35049
  • Scottt
    #19583
    Hát én azt szerintem már tuti, hogy nem veszem meg,főleg ha nem QG szerű lesz, hogy ezzel a kulccsal tudnék vele játszani,bár ha occsé fogják adni a tecsóba^^

    Az ACE2-t pedig adjátok kifele,jóféle lesz^^
  • tpM
    #19582
    A Community Update-ben írja, hogy keményen kalapálják az 1-et, olvasva a hiv fórumot és a bugtrackert.
  • tpM
    #19581
    Szerintem kiveszik VBS2-ből az US Army cuccokat, kicsit kipofozzák (mindenféle shader meg egyéb ilyesmik) és kész. Miven különálló lesz (nem olyan minta Queen's Gambit 1-hez) abban reménykedem, hogy lesz pár komoly változás az engine-ben (pl járműből lövés amit 1éve ígértek).

    ---

    ACE 2 szél szim.
  • Cactus73
    #19580
    Ne aggódj, minden bug az alap változatból 1.3 ig, elérhető lesz a kiegészítőben is. Nem maradunk le semmiről
  • DrRadon
    #19579
    Nyugodt lehetsz, hogy nem a kóder srácok gyártják a kieghez a modelleket és az új terepet.

    A kóder bácsik jelenleg végenincs log fájlokat tanulmányoznak és debuggolnak ezerrel. Legalább is így lenne korrekt. De azt is el tudom képzelni, hogy már egy másik projekten dolgoznak.
  • fkubi
    #19578
    Meg jo, hog ynem vettem meg. Majd a GOTY Gold Pack edition-t jovore ezere' :)
  • Scottt
    #19577
    Először ennek a bugjait javítanák
  • tpM
    #19576

  • tpM
    #19575
    Elfogyott a píz, jön a kieg :)

    "IDEA Games and Bohemia Interactive have announced the development of ARMA II Operation Arrowhead; the standalone expansion pack to ARMA II. Watch for more during GamesCom, which takes place this August 19-23 in Cologne, Germany.

    Three years after the conflict in Chernarus, portrayed in the original ARMA II, a new flashpoint in the Green Sea region heats up and coalition forces led by the US Army are sent to Takistan to quickly restore peace and prevent further civilian casualties.

    Set into the new, visually attractive environment of hilly central Asia, Operation Arrowhead will offer realistic combat simulation experience in a modern day setting with unprecedented freedom of movement, actions and tactics. Players will enlist into various roles within the US Army, from basic infantrymen, through special operatives, to pilots and tank crew in this new installment in the award winning line up of military simulators for PC from Bohemia Interactive."
  • Cactus73
    #19574
    Igen ,itt én sem voltam teljesen pontos. 5 -10 csomónál még valóban nem jelentkezik ez a hatás, csak nagy sebességnél. De ! Az esetek túlnyomó részében "sietünk" ugye :) Kis magasságon nagy sebességgel mozgunk. Mikor a gép kilebeg, olyankor a legsebezhetőbb. Tehát különbözö trükkökkel arra kell törekedni, h elkoptassam a sebességet, ne emelkedjek feleslegesen, és a lehető legrövidebb ideig lebegjek. Ezeknek a feladatoknak a végrehajtásához ismernem kell ezeket a törvényszerűségeket.
    De persze kezdetben nem árthat ilyen "ki tudja a lagnagyobb madarat a legkisebb helyre letenni " c. játékokkal trenirozni sem.
    Ami a videódban van, azt este ki is próbálom ha hazaérek :)
  • DrRadon
    #19573
    Ááá... a tied sokkal jobb :)))
  • DrRadon
    #19572
    N0W4-R3Z1-W3DD-M33G
  • MaskimXul
    #19571
    Hogyne emelkedne! Próbálj ki egy szimpla flare manővert, amikor nagy sebességről úgy lassítasz, hogy felhúzod a gép orrát. Ha durván akarsz fékezni, akkor teljes függőleges helyzetig is húzhatod, onnan kezd el zuhanni, ha nem nyomod gyorsan vissza.

    Így pillanatok alatt meg lehet állni és lebegésbe vinni a gépet, a kihívás az lesz, hogy a flare során ne emelkedj túl magasra, így elhagyva a fedezéket(domb, ház, fa, stb).
    Lehet kombinálni is, felhúzod, emelkedsz amíg biztonságos és a pedálok használhatóak (kb60km/h), aztán lefordulsz valamelyik oldalra. Az így kapott sebességet megint flare-el veszted el.

    Ilyen manővereket egymás után rakosgatva leírsz egy kört a leszállóterület (LZ?) fölött, ezáltal szépen lelassítasz lebegésre, körbe is néztél, aztán leszállsz ha akarsz.

    Lehet, hogy a joystick a hibás nálad, nekem egy ilyen manőver akkor lesz ideális, ha a max érzékenységre beállított egeret húzom ezerrel, néha felemelve.
    AH-val, Kamovval meg a seahawk-al próbáltam, mindegyik durván emelkedik ha nagy sebességről hirtelen felhúzod az orrát 40-90 fokig.
  • Torzonborz
    #19570
    B3KA-P0D3-AFA5-2OMAT
  • Alwares
    #19569
    Q051-KAAK-AS05-MAR0-HA06
  • fkubi
    #19568
    R1WER-33TMB-55G6B-3S9F3
  • urban80
    #19567
    hello valaki küldje már el az arma 2 telepitési kodját elöre is kösz
  • Akeritius
    #19566
    A legtöbb dologban egyetértek veled amit mondtál, az én tapasztalatom szerint, a botkormány előre hátra mozgatásával +/- 5 lábat lehet a magasságon variálni, de ez abszolút megengedett, korántsem hasonlít ahhoz, ha mondjuk egy merevszárnyú A-10-essel teszed ugyanezt, a helikopter gyakorlatilag semmit sem fog emelkedni, erre a nyakam felteszem, abban talán igazad van ha ütközésig lenyomod a botkormányt nagy sebességnél, akkor az már komoly sűlyedést idéz elő.
  • Gascan #19565
    Meg tudna nekem valaki mondani, hogy az 1.03 peccsben hova tettek a Weapon smugglert a Manhattam nevu palyaban?
  • Cactus73
    #19564
    Kritika kultúráltan mehet ?
    Ok. Nagyon vontatott lett attól, h nem szedted össze előre , h mit szeretnél átadni. Kicsit ilyen ötletszerűnek tünt az egész, de ahoz meg nagyon hosszú. Bemutattad a részlegesen működő műszerfalat, meg ,h hol vannak a pedálok. Hidd el, senkit nem érdekel h nem működik a VSI . Ami viszont fontos, és nem tettél róla említést,h mikor tolod a botot, nem csak a sebességed növekszik, hanem magasságot is veszíthetsz. Míg mikor húzod, nem csupán lassítasz, hanem emelkedni is fog a gép. Ez nagyon fontos infó annak, akinek fogalma sincs róla, hogyan működik egy helikopter. Pedig nekik készitetted ugye :)
    De kedvcsinálónak azért elmegy. És nem egy kategória azzal a gyalázattal, amit alattam linkelt valaki.
  • tpM
    #19563
    http://www.armed-assault.hu/news.php?item.327.3
  • wardogzombie
    #19562
    Dejavu érzésem támadt.Link
  • tpM
    #19561
    Ezt nem is tudtam. Nem kevered véletlenül ACE1-gyel? :O
  • JanáJ
    #19560
    Szvsz ez a legrosszab megoldás ami most van a repülésre. A HC pilótáknak kevés, a bokor ugróknak mint én meg nehéz.

    @Yula: köszönöm, kipróbálom.
  • MaskimXul
    #19559
    Jó lett, a végén szépen kicentizted a csillagot :)
    De ha már helizünk, akkor motort a kocsidban indítod el, itt maximum a hajtóművet

    A harci helikopterekről is csinálhatnál ilyet, főleg a NOE repülés meg tereptárgyak mögül pillanatra felbukkanva támadás lenne hasznos szerintem.

    A helik irányításával az a baj, hogy közel sem annyira részletes, mint bármi más. Azért nehéz megszokni, mert ugyan jobb az arma1-nél, de még mindig elég gyenge, valahogy nem logikus az egész.
    Amikor kijött, akkor megtanultam repülni a DCS:Black Shark-al, az egy hét után maga volt a gyönyör annak, aki szereti a helikoptereket.
    Arma2-ben meg kicsit szenvedős az egész. Igaz,a Ka-52-vel még nem repültem, remélem jobb mint az AH. Meg gondolom az ace2 is majd változtat a dolgokon.

    Aki próbálta az ace1-et, annak mik a tapasztalatai? Részletesebb lett a légierő? És bármi más?
  • Yula
    #19558
    Asszem' lehet. Felveszed a fegyvert beteszed a hátizsákba és felveszel még egyet.
  • JanáJ
    #19557
    Amúgy azt meg lehet oldani hogy ne csak puska+rpg kombót, hanem pl két puskát is vihessek magammal?
  • JanáJ
    #19556
    Annak semmi értelme mert lenne értelme akkor meg mi értelme.

    Én mondjuk olyanokat nem értek, hogy miért nem lehet csőre tölteni a fegyvert? Ha mindent precízen/pontosan lemásoltak az életből, akkor ilyeneket miért nem?
  • blash
    #19555
    Arma 2: Take The Beach


  • Akeritius
    #19554
    link Feltettem egy helis vidit eredetileg oktatószándékkal, de sztem inkább csak röhögni lett jó, gondolkoztam, hogy betegyem-e egyáltalán mert nem akartam pengős malacként járni.
  • tpM
    #19553
    ... és mégtöbb fog majd felvetődni... :D
  • DOGMAN
    #19552
    öööö bocsi, az asszem már van benne :D
  • DOGMAN
    #19551
    meg bugokat...
  • tpM
    #19550
    meg kávéfőzőt
  • Scottt
    #19549
    Vagy inkább 1 normális sebzést a járműveknek,meg ragdoll-t a katonáknak.
  • JanáJ
    #19548
    Akkor mégsem én vagyok a hülye. :-)
    Szerintem jobb let volna ha ez állítható, hisz a játék egyik szépsége, hogy mindenbe beleülhetsz. És most a mindenki kicsit szűkült a monitor pilótákra. :-( Ennyi erővel rakhatnának kuplungot is bele az autókhoz. :-)
  • Akeritius
    #19547
    Én igazából örülök ennek a változásnak, abban igazad lehet, hogy nehezebb lett én az Armed Assault-hoz képest is veszek észre komoly eltéréseket. Mindezek mellett a játék jobban hasonlít a valósághoz, egy hét mindennapos gyakorlás volt amíg megtanultam használni a helikoptereket, komoly kihívás volt még az (nem füllentek) FSX expert helis missionjaihoz képest is, a műszerekre nagyon figyelni kell, de ha megtanultad, onnan gyerekjáték. Ha tudok valamit ajánlani Csernogorszkban van az International Hotel, annak a tetejére jó kihívás letenni egy UH-60/Mi-17-est.
  • Game Hunter
    #19546
    Ezt en is eszrevettem, hogy miota feltettem az 1.03-as patch-et, néha teljesen eltorzulnak a hangok.:( A magyar szoveg javitasa egesz jo lett!:) Grat a keszitoknek!)
  • JanáJ
    #19545
    akkor én vagyok balfék, arma1-ben meg OFP-ben ment, de most vagy öregszem vagy nemtom, de küzdök a darálóval :-S
  • MaskimXul
    #19544
    Szerintem semmi extra, a TrackIR-t leszámítva ugyanezt megcsinálom egérrel és billentyűzettel. Régen kipróbáltam az első részt is, még a patchek előtt, na ott borzalmas volt a helik irányítása, most sokkal jobban megcsinálták.