35049
  • tpM
    #19263
    Jó, akkor az egyszer csalt a megérzésem...
  • Neoncsoves
    #19262
    tempi mikor is mondtad, hogy "holnap" jön az 1.03? :D
  • Shep
    #19261
    Ilyen nekem is volt, küldetés újrakezdése megoldotta.
  • Falcon87
    #19260
    De fura. Engem most egy extra adag blurrel lepett meg a játék. Alig látok valamit, a szemem kifolyik, minden el van mosódva :(
    Mit tehetnék?
  • lerboy
    #19259
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha jól emlékszem az Elektrozavodszk-i gyárnál kell kérdezősködni, aztán egy tengerparti faluban északfele, majd ott valahol lesz egy bánya. A bányánál bújkál. Aztán lehet, hogy csak egy bizonyos beszélgetés-lánc után válik ez elérhetővé, nem emlékszem pontosan.
  • #19258
    És bardak merrre van???:O
  • lerboy
    #19257
    Szinte képtelenség elkapni, minenképpen meglóg. Fontosabb, hogy Bardakot elkapd.
  • Falcon87
    #19256
    Üdv mindenkinek a kampánnyal kapcsolatban lenne egy kérdésem:
    Megkaptam a fülest hogy pajtásunk éppen egy piros golffal akar meglógni. Ezzel semmi gond nem lenne, csak éppen az az istenmajma Maddox belerepült a helivel egy fenyőfába, így hát légi úton nem lehetséges Loptyev megtalálása. És mivel az ország másik felén van, ezért földi úton elég sokáig tartana beérni. Mit tegyek? Töltsek be régebbi mentést? :S
  • DOGMAN
    #19255
    Kampány honosításra ne számíts...csak menü, parancsok, radio command...
  • Neoncsoves
    #19254
    próbáld ki a demoját
  • LeWyTy
    #19253
    Mármint az Armed Assault II
  • LeWyTy
    #19252
    VAn már tört szerver?
    Nem warez miatt!
    De azé kipróbálnám milyen neten.
    Mer szeretném megvenni.
  • Shep
    #19251
    Hát igen némi fogalmazási készség nem ártana :)
  • highlander15
    #19250
    Áldassék a neved!
  • fkubi
    #19249
    Eloszor a magyar nyelvet sajatitanam el a helyedben, utana egy normalis scriptnyelvet, majd vegul az OFP/ARMA nyelveit (sqf es sqs).
  • DOGMAN
    #19248
    Arma 1 hu
  • DrRadon
    #19247
    Az angol benne van. Valahol a beállításoknál lehet kiválaszani, aztán újraindítod és onnantól angol.
  • highlander15
    #19246
    Tud valaki küldeni ArmA 1-hez angol vagy magyar nyelvi fájlokat?Kösz!
  • tpM
    #19245
    scriptelési parancsok
  • Phixus
    #19244
    Valakinek nincs editor tutorial ja? ilyen scriptek meg ilyenek? ha valaki tud segíteni egy két dologba ilyen script meg ilyenek azt nagyon megköszönném
  • JanáJ
    #19243
    szerintem bug, nekem tovább ment
  • csige791
    #19242
    kicsit kihal mostanaban az arma.hu szero... :(
  • DOGMAN
    #19241
    jaaaa...
  • tpM
    #19240
    Szerintem a demóhoz értette :)
  • DOGMAN
    #19239
    Az igazi probléma a kevés multi szerver.

    kevéss?????

    Itt már nézted???
  • nenad
    #19238
    sztem jó az ARMAII, kicsit ellustult agyamnak hattározottam felüdülés.
    A grafika komoly élvezhető szinten komoly gépet kíván, de ettől még jó a játék. Örülök, hogy a cti-t beletették alapból. Nemtom lehet a demóhoz valamilyen plusz modot, pályát neadjisten missiont tenni?
    Az igazi probléma a kevés multi szerver.
  • #19237
    Szevasztok! Manhattan porjekt neketek is ugy fejeződik be hogy sehogy??? Minden feladatott megoldottam, kívétel a 2 bizonyítékból csak 1et sikerül megszerezni, mivel felrobbantják nyikoljevet. Vagy kit. Aztán beszélek Safot ezeredessel, mondja hogy ügyik voltunk, eslötétül a kép ész ennyi. Se tovább se semmi. Ennyivolt a játék vagy ez már megint egy bug? Választ köszi!
  • Scottt
    #19236
    Ebben meg még mindig ugyan az a szar fegyver fogás van mint anno az OFPben:(
  • Neoncsoves
    #19235
    Most nézek pár OFP2-s vidit. Olyan idiótán mozog a fegyó :|
  • Neoncsoves
    #19234
    Így van, majd meglátjuk. Mondjuk ha jó lesz az OFP2 akkor szívesen fogadom :D
  • DrRadon
    #19233
    A legújabb vidit láttad? Még nincs veszve semmi...

    "Pedig már a vidikről is látszik, hogy köze nincs az előző részhez."
    Igen, volt az az ominózus "vérzik a fejem, de nem vészes" videó, ami a konzolos, fejlesztés alatt álló változatról készült. Hát az tényleg árkádnak tünt, a legújabb viszont abszolute nem. Hála istennek. De majd minden kiderül 2 hónap múlva:)
  • Neoncsoves
    #19232
    Mindenki megváltást vár az OFP2-től. Pedig már a vidikről is látszik, hogy köze nincs az előző részhez. Sem realisztikában, egyszerűen semmiben... Haverjaim is "hú de szar az ArmA2... na majd az OFP2 alázni fog". aha persze...
  • m1c1mack0
    #19231
    -they are creating "Codderfield: Modern Company"-

    "Codderfield" LOL
  • smusher
    #19230
    Aszongya, hogy az OFP2 grafja egy kicsit szebb. Majd utána aszongya, boxon próbálta Psze ki mit nevez szépségnek, ugye. A magam részéről egyébként pontosan erre számítottam.
  • tpM
    #19229
    hú de korán keltem... öhm..
    OFP2 / Arma 2 összehasonlítás
  • smusher
    #19228
    Szerintem a csedaki bázis majdnem mindig máshol van, ettől Arma az Arma, hogy ti. "dinamikusan generál" szinte mindent (már bocs a szép magyarságért.)
  • peetee76
    #19227
    Érdekes, nálam a main CHDKZ camp: 100,021 koordinátákon van.
    Ellentétben a BI.forumon közzétett 08,05-el.
    Se UAV, se tüzérségem nincs ....
  • Spazz Maticus
    #19226
    Kösz a segítséget.
  • tpM
    #19225
    Holnap jön az 1.03, érzem.
  • BlitzFiles
    #19224
    még várj :(
    tempi majd megmondja meddig :)