35049
  • Vorpal
    #19663
    Mondjuk, hogy mindent széjjelmoddolnak egy kiváló endzsinnel készült játékban. Ahogy az Armát is peccselni meg ACE elni kell 3 évig majd.

    Flir meg parancsnoki állás meg .... nem folytatom.
  • Vorpal
    #19662
    Ezekbe a videókba csomó jármű van - még járgány videó is van külön - editor meg kifejezetten vajazott - könnyű pályakészítés és user content a cél, erről előadnak szintén. Hardcore modeban meg majdnem már mint egy háborús játék.

    Egyértelműen COD hangulata van - de feltétlenül baj ez? Az összes fegyver relodeja leanimálva stb - ez elég sokat tesz - az egyetlen probléma a lövő de nem találó ellenség. Ha azt úgy odaképzeled ezekbe a moviekba - de tényleg oda - akkor eléggé odatesznek a fiuk.

    Kevés a tartalom de jól megoldva - az Armába sok a tartalom de nem megoldva. Melyik jobb? Ha úgy jobban belegondolunk az Armában is a Razor teammel megyünk végig egy háborús övezeten ugy, ahogy az USA soha nem menne. Sznikelés meg arty meg air support lenne mert a tűzharctól mindenki szarik és akkor újraélesztés 45ször minimum és semmi CASEVAC.

    A videket az OPF2 topicba nézegettem mert valaki itt rámutatott.
    Nyilván csak annyit tennék hozzá, hogy nagyon faxa kis endzsin a többiről majd ha kijött.
  • blash
    #19661
    Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - Vehicles Trailer

    most mar jo lesz a link tagje
  • blash
    #19660
    Editorrol hallgatnak, jobb feltetelezni, hogy nem is lesz, de itt van a hinayolt jarmuvek. Szep mozdulatlanul ulnek bennuk. Tank belsot sem latni, csak elkurt hudot.

    Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - Vehicles Trailer [url]http://youtube.com/watch?v=q2j1jHu6nP4&hd=1[url]

  • Cactus73
    #19659
    Ma en is megneztem par videot belole, de nem mondanam h tatva maradt a szam :) Aha, szep... Arra a regi Delta Force jatekra hasonlit, amit szivesen toltunk amig nem volt mas. Csak valahogy olyan fakezu az egesz.
    Pinocchio szalad a monitorra ragasztott fegyverevel, ami kitakarja a latotered 30 szazalekat. Nem akarom nagyon szarozni, de tavol van ez attol amiert en penzt adok. Meg ez mitol Opflash folytatas ?
    Nem lattam benne jarmuveket, meg hol az editor ?
  • smusher
    #19658
    "Minimális modding" alatt mit értesz?
  • Akeritius
    #19657
    Magadnak builder-en csinálhatsz lőteret? Üres=>Célpontok(kiképzés)=>Lőtér, sajna csak az alapkő van meg.
  • Papa01 #19656
    :D

    Persze, az is nagyon jó, és szép, de most kedvem lett végig tolni újra a hadjáratot...
    A Q G-ot pedig még soha nem nyomtam végig..

    Nincs esetleg ötleted, ötletetek? :)
  • tpM
    #19655
    Ő is azt üzeni, hogy inkább a 2-t használd :D
  • Papa01 #19654
    Sziasztok!

    Amiatt kérném a segítségeteket, mert gépcsere után felraktam az ArmA 1-et, (német letöltős 1.08, amit felpecseltem 1.14-re.) és indítás után egy fekete - szürke "massza" jelenik meg...

    Más játékkal nincs semmi gondom, és korábban ezzel sem.

    A jelenlegi VGA: 4890 VaporX.
    Van ötletetek?

    A válaszokat előre is köszönöm, Papa01
  • JanáJ
    #19653
    ja, de akkor retinába integrálva. :-S
  • tpM
    #19652
    De épp ma olvastam, hogy ott max 32 játékos lehet. A2-ben viszont akár 100+ is, ha megvannak a megfelelő körülmények.
  • Vorpal
    #19651
    Nem akarok flémwart kezdeni, de egyre pofásabb ez az OPF2...

    Már csak egy minimális modding kell neki, és olyan lesz mint egy működőképes Arma2.
  • Stormbird
    #19650
    Beballagsz egy bótba és kérsz egy "magyarításosat".
    Csak azután nehogy megbánd és itt kunyerálj egy "angolosítottért"
  • janika15
    #19649
    csáó! vki tudna adni nekem v linkelni egy magyarítást ehez a gémhez?
  • tpM
    #19648
    Biztos nekik van FLIR :D
  • JanáJ
    #19647
    Ha már füst: a füst "élettartamát" nem lehet valahogy növelni. Járművön gyak. használhatatlan. kb egy petárda túlszárnyalja.

    A másik, hogy van az hogy a baráti T72-es lámpa nélkűl elvan este, de ha kilövik és megnézem a mukik felszerelését akkor meg nincs nála nv. ?
    Most komolyan fel kell tekerni a gammát?
  • Akeritius
    #19646
    brühühűűű!
  • Neoncsoves
    #19645
    ez ilyen kikapcsolhatatlan ísztör egg fícsör :D
  • Akeritius
    #19644
    Ha fícsör akkor háov tu törn off?
  • blash
    #19643
    JTD Fire & Smoke 1: First look at the forest fire part of the new effects addon for ArmA2

    innen
  • Neoncsoves
    #19642
    ez fícsör
  • Akeritius
    #19641
    Tegnap láttam, hogy a jó öreg vízben elhagyom a cuccom A.I. még mindig az 1.03 része, kiábrándító! Az épületek tetejéről is szabadesést alakítanak.
  • tpM
    #19640
    Ja, inkább ide.
  • D00M
    #19639
    Miért van egy olyan érzésem, hogy ezt nem ide akarta írni?
  • fkubi
    #19638
    Adja ki magabol, ha kikivankozik. Bele ne szoruljon mar...
  • blash
    #19637
    De ugy gondolod, hogy akit ez erdekelne megtalalja kozel huszezer hozzaszolas kozt?
  • Dark Geo
    #19636
    Nevezd meg másképp ha ennyire zavar, és én kérek elnézést.
    Azért mert Te mindent tudsz, nem biztos ,hogy más is...
  • blash
    #19635
    Nagyszeru. Vajon ki nem tudta ezt itt? De ilyet kijelenteni, hogy hivatalos utod...
  • Dark Geo
    #19634
    Háló! Az Operatop Flashpoint-okat (Codemasters volt a kiadó) a Bohemia Interactive készítette, akik az Arma 1-2-t. Tehát az OFP-k hivatalos utodjai az armák, az új OFP-t a Codemasters készíti. Én az eddig látottak alapján egy kicsit "árkádosabb" játékmenetre tippelek, ami nem biztos ,hogy rossz és ha így lesz akkor örülök, hogy mást akarnak készíteni mint az Armák.
  • fkubi
    #19633
    Jo, hat bizonyos kor felett mar picit nehezebben alkalmazkodik az ember a valtozasokhoz...
  • DOGMAN
    #19632
    Hát hogy Stormmal és bebával már hárman jácchassák azt az "elavult szart"
  • tpM
    #19631
    Meg minek 1 mikor már van 2?
  • Alwares
    #19630
    Olyat ezen a fórumon nem kapsz. (reményeim szerint)
    Használj google-t ha ennyire kell.
  • HotPants
    #19629
    esetleg azt nem tudja valaki, hogy a sima arma-t tehát az 1-t honnan tudnám leszedni ? torret, vagy bármi csak ne fizetős legyen
  • Deer
    #19628
    Az Operation Flashpointtal sokat szórakoztam anno, meg is van egy packban a kiegekkel együtt. Nem is tudtam, hogy van folytatás is. Egész tegnapig tudatlanságban éltem.
  • Deer
    #19627
    Hi!
    Azt szeretném kérdezni, hogy ezzel a konfiggal mire számíthatok vagy milyen beállítás az elfogadható minőség/gyorsaság tekintetében?
    Intel Core Duo E5200
    2GB RAM
    Asus ATI Radeon 4770
    Win XP SP3
  • tpM
    #19626
    És ez a szerelem a halálig tart... :D
  • BlitzFiles
    #19625
    akkor valoszinuleg már te is bugos vagy!
  • Dark Geo
    #19624
    Operation Battlefield of Duty :D Igaz még nem jelent meg a játék, de a codemasters-et ismervén és az eddig láttott képek és videók alapján ez jön le. :) Persze ettől függetlenül még lehet jó is, de az már nem az az operation flashpoint lesz. Arma 2-vel meg nincs semmi baj, én beleszerettem úgy ahogy van.