35049
  • Cince
    #19183
    Sorry... lövésem sincs miért ment 2X :D
  • Cince
    #19182
    Azért a 4GB-t nem kell erőltetni, mert legjobb tudomásom szerint egyenlőre 2GB használ max a game...
    Csak mondom...
  • blash
    #19181
    Arma 2 - M1A2 Fire (HD)






    Arma 2: Blizzard Gameplay

  • beci43
    #19180
    Akkor szerezz be még 3 gigát,nem oly vészes az ára.Az 1 GB minimumként van megadva a játékhoz.
  • csige791
    #19179
    Q9400, de sajna csak 1 giga ram, 1280x1024 ben full maxon kicsit kesik az eger. De mar kezdek rálellni a megfelelo beallitasra. koszi a helpet.
  • priluki
    #19178
    oké értem köszi,meglesem
  • tpM
    #19177
    Nekem 1GB-s van mellé C2D E6420, meg 2GB 667-es RAM és Közepes-Magas beállításokon ~2km látótávval rendesen fut.
  • beci43
    #19176
    Felteheted fullba,feltéve ha van egy bivalyerős 4 magos procid.A gyenge láncszem a processzor és nem a videókártya.
  • Shep
    #19175
    Tetszik, hogy belepakoltak egy csomó mellékküldetést és választási lehetőséget, csak hát ugye ennek meg az lett a hátulütője, hogy nem minden script úgy működik ahogy kellene aztán jönnek a teljesíthetetlen küldetések.
  • Cince
    #19174
    Hali!

    Igazság szerint, csak segítenék a cimbinek elpasszolni, az adott linken tudsz neki privit küldeni, és lebeszélhettek mindent...
  • csige791
    #19173
    Akinek HD 4850-e van leírhatná milyen beállításokkal fut tokelletesen, mert lusta vagyok ki kisérletezni. :)
  • Shep
    #19172
    Hát, milyen pap az olyan aki egyeduralomra tör?
  • koschwarz
    #19171
    lelőttél egy papot? te mekkora getzi vagy!
  • Fürtös
    #19170
    Érdekelne!
  • Cactus73
    #19169
    Hohó ! A fákat én is használom. Teljes értékű fedezék.
    A bokor meg addig jó amig nem nyitsz tüzet. Ha előtte nem láttak meg, azután se fognak. Jó észrevétel. Pontatlanul általánosítottam az imént.
  • Shep
    #19168
    Na megint gondban vagyok, a 4 falu felszabadítása után, lelőttem a papot (nem igazán győzött meg a dumája), de továbbra is aktív a régió felszabadítása küldetés, feladatoknál viszont továbbra is csak a 4 már felszabadított falu nevét írja, akkor most mi a frászt csináljak?
  • JanáJ
    #19167
    Én mindig bokor/fa tövében vagyok. Nem tudom relyt-e pluszban, de gondom nem volt vele.
  • Cactus73
    #19166
    Ezzel sajnos együtt kell élni. Én már az opflash óta leszoktam róla ,h akárcsak egy bokrot használjak fedezéknek.( ott fű még nem is volt ) Vagy bármit amin át lehet lőni. Az armában már volt, de ott ki lehetett kapcsolni.
    Itt meg van is, szép is de elbujni csak egymás elől lehet benne. (PvP)
    Van egy fpshelper nevü cucc, ami el nem tünteti, de alaposan megritkitja a növényzetet. Azt még érdemes lenne kipróbálnod, ha eddig nem tetted meg.
    Innen bírod letölteni.
  • JanáJ
    #19165
    Kapcsold ki a "gazt". :-)
  • koschwarz
    #19164
    ezt a "hibát" már az első résznél is emlegették egyesek. én sosem vettem észre.
  • priluki
    #19163
    Az elözö armával nem toltam neten mert nemvolt meg eredetibe ,de ezt most megvettem az élethüsége miatt,persze minden játékban vannak hibák de sztm ez elfogadhato,föleg hogy dolgoznak rajta folyamatosan ... viszont. Ami engem halálosan zavar és kiborit,az ajnövényzet. :S rámlönek gyorsan hasra vágom magam a gazba.. vagyis csak hiszem hogy a gazba.. ugye értitek.. mert nekem gaz de azellennél ugye nem a gazba fekszem csak hasalok a kopár földön,persze hogy kilö.. tök szép mekkora területeken lehet játszani de igy mi értelme van?! Ha közel vagyunk egymáshoz semmi gond nagyon bejön,mert volt hogy elsétált melettem a csávó:),mikor mozdulatlanul hasaltam,de többnyire nem kerülönk ennyire közel ágymáshoz...
  • Cince
    #19162
    Jó estét...
    Ha valakit esetleg érdekel egy ARMA2... Havernak megmaradt, mert egy "számológépen" nem hozott kielégítő eredményt :D



    ARMA2
  • Cactus73
    #19161
    Neked is Koszi a segitseget !
  • Cactus73
    #19160
    Koszonom az infot !
  • smusher
    #19159
    Shift + num-, majd utána endmission. Erősen javallott az idegösszeroppanást elkerülni szándékozóknak :-).
  • JanáJ
    #19158
    csak a nem létező ellenfelet nehéz elkerülni mert mindenhol ott van :-)
  • Scottt
    #19157
    Nem,ez a játék sajátossága sajnos olyan kurva nagy, hogy néha nem ott és akkor az a trigger aktiválódik amelyiknek kéne:/
  • BlitzFiles
    #19156
    én már várom, core-javitásokat + kiváncsi vok a munkátokra (nah ez egy pozitiv gesztus :) )
  • BlitzFiles
    #19155
    reinstall?
  • Shep
    #19154
    Ja igen és többször újra próbáltam, a pályát is újrakezdtem, de azon a részen mindig ugyanaz történt.
  • Shep
    #19153
    Hát igen, a kutya nem látott meg, de mikor az egyik erdősávhoz értem pukk és vége, arról nem beszélve, hogy a sima OFP-ban vagy valamelyik kiegben is volt ilyen.
  • Scottt
    #19152
    Istenem,csak simán futni kellett 2,5km-et anélkül, hogy kontaktusba kerülnél az ellenféllel(A roncshoz 1-2 perc múlval jön egy APC meg egy raj katona,szóval jóval előttük el kell pucolni,a helikopterekre nem kell lőni csak futni kell,járművet nem kell "lopni" gyalog is lazán megcsinálható tök egyszerű,Bennetek van a hiba)
  • JanáJ
    #19151
    Valóban kocsival meg ez volt. De ez mitől? Senki sem tud továbbjutni? A játék eredeti...
    Pályát hogy tudok "ugrani"?
  • Shep
    #19150
    Nem nem ők lőnek le hanem a semmi, ha kocsival mész akkor a semmiből le rpg-nek egy bizonyos ponthoz elérve és megfogtam és endmissiont adtam neki, egyéb ötlet híján. Neked is ezt javaslom.
  • JanáJ
    #19149
    A manhattan utáni pályán mikor 8 km-t kell kutyagolni, akkor vannak baráti egységek? Mert körülöttem galoppozik vagy 20 csuklyás, de barátinak jelölik őket. :-S Viszont néha lelő valaki a semmiből. Ki más, ha nem ők.
  • ekre
    #19148
    nem tudtok esetleg egy full changelogot az 1.03-hoz?
  • tpM
    #19147
    Mindjárt jön az 1.03 patch, mely komoly lokalizációs javításokat tartalmaz. :)
  • smusher
    #19146
    Hogyan lehet angol nyelvűvé tenni a játékot, mmint angol feliratozásúvá? A language fájlok cseréje nem segít... egyáltalán lehetséges??
  • DummyBoy
    #19145
    Sajna többször is megpróbáltam ... Na mindegy, mé játszom vele egy darabig ...

    Köszi!
  • Viktorr
    #19144
    Hello!

    CTRL+Space parancsnoki módban,hogyan lehet egy tankra tüzérségi csapást hívni? Melyik gombbal?