35049
  • Neoncsoves
    #19863
    jólvan megjegyeztük... kommandót küldünk érted és elrabolunk majd kivallatunk. te akartad
  • tpM
    #19862
    top secret :D
  • Scottt
    #19861
    Tempus:Kb milyen fontosabb újítások lesznek az ACE2-ben az egyhez képest?
  • JanáJ
    #19860
    Lassan már azon gondolkodom megveszem én biztonsági másolatnak... :-)
  • manacz
    #19859
    Köszi a választ! :) igazság szerint már úton van a játékkal a postás :D de azért köszi!
  • JanáJ
    #19858
    Szvsz 1024-ben alacsony beállításokkal menni fog, csak ne legyen sok AI a pályán mert megeszi a procid.
    Ha Bp.-i vagy és meg akarod venni akkor írj pm.-et mert az egyik haver meg eladná... :-)
  • manacz
    #19857
    Sziasztok!Gondolkodok az Arma II beszerzésén és azt szeretném kérdezni hogy szerintetek miyen minőségbe futna a játék?
    Gépem:Pentium(R) Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz 2.52GHz, 2GB RAM és egy GeFroce 9500GT 1gigás videókártya.Ha adnátok egy kis útbaigazítást hogy a beállításoknál mit, hova mennyire kapcsoljak azt megköszönném!:)
    előre is kössz!
  • Scottt
    #19856
    Ja már nagyon régóta nem tudjuk mi lehet vele^^
  • Vorpal
    #19855
    Az árpád-sávos zászló meg a "Szebb jövőt" meg hagyományőrzés, vettem. Elnézést kérek, félreértettem.
  • Dark Geo
    #19854
    arma 2 official site csak nekem nem akar bejönni?
  • csige791
    #19853
    Szerintem én nem szidtam őket. Én csak egy SP mission ötletet írtam.
  • fkubi
    #19852
    Itt is egy SRTM site. Van 3 meteres raszterrel is. Igaz, csak az USA es kornyeke.
    ftp://e0srp01u.ecs.nasa.gov/srtm/version2/
    Ezzel keszult OFP ala a Pilis, Fulda, Tasmania, Lesvos es meg par sziget...

    Ha valaki baromira raer, atkonvertalhatna oket :)
  • DOGMAN
    #19851
    Ja csak ez még 5 éve nem vót free ...
  • tpM
    #19850
    Solt el is tűnt, se MSN, se SG... a rohadékok!
  • DrRadon
    #19849
    Ja, tempi és solt miatt már rendszeresen idejárnak:)
  • DrRadon
    #19848
    Nincs akadály. Tessék, itt vannak 30 m-es rácsfelbontásu magassági adatok. Ráadásul ingyen.
  • JanáJ
    #19847
    No most már az NBH is olvassa a fórumot. :-)
  • Neoncsoves
    #19846
    Lehetne Can't break those cuffs-os küldi is.
    link
  • DOGMAN
    #19845
    Kárpátmedencét nem én csináltam. Mikor kinyomoztam, hogy 50m-nél sűrűbb heightmap adatért fizetni kell százezreket akkor dobtam a projektet.
    Viszont ZSÍRLand az én művem.. :D
  • Vorpal
    #19844
    Azt bírom, amikor a kockák szidják a buzikat:)
  • smusher
    #19843
    Hungarian Arrows, by the way :)
  • tpM
    #19842
  • marja
    #19841
    Misi!
    Nekünk már az is elég lenne, ha a fejedben rendet tennél.
  • csige791
    #19840
    Hungarian's Arrows 2th mission:
    Akadályozd meg a hazád fővárosának főutcáján tartandó meleg felvonulást.

    Side mission:
    A 2010-es Budapsti meleg olimpia szervezőinek felkutatása majd lámpavasra akasztása.

    (törölhető hozzászólás)

  • tpM
    #19839
    Scourge of God, Part II. First mission:
    Tegyél rendet a Kárpát-medencében

    Side mission:
    ...A világon is

    :D
  • Neoncsoves
    #19838
    xDDD
  • csige791
    #19837
    Hungarian's Arrows First mission:
    Kutasd fel és öld meg a következő személyeket és rokonságukat, baráti körüket, és üzlet illetve párttársaikat és ezek családtagjait is.
    Kóka János
    Gyurcsány Ferenc
    Orbán Viktor

    Side mission:
    Foglald vissza az általuk külföldi személyek kezére játszott volt Magyar tulajdonú gyártelepeket.

    Én valami ilyen missiont csinalnak, ha lenne rá időm.
  • Bucser
    #19836
    ez nem is rossz:)
  • Bucser
    #19835
    Nem, a műholdképekkel van a gond, mert google earth elég részletes tud lenni (habár jelentősen hozzá kell nyúlni). Inkább az elevation data az ami hiányos (digitális formában mert ki lesz az a hülye aki a meshre ráállítja kézzel a középiskolás földrajz atlaszból kinyert értékeket:D).
  • DrRadon
    #19834
    Keress rá az "Aster satelite"-re. Valahol találsz letölthető magasságtérképet (30 vagy 70 méteres rácsfelbontásút) és multispektrumos felszíni képeket (a különböző szűrökkel elkülöníthető a növényzet és az infrastruktúra stb). Teának már felvetettem az Operation: Battle for Transilvania (coprájt meg ilyenek) ötletemet :)
  • tpM
    #19833
    Délvidéken is megmutathatnánk a szerbeknek - hacsak virtuálisan is - milyen, mikor az ellenség vissza is lő!
  • Vorpal
    #19832
    Nem akarok rosszmájú lenni, de éppen aktuális lenne egy Kárpát medence mod;)

    Bekapcsolható tengerrel Szlovákia helyén. Pozsony visszafoglalása, Mária-Valéria híd (Maria-Valerie carnation) mission-pack. stb. :D
  • JanáJ
    #19831
    Majd 3 km-ről még ki lehet nyírni Javelinnel egy T90-et. :-)
  • JanáJ
    #19830
    köszi
  • Cactus73
    #19829
    Anno meg az OFPhez Dogmanek csinaltak Magyarorszag terkepet.
    Igaz, kicsit elnagyolt volt. ( Na jo... nem kicsit )
    De az latszott is ,h szandekosan poenra van veve. Szoval messze nem ilyen
    googleearth leptekut kell elkepzelni.
    De mi meg orultunk ennek is, mer` mi meg ilyet se tudtunk.
  • tpM
    #19828
    Tényleg egyébként van már Visitor 3 meg minden ami kell, csinálhatnánk Kárpát Medencét. Kubi, honnan lehet ehhez megfelelő műholdképet szedni?
  • fkubi
    #19827
    Kar, hogy ilyen furcsa lekepzest hasznalt. Jobb lett volna, ha nekiall egy Goode homoloszin lekepzesnek es valahogy lecsalja az oceanok folott...
  • Scottt
    #19826
    Valakinek sikerült már beüzemelni egy tüzérségi modult?o.O
  • JanáJ
    #19825
    nagy fába vágta a fejszét...
  • csige791
    #19824
    Én meg pont azon gondolkodtam ,hogy jelentkezek tagnak. De ha kihaltatok akkor most mit csinaljak ? Max leszek ASR Csige, csak kicsit hülyén jön ki egy ilyen combat cuccban Advanced Sim Racing előtaggal nyomulni.