
    - grafika bugos
    - fizika nincs (bugos)

    Biztos eljött a határidő, hogy kiadják a játékot pedig még vagy fél év kellene nekik, hogy befejezzék. Remélem nem hagyják abba a fejlesztést, mert egyébként nagyon jó játék lesz, ha egyszer kész lesz. Addig megy a polcra.
  • ekre
    #18858
    speciel erre a bugra többen írták, hogy fade. míg nekem is warez változat volt, nekem is csinálta. érdekes, az eredetivel ez megszűnt.
  • ekre
    #18857
    windows egér beállítások piszkálása után jó lesz.
  • kelemenlajos
    #18856
    Ha nvidiad van, kapcsold ki a képkocskák előre számolását...
    na nem akkor passz
  • degenerator
    #18855
    úgy állandóan szaggat, hogy 2-3 másodpercenként jön egy képkocka.
  • Neoncsoves
    #18854
    nemtom, nálam nincs egérlagg
  • Jaffa 2843
    #18853
    az haggyán hogy szaggat... nem arrol hires az arma hogy szalad minden gépen, mégha atomerőmű is... de az hogy 2perces egér lagg van az már durva egy lövöldözös játékban ahol viszonylag gyorsan és azonnal kell huzni az egeret.. nevetséges
  • degenerator
    #18852
    E8400, dualcore 2es, 3 gigahertzes procim van, két giga 1066 mhz-s ramom, és egy hd 4850es, 512 mb-s videókártyám. mégis, a küldetésben állandóan szaggat. mit csináljak?
  • #18851
    Jaja
  • #18850
    Nekem ugy akat be hogy hamarabb szedtem le a mozgó t72est mint az álcahálósat és az álcahálós leszedése után baszott továbbugrani...
  • Starfighter
    #18849
    A helikopter ott van előttem a bázison szal nincs lelőve, Lagushinával csak félig ment végig a párbeszéd (de az is hatalmas bug, ráadásul szinte már csak az a küldetés volt hátra). Igen érdekes az is, hogy sűrűn mentettem, visszatöltöttem azt az állást mikor még elérhető volt mind2 támogatás aztán csak úgy pálya közben eltűnik a szemem elől.
  • hapi
    #18848
    Azért jó nekik ez a védelem a " Fade" mert a bugokra is simán rá fogják hogy FAde :)
  • Scottt
    #18847
    Vagy mondjuk direkt vették ki?Pl lezuhant a helikopter és azért nem elérhető a szállítás?Lopj egy kocsit és furikázz azzal.Lagushina pedig miért ne követne?Végig ment a párbeszéd?
  • Starfighter
    #18846
    Ez a játék ISTENEM! Manhattan pályát már nem kezdem újra 4x-re az tuti. Először a Lagushina nő nem akart követni, majd eltűntek a menüből a Szállítmány és a Tüzérség opció. Megvettem eredetibe, szal tuti nem FADE hanem büdös nagy BUG. Majd ha kijön még vagy 5 Patch akkor folytatom.
  • ekre
    #18845
    ez tipikis fade. ennél a küldetésnél, ha nem megy tovább, szinte biztos, hogy fade. ami annyit tesz, hogy nem eredeti a játék. ha így van, akkor fade (speciel amikor a játék még nem jelent meg, engem is ezzel szivatott. mindig. mindig ugyan úgy. ahogy meglett az eredeti, működött)
  • Mor3llo
    #18844
    Akkor valószínűleg bug...sebaj, majd megpróbálom a Bayern meccs után :D
  • [NST]Cifu
    #18843
    Szerintem az nem a Vörös Aratás küldetés, az a következő lesz.

    A lézeres célmegjelölővel Pont azt a házat kell felrobbantani, amelyik mellett a vörös füst gomolyog. Ha például az előtte álló Ural-t célzod, akkor simán állva maradhat az épület. Utána két T-72-est kell megjelölnöd, az egyik az úton mászkál fel-alá, a másik pedig kicsit beljebb egy álcaháló alatt pihen. Ha az épület és a két harckocsi megvan, a küldetésnek elvileg vége.

    Elvileg, gyakorlatilag előfordulhat, hogy valamelyik script beakad, ugyan especiel ebben a küldetésben nem volt erre példa, de esély van rá, hogy valami ilyen bugnak lettél az áldozata. Próbáld meg a küldetést (vagy legalább ezt a részét) újra kezdeni.
  • Mor3llo
    #18842
    Üdv!
    A Vörös Aratás c. fejezetben szükségsem lenne egy kis segítségre. Mit kellene a célzólézerrel csinálni, miután a házat és a 2 tankot felrobbantottam? A csapattársak állnak, új küldetés pedig csak annyit van, hogy keressem meg az új célpontot a koordinátáknak megfelelően. Hol találom a koordinátákat ? Előre is köszönöm.
  • lerboy
    #18841
    Sikerült repkedni a helikopterrel, viszont amint északra megyek, rögtön kilő valami sniper a földről helikopterben...

    Azt hiszem nem keresem Loptyevet tovább, megvárom, amíg a script idő eltelik és közlik, hogy nem sikerült a küldetés.
  • Scottt
    #18840
    Pedig az egyik mozdulat nagyon emlékeztet egy magasabb öves Katára amiben az ellen zacsiját kitépjük:))
  • JIRZSI
    #18839
    Kipróbáltam és működött!
    Köszönöm szépen!
  • Torzonborz
    #18838
    mijazawow ?
  • tpM
    #18837
    Ezek QG-s tánc animok, van belőlük 3 féle :)
  • [NST]Cifu
    #18836
    Nem hiszem, a Kata anim még véletlenül sem rendelkezik ilyen kézlengetésekkel. :)
  • blash
    #18835
    Nem kell wowot csinalni armabol.
  • Scottt
    #18834
    Vannak benne ilyen "karatés" animok aztán azokat szkriptelték össze szerintem:)
  • Torzonborz
    #18833
    hö ? ezt meg hogy ? multin mekkora poén lenne már így denszelni :D
  • Maverick
    #18832
    Ezt csak úgy : dance
  • SötétBarom
    #18831
    640x480 maximális AA mellett üt igazán :DDD Olyan, mintha tejüveg lenne a monitoron :DDD
  • [NST]Cifu
    #18830
    Tudtommal nem, a Matrox féle dual és triplehead van támogatva, amikor 2 vagy három monitorra növeled a látótered / Hud-od.
  • csige791
    #18829
    ARMA 2 -re gondoltam nem a sima arma-ra.
  • csige791
    #18828
    Azt meglehet csinalni arma-ban, hogy nehany dolgot kirakok második monitorra ? Pl GPS, iranytü, esetleg terkep stb... ?
  • Scottt
    #18827
    Simával jobban jársz;)
  • csige791
    #18826
    kozben solt rabeszelt, hogy eleg nekem ez is.
  • csige791
    #18825
    Akkor megelegszem a sima x52-vel is. Van logitech g15-öm is aztán alig támogatja valami, armához se, találtam semmit hozzá.
  • [NST]Cifu
    #18824
    X52Pro @ Saitek. A gázkar melletti MFD kijelzőn megjeleníthetőek a játék bizonyos információi.
  • csige791
    #18823
    Nyugi, ma kaptam fizetést, még nem döntöttem el hogy hd4890-et vegyek, vagy várjak a dx11-es kartyakra és addig vegyek egy 4850-et 1giga rammal.
    amint eldöntöttem megrendelem ebay-ről, meg mellé egy Saitek X52-őt.
    tényleg, mi a külömbség az X52 és az X52 pro között azon kivul , hogy másféleszer annyi a pro ?