35049
  • Scottt
    #19783
    Előtte lévőhöz se volt türelmem második falunál leszartam a picsába..Azért szimulátor, hogy használjuk de ha csak ücsörögni kell és szarnia világra,szerintem gyíkság volt belerakni őket^^Egyébként sem tetszik ez a Warfare+High command^^
  • smusher
    #19782
    A kampány utolsó küldetése, a dogs of war valami istenverte rémálom. Ti hogyan csináltátok meg? Egyáltalán van ember, akinek ehhez van türelme?
  • Neoncsoves
    #19781
  • csige791
    #19780
    Tegnap végre sikerült felcsatlakoznom az arma.hu szerverre. Éljen!
  • Dark Geo
    #19779
    Igen én is úgy érzem, hogy kénytelen leszek foglalkozni velük.
  • tpM
    #19778
    Nem olyan nehéz O2-ben megcsinálni, hamár kész a modell.
  • Dark Geo
    #19777
    Van itt olyasvalaki aki szívesen készítene járműveket arma2-be, de pl modellezni nem tud, viszont van kedve (esetleg ért is) az arma mod tool-okhoz?
    Arma 2 Tools
  • JanáJ
    #19776
    Értem és megértem. :-) Ez főleg a repülőknél idegesítő. Géppuskával (nekem) lehetetlen lelőni egy másik gépet. :-S
  • Vorpal
    #19775
    Sohasem;)
  • DrRadon
    #19774
    Khm... kihagytál egy kötőjelet. Vagy kettőt. Nálad sohasem lehet tudni.
  • Vorpal
    #19773
    De én. És nem kellett 5 ér sem senkinek. De hogy jön ez ide?
  • tpM
    #19772
    A másik, hogy nem Te voltál az, aki legyíkozott minket és eladta 5ért az Arma 2-jét? :)
  • tpM
    #19771
    Hát publikus interfész alatt nemtudom mit értesz :), itt a topikja hiv. fórumon.
  • Vorpal
    #19770
    Ezzel én is így vagyok - egy moddolható M4 bőven elég lenne.
    Szorongatnám, ölelgetném, letámasztanám és nagyon boldog volnék vele.

    Szörnyen nem állhatom, hogy az arma MP-k gyakran úgy néznek ki, mintha egy dél afrikai zsoldos hadsereg vívná.

    Egyébként van valami publikus interfészetek erre az ACE2 re? El vagytok látva munkaerővel? Hátha mi is.
  • tpM
    #19769
    Nálam pont fordítva... :) Hiába van 100 új fegyvered, ha pl nem tudod álltani az optikáját, nem tudod letámasztani egy peremre stb.
  • Scottt
    #19768
    Engem igazából az ACE2E izgat,az új fegyverek,meg bakák a többi már csak plussz ráadás,a hab a tortára:D
  • tpM
    #19767
    Ja, és ha minden jól megy, ezzel egyidőben kiadom az útmutatóm is :D
  • tpM
    #19766
    Hát amit jó tudnotok, hogy ACE 2 már 2 részre lesz bontva: ACE 2 (az alapvető rendszerek + netkód) és letölthető lesz hozzá az ACE 2 Extra; ebben lesznek a hangok, plussz modellek, textúrák stb-k. A hang részét kiadom külön hangmodként 2-3 héten belül :) A teljesre még várnotok kell kicsit, de nem hiszem, hogy 1-1,5 hónapnál tovább tartana, max, ha valami komoly bug közbeszól... Egyébként annyit mondhatok, hogy nagyon meg fogja ritkítani a vérpistikék sorait.
  • Scottt
    #19765
    Tempi kb mikor jön ki az ACE2?Vagy hány százaléknál jár a fejlesztés?
  • repastam
    #19764
    uh ezek a videók nagyon oda b@asznak !
  • Scottt
    #19763
    Na ez így nem buli,kíváncsi vok rá^^
  • blash
    #19762
    Normalis(abb) iranyzast. Az emlitett NWD Tank FCS, zTanksrol nem talaltam videokat. De itt a topikja:







    Azt sem bannam, ha jobban hasonlitana steel beastsre:

    Leopard 2A4 - Steel Beasts Pro PE


  • tpM
    #19761
    de mint írtam, 1gyel már alig játszik valaki...
  • JanáJ
    #19760
    CSak kiváncsiságból. Most mit is szeretnél? :-)
  • blash
    #19759
    Sima Ace-hez me'g megcsinalhatna valaki, hogy mukodjon a zTanks Merge vagy Tank FCS. Es ne csak t72-ben es m1-ben...

  • DOGMAN
    #19758
    hát ez nem volt valami bonyolult: "ö"

    :)
  • tpM
    #19757
    ö
  • Scottt
    #19756
    Légyszi macikáám dobj 1 login nevet meg 1 jelszót:D
  • tpM
    #19755
    Ha a link végére teszel egy 2-est akkor jó (bár asszem "idegenek" nem láthatják :)). Egyébként épp tegnap beszéltük a csapattal, hogy inkább a 2-re koncentráljunk, mert 1-gyel már csak nagyon kevesen játsszanak.
  • Scottt
    #19754
    Ilyenre fater
  • tpM
    #19753
    Resistance-et sem együtt terjesztették CWC-vel, csak 1-2 évvel később GoTY-ként.
  • tpM
    #19752
    Milyen "összeállítás"ra gondolsz?
  • Scottt
    #19751
    Azt írták, hogy az A2 kompatibilisek lesznek az OA-cuccival,pl 2 másodperc alatt átrakhatjuk bele majd az A2 bőrnyakúit,a katonák mellé^^
  • Scottt
    #19750
    Nincs egy olyan dev-heaven stílusú összeállítás az ACE2ről(az 1ről van,de azt már nem baszkuráljátok úgylátom^^)
  • fkubi
    #19749
    Kivancsi vagyko, mennyire fejlodnek a modellek. Picit zavar, hogy nem egyutt terjesztik az arma2-vel. Nem igazan vilagos, hogy kompatibilis lesz-e visszafele.
    Meg jo, hogy nem vettem meg :)
  • Neoncsoves
    #19748
    zsír :D
    akkor ArmA2-be is vmi ilyesmi lesz :P
  • tpM
    #19747
    A1-ben folytatódott az OFP-s sztori: Sahrani partjaira sodortak a hullámok egy zombit Nogováról és gyorsan átterjedt a civilekre a vírus :D
  • Neoncsoves
    #19746
    Nem tudom miért spórolják ki. fertőzött modelleket nekik szerintem pár órába telne megcsinálni, hangokkal együtt. Scriptelés nekik nem tartana semeddig, mapot is tudtak volna csinálni hozzá. Még mindig visszasírom az OFP Zombicoopokat.

    ha már itt tartunk: ArmA1-ben is toltatok zombicoopot? vagy az kimaradt?
  • Cactus73
    #19745
    Nem akarlak elszomoritani, de felek ,h ezt a zombis dolgot az Arrowheadbol is ki fogjak "sporolni" ezek a zsivanyok.

    De en e teren tapasztalati sikon megbizom az emberi hulyesegben.
    Mert eddig az volt a gyakorlat, h ezt a faszsagot minden elozo reszhez legyartotta valaki non-official. ( ahogy a felbevagott repulo trabantot is, nevezzuk neven "airbant" )

    Szoval nagyon ne keseredj el. Nem maradsz le a Nagy Zombis Izerol arma 2 ben sem
  • tpM
    #19744
    Olcsóbb lesz mint az A2. Ráadásul, ha emlékeztek még a Game 2-es hírekre 2005 tájáról akkor ott ugye arról volt szó, hogy 3 hadszínteret ölelne fel: Európa (A2), Közel-kelet (ez lesz az AO) és Ázsia (talán ez lesz az A3?:)) Persze Game 2-nél volt még ilyen, hogy pl belelőttek a házba, utána bement Marek, a fejére potyogott a vakolat és mondta, hogy bármelyik pillanatban összedőlhet az épület... Ilyenre sajnos itt nem kell számítani :(

    Szkottus: jól ;)