35049
  • obe
    #19103
    köszi cifu....igen, igen, Dogman, pont erre gondolok, le tudom én is olvasni a koordinátáimat, azt be tudom pötyögni, csak azt hittem megy ez gyorsabban is, írni általában nem nagyon van idő:)

  • DOGMAN
    #19102
    Sztem arra gondol mikor AI kérdezi tőle (ő a parancsnok).
    Fordított esetben, ha te kérded a szakasztól, hogy merre vannak:
    sorban bemondja mindegyik a koordinátáit.
    De ha tőled kérdezik akkor, hogy mondod be AI-nak a pozíciódat?
  • [NST]Cifu
    #19101
    Nyomd meg az "M" billentyűt, ott van a GPS készülék, azon rajta az aktuális koordinátád.
  • Merkaba
    #19100
    üdv! valaki segítsen mert szétvág az ideg. Nem lelem a Manhattan küldetésben a fegyvercsempészt pedig már mindenhol jártam a város körül. előre is kösz! (meg ha valaki tudja hol vannak a bizonyítékok azt is megköszönöm, bár egy megvan de azt sem tudom hol szereztem:))
  • obe
    #19099
    sräcok melyik gombra van ällitva (ha egyältalän) a poziciomat jelzö välasz: (i am at grid 957569) ?..vagy nem lehet egy gomb lenyomäsäval poziciot jelezni?
  • smusher
    #19098
    Az ilyen hülyegyereknek árulhatnák 500-ért is, neki az a fontos, hogy letőccse, attól okosnak képzeli magát.
  • smusher
    #19097
    Állítólag a következő patch ígéri, hogy ezt javítja, de ezek szerint nem hiba, csak hibalehetőség, konfigfüggő. Thx!
  • Papirzacsi
    #19096
    Egyik pályán, talán a Manhattan utáni 2. vagy 3. pálya, mikor Novi Szobor meletti erdőbe kellett elmenni, találkoztam ezzel a bibivel.
    Nem jöttek az embereim. De aztán feltettem a legújabb 1.02-es peccset, ami pár nappal későbbi volt, mint feltelepített 1.02-es, és hiba nélkül követtek az embereim.
  • DOGMAN
    #19095
  • lusti12
    #19094
    menjetek ti a picsába legalább én nem egész nap ezt a szart nyomom látástól vakulásig
  • DOGMAN
    #19093
    Tegnap nyomtuk GKF szerveren Arma1-et (ZSÍRilag kollektíve) azt a 3-4 óra alatt egy srác kb 4-szer próbált bejönni warez gaméval.
    Persze "Original game do not FADE" üzenettel rögtön távozott is, de azért óránként bepróbálkozott, hátha...
    Már nélunk is csak 6560 Ft, szóval nem nagy cucc, de inkább szivatta magát, a kísérletek közti idők alatt meg hegesztette a krekkeket, serialokat a gaméhoz :D
  • smusher
    #19092
    Legalább azokat a játékokat meg kell venni , amik érnek is valamit. Ha belegondolok, hogy hányan warezolják az Armát, ideges leszek. Akkor menj inkább lődözni kóllofdútival.
  • DOGMAN
    #19091
    Még egy kis moderálni való:

    Miért, hogy viselkedjek? Az a véleményem, hogy ezt a gamét lewarezolja az egy seggfej, és igenis menjen a picsába!!!
    Büntetőpontokat, reklamációkat priviben jöhetnek. Faszt se érdekli...
  • Micsu
    #19090
    de olvasd el az nfot is kisfiam

    " 7. Support the software developers. If you like this Game. BUY IT!"
  • DOGMAN
    #19089
    Én csak egy linket adtam annak aki kérte...
  • DOGMAN
    #19088
    Na ezt moderáld ki: http://thepiratebay.org/torrent/4986757/Arma.II-RELOADED
  • lusti12
    #19087
    attól még nem kéne így viselkedni
  • Vargosz
    #19086
    Talán mert ez nem warez topic arma2
  • lusti12
    #19085
    én nem értem most miért baj,hogy kértem egy linket?
  • DrRadon
    #19084
    Harctéri Robotok

    Érdemes megnézni a videókat. Az ArmA2 szemtelenül pontosan lövő AI-jai, bemelegítés a jövő tűzharcába, ahol egy robot ellen csak egyetlen lövésre van esélyed. Ha elszúrod, pillanatok alatt rádfordul és miszlikbe lő. Ha több robot van akkor hiába lősz pontosan, a másik robot szed szét.
    Tanulság: tetszés szerint.
  • macleody
    #19083
    Hali. Megint van egy kis hang problémám. Nem tudom működésre bírni a VopSound_2.1-et. Ha azzal indítom a jétékot nincs a fegyvereknek hangja. Nem tudja valaki mi lehet a bibi? Az RH Heli sound működik.
  • Scottt
    #19082
    Igen,a "Lepusztult terület" című pályán(Gangland)Ezér nem játszok ezzel a játékkal kb 2 hete.
    Feró Flex:Szerintem ez Cifunak akartad nem?Az ACE2 dolga nem a kampány hanem a realizmus fokozása lesz;)
  • Feró Flex
    #19081
    majd ACE2!
  • [NST]Cifu
    #19080
    A küldetés terén passz.

    Az RPG-7VL csak többet sebez, nincs lemodellezve a tandem fej.
  • JanáJ
    #19079
    Van valakinek ötlete hogy tudok túl jutni a Manhattan c. küldetésen? Egyszer megakadtam mert nem találtam a fő bázist, másodszorra hiába nyírtam ki a csempészeket nem adta meg a küldit, most meg nem jön erősítés a "fő" bázis ellen, ezért nekimentem bicskával a T72-nek. De a bizonyítékokat még mindig nem találom. :-S

    Cifu: a tandem és sima fejes RPG7-es fej között mi a különbség a játékban? Meg van oldva, hogy TUSK (?) ellen hatásosabb, vagy csak többet sebez és pont. :-)
  • smusher
    #19078
    Az igaz, hogy az 1.02-es patch után nem lehet végigvinni a kampányt? Állítólag van egy rész, amikor a csapattársak csak roger-eznek, de nem mozdulnak meg a kiadott parancsokra. Van vkinek tapasztalata ebben?
  • Droughert
    #19077
    Az hogy letöltési linket keres miér baj? Én is csak serialt vettem meg, mert így sokkal olcsóbb volt, torrentről szedtem le a klient.
  • Vorpal
    #19076
    Az eredeti játék is halálra szopat majd - a fadet utána már észre sem veszed;)
  • DOGMAN
    #19075
    Ohh bocsi elrontottam...
    Hát itt azt ne keress, sőt ne is feszegesd nagyon többé a témát, mert az admin(ok) erősen harapnak rá szopatásilag (lehet ezért tettem be véletlenül az lenti linket??)
    Ha kell a játék töltsd le a demót, az www.arma2.com-ról, majd ha még akkoris, akkor vedd meg.
    Ha meg nem akarsz ilyesmire költeni, akkor bármelyik nyílt torrent oldalon megtalálod.
    Igaz hogy a védelem miatt nem tudsz multizni, meg singlében is halálra szopat majd (natessék mármegen a szopás...) ezt te döntöd el.
  • DOGMAN
    #19073
    Tessék (gyors letöltési sebesség)

    :)
  • tpM
    #19072
  • Solid Snake
    #19071
    Ajjaj ez hiba volt
  • lusti12
    #19070
    sziasztok valaki tudna 1 olyan linket adni ahol letudom tölteni a full játékot előre is köszönöm segíségeteket
  • Samurai84
    #19069
    ööö...ja igen. Arma 2 fut rosszul, ezt nem írtam, de azért sejthető...
    Mondjuk érdekes mert olvastam olyat is akinek az 1 megy lassan a 2 meg süvít.
  • smusher
    #19068
    Szerintem a kérdést egy kicsit világosabbá kellene tenni :)
    De psze ettől függetlenül igen, érdemes megvenni mind az első, mind a második részt, hiszen sokan játszanak még vele online is, és folyamatosan jönnek új addonok (az első részhez így is hihetetlenül töménytelen mennyiségű van már.)
  • Samurai84
    #19067
    Szerintetek érdemes az ARMA1-et megvenni? Játszanak még vele?
    Mert engem a demo nem győzött meg, elég ramtyul futott (és nem highon toltam). Gépem: C2D 2,66, 4GBram, 9600GT, Win7
    Az ARMA1 demoja tökéletesen futott full beállításokon, semmi röcögés.
  • JohnnySmith
    #19066
    co-opba nem lehetne ? :D :D :D :D
  • DOGMAN
    #19065
    squad logo témában: http://wiki.armed-assault.hu/index.php/Squad_Logo
  • DOGMAN
    #19064
    Gyaloggalopp - avagy elbír-e egy afrikai fecske egy tököt

    Letőtteni, missionsba bemásolni, azt Start... :D
  • tpM
    #19063
    Na gyorsan lefordítottam, persze így elég hülyén hangzik :S

    "Még a flashpoint időkben,
    Hetekig finomítgathattunk,
    De most 2009 van,
    És végre egész jól fut.

    Tudom, hogy le akarnak nyomni,
    A játékmenetre rosszalnak a kritikusok,
    Ők egyszerűen nem értenek úgy mint mi,
    Ha ugrani akarsz, meg fragelni, játssz Battlefield 2-t
    (and shove that haXX0r up your 455) - ez nemtudom mi :D

    Köszönöm Bohemia,
    Hogy bétatesztelhetem a játékot amit megvettem.
    Köszönöm Bohemia,
    Már megint itt tartunk, ki gondolta volna.

    Arma2 nagyon fasza,
    És egyszerűen nem tudom megunni a csillógó fénylő teheneket,
    Vettem egy gépszörnyet, elment rá minden pénzem,
    Hogy legyen 14 FPS-em mielőtt összeomlik (a gépem - és akkor rímel is - tpM :))
    (aztmondja Fogadás (Receiving)... aztán összeomlik)

    Köszönöm Bohemia,
    Hogy bétatesztelhetem a játékot amit megvettem.
    Köszönöm Bohemia,
    Már megint itt tartunk, ki gondolta volna.

    Mostpedig, tudod mit szeretnék látni?
    Patch egy nulla három, setPos getPos _me
    Ez jár a fejemben
    Vagy Placebo most zárta be a topikomat?"