35049
  • DrRadon
    #19022
    Hogy sikerült rávenned, hogy 2 GB-ot használjon? Nálam nem megy 7-800 MB fölé :)
  • [NST]Cifu
    #19021
    "bár nekem inkább a memóriahasználatának korlátozottsága tesz be" <-----ezt, hogy érted?

    Úgy, hogy a játék nem használ 2 giga memóriánál többet, akkor sem, ha 2 giga ramnál több van a gépben...
  • sgteam
    #19020
    "bár nekem inkább a memóriahasználatának korlátozottsága tesz be" <-----ezt, hogy érted?
  • Shep
    #19019
    Abban igazad van ,hogy úgy lett volna jó ha azt írom, hogy ami engem érdekel és játszok vele azok közül minden flottul megy, na jó a GTA 4 -et kivéve, de hát az kb. olyan Arma 2 eset :) (mondjuk ez utóbbi az új patchhel már teljesen jó)
    Majd az OFP 2 :) Igaz árkádosabb lesz (az alapján amit eddig láttam belőle) de remélhetőleg nem kell majd neki ilyen atomerőmű (bár ki tudja).
    Na mostmár tudok bázist is építeni, csak éppen lóvém nem nagyon van (ez minek kellett ebbe a játékba?)
  • [NST]Cifu
    #19018
    Maxima Mea Culpa, 8800GT-d van, jogos, és tud Dx10-et (a fene tudja miért írtam, pedig nekem is volt 8800GTS-em), kettőből két hibapont nálam. :)

    Viszont az Age of Conan Dx10-ben olyan brutális, hogy rendesen kétvállra tudja fektetni az ilyen öreg kártyákat (a 4870x2 is izzad alatta rendesen). Cserébe iszonyú jól néz ki. ;)

    A hogy jön ide lényege pedig ama kijelentésed, hogy minden más flottul megy - ez a kijelentés nem 100%-os, mert azért akadnak játékok, amelyek egy izom gépet is meg tudnak fektetni. :)

    Az ArmA2 optimálatlansága egy dolog (tényleg az, bár nekem inkább a memóriahasználatának korlátozottsága tesz be), a másik fele viszont az, hogy sajnos továbbra sincs jobb alternatíva - ahogy már párszor kifejtettem, vakok között félszemű a király... :S
  • Shep
    #19017
    Logeszticku potyporu ötek.
  • Shep
    #19016
    Te milyen butaságokat beszélsz? Milyen 8600 GT? Amúgy tud DX10-et, de mindegy. Age of Conan, engem nem érdekelnek ilyen MMO szarok. Meg, hogy jön most ide a DX10?
  • [NST]Cifu
    #19015
    Egy játék miatt fejleszteni, mikor minden más flottul megy?

    Légy oly kedves rakd fel az Age of Conan-t, kapcsold be a Dx10-et, és utána mond ezt újra. :Ð

    Igen, 8600GT-n nincs Dx10.
    Nem, a Dx10 valóban komolyat dob látványon, nem csak parasztvakítás...
  • [NST]Cifu
    #19014
    Szvsz valami driverbeállítás lehet a probléma, legújabb drivert feltenni, ha Vista-d van, akkor a legutóbbi Dx9c-t felrakni. Ha ez nem segít, akkor lehet próbálkozni a grafikai beállítások macerálásával.

    Nekem 4870x2-őm van, és ott semmi ilyesmit nem tapasztaltam Vista 64bit + SP1 és a júniusi Cataclystal.
  • tpM
    #19013
    Viszont, ha rakunk alá gépet akkor meghálálja

    http://s263.photobucket.com/albums/ii157/tpM91/ARMA%20II/
  • Shep
    #19012
    Az a fő probléma, hogy az OFP is brutál gépigényes volt azóta meg annyit csináltak, hogy még több pályaelem + részletesebb járművek/katonák de optimalizálni meg nem optimalizáltak, úgy gondolták minek, majd aki játszani akar vele vesz hozzá gépet is. Hát azt hiszem itt tévedtek nagyot. Egy játék miatt fejleszteni, mikor minden más flottul megy?
  • sgteam
    #19011
    Hali

    Srácok miért van az, hogy beállítom a látómezőmet 4000méterre de az ellenséget és járműveket csak 300 méteren belül látom. Pedig ők látnak engem lőnek is rám. De nekem olyan közel kell mennem, hogy az már egyenlő a halálal. Még távcsővel sem látom az ellenséget a tankokat és egyébb járműveket úgy látom, hogy a kipufogó gázt látom ahogyan kijön a járműből de magát a gépezetett nem látom. Beáálításaim minden MAGAS grafika szűrések kikapcsolva. (vga kari asus 4870)
  • kelemenlajos
    #19010
    Eheheheheeee, ez milyen már? :)
    "Prevent killed units reporting who killed them. "
  • RiCSi1234
    #19009
    Ja, és igen, alacsony felbontáson, olyan röhelyes a grafika, hogy az már tényleg büntet.. Ezer éves játékok jobban néznek ki, mint ez..
  • RiCSi1234
    #19008
    Hmmmmm.. Az jó!! Még jó, hogy eredetiben megvettem!(Teszem hozzá, próbáltam a demo-t, és ott nem volt ennyire siralmas a helyzet!!) Na mind1, Most van egy eredeti ArmA2-m, és beleverhetem a répám, majd 2 év mulva játszom majd vele..
  • Shep
    #19007
    Nem a gép szar, hanem a játék optimalizálatlan, én puszta kiváncsiságból lenulláztam a grafikát a 3D resolutiont is levettem legkisebbre (az egész úgy nézett ki, mint valami absztrakt festmény 1m-t nem lehetett rendesen látni, még a doom 1 is tisztább képet ad) és úgy volt 60 fps-em 8800GT 4 giga ram, C2D 3Ghz. Én normalon játszom 1600-as látótávval és így van olyen 25-30 fps-em így élvezhető lenne ha nem lenne ez a rengeteg bug.
  • RiCSi1234
    #19006
    Bsszus.. Ennyire rossz gépem lenne(biztos). Akad mint a rosseb.. 8600 gt-t már cserélni kéne.. :) Még a leg minimálisabb beállításoknál is örülök ha van 15 fps-em.. Core 2 2.6 Ghz 2 giga ram 800 mhz, és 512 8600 .
  • Shep
    #19005
    Mondjuk úgy, hogy egy újraírt optimalizált játék :) Engem leginkább az zavar a játékban, hogy mire az ember ráérezne az ízére jön valami hülye bug ami megöli a hangulatot. Tegnap is az egyik emberemnek kiadtam a rearm parancsot erre elbóklászott és mire észrevettem (tervezgettem a következő falu elfoglalását) már 7km-el odébb volt, le is lőtték :)
  • tpM
    #19004
    Meg memóriahazsnálat...
  • Shep
    #19003
    Na tök jó, de azért pár plusz fps sem ártott volna.
  • tpM
    #19002
    1.03 changelog
    Improved airplane HUD visibility.
    Direct analogue throttle and brake for airplanes now available.
    Optimization: Reduced frame stutter near map borders.
    Sea surface was not rendered in NE area out of map.
    Terrain surface was sometimes using wrong parallax map.
    Grenade can destroy a building just by impact
    Radio echo elimination
    Team switch did not work when player died
    More flexible configuration of Flares in the config (brightness, size)
    Reduced AI detecting slowly moving enemy vehicles by ear.
    Prevent killed units reporting who killed them.
  • Shep
    #19001
    Tiszta jó :) A 2. sor amúgy az elsőt lőtte hátba, vagy hogy? :9
  • Neoncsoves
    #19000
    neeeeeee :D
  • a.carkey
    #18999
    Nesztek nektek realitás!
  • JanáJ
    #18998
    Van valakinek tapasztalata SLI-vel? Mennyire támogatja a játék?
  • JanáJ
    #18997
    A C és a D meghajtó egy merevlemezen van?
  • potyi21
    #18996
    Lapozofajl rendbe,20 gs a c meghajtom, a d pedig oda ahova jatekot telepitettem az pedig 400 gb ! kozepes grafikai beallitasokkal meg elmegy uigy ahogy,de amint feljebb tolom nemtudok celozni mert ugy szaggat!
  • [NST]Cifu
    #18995
    Mi is csak másodkézből érkező információkkal bírunk... Szerintem még kb. egy hét...
  • BlitzFiles
    #18994
    haliho, magyaritos pajtások, nincs vmi hatterinfotok a kovetkezo pecsrol? vmikor mintha olvastam volna, hogy juli kozepere erkezik... na mar most az tegnap volt, pecs sehol, a game meg felrecimzessel mindig az asztalra tesz :(
  • tpM
    #18993
    meg azt a fürdőkádat is áttolhatnád, úgyis olyan szép a víz A2-ben :D
  • tpM
    #18992
  • DOGMAN
    #18991
    Addig itt az eredeti OFP-s változat:
    http://www.youtube.com/watch?v=NuUy7_jKPKU
  • DOGMAN
    #18990
    Mehhe holnap előkeresem azt megcsinálom... remélem nem lesz nehéz portolni arma2-re :D
  • bricsi01
    #18989
    Hello!

    Magyar nyelvü, bolti állapotban lévő ArmA2 6 ezer Ft-ért eladó.
    Érdeklődést privát üzenetben várok.
  • priluki
    #18988
    :DD mekkora lol ez a video :)
  • Shep
    #18987
    Hogyan lehet a társaim lőszer utánpótlását megoldani?
  • Icebird
    #18986
    ArmA 2 - How Not to Be Seen - Monty Python

    Dogi az ofps gyaloggaloppos cumodat átportolhatnád!:) (nekem részben sikerült)
  • kelemenlajos
    #18985
    melyik VON-ra gondolsz?
    erre?
    http://www.von.ca/
    Vagy a beépített, voice over networkre? :)
    Tényleg alapból az megy az arma2-es szerveren?
  • Yula
    #18984
    ...és így néz ki
  • Yula
    #18983
    12 hozzászólással lejjebb ;) #18970
    Belinkeltem az összese, ami a játékban szerepel. Én erre rá tettem a saját fényképemet PS-al.

    Illetve
    ha ezt tudod használni akkor hajrá ;)