35049
  • Alwares
    #19383
    No hülye vagyok. Akinek hasonló gondja lenne, vegye le Fullhd felbontásról a monitorát vagy állítsa át a konfig fájlban kisebbre, mert úgy tűnik, azt nem viszi ez a játék. Meg mondjuk a gépem se bírná...
  • Immigrants
    #19382
    kössz de azóta már meglett egy egész türhető és akadozás mentes ghraf max felbontáson
  • blash
    #19381
    Cserelj hardware-t es vegyel vissza a max grafikabol.
  • Immigrants
    #19380
    Sziasztok tudnátok segíteni?Megvan a game de ha beállítom ez maximálisra akkor ez áll el ha azt ez állítódik el.Na mindegy nagyjából be is tudtam állítani de kicsit (Kicsitnagyon) késik (pl.:Fordulok egy kört és akkor egy 2-3 mp-t várni kell mire a texturák bejönnek.Ha kell vcsinálok videót) a starttálcához képes.Valaki adjon nekem egy jól futó és egy futó de szép beállítást ehhez légyszives:
    Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20GHz
    3.20 GHz Performance Rated at 4.80 GHz
    Microsoft Windows XP Professional (Build Szervizcsomag 32600)
    ATI Radeon HD 2600 PRO
    Jah és valaki mondja meg hogy lehet az egér érzékenységén állítani mert ott ki van írva de csak az inverzibilitás és a normál egér jön be allata a tengelyeknél meg maxonis és minimumon is ugyan úgy működik.pls.És bocs a sok kérdésért
  • Cactus73
    #19379
    Ugy is működik állitólag ,h elszaporítják a monitoron a Blúrevő rovarokat, és azok felzabálják, meg felnyalják az összes blúrt a képernyőről. :)

    Ez kettő mod egyben. Ha az "NOBLUR A" t választod, az lekapja a motion blurt.
    Viszont a "NOBLUR B" a bloom ot is kikapcsolja. Nekem inkább az "A" vált be.
    ( Mert én ragaszkodom a világító a tehenekhez )
  • Hogthar
    #19378
    vagy kikapcsolod az utofeldolgozást, akkor megszünik a blur bloom a fehértehén ragyogás és a a távoli objektumok bemosása
  • Cactus73
    #19377
    Ezt INNEN le kellene töltened.
  • Alwares
    #19376
    Valami gond van. Fekete képernyő. Hang van de nem ad képet a játék :(
    Konfigom: C2D E7400, 2 GB RAM, Ati 4850 512 Mb....
    Van valami plusz dolog a dvdén amit fel kell rakni vagy valami?
  • tiburon26
    #19375
    a blur efektet hogy lehet kikapcsolni?
  • Cactus73
    #19374
    Na ja :) Sajnos nálam a régi gépemen alapból pont határeset volt ARMA1. Ugy kábé a kellemestől a játszhatóság határáig terjedt a képkocka per másodperc.
    Na az Ace pont "átsegítette" a jó kis armámat ezen a lélektani határon :)
    De azért ott a pont !
    Viszont most beruháztam becsülettel gépvasra, ugyhogy majd mást kell kitalálnom ,h beleköthessek ace2 be. :)
    Amikor megláttam ezeket a vergődési animokat, egyből rátok gondoltam.
    Igen, ez az érzés hiányzott nekem belőle ! :)
  • tpM
    #19373
    Na ja a sebesülés rendszernek voltak hiányosságai, szerencsére A2-ben már alapból van mindenféle vonaglás meg fetrengés anim, így ez a probléma megoldódni látszik :)
  • tpM
    #19372
    Akkor húzott az FPS-en, ha alap Arma sem futott valami álomszerűen :)
  • Scottt
    #19371
    Ez alapból benne van az A2-ben,nem fogják kivenni az biztos:)
  • Neoncsoves
    #19370
    ACE2-ben benne lehetne ilyen felkapok/elhúzom a sérült társamat cumó.
  • Cactus73
    #19369
    Lehet ,h nagyon specifikus a kérdés, de azért hátha.
    Ace egyben, kettő dolgot nem szerettem, ( amellett, h alapvetően jónak tartom )
    Az egyik, h minden híresztelésed ellenére nálam súlyosan meghúzta a frame ratet.
    A másik pedig , h - akkor még megfelelő animáció hiányában - nem tudtam megkülönböztetni a földön fekvő halott katonákat a haldoklóktól .
    Viszont arma2 ben már van ilyen klassz földön vergődős anim. Ugyankkor választható is lett maga a modul ( elsösegály szim. )
    lehet tudni ,h ez hogy mükszik majd ace2 ben ?
  • blash
    #19368
    Welcome To Arma 2

  • tpM
    #19367
    1,5 év ~30 fejlsztővel :)
  • JanáJ
    #19366
    Akkor átfogalmazom. Szép kis munka lehetett megcsinálni.
  • Scottt
    #19365
    Arról, hogy nincs.Néha ugyan olyan szarul fogják mint A1-ben,figyeld meg Tempike
  • tpM
    #19364
    Arma2-ben már van, miről beszélsz?
  • Scottt
    #19363
    Viszont bekaphatják, hogy a változó fegyverfogást még mindig képtelenek voltak belerakni..
  • tpM
    #19362
    A lényeg, hogy Arma(2) moddolási lehetőséégeihez képest egy minél élethűbb Mod, köztük olyan dolgokkal is amiért a community már 8éve könyörög a BISnek, azok meg le sem szarják.
  • Stormbird
    #19361
    Bocs ha félreérthető voltam, de én nem élek ACE modal, sőt ha lehet kerülök mindenféle sufnituningot
    Van ebben a gámában éppen elég bug "gyárilag" is, nem kell a bajt tovább tetézni
  • KAZJ
    #19360
    Köszönöm az infot.
  • m1c1mack0
    #19359
    Pályát az admin tud választani, ha beírja a #missions parancsot, de ehhez ugye először adminná kell szavaztatnod magad erre jó a #vote admin KAZJ parancs.
  • KAZJ
    #19358
    Ne haragudj de ezt nem értem.
  • wardogzombie
    #19357
    #vote admin KAZJ
  • KAZJ
    #19356
    A szerveren ki lehet választani valahogy a pályát, beállitást, melyik oldallal szeretnék játszani stb? Vagy csak amit dob a gép.
  • JanáJ
    #19355
    huh, kemények vagytok :-)
  • KAZJ
    #19354
    Az enyém sem jobb de megy szépen. E6300( 2.8-on), HD4770, 4 giga ram.
  • wardogzombie
    #19353
    Vapor-x az valami orrspray?
  • obe
    #19352
    sajnos ez az a játék ami felzabálja a géped
  • Scottt
    #19351
    Közepes minden kb
  • Stormbird
    #19350
    Menj el IDE és olvasgass. Ez ugyan az Armed Assaulthoz készült ACE mod, de valószínűleg valami hasonló lesz az ACE2 is.
  • Alwares
    #19349
    Az én gépemen milyen grafikára lehetne számítani?
    Core 2 E7400 (3,4 Ghz-en), 2 GB DDR2-800Mhz és egy Shappire HD4850 Vapor-x?
    Magas beállításon futna rendesen? Mert szeretném megvenni hamarosan, addig próbálkoznék a mokkolt verzióval, csak azok sose futnak úgy mint a rendes.
  • JanáJ
    #19348
    eddig ok, de mit tud :-)
  • Stormbird
    #19347
    Ez kérlekszépen a Very HC gamerek játszótere. Ők azok akik annyira komolyan veszik ezt a játékot, hogy mielőtt leülnek a gép elé játszani, végrendelkeznek, meggyónnak, felveszik az utolsó kenetet és befizetik magukat valami egyszerűbb harctéri lepedős temetésre :D:D
  • Neoncsoves
    #19346
    Valami szar...


  • JanáJ
    #19345
    Ezért asszem megköveztek, de milyen mod ez az ACE2?
  • tpM
    #19344
    ezt linkeltem neki én is :P