35049
  • JanáJ
    #19543
    Ez csak nekem durva hogy valaki így repül A2-ben?
    Igaz nekem egy 5e Ft-os joyom van, de azzal tök jól elvoltam az első részben, ebben meg bénázom. :-S
    link
  • Cactus73
    #19542
    Multiban ha nem te vagy a host, egyébként is jobban kellene futnia nálad. Mivel nem a te géped számolja ki a történéseket. Legalábbis Armában ez szemmel láthatóan igy volt.
  • MaskimXul
    #19541
    Ja, a szerver beállításai felülírják a sajátjaimat? Persze érthető, így igazságos, de remélem van pár szerver ahol inkább gyenge közepes megy :)
  • DOGMAN
    #19540
    Multiban úgyis a szerverbeállításoktól függ egy csomó grafikai elem, pl tajalrészletesség, látótáv, fű, object detail stb....
    Eddig asszem egy szerveren voltm ahol majdnem csutkára volt húzva. a többi erős közepesen van általában.
  • MaskimXul
    #19539
    szóval 3800 :)
  • MaskimXul
    #19538
    Vagy rondább grafikával játszani

    Nekem egy X2 3880 + 7900gt kombón egész tűrhetően megy közepes beállításokkal. Gondolom azért multiban cumi lesz, vagy ocsmány grafika :)
  • BlitzFiles
    #19537
    A legnagyobb problemam: beruhazni q9550-be vagy slideshow egy optimalizalt patch-ig
  • Cactus73
    #19536
    Ha mindig azt boncolgatnank, h mit ki mondott eloszor, az egy csomo uj problemat vetne fel.
  • DOGMAN
    #19535
    Hééé, az az én dumám :D
  • Cactus73
    #19534
    Beneztem... A sziget amit reggel letoltottem Armahoz volt, nem Arma2 hoz :)
  • JanáJ
    #19533
    még volt nálam egy M9 SD :-)
  • Scottt
    #19532
    Igen,azt hittem csak a füles baszakszzik mert olyan hokin szóltak néha a fegyvere,de mostmár értem
  • blash
    #19531
    Javitjak benne a fustgranatot, de me'g tobb uj problemat vet majd fel.
  • tpM
    #19530
    Jajj elfelejtettem, elnézést :P
    Nagyságos DOG Táltos, kérlek mondj valamit 1.04-ről :D
  • Stormbird
    #19529
    Ezen te csodálkozol? DOG már régen megmondta :) Ménem figyelsz? :D



    © BlitzFiles 2009. júl. 29. 20:12 | válasz erre | #19272

    az 1.02 illetve 1.01 verziokra lehet majd installálni, és számos problémát javit



    DOGMAN 2009. júl. 29. 20:17 | galéria | válasz erre | #19273

    És még több új problémát vet majd fel :D
  • tpM
    #19528
    Megérdemli a pihenést, elvégre 1.03-ban elcseszték a hangmotort (néha teljesen eltorzulnak a fegyverhangok; recsegnek-ropognak) meg a füstgránátot is, legalábbis érdekes, hogy 1mp alatt eloszlik a füstje...
  • DOGMAN
    #19527
    Marek (1.03 peccs kiadása után pihenve) keresztrejtvényt fejt az irodában:

    - Te Jirko, nem jön ki a keresztrejtvény, segítsél már!
    - Na, mondjad Marek.
    - Hát vízszintes sorba ez jött ki, hogy Stvbrzck, ez te tudod mit jelent?
    - Hát persze, még ismerem is a pasast!
  • Vorpal
    #19526
    APC re PKM el? hmm - ez inkább tűnik Tálib taktikának;)
  • JanáJ
    #19525
    Az APC-knél különböző a páncélvastagság a jármű különböző részein? Értsd lehet hogy oldalról ki tudom lőni pl egy PKM-el a vezetőt míg szemből nem. Egyáltalán ki lehet lőni vagy csak az egész gépet tudom szétlőni?
  • Akeritius
    #19524
    Error: Creating weapon Timebomb with scope=private
    Van egy szakaszom(USMC) szerkesztőben amivel egy mobil radarállomást szeretnék megsemmisíteni ezt SMAW-al hajtják végre...nem életszerű túlzottan.
  • tpM
    #19523
    hmmm F117 sensor test
  • tpM
    #19522
    Pipebomb vagy Timebomb, hirtelen nemtudom melyik :)
  • Akeritius
    #19521
    Sziasztok! A satchel charge scriptje kellene nekem(this addWeapon "?";), aki benne van hátha tudja, az ArmaHolic oldalán kerestem már de nem találtam. Az USMC-n belül remélem nem csak az FR type viheti.
  • JanáJ
    #19520
    Nem skinbe kellene, csak a hatását élvezném, mert lehet csak az én Cooper gyerekem ilyen testi fogyatékos vagy én bénázok a beállításokkal de a pupilláját elfelejtették leprogramozni. Az poén hogy előnyt lehetne kovácsolni abból hogy napnak háttal vagy, csak nem hiszem hogy az AI-t is vakítja kampányban a pixel nap. :-(
    (Tudom, komoly problémáim vannak)
  • Cactus73
    #19519
    Ma reggel találtam új szigetet. Letöltöttem, de megnézni már nem volt időm.
    Van rajta épület rendesen. Meg szük utcák. Remek játszótér lesz :)
    Bár - pont emiatt - biztos nem lesz rajta 75 képkockám per szekundum :)
  • tpM
    #19518
    Így van, ha egyszer elkap akkor a sírig kísér... ;O
  • Cactus73
    #19517
    Szerintem most nyertél egy karácsonyfát.
    ( Nyáron nem olyan praktikus, de értékeld a gesztust )
  • Cactus73
    #19516
    Editorral vigyázz nagyon. Rákapsz az ízére, függőséghez vezet. Én már évek óta nem bírok úgy megnézni egy jó lövős filmet, h ne azon agyaljak utána, h hogyan lehetne megszerkeszteni hasonlót az aktuális armában meg opflashben
  • tpM
    #19515
    Dehisz a profilnál választhatóak :O
  • JanáJ
    #19514
    Valaki ügyes alkosson már egy napszemüveget az ARMA-ba, cserébe odaadom a karácsonyfa M4-em. :-)
  • DOGMAN
    #19513
    Ehhe a warez verzsönnek dájcse kódja van, vagyishogy ha csupa 0-a a kód akkor dájcse kulcsnak veszi, plusz az eredeti dájcse verzióba csak az az egy darab nyelvi fájl volt, a többi nem. Persze a peccsek ár tartalmazzák az összes nyelvet, de ugye a kulcs...
  • KAZJ
    #19512
    Csináld úgy ahogy Mr.D leírta.Nekem bejött. http://www.armed-assault.hu/ofphu_plugins/forum/forum_viewtopic.php?11280.last
  • fkubi
    #19511
    Picit bonyolultabb, de mindenkepp hasznosabb, ha megtanul angolul.
  • Makee
    #19510
    Arma.hu szerverre miért nem lehet csatlakozni mostanában?Connection failed-et ír pár napja.bármelyik másik szerverre fel tudok menni.
  • burnrex
    #19509
    aha, köszi.
  • MaskimXul
    #19508
    Az megvan mind és még jól is :)
    A car radio logic init-jébe is beraktam egyenként, de úgy sem jó.
    A linkelt topikban én írtam az utsó hsz-t, ott van bővebben a probléma.

    Nyilván az sem segít, hogy két órával ezelőtt láttam életemben először az editort :)
  • DOGMAN
    #19507
    Különböző kulcsokat adtak ki a különböző nyelvekhez, ezér lett német a tied.
    Ne kérdezd hogy, hogyan lehet megállapítani melyik melyik, mert azt csak Marek tuggya :D
    magyar cd kulcsot kell tenned a registrybe (hogy hogyan az a te gondod, amúgy 8000 Ft postaköltséggel a legegyszerűbb szerintem)
  • tpM
    #19506
    Ott le van írva, description.ext-ben kell definiálni őket.
  • burnrex
    #19505
    Nem, nem magyar.
  • MaskimXul
    #19504
    A Car Radio modot próbálta már valaki? Ha igen ossza meg legyen olyan kedves, hogy hogy sikerült saját zenét beraknia, nekem sehogy sem megy.