35049
  • tpM
    #19903
    Elméletileg -cpuCount=4 paraméterrel megadhatod neki, hogy annyi van :)
  • beci43
    #19902
    Sziasztok!

    Most cseréltem procit, (Q9400) négymagos.Az eszközkezelő látja a négy magot,viszont egy csomó alkaklmazás nem,többek között az ARMA 2 sem.Tudnátok segíteni?
  • Vorpal
    #19901
    Na ugye, tudtuk, nélküle az egész semmit sem érne (burkolt humor, a szerk.)
  • tpM
    #19900
    csak 10% kontraszt lett állítva...
  • Scottt
    #19899
    Ez az 1-2 photshoppolt kép?Tempikee tőled többet várt a Haza
  • smusher
    #19898
    És a Resistance nincs benne a Gold Editionban? Csak a Red Hammer és a CWC? Merthogy állítólag az is egy szinttel feljebb emeli a játékot?
  • tpM
    #19897
    OFP kampánya egyszerűen verhetetlen :)
  • smusher
    #19896
    Ma megvettem az Operation Flashpointot, mert qrvára kiváncsi voltam (az ArmA 1 volt nekem az első találkozás...) Hát bmeg, ennek jobb a hangulata az Armákénál, és alig kevésbé taktikus :) Psze csak még ismerkedem vele, de naon teccik :) Ezt nevezik a "fejlődésnek" ?
  • tpM
    #19895
    De senki sem használja...
  • fkubi
    #19894
    Mi az ott az m107 mellett, alcazofust?
    Nobel mar eleg reg feltalata a fustmentes loport...
  • tpM
    #19893
    Nem videók, csak pár kép :)
    ACE 2 teaserek
  • JanáJ
    #19892
    Cifu helyre tette a dolgokat. :-)
  • Scottt
    #19891
    Én se vagyok regelve,a kva blog.hu nem engedett be-.-"
    Hol vannak a videók
  • tpM
    #19890
    Nem regelek ezért. :) Kérdezd meg tőlük, hogy:
    Honnan vette, hogy VBS1 2001-es? OFP CWC-t adták ki 2001-ben, (egyébként '97-ben kezdték el fejleszteni) a VBS1, ha jól emlékszem 2004-es a 2 pedig 2007-es. OFP2-t meg végképp ne keverjék ide, mert mindmár többször is mondtam az csak egy név. A videók alapják CoD/BF :D (Igen, megnéztem az újakat is, ahol 5m-ről oldalazva, célzás nélkül eresztgeti a sorozatokat a kínaiakra.)

    Egyébként, ha érdekli őket reklámozd nekik Arma 2-t, meg ArmAHu-t :)
  • Scottt
    #19889
    Ha márúgysem csinálsz semmit Tempi akkor igazítsd ki az urakat erről a VBS,Arma,Ofp,ACE kavalkádról jó emberek és a blog is kurvajó:D
  • Sierra77
    #19888
    Sziasztok!
    Elakadtam a "Lepusztult terület" missziónál! Elfoglaltam a 4 falut, megvédtem Vysnojét, meg van mind a kettő bizonyíték, de nem történik semmi, nem kapok új feladatot, és a térképen se látok semmi jelölt helyet! A feladatoknál egyedül, "Öld meg Prizrakot"-nál nem zöld a kocka! Lehet ki kell nyírni a papot ??? Igazából már kerestem is, de nem találom már sehol! :) (De lehet hogy most se tudnám megölni, bár ha ezen múlik hogy továbbjussak, akkor lehet! heheehehehhe) PLS aki túl van már ezen a küldetésen írjon, hogy mi a teendő! Előre is köce!
  • Scottt
    #19887
    Hol vannak azok a teaserek?
  • tpM
    #19886
    Ez tök jó lehet...
  • JanáJ
    #19885
    Maga a szöveg tudtommal igaz, hogy a video ehhez tartozik-e...
  • tpM
    #19884
    Egyébként, ha minden jól megy, ma postolok pár ACE 2 "teasert"...
  • Cactus73
    #19883
    Nem letkerdes. Valoban kicsit mas iranyba viszi a jatekmenetet.
    Aki meg ilyenre vagyik, annak ott az SLX mod.
    ( amibol olloztak a videot )
  • Cactus73
    #19882
    Mosme`r ? Szepen fegyelmezetten vartak ahogy lege`pelik oket.
  • Falcon87
    #19881
    #19879
  • Falcon87
    #19880
    Mondjuk, elég érdekes, ahogy az emberek szétszakadnak. Nekem elég lenne az, ha a keze esetleg néha lerepül :D
  • m1c1mack0
    #19879
    fake
  • blash
    #19878
    Azt irjak, hogy 50-es kaliber:






    "Snipers in Afghanistan

    They never saw it coming. Canadian Sniper wiping out Taliban Snipers in Afghanistan.

    These video shots are not made through the shooter's telescopic sight...

    They are made looking through the spotter's scope. The spotter lies right next to the sniper and helps the sniper to find and home in on the target. The sniper is using a 50 caliber rifle. A 50 cal. round is about 7-8 inches long and the casing is about an inch in diameter. The bullet itself is one-half inch in diameter and roughly one and one-half inches long.

    Pay close attention to the beginning of the video. A Taliban sniper is lying on top of the peak in front of you... when you hear the shot fired....watch what happens. The sniper is also about a half mile away... or more.

    A Canadian sniper in Afghanistan has been confirmed as hitting an enemy soldier at a range of 2,310 meters, the longest recorded and confirmed sniper shot in history. The previous record of 2,250 meters was set by US Marine sniper Carlos Hathcock in Vietnam in 1967. The Canadian sniper was at an altitude of 8,500 feet and the target, across a valley, was at 9,000 feet. Canadian sniper units often operated in support of US infantry units, which were grateful for their help. The record lasted only one day, until a second Canadian sniper hit an enemy soldier at 2,400 meters (8000 feet).


    The Canadian snipers fire special ..50-caliber McMillan tactical rifles, which are bolt-action weapons with five-round magazines. The Canadian snipers were the only Canadian troops operating without helmets or flak jackets as they had too much other equipment to carry. Each three-man team has one sniper rifle, three standard rifles (Canadian C7s), one of them with a 203 mm grenade launcher."
  • tpM
    #19877
    Nem, mivel 1-2en sajnos személyesen is láttak ilyet, és többet nem kérnek belőle... (egyébként egy 30mm-es robbanólövedék szerintem nem tépi így darabokra az embert). Olyasmit tervezünk, hogy egy komolyabb robbanás után véres foltok maradjanak.

    #19876: Szerintem azért, mert a saját helijük lő rájuk.
  • fkubi
    #19876
    Szep, de az AIk total idiotak tovabbra is...
  • Cactus73
    #19875
    Ezen könnyesre röhögtem magam.
  • Cactus73
    #19874
    Ace2ben is lesz ilyen dinamikus "emberrombolás" ? :)
  • Scottt
    #19873
    Gmj távolság állító cucca,mint az ACEban csak itt nem kell semmilyen menüt behozni csak a fel/le nyilakkal növelni az értéket vagy a nem létező szél eltérítő hatását oldalra
  • tpM
    #19872
    Énsem...
  • JanáJ
    #19871
    Minek van a +0 MOA/ +0 MOA szöveg a lőszer alatt? Tudom mi a "MOA" csak itt nem tudom értelmezni.
  • tpM
    #19870
  • JanáJ
    #19869
    Ez valami elb@szott jó videó. Megyek haza ARMAzni. Addig meg valahogy elleszek a céges notin az OFP-vel :-)
  • tpM
    #19868
    A régi szép idők emlékére :)

    Don & Szasza: This is how we cheatin'
  • Neoncsoves
    #19867
    Na MIKO?
  • tpM
    #19866
    ÉN vagyo ka felettes! :D
  • Scottt
    #19865
    Hat A prioritásom van szóval küldheted privátba a feletteseid nem fognak letolni érte:)
  • JanáJ
    #19864
    Jó film.