35049
  • Cactus73
    #19703
    Hajnalig birkoztam az uj Betaval, a hang egyszer sem csuszott szet. Lehet ,h sikerult kikalapalniuk, amit elcsesztek az elozo patchel.

    ( Es ujabb problemakat sem vetett me`g fel, ugyhogy ZSIIIR )
  • Falcon87
    #19702
    Testvér! Leszel a barátom?:D
  • Scottt
    #19701
    Nekem már állítható az irányzék öcsi,31stMEU+GMJ addon elvagyok vele,mesterlövész pufkák az én irányvonalam nem a szaros RPG tucat-kacat rakettya vetők^^
  • tpM
    #19700
    ték
  • tpM
    #19699
    Ugye, milyen jó lenne alapból irányzék állítás?
  • Scottt
    #19698
    Hát érzésre,első nekem szinte mindig mellémegy aztán vagy kiszúrnak vagy a másodikkal kilövöm őket(Gyakorlás,meg tehetség kérdése:D)
  • JanáJ
    #19697
    A nem közvetlen irányzású fegyverekkel hogy kellene célozni? pl: rakétavető, aknavető. Érzéssel?
  • tpM
    #19696
    jé, van bétapeccs
  • tpM
    #19695
    kodban is van hardkooor mod :D
  • blash
    #19694
    Mert van benne hardkoooor mod, amire buszkek a fejlesztok. Azt meg nem akartam megint elismetelni, hogy miket hianyolok az armabol, legyen szo egyrol vagy akar kettorol.
  • tpM
    #19693
  • Scottt
    #19692
    Nem jó
  • Icebird
    #19691
    "A tömegeket viszont a csillivilli kinézet jobban érdekli, mint a háttér."

    Most őszintén, kit érdekel a tömeg?
    Nem vagyok én birka, hogy utánuk ballagjak!
    Ha meg valaki a tömeg választása alapján dönti el hogy neki mi a jó, annak meg részvétem!
  • tpM
    #19690
  • JanáJ
    #19689
    Ha te katonai szim.-t szeretnél játszani akkor ez van. Persze jogos a felháborodás kismillió dologban, de szerintem kicsit túl van lihegve a dolog. Vedd úgy hogy kidobták bétának.
  • smusher
    #19688
    A külső nézet animációjáról beszéltem, a belső nézetnél valóban túlzottan rángatja. Néhány paintball partin én is részt vettem régebben :) De nyilván az "kicsit" más.
  • Amery
    #19687
    Jeee... már nagyon várom :)
  • tpM
    #19686
    De jön ám addigra az Operation Arrowhead, az biztos jobb lessz :D
  • Amery
    #19685
    Nos, igen, ha a nagyközönséget nézzük, akkor IGEN.
    A szim őrülteknek persze ez nem számít, ahogy nálam sem a graf a minden.
    És nem is tépném itt az arcomat, ha nem megint 1 félkész szart kaptunk volna, ami talán 1 év mulva elfogadható lesz. A tömegeket viszont a csillivilli kinézet jobban érdekli, mint a háttér.
    blash: Ha az általunk hőn szeretett "katonai szimulációban" nincsenek tank belsők és rendesen működő fegyverrendszerek, akkor miért pont az "arcade"-nak kikiáltott, még ki sem jött játékból hiányolod???
    Hozzáteszem a képek/videók alapján a javelin kezelése eléggé meggyőző. Az arma-ban meg csak 1 tetves optika van :))) Katonai szimuláció... pfff...
  • blash
    #19684
    Van jobb, ami pedig a VBS 2.
  • Cactus73
    #19683
    Ezt nem lehet elégszer leírni :) ÉN IMÁDOM AZ ARMA2 t :)))
    És tényleg, tök függetlenül attól h nincs helyette más. Tulajdonképen én azt az egyetlen dolgot irtam le, ami orrba vágott. Amire nem számítottam. Azt próbáltam elmondani, h nem zavar hova renderelték a tengert. Meg nekem az animáció is bejön. ( Bár ragdollról álmodozni én is szoktam.)
  • Vorpal
    #19682
    Teszem hozzá, mert nincs jobb - még nem kell szeretni - lásd demokrácia. Az igényektől változnak a dolgok, az igénytelenségtől nem.
  • JanáJ
    #19681
    5-600 hsz korábban Cifu már megfogalmazta, hogy nem mazohista módon a hibái miatt szeretjük az Arma2-t, hanem mert nincs más, jobb. Én az OFP-t és a Arma 1-et is közepes grafikával játszottam, mert ennyit bírt a vas, most meg a 2-t is. De ettől még imádom.
  • Cactus73
    #19680
    Arma2 ben számomra az volt a legnagyobb csalódás, mikor felfedeztem h a legtöbb épületbe egyáltalán nem lehet bejutni. Vagy elmászkálhatsz a földszinten, de az emeletre vezető lépcsö tetején zárt ajtó fogad. Ez azzal analóg élmény, mikor az első részben nem tudtam átlépni a korlátot. Mert azért egy beltéri ajtót már csak berúgok valahogy. Értem én ,h nekik ez igy egyszerűbb volt, de engem nagyon zavar.
  • fkubi
    #19679
    Igen.
  • Vorpal
    #19678
    Azé kár, hogy a régi jó dógokbó nem maradt semmi?
  • blash
    #19677
    Ofp 1-ben talalkoztal tank belsovel?
  • JanáJ
    #19676
    Azé' látszik hogy még mindig (csak) a grafika a lényeg... :-S
  • Neoncsoves
    #19675
    MIKO lesz 1.04?
  • Vorpal
    #19674
    Semmit nem tudunk a moddingról - csak álmodozom.
  • Amery
    #19673
    Hát azért etalonnak nem mondanám, ugyanis köze sincs a valósághoz.
    A bis-nél kicsit eltúlozták a fegyver kóválygását mozgás közben.
    15 éve paintballozom és ha így rángatnám a stukkert mozgás közben, a büdös életben nem lőnék le senkit. Aki paintballozik, vagy airsoftozik, az tudja miről beszélek.
  • DrRadon
    #19672
    Még nem szabad végleges következtetéseket levonni. A játék fejlesztés alatt áll, lehet, még az animátorok is csiszolják a bábuik mozgását. Tény, hogy a járműves videókban elég satikusak voltak azok a karakterek. A talajegyenletlenségek még nem befolyásolják a járművek mozgását. A robbanások utáni részecske effekteken is lenne mit csiszolni. Stb, stb.

    ArmA2-ben egyébként elég sok hiba van a karakterek animációinál (magas sarokemeléses futás, kicsavarodott vállak, és az anim szekvenciák közötti átmenet hibák) Messze nem tökéletes. Az etalon ebből a szempontból a Crysis2 lesz, ahol már most is megdöbbentő dolgokat lehet látni.
  • DrRadon
    #19671
    A gépigény szinte ugyanaz. De a bohémiával kapcsolatban igazad van. Tényleg elmehetnek a p..ba, a HDD-t zaklató 700 MB-os memóriakezelésükkel az 1,5km-re a part alá renderelt tengerükkel, a bugos ütközésvizsgálatukkal, a wolfeinstein 3D szintű animációjukkal, meg rajzfilmeket idéző fizikájukkal.

    De még mindig az egyetlen... legalább is okt. 6-ig, az OFP2 megjelenéséig.
  • smusher
    #19670
    Mondjuk az is kérdés, kinek melyik típusú animáció a fontos. Ahogy az Ofp2-ben mozog a fegyver fps nézetben, az egyszerűen botrányos, futás közben meg nevetséges. Teljesen elszarja a játékélményt. Az ArmA2 tps nézetű karakter-animációja pedig qrva jó, számomra eddig etalon.
  • Amery
    #19669
    Nem azt mondom, hogy ez 1 qrva jó játék lesz, majd ha kijön, kiderül milyen.
    De az biztos, hogy animáció terén már most fényéveket vert az arma-ra.
    És ha jobban belegondolunk, a vásárlókat pont ezzel tudják majd maguk mögé állítani: ami nem működik az arma-ban, az itt igen. A nagyközönség pont le fogja szarni a ballisztikát, meg az ilyen real dolgokat, ha a játékmenet és a játékélmény jobb.
  • Amery
    #19668
    Akkor nézd meg szépen újra!
    A videó elején, a FAV ban jobb1-en ülő lövész mozog lövés közben, a humveban mozog a vezető keze.
    Nem emléxem az arma ban tank belsőre, csak elbaszott hud-ra, ami még ennél is rosszabb(képernyő tetején zöld sávban kompassz meg radar, bal fent páncél, lőszer, üzemanyag - 2009-ben azért ez szánalmas)
    Attól, hogy előíteleteid vannak 1 még ki sem jött játékról, hülyeségeket azért ne írj.
  • LizardX
    #19667
    Csák!
    Rinyáltam itt, hogy nem indul el az 1.02 peccs után a legális ArmA2. Kijött az 1.03, na mondom, most lesz az igazi. Hát persze, ez se indul el. Nincs hibaüzenet, nincs lefagyás, megjelenik az arma2.exe a futó folyamatok közt, 0% procihasználattal, de nem megy mégse. Megoldás: gémkopivörld, noDVD exe leszedve, és indul faszán. Köszi, a Bohemia meg bekaphassa , pedig amúgy imádom a játékukat! Ja, és sezrintetek a Fade a gyári exe alapján aktiválódik, vagy a product key alapán, magyarul a fenti megoldásal én most legális játékos lennék multiban, vagy ocsmány féreg kalóz? Köszi!
  • Neoncsoves
    #19666
    ja nekem is BF2 feelingem volt az első járműnél...
  • koschwarz
    #19665
    szerintem egyáltalán nem cod-os, hanem teljesen battlefield2-ős a hangulat.

    egyébként ha sikerül eleve sokkal kevésbé bugosan kiadni, nálam már akkor is nyerő(bb lehet az arma2-nél)...a sokkal barátságosabb gépigényről nem is beszélve. őszintén szólva, kicsit elmehetnek a csába a bohémiánál...mert még az első armánál megértem, hogy bugos, de a majdnem ugyanarra az alapra épülő 2 résznél is ennyi legyen...
  • tpM
    #19664
    Miért a moddolásról mit tudunk? Lesz egyáltalán fele annyira nyitott, mint OFP1/Arma?