35049
  • Cactus73
    #19423
    Nem találtam meg a beállitásokban. De ha van ilyen, ki fogom próbálni.
    Thx!
  • Alwares
    #19422
    No ez jól hangzik, remélem jobb lesz az irányítás kontrollerel.
  • tpM
    #19421
    Miért nobluraddonozol, mikor 1.02-től már kikapcsolható a grafikai beállításoknál?
  • Akeritius
    #19420
    A gyári beállítások visszaállításával nekem már tökéletesen megy a tolóerő szabályzó így 1.03on.
  • alma2
    #19419
    Gondolom mint eddig talan mindig, eleg, ha a kuldetest ujrakezded nem kell a kampanyt elorol.
  • Cactus73
    #19418
    Nálam a "NOBLUR" című addonnal sikerült konfrontálodnia az EgyHáromnak.
    Nem tragédia. Csak jól beszaratott amíg kiszakaszoltam, h melyik addon miatt hajigál ki desktopra.
  • obe
    #19417
    off:

    ma megjött a razer megalodon fülesem, este teszt az armäval
  • obe
    #19416
    nekem a menteskkel veszik össze peccs utän:(...bär nagyon nem fontos a kampäny, de elöröl kezdeni eleg maceräs:(
  • csige791
    #19415
    1.03 óta, néha kilép windowsba... :(
  • tpM
    #19414
    Fordításról kéne visszajelzés, lehetőleg ArmAHu-n a megfelelő topikba.
  • Cactus73
    #19413
    Nekem sajnos karcolodott mar meg gyari cdm. Konkretan a Flashpoint.
    Megvettem ujra, de azota en sem szivesen hasznalom a gyari dvdket az installalason kivul.

    Meg persze a lustasag
  • alma2
    #19412
    Termeszetesen a helikopterre nem igaz a lenti allitas, igy nem art, a regi helyen is meghagyni a toloero noveleset, mielott valaki azt hinne hirtelen elromlott a joy-a.
  • Cactus73
    #19411
    Ha ez tenyleg tobb mint duma, akkor a legbosszantobb dolgok orvosolva lettek.
    Igen, most felrakom a patchet, es hajnali 3.ig szamomra is adott a program :)
    Valamiert azt gondolom, h ma ejjel nem en leszek az egyetlen ezen a forumon, aki holnap reggel begyogyult szemekkel ebred :)))
  • alma2
    #19410
    gyors patch teszt, marmint ami erdekelt benne, ami teny nem sok :)
    sajna igaz amit irtak a patchben

    "Új: Immár elérhető direkt analóg gázkar és fék repülőknél"
    semmi pozitiv valtozas se a helikoptereknel se a repcsiknel ezen felul, legalabbis ami 5 perc utan feltunt volna a fizikaban.
    az iranyitasnal a legi jarmuveknel megjelent ket uj sor, amit persze elfelejtettek magyaritani a szuperforditok... /lesz*rom ki hibaja bohemia, vagy a hivatalos forditoje, ismet igenytelenseg. Termeszetesen nem az itteni hobbi forditokra gondoltam/
    Aki hasznalni akarja, ne felejtse az iranyitasat atallitani erre a funkciokra.
    Angolra meg nem lehet atallitani a nyelvet.
  • tpM
    #19409
    Gyorsan lefordítottam, kitoltam A2hura
  • BlitzFiles
    #19408
    koszi tempi, a te uzid beszedesebb volt, egyebkent at is siklottam petko linkjen
  • tpM
    #19407
    hoppá, nem frissített az Opera, bocs
  • tpM
    #19406
    1.03 kint
  • Petko
    #19405
    http://www.arma2.com/support/updates/folder.html?lang=en
  • Cince
    #19404
    YASU-s balhé nekem sem ment, pedig gondoltam én is hogy csak KEY-t veszek, de aztán mégis a DVD mellett döntöttem, jól néz ki a borító majd a polcon, ha már nem gémelek vele :D
  • Makee
    #19403
    Nekem nincs dvd-m, csak kulcsot vettem a neten.:) Mini iso+yasu pedig valamiért nem akar nálam működni.Amúgy én is utálom pakolgatni a dvd-t, szóval mindenképp no-dvd-t vagy iso-t használok a többi játékomnál is.
  • Cince
    #19402
    hááát.. én 1 hétig azért örülnék, ha 3kor kelnék, mert így szar 3kor feküdni, hogy 7kor kelek :D
    de ez amúgy hogy is jött ide? :)
  • tpM
    #19401
    Aha, eleinte, már 3hónapja délután 3kor kelek és baromira szar. :(
  • Cince
    #19400
    ahaaaa... lustaság - fél egészség :D
    én olyan ritkán használom amúgy a meghajtót, hogy az amióta megjelent, azóta az ARMA2 van belegyógyulva :) így nem érzem át ennek a jelentőségét...
  • bricsi01
    #19399
    Köszi Makee.
    Nem is a meghajtó, csak nem tom, nem akarom tokot eltőrni vagy ilyesmi, meg lusta vok néha elővenni és kinyitni s igy tovább, és ha nem kell betennem, akkor nem kell kinyitnom, amivel meg nincs esély arra h eltőrjem. :)
    Sokszor ezért nem játszok eredeti játékaimmal, mert lusta vok elővenni.
  • blash
    #19398
    Inkabb mini iso-t hasznalj. Kell hozza yasu is.
  • Cince
    #19397
    Amúgy miért kell erőltetni ezt a NoDVD cuccot? Nem ellenőriztem még a dolgot az igaz, de nem tünt fel hogy állandóan pörgetné a lemezt a meghajtó (1-2 gémmel szemben amitől szétesik a fejem 3 óra játék után), akkor meg minek a gondot erőltetni? :D
  • Makee
    #19396
    Én no-dvd-s exe-vel nyomom, eddig nincs semmi gond.
  • Cince
    #19395
    Csak a félreértések elkerülése végett... Simán megy a game FULLHD-ben, valami más lehett nálad a gond...
  • bricsi01
    #19394
    Egy olyan egyszerü kérdésem lenne, hogy egy No-DVD exe-t használni eredeti játékhoz következmény mentes?
  • Neoncsoves
    #19393
    nekem is ez volt a problémám, azt hittem szar a joystick...
  • LizardX
    #19392
    Az 1.03 peccs lesz erre a megoldás, az ígéret szerint.
  • obe
    #19391
    sräcok, azota sem tudja senki hogy hogy lehet a pozicimat megadni egy gomb lenyomäsäval?
  • csige791
    #19390
    arma.hu szeró meghalt ?
    Ha nem ez a mod igéretes:
    http://www.armaholic.com/page.php?id=6685
  • DOGMAN
    #19389
    egy próbát megér talán:
    kontroller kalibrálásnál vedd szűkebbre a gázkar tartományt, bár ez csak úgy jó ha a kontroller profilt tudsz menteni... akkor armához mindig betöltod ezt a szűkebb gázkaros profilt azt jóvan.
    de az is lehet hogy az arma a szűkebbre belőtt tartományt is lefelezi, akkor meg ugyanott leszel mint most.
  • Scottt
    #19388
    Nem,sajnos..:(
  • Akeritius
    #19387
    A gázkaros joyosoktól kérdezem, hogy a kapcsolószerű vezérlést valahogy lehet-e normalizálni? Nekem csak akkor kezd gázt adni, ha már túl van a félúton.
  • tpM
    #19386
    támogat
  • Alwares
    #19385
    A játék támogat gamepadot (botkormányt nem akarok még venni), mert így gombokall és egérrel, borzalom a repülők irányítása. Mondjuk a szimulátorok után eléggé elnagyoltam mozognak a repcsik. Sebaj.
    Mert arra gondoltam, hogy veszek egy wireless recivert és az Xbox-os kontrollert majd tudnám használni itt helikopterhet, repülőhöz.
  • JanáJ
    #19384