35049
  • tpM
    #19823
    Hát ez fasza lesz, majd játszhatunk rajta 3. vh-t :)
  • tpM
    #19822
    Álcáz (A2-ben már minden részecske takar az AI elől), de beta patchben már javították és sokkal tovább "ég" :)
  • JanáJ
    #19821
    A füstgránátokét. Minek álcázófüst, ha 3 mp-ig ég. Egyáltalán álcáz az ai ellen?
  • tpM
    #19820
    Milyen füst élettartamát akarod megnövelni?
  • JanáJ
    #19819
    Most akartam megkérdezni, hogy hogy lehet növelni a füst "élettartamát", ami picit hülyén jön ki mivel még a linkelés is kifogott a nem lévő moddolási képességemen... :)

    Amúgy tessék nézni a hírszallagot alul itt
  • tpM
    #19818
    Nyugi, ahhoz csak Blash ért :D
  • JanáJ
    #19817
    fastrope

    sry, ablakban linkelni béna vagyok :-S
  • Balumann
    #19816
    Ezt megerősítem, nálam is sokkal jobban fut, nem kicsivel. Némelyik pályán 15-20 fps helyett 25-30, és valahogy eleve szebben néz ki lowon is, nem előttem tölti be a fagyi fákat rendes fákká (gondolom a memória megosztás miatt).
  • Dark Geo
    #19815
    Nekem egy középkategóriás gépem van, de win7 alatt gyorsabban betölt az arma 2 és jobban is fut, mint xp alatt.
  • Alwares
    #19814
    Jó a Win7 csak Arma 2-höz már kell 3 GB RAM.
  • JanáJ
    #19813
    Win7el mik a tapasztalatok? Vas csere elött állok és nem tudom mit tegyek fel rá. :-S
  • Dark Geo
    #19812
    Elösször hangra gyanakodtam, de megnéztem directsound és openal-ban is. Külömböző grafikus és hang driverekkel is kipróbáltam, de semmi változás.
    Nincs ötletem...
  • Neoncsoves
    #19811
    engem is kidobál :[
  • tpM
    #19810
    cheatprotection :D
  • Dark Geo
    #19809
    Másnak is vannak mostanában "kresselős" problémái arma 2-ben? Kb azóta van nálam és ahogy láttam másoknál is amióta 1.03van. Warfare szervereken teljesen véletlenszerűen kivág asztalra. Valamikor már rögtön azután, hogy felmentem a szerverre, máskor meg csak fél/1 óra múlva. Nem állítom, hogy a problémát patch okozza, mivel nem rég raktam fel win7-et, de előtte is játszottam win7 alatt és akkor nem volt ilyen problémám.
  • JanáJ
    #19808
    Én inkább az utóbbit erősíteném meg, hogy proci kell neki.
    Nekem egy E6550 CPU-m van 8800GT-vel. Havernak egy Q6600 Ati 4890-el.

    Ha az ő erősebb VGA-t beleteszem az én gépembe, akkor semmi változás, ha az én VGA-at teszem az ő 4 magos CPU-ja mellé akkor fényévekkel jobb.
    Nem tudom hogy a négy mag miatt vagy az órajel többlett miatt. Hozzá teszem a Q6600 3GHz-en megy.
  • m1c1mack0
    #19807
    Nem ment mindenki nyugdíjba, csak határozatlan idejű eltávon van(ak).
  • Maverick
    #19806
    Érdekes amit írnak... Erős gép kell hozzá alapból, de leginkább a VGA teljesítménye ami számít!
    Én idáig azt olvastam, hogy inkább proci függő a game és ezt is tapasztaltam!
  • tpM
    #19805
    GameStar A2 elemzés (IC-t meg minket is megemlítenek :))
  • Neoncsoves
    #19804
    akkor csinájjá!
  • tpM
    #19803
    Nincs is benne kés...
  • DrRadon
    #19802
    Összel mindenki OFP2-vel játszik majd.

    Nem akarsz csinálni egy coop mapot, ahol a sziget közepén egy maréknyi BIS fejlesztő késekkel felfegyverezve, míg a játékosok atomágyukkal lőnék őket a sziget széléről? Megérdemelnék.
  • DrRadon
    #19801
    Benne vagyok. Maradt két állandó [H.AR.C]-os tagunk, a többiek nyugdíjba mentek. De lehetnénk sima [HUN] is.
  • DrRadon
    #19800
    Ha tudnád mennyi csetepaté és ajtócsapkodás volt tavaly az Armás meccsek miatt... És mindig az ArmA lett a gyöztes:)
  • Vorpal
    #19799
    Nem - nem erre vágyunk - barátnő, ilyenek semmi?:)
  • tpM
    #19798
    Majd ősszel ACE-szel... :D
  • csige791
    #19797
    Ameddig nem tudtam felcsatlakozni a Magyar szeróra, egy angol klán szerverén toltam. Van egy magyar tagjuk is. Nem kéne szervezni valami vs-t ?
    H.A.R.C. vs The Grunts Clan. ?
  • DrRadon
    #19796
    Szasztok.

    Tényleg senki nem érez kedvet kilépni a nemzetközi porondra, neve elé/mögé biggyesztve egy [HUN] tagot, és szétlőni néhány nagyszájó amcsi, sunyi orosz, udvarias német és egyéb nemzetiségü gémer seggét?

    Tényleg nem vágyik senki arra, hogy megint magyar nevek legyenek a ponttábla élén mint tavaly rendszeresen az ArmA1-ben?

    Tényleg nem akar senki hús-vér emberek ellen játszani Berzerk mapokon (technikákkal, helikkel, vagy gyalogosan), esetleg CTF-en bizonyítani, hogy a magyarok is ott vannak a térképen?

  • tpM
    #19795
    :D
  • DOGMAN
    #19794
    "Mennyi lesz?"
    Erről Faterom sztorija ugrott be:
    Kis somogyi falu: futballpálya/öltöző/korlátok/"lelátó" felújítás társadalmi munkában (80-as évek eleje, közepe, már indultak a maszek vállalkozások).
    Igenám de épeszű villanyszerelőt nem találtak aki ne bújt volna ki az ingyen vállalandó megbízás alól. Így hát Gabi bácsit addig szekálták, míg elvállalta a melót.
    Kész is lett, jó is lett, majd udvariasságból megkérdezték a szakit hogy "Mennyivel tartozunk mester?" (itt gondolom azt várták, hogy 2 sör vagy ilyesmi...)

    - 12 ezer forinttal!

    Arcok leestek, makogás, hogyhát ők nem úgy gondolták, arról volt szó, hogy ingyé, meg blablabla.
    Mire Gabi bá:

    - Kérlek hát nemtudod, én nem az Olcsó János vagyok, hanem a Drága Gabibá!
  • Cactus73
    #19793
    Az olyan Szanaxos, az pont nem van most.

    Kint van viszont a CAA1 project. Ez számodra különösen nagy lehetőség. Mert végre ARMA2 alatt sem kell nélkülöznöd többet kedvenc SZARHANI szigetedet
    Én nagyon belelkesültem ettől a visszaportolhatóságtól, de mikor elolvastam, h minden mehet, csak pont a gyalogos egységek nem , egyből legörbült a szám széle.
  • tpM
    #19792
    Sadexhósat elfogadok :P
  • Cactus73
    #19791
    Jezusom, akkor mennyi lehet a kedvezmeny nelkuli kisker arad ?
    Ho vegen en mar nem rendelkezem ilyen kapitalis mennyisegu keszpenzek felett hogy TIZezer (!) :)
    Aszt` ilyen etkezesi utalvanyt is elfogadsz ?
    Na nem mintha lenne, de azt reggelre nyomtathatok neked.
    Esetleg ilyen "tartozom neked" cetlit is tudok irni.
    Egyenerteku a penzzel, legalabbis Dumber szerint :)
  • tpM
    #19790
    Aha, meg Cactusnak OFP Veterán kedvezmény jár. ;)
  • smusher
    #19789
    A válság miatt vitted ennyire le?
  • tpM
    #19788
    10000,-
  • Cactus73
    #19787
    Karaj ! Feltem ,h komplikaltabb lesz :)
    Koszonom Uram a gyors segitseget !

    Ezert szeretunk mi teged
  • tpM
    #19786
    Egy initbe beírod, hogy: enableteamswitch false
  • Cactus73
    #19785
    Tempi ! Azt hogyan lehetne megoldani,h multiban NE lehessen atvaltani a karakterek kozott ? Hogy lehet ezt lockolni ? Lehet egyaltalan ?
    Az a konkret problemam,h betettem egy description filet, ami a "SIDE RESPAWN" ert felelos. Tehat adott emberanyaggal szeretnenk dolgozni, akik jatszhatora vannak teve. Ha elpatkolsz ,automatikusan attesz a kovetkezo emberbe amig van jatszhato. Ha elfogynak annyi volt. Nincs is evvel baj, idaig mukodik is. hiszen ez volt az otlet.
    De aki eppen jatekban (es eletben) van, az NE TUDJON mar "atulni" egy masik emberbe otletszeruen. ( pl, ha megsebesult )
  • Cactus73
    #19784
    Az biztos ,h a legtobben az elso vonalban erezzuk jobban magunkat. De vannak szultett kemperek, akik optikakarikaval a szemuk korul szulettek :)
    Ez high command meg azoknak valo, akik egy bealcazott bokorsorba eptett bunkerbol ,egy szal tavcsovel szertik vegigdirigalni ,h ki merre mit csinaljon. Rajuk is szukseg van, ugyhogy szerintem nem baj ,h beletettek a lehetoseget. Neked meg nekem ,nem muszaj ott guggolni.

    Egyszer egy warfare szerveren, a legelejen senkinek nem akarodzott bevallalni a foparancsnoki posztot. Aztan valahogy megis ralocsoltuk egy Frank nevu fickora. Perceken belul kiderult,h az ember nem kicsit alkalmas vezetonek. Vegig becsulettel iranyitotta az egeszet. Mindvegig kepben volt h mi folyik az egesz szigeten. Mindenkinek osztotta a feladatot es mindenki jelentette fele hol tart a feladataval.
    Vegul gyoztunk is. Kizartnak tartom, h volt ideje egy lovest is leadni.
    Valoszinuleg leult a tamaszponton, es a terkeprol dolgozott vegig.
    Szamomra ez egy emlekezetes jatek volt.
    Kell ilyen uzemmod is, h a "Frankek" is azt csinalhassak amihez a legjobban ertenek.
    Ha` me` nem ? DE ! :)