35049
  • tpM
    #18982
    S honnan szereztél hozzá face template-et? Mert én sehol sem találtam :(
  • Yula
    #18981
    Ejj de benéztem :( megyek önként a füstölőbe ;)

    Elkészült a Fos2-s nagy arcom


    és egy camos
  • Shep
    #18980
    Á nem igaz, ordibál a hülyéje, hogy elfogyott a lőszere, na mondom akkor menjél te szerencsétlen és töltsél újra a dobozokból, erre benyomja, hogy ready és 2mp-el később megint ordibál ,hogy nincs lőszer. Akkor most mi a szart kezdjek vele?
  • Icebird
    #18979
    win7

    de VON, VON ,VON!
    TS rip!
  • Stormbird
    #18978
    Höjjdemá' etásom!
    "Ha idéz az ember, idézzen pontosan leginkább." Ezt má' Gugyerák Lajos is megaszondta jól. (Gyk.: Ez a Lajos NEM a mi Lajosunk)

    Szóval SzPFBHG azaz Sz@rPics@F@szBugosHulladékGáma
  • tpM
    #18977
    Azt már leírtam én :P
  • kelemenlajos
    #18976
    win7 vagy vista?
  • blash
    #18975
    Squad logot is leirhatnad. thc
  • Icebird
    #18974
    Annyira azért nem ÁÁÁAááááhhh!
    64bit alatt nem megy (nálam)!
  • JanáJ
    #18973
    beteg AC-130
  • kelemenlajos
    #18972
    ÁÁÁÁááááhhh!
    Teamspeak overlay, csak megy vista és win7-alatt!

    http://www.voice-overlay.info.ms/

    Arma2-vel is próbálták és megy.
    http://forum.tidesofwar.net/index.php?showtopic=12807&mode=threaded
  • kelemenlajos
    #18971
    gametrailers review az arma2-ről

    http://www.gametrailers.com/video/review-arma-ii/52735
  • Yula
    #18970
    Tegnap sokan csodálkoztak, hogy lehet saját arcot készíteni. Az OFP-ben és a SzarPicsaFaszHulladékGáma-ben is lehetett (röviden SzPFHG).
    Még jó hogy Fos2-ben <-copyright by Stormbird is lehet. Itt az összes arc jpgben, ami a játékban szerepel. Ezeket kedvedre változtathatod. De készíthetsz újat is.
    1, A méretek 64x64, 128x128, 256x256, 512x512
    2, A méretét tartsd 96kb alatt
    3, jpg-nek kell lennie a kiterjesztésének
    4, mentsd el My Documents/ArmA 2 Other Profiles/USERNAME mappába mint face.jpg
    5, A játékban válaszd az profilodban az edit-et és ott a custom face opciót.
  • Shep
    #18969
    Kösz. Mondjuk közben már elfoglaltam az embereimmel :)(nem hiába mi elit egység vagyunk :))
  • Scottt
    #18968
    Ctrl+Space
    De előtte végezd el a Training erre vonatkozó részét;)
  • Shep
    #18967
    Mikor Pogorevkát kell elfoglalni akkor van ott a kezdésnél egy köteg ktona, azokat nem tudom irányítani valahogy?
  • Scottt
    #18966
    Nem rossz,nem rossz;)
  • Neoncsoves
    #18965
  • tpM
    #18964
    I <3 Ghillie
  • Neoncsoves
    #18963
    aham :)
  • tpM
    #18962
    Tehát az összes OFP (CWC, RH, Res) ...
  • Neoncsoves
    #18961
    tuti vmelyik kiegben volt mivel nekem OFPből csak a GOTY van meg
  • Shep
    #18960
    Lehet, hogy valamelyik kiegben volt arra már nem emlékszem.
  • JanáJ
    #18959
    no én ilyenre nem emlékszem, de idővel szépülnek az emlékek :-)
  • Shep
    #18958
    Hát a fene tudja, de minth a sima OFP-ban is lett volna hasonló.
  • JanáJ
    #18957
    Ok, csak ugyan azt csinálja. Vagy bug vagy szivatás. szerintem.
  • Shep
    #18956
    Azt értem, de mondom ,hogy ez már 2 küldetéssel az után van :)
  • JanáJ
    #18955
    Nem, a térképen van 3 x és meg kell nézni ott van e a manus akit keresünk. És el kell fogni. Nagyon az elején van.
  • Scottt
    #18954
    Amúgy nem tudom, hogy ti mit szenvedtek^^Engem sehol se akartak agyonlőni se semmi ilyen nem volt.Eddig minden flottul ment,kivéve a Lepusztult területet de azt már a bis fórumon is szidják szóval nem nálam van a gond;)
  • Shep
    #18953
    Nem ez az a küldetés amikor lebombázzák a hegyi bázist és vissza kell menekülni a partra 2-vel az után amit írtál.
  • Scottt
    #18952
    Az a való életben úgy emlékszek valami szabályozás alá esik mert talán vegyifegyvernek minősül.Amúgy a harctéren megjelölni szoktak foszfor töltetű rakétákkal,az előre tolt megfigyelők(OA-10)
    De itt talán úgy lehet lemodellezve, hogy mindent meglehet vele gyújtani(valami napalm szerűségként)
  • JanáJ
    #18951
    Valaki szánjon meg és fejtse ki miért választhatok vagy 10 fajta lőszerből (?) a tűzérségi tűznél? Tekintve hogy egy pc. dandárt sem láttam a pályán, nem értem miért nem mindegy mivel pusztítom el az életet az adott területen és végképp nem tudom mi a különbség a típusok között. Pl: foszforral nem csak álcázó füstöt lehet lőni?
  • JanáJ
    #18950
    Nem terveztem vele, megvan az eredeti.
  • Scottt
    #18949
    Nem lesz:)
  • JanáJ
    #18948
    Nekem annál a pályánál ahol a 3 "x"-et kellett leellenőrízni a térképen, ott csinálta ezt a hirtelen agyonlővös játékot. Ráadásúl úgy hogy 30 szerintem amúgy ellenséges, de zöldnek jelölt egyén lődörgött körülöttünk és bármerre mentem, elöbb-utóbb lelőttek ha feküdtem, ha nem. :-S

    Ezt Cifu már írta, de ez olyan mint a windows. Service P. 2-től használható. :-)
  • Shep
    #18947
    Virágbolti, hogy a te szavaiddal éljek :) Az a gondom ,hogy a multi engem nem érdekel (régóta nem érdekel semmilyen multi, 7 évig CS-ztem elég volt a multiból, közben volt egy OFP, Joint Op., stb. de mára kizárólag single játékos lettem) a single meg eddig nem győzött meg, meg ez a gépigény is borzasztó és így számomra nem éri meg annyi pénzt kiadni érte amennyibe most kerül. A tippet kösz, megpróbálom, bár jobban örülnék ha nem kellene a már félig megcsinált küldetést előröl kezdeni.
  • fkubi
    #18946
    12vs12, esetleg 15vs15 (de ez csak 1 eve van kb).
    A stilusom meg kopirajtos. Nem fogom simogatni a kis buksi fejet, ha baromsagot beszel. Foleg, hogy ott se volt :)
  • JanáJ
    #18945
    Én vaktában megpróbáltam pár szervert, de nem engedte. Aztán lehet lesz pár tört szerver.
  • csige791
    #18944
    Sziasztok, kicist eltüntem, jelenleg barátnőm gépéről írok, hamarosan érkezem és szarrá zúzok mindent helikopterrel, ugyanis itt pihen az asztalon az új Joystickom, Saitek Cyborg X-flight. A másik dolog, hogy végre nem 640x480-ban fogom tolni (viszont legalább swapolni fog) mert itt néz velem szembe egy Q9400 meg egy HD4850. amint megérkezik a Gigabyte GA-EP45-UD3R alaplap, már érkezem is, remélem még a héten, addig is hajrá Magyarok!
  • Feró Flex
    #18943
    nálam se...