35049
  • DrRadon
    #19463
    Ejha! Ez odabasz, pláne a kommentek...
  • burnrex
    #19462
    Hogy lehet a játékot az 1.03 patch után újra magyarrá varázsolni?
  • burnrex
    #19461
    ctrl + space gombok együttes lenyomása
  • JanáJ
    #19460
    Már volt róla szó, de nem találom, hogy a 4 falu elfoglalásakor hogy tudom írányítani a "lázadó" embereket. Ha bvalaki tudja ossza már meg velem. :-)
  • KAZJ
    #19459
    Megváltozott a kód a szerveren vagy mi van? Segitsetek már légyszi!
  • JanáJ
    #19458
    Valaki ha próbálta, árulja már el mi lett volna ha kampányban nem a NAPA-t választom mikor a Manhattan bázisról menekülni kellett. Esélytelen ilyenkor megcsinálni.
  • burnrex
    #19457
    ha feltoltam az 1.03-as patchet, akkor külön magyarítás kell hozzá, vagy jó a régi?
  • burnrex
    #19456
    jah megvan!
  • burnrex
    #19455
    Köszi! Merre lehet?
  • KAZJ
    #19454
    1.03 crack
  • burnrex
    #19453
    Heló megint! Feltettem az 1.03-as patch-et. Tört verzióm volt és most azt írja ki, hogy rossz lemez van a gépben. Mit lehet tenni? Help!
  • JanáJ
    #19452
    Mi az az Evó? (bocs )
  • tpM
    #19451
    Pontosan <3
  • fkubi
    #19450
    Mondjuk egy coop, ahol nem rohangasznak sikitozva a bmp elott?
  • tpM
    #19449
    Talán, ha nem egész nap ilyen Domi vagy Evó szintű faszság menne akkor lennénk többen is :) Egyébként meg nyár van és mindenki nyaral...
  • KAZJ
    #19448
    Sziasztok!
    Már napok óta nem tudok csatlakozni az ARMA.hu-hoz.
    Korábban gond nélkül ment.
    Ez miért van?
  • KAZJ
    #19447
    Nekem ha jól emlékszem felrakta, csak nem akart indulni.
    Nem lehet, hogy rossz a lemez?
    Próbáld ki egy másik gépen.
  • Neoncsoves
    #19446
    ArmA1-nél is ilyen halott volt a multis community?
  • Tierce
    #19445
    KAZJ!

    És neked is ugyanezt a hibaüzenetet írta ki? Hogy a "CRC nem egyezik meg"?

    Hát...nekem csak egy rendszer van fent és nem nagy kedvem van ezért formatálni a gépet...nincs más megoldás?
  • csige791
    #19444
    nem tok csatlakozni magyar szerora, mindem masikra tudok.
  • tpM
    #19443
    A serialtól függ a nyelv.
  • KAZJ
    #19442
    Én is Így jártam. Nem jöttem rá mi maradt fent, csak nekem két rendszer van és arra tettem fel amelyken nem járt a tört verzió.
  • repvez
    #19441
    nekem egy kérdésem lenne , hogy ha csak egyfajta verzio van a patchekböl akkor hogy tudja hogy melyik nyelvi fájlt kell változtatni?
    Mert elviekben ebben a patchben a magyar felirat javitva lett, de mi van aki angolul vagy németül vette meg a játékot annak felesleges fájlok kerülnek a rendszerébe vagy ha felüliratja a nyelvi fájlokat akkor hogy kerülnek bele az ujitások ?
    Mert ha minden nyelv szerepel a javitásokba akkor azt valahogy elö is lehetne csalogatni.
    Ha valaki tudja a megoldást elmondhatná, hogyan tudok az angol feliratbol 1.03-as magyart varázsolni
  • alma2
    #19440
    Nem tolonganak az onkentes riportolok itt, hogy dicserjek az 1.03-as patchet. Csak lustak vagytok irni, vagy jobb hallgatni mint bosszankodni ? :)
  • alma2
    #19439
    Megnezed a konyvtarat ahova installaltad, hogy ures-e ? :)
  • JanáJ
    #19438
    Nekem az ellenállással is ezt csinálta:-)
    3x-ra jó lett.
  • lerboy
    #19437
    "Gyárilag" nem lehet oda eljutni. Maradj a bázison, mert jön az ellenállás, és majd onnan már jön a többi lehetőség...
  • JanáJ
    #19436
    Nekem ugyan ezt csinálja. Egyszer újra kezdtem de csak annyi változot hogy máshol jön a "Moszad" :-D
  • tpM
    #19435
    Ez a Moszadra vall, szerintem menekülj :D
  • Yula
    #19434
    " és a lövések olyanok amik megölnek"
  • burnrex
    #19433
    Pontosítanék: ha más emberre váltok és vele haladok, ugyanúgy lelövik a francba. Ez valami bug, vagy maga a kőkemény háború???
  • burnrex
    #19432
    hi! meginnt elakadtam. Amikor betámadják a csedakik a manhattan bázist és el kell jutni elektrozblablabla-ba, akkor valaki mindig kinyír. de csak engem, a többieket nem!! már csak 7 km van hátra, a kocsit is elhagytam, mert mindig kilőtt valami láthatatlan fasz, megyek pár métert, és a lövések olyanok amik megölnek, mintha a hátam mögül jönnének, de nincs ott senki. Az embereimet előre küldtem, ők érdekes módon megérkeztek, de engem pár méter után szitává lőnek. Nagyon bosszantó! Ti hogyan csináltátok?
  • Tierce
    #19431
    Szia KAZJ,

    Az lehetséges. Gondoltam erre én is. De elvileg már mindent letöröltem. Hogy tudnám ellenőrizni, hogy minden régi file-t leszedtem-e a tört verzióból?
  • burnrex
    #19430
    köszi, megvan! Peace!
  • KAZJ
    #19429
    Törölj .le mindenféle ARMA-ás dolgot, mindenhonnan, mert valószinü talál valamit a tört verzióból.
  • Tierce
    #19428
    Sziasztok,

    Tegnap vettem meg a játékot eredetiben. Berakom a DVD-t elkezdeném az installt...el is kezdi de egy idő után ez a hibaüzenet fogad:
    "A CRC nem egyezik meg"

    Le OK-zom, a telepítés megszakad. Nem tudjátok mi lehet a baj?
    A játék már elindult nekem, játszottam már vele...csak nem az eredetivel ugye. Direkt azért vettem meg, hogy tudjak multizni is.
    Lehetséges, hogy a gyári DVD lemez a hibás?


  • Micsu
    #19427
    a főbázison van/volt, nézd át a hullákat és megtalálod
  • burnrex
    #19426
    Srácok, a manhattan küldetésnél hol találom meg a lázadó tábornokot?
    Már egy hete szarakodok, de sehol sincs. Minden más megvan
  • Cactus73
    #19425
    Este kiprobaltam amit irtal. Teljesen jol kivalthato vele az addon valtozat.
    Talan par kepkockaval gordulekenyebb is lett a jatekmenet.
    Idaig is csak azert partoltam ezt az UFOfeldolgozast, mert nem tudtam mi az. Ezentul ellenzem ! :)
    Koszi megegyszer
  • tpM
    #19424
    Utófeldolgozás, vagy mi a neve... :)