35049
  • ekre
    #19143
    amikor a küldit csinálod, tedd be a first aid vagy nemtom milyen nevű modult. azt lehet, hogy még a medicekkel szinkronizálni kell, de ennél nem hiszem. bár nem kizárt, vannak modulok, amit csak beteszel és müxik (max init szinten még állítgathatod), de van amit külön-külön, adott egységekkel szinkronizálni kell. fontos lehet, hogy egy bugnak köszönhetően (gondolom, hogy bug) a szinkronizált modulok a játékos respawnja után már nem mennek. valaki biztos tudna erre megoldást, remélhetőleg ez is javítva lesz.
  • tpM
    #19142
    Szerkesztőben F7 -> Elsősegély szimuláció aztán F5-tel hozzászinkronizálod ahhoz a csapathoz/egységhez amelyiknél engedélyezni akarod.
  • Cactus73
    #19141
    Ha bármelyikünk medic lett volna, ott helyben orvosoltuk volna a problémát. ( ezesetben szó szerint )
    Saját küldetés volt. Ezekszerint nekem kell ezt "engedélyezni" valahogy.
    Tehát alapból ez nem müködik, csak ha olyan jellegü a küldetés.
    Mondjuk ,h értem :)
  • ekre
    #19140
    több mint valószínű, hogy az a játékmód nem rendelkezett a megfelelő modullal, így az alap medicek által nyújtott szolgáltatás az, amit maximum elérhetsz. azaz sikítani, hogy MEDIC! :)
  • Cactus73
    #19139
    A tréningen lehetett olyat, h a sebesültet húzni - vonni, meg nyakba kapni és elballagni vele. Tegnap multiban lelőttek a lábamról, de a srác nem tudott odébb tenni, hiába kerülgetett. Pedig jól jött volna. Ez hogy működik, tudja valaki ?
  • [NST]Cifu
    #19138
    Sajnos a scriptelt, de amúgy nagy szabadságot nyújtó küldiknél ez a probléma általános. Korábban linkelt be valaki olyan videót, hogy a traplövészetnél akadt be az AI.

    Indítsd újra, hátha...
  • DummyBoy
    #19137
    Na ja, a kiképzést nem illik kihagyni :)
  • koschwarz
    #19136
    én is mindig megcsinálom a boot camp-et :)

    egyébként sajna nem tudok segíteni, még nincs meg a játék.
  • DummyBoy
    #19135
    Üdv all!

    Nem megy a kereső nekem valami miatt ...

    Tudom, hogy baromság, de szerettem volna végignyomni a Boot Camp-et (ARMA II, 1.02), és a legelején a Firing Range-nél amint kezdődne a teszt, rákattintok, hogy indulhat és más mondja is hogy béna vagyok (Ez lehet hogy így van ...) ...

    Van valami ötlet, hogy miért nem kapok esélyt?

    Előre is köszi!
  • DOGMAN
    #19134
    Ember kijelöl, majd 6-os gomb és ott ha van a közelben lőszeresláda, vagy lőszeres teherautó akkor megjelenik a "felfegyverez akármi, akárhol" (vagymi a neve) menüpont.
    Sokszor több lehetőség van mint ami kifér ilyenkor alulra kiírt "tovább" menüre katyintva tudsz lapozni..
  • Shep
    #19133
    Arra tud nekem választ adni valaki, hogy hogyan tudom az embereimnek a lőszer utánpótlását megoldani, egyszerűen nem találok rá módot, vásárolni csak magamnak tudok, odaadni nem tudok nekik semmit, tehát akkor hogyan?
  • Shep
    #19132
    Azért az az érzés mikor rpg-vel felrobbantasz hosszú kúszás, mászás után egy ellenséges könnyű páncélost nem igazán önthető szavakba. :) (most szerencsém volt és leállt az egyik domb aljába és nem jött támadni ez lett a veszte a Vodniknak)
  • macleody
    #19131
    Én Gvozdno-ban futottam velük össze.
  • Shep
    #19130
    Na hát pedig jó lett volna ha leírod a nevét, mert ezekből a betű-bet- szám kódokból én sem tudom beazonosítani, melyik micsoda a Machine gun nest, na az megvan :) meg a járművek nevei hellyel közel, de ilyen ágyúkal már hadilábon állok. De köszi a tippet, legfeljebb próbálkozok, aztán csak sikerül azt legyártani :)
  • Papirzacsi
    #19129
    SPOILERES NAGYON!!! A sárga vagy piros úton vannak, attól függően, hogy az ellenséges bázis a sárga, vagy a piros útvonal mentén van.
  • Papirzacsi
    #19128
    Novi Soborban a főhadiszállásnál védelemként létrehoztam egy páncéltörő egységet (olyan mint az állványos géppuska, engedtessék meg, hogy ne nevezzem őket a nevükön, mert nem értek hozzá). Azzal megszórtam a messze álló BTR-90-est, amitől ki is purcant. Azután a város elfoglalásakor leölt ellenségtől elvettem az RPG-t, amivel kilőttem a másik, csapatszállító páncélost (merthogy kettő volt a városban. Egy BTR, meg egy kimondhatatlan nevű). A többi egység eközben a város szélén irtotta az ellenséges katonákat.

    A saját egység általi gázoláson én is felakadtam. Többször kellett amiatt újratöltni, mint az ellenség által okozott veszteség miatt. :-)
  • Shep
    #19127
    Na ezt megnézem, köszi. Hátha segít.
  • DOGMAN
    #19126
    Kapcsoold be az aktuális nehézségi szintnél az "Okosabb MI" kapcsolót, ha nincs bekapcsolva. Az ellenfélét hagyd ahol van a sajátjaidat meg húzd fel okosra :D

  • tpM
    #19125
    Nehézségnél ott alul be van állítva a Baráti egységek skill-je? pl Expertre?
  • Shep
    #19124
    Á a társak AI-ja nagy nulla, minek az AT egység ha eszébe sem jut használni az RPG-t, egyedül meg képtelenség mindenkit lelőni, ha erre vágyom akkor arra ott a COD. Annyira idegesítő, hogy játszanék vele, de egyszerűen megöli a játékot ez a szar.
  • JanáJ
    #19123
    Én tegnap a Manhattanan a "főbázis" elintézését intéztem gyalog, mert a 4 M1-es b@szott jönni. :-)
  • Shep
    #19122
    Hát nem igaz, elintézem a könnyű páncélost, mert most pont felém jött, erre az az idióta csapatszállítóm elüti a lövészemet, hát biztos rohadt nagy munka lett volna beírni a kódba egy olyat, hogy a saját embereimet ne a sajátjaim intézzék már el. Vicces.
  • Shep
    #19121
    Egyébként a vállról indíthatósnak mennyi a hatótávja, amíg még elég pontos is?
  • Shep
    #19120
    Csak a gond az, hogy nagyon védik, szóval nem tudok közel jutni hozzá.
  • Micsu
    #19119
    Ha csak egy könnyű páncélosa van azt vállról indíthatóssal simán ki lehet fingatni, én ha kúszok elég ritkán fingatnak meg
  • JanáJ
    #19118
    Nem mindig ugyan ott van. :-S
    Röpködj kicsit helivel, arról könnyű kiszúrni.
  • Shep
    #19117
    Á félelmetes ez a játék, van az a pálya mikor 4 falut kell elfoglalni, de igazából nincs egy használhat egységem sem. Az ellennek van valami könnyű páncélos egysége amivel gyakorlatilag pik-pak szétkap, nekem meg csak ilyen hulladék csapatszállítóm van, amin ugye gépágyú van csak, az meg ugyebár nem túl hatékony egy páncélos ellen. Erre már csak hab a tortán, hogy a saját motorikus egységeim gázolják halálra a gyalogosaimat. Lett volna még mit dolgozni a játékon, totál beta szagú az egész. Pedig mekkora hangulata van már mikor a fűben kúszol és kiszúr az ellen több száz méterről :) Messze áll ez a játék a szimulációtól. Vannak benne jó pillanatok, de egyelőre sokkal több a bosszúság. Majd a 2.0-s patch után talán már élvezhető lesz :)
  • Micsu
    #19116
    Gamespot > Arma II > 8.0
  • Merkaba
    #19115
    nem tudja akkor senki hol van a fehér pickupos fegyverkereskedő?
  • smusher
    #19114
    Minimumon irtó szarul néz ki, akkor inkább az első Arma ezen a gépen.
  • tpM
    #19113
    Wings of Russia
  • tpM
    #19112
    Katt a térképen
  • Viktorr
    #19111
    Hello!

    Bal ctrl+ shift parancsnoki üzzemódban,egy APc -ben ülök,amit egy NPC vezet.Hogy tudopm kiadni neki azt a parancsot,hogy elvigyen valahová?
  • gergobaby
    #19110
    A lenti gép mellett van esély az Arma II, 1680x1050es felbontáson, minimum grafikán való futtatására?
  • wardogzombie
    #19109
    Nah nem is te lennél....
  • Hogthar
    #19108
    DE a grafikája az jó
  • tpM
    #19107
    bár azért lehetne kicsit kerekebb...
  • tpM
    #19106
  • Icebird
    #19105
  • m1c1mack0
    #19104
    @Dogman: lusta vagyok ennyiszer megnyomni a töröl gombot.

    @lusti12: te meg ne hisztizzél itt, mert dogman anyázását töröltem te meg megkaptad a warez topik linkjét PM-ben.