35049
  • repvez
    #20063
    HÁt ezt ragdoll nélkül is mennt volna. ennél egy kicsit jobbra számitottam
  • DrRadon
    #20062


    Roppant korszerű és pont passzol a valósághűséghez :)
  • Icebird
    #20061
    Hát ez a hullamerevedés felemelt kézzel, lehet hogy jobb lett volna ha nem is látjuk!:D
    ragdoll video
  • DOGMAN
    #20060
    A halál az...
  • tpM
    #20059
    Letöltitek és megnézitek. :P
  • Icebird
    #20058
    Nekem is az volt az első gondolatom, de sajnos nem csináltak még hozzá.:(
    tpM már mondta hogy csinál, ugye?:9
  • DOGMAN
    #20057
    videó esetleg???
  • Icebird
    #20056
    Ragdoll addon
  • Rainbow15
    #20055
    Sziasztok!
    A gépemen hogyan menne ez a játék, érdemes lenne feltenni?
    Legutóbb elég rosszul ment, azóta javult a helyzet patch-ek terén?
  • D00M
    #20054
    És nekem mérnem szólt senki? :D
  • DrRadon
    #20053
    Mi már elkezdtük:) Legyaláztuk Zsebiéket.

    Nagyon jó így a Domination, hogy két egymás elleni csapat írtja az AI-t és persze egymást. Majdnem IC feelingje volt a meccsnek :)

  • Scottt
    #20052
    Jó ötletnek tartom^^
  • D00M
    #20051
    Felvetődött bennem az ötlet hogy, kéne valami szervezettséget vinni hétköznapi játékunkban. Legyen az Arma2 vagy egy ArmA ACE party. Tűzcsoportokban harcolnánk, leader vezetése mellett taktikusan, mint a nagyok. Ötletek, vélemény? Életképes a kezdeményes vagy monnyak' le? :)
  • pIIrash
    #20050
    Sziasztok!

    Elakadtam Manhattan elnevezésű single pályán. Már csak két küldetés van. A bizonyíték keresése: 1/2. És az előőrsök kiiktatása. Az utóbbival az a gond, hogy már mindkét jelölt helyen kiirtottam az egész ökoszisztémát, de mégsem elég neki. Van a két vörössel megjelölt területen kívül máshol is ellenőrzőpont?
  • Scottt
    #20049
    Miután rájöttem, hogy ellehet bohóckodni ezekkel a füstgránátokkal meg eszembe jutott, hogy holnap meccs gondoltam kirakok 1 koreot^^
  • Scottt
    #20048

    Tisztelegj!
  • tpM
    #20047
    <tpM> aha
  • blash
    #20046
    tempike, ace 2-ben benne lesz mar vegre, ami ace 1-bol kimaradt? persze, hogy a tank fcs-re gondolok:

    CASP FCS+M1A1HC

  • tpM
    #20045
    Igen, a Kelly's Heroes az nagyon jó társaság!
  • D00M
    #20044
    Továbbgondolva a dolgot, azért mikor a csapatmunkát gyakoroltuk IC-re, úgy még az EVO-k sem voltak rosszak :) Mindenkinek meg volt a feladata. Ezt akár most is lehetne csinálni. De arra is gondoltam, hogy egy retro ArmA 1 partit tartani akármilyen játékmódban. Nemrégiben néztem nem porzanak az ArmA 1 serverek, sőt elég sokan vannak rajtuk.
  • D00M
    #20043
    Múltkor a KH serveren összeverődött egy egész jó társaság marha jót Coopoztunk. Volt leader, fire teamek stb, adta a hangulatot rendesen. Szerintem ha lenne egy korrekt Coop pályánk (nem tudom milyenek a gyáriak) a domis/evos társaság is vevő lenne egy kis piff puff-ra.
  • JanáJ
    #20042
    Nagyon jó. :-)
  • JanáJ
    #20041
    Én azt hittem ez ilyen warez példányosokat szívató dolog. Nekem is eredeti, de a haveré nam akivel tegnap játszottam, ezért a warez exe-vel indítottam az enyémet és ekkor csinálta. :-S

  • DrRadon
    #20040
    Nyugi, nálam is fordult már elő ilyen világégés, pedig az enyém eredeti. Ez biztos a Hell-mód :)
  • tpM
    #20039
    Maga a kamera? Egyszer használatos, puskagránát slotot foglal, bármilyen nyugati 40mm-es gránátvetőből kilőhető (M203, M32 stb). De kell nálad lennie ilyen monitornak is.
  • JanáJ
    #20038
    Ez komoly. Ez egszer használható cucc, vagy fel tudod venni?

    Az valami bug lehet, ha egy pontból nézve külső nézetben forgatom a kamerát és hol a fél erdő ég, hol meg nem? Tegnap sikerűlt ezt produkálni a Manhatten pályán Coopban. Igaz a tört verzió exe-jével, nem az eredetivel.
  • tpM
    #20037
    ACE 2 HUNTIR
  • DrRadon
    #20036
    Inkább Bohémia mint lagg
  • tpM
    #20035
    Na látod azt az arcba lövést nem tudom mivel magyarázni :) Lagg?
  • DrRadon
    #20034
    Jó kis ballisztikai mellény lehet, ha belelóg az arcukba is.

    IC meg meghalt, igyál egyet-kettőt az emlékére, felejtsd el és lépj tovább :)
  • tpM
    #20033
    Hát ahány AI-t én lelőttem... főleg dombtetőről...
    A csapatjáték számomra az volt amit IC fénykorában műveltünk. Nem hasonlítanám ilyen "balról kerüld ott viszi a zászlót" valamihez :)
  • tpM
    #20032
    Hát én azért nem játtszom vele, mert nincs/hol és kivel. Az ArmAHut nyüstölő társaságot hagyom evó/domizni, elhiszem, hogy a többi játék után nagyon nagy szám, de nekem elég volt :). Ha lenne értelmes coop ahol kihasználjuk a potenciálját (csapatmunka, taktika stb) akkor talán mennék (mondjuk szvsz ez majd ACE 2 alatt teljesedhet ki igazán). A másik problémám, hogy indokolatlanul szarul fut: E6420 @ 2.8GHz, 2GB RAM, 4850 1GB és bizonyos helyeken játszhatatlan (lehet le kéne vennem High-ról?)

    Egyébként az egyik BIS fejlesztő monda, hogy itt már számításba vették a ballisztikai mellényt, ezért lehet, hogy többet bírnak bizonyos egységek (mondjuk akkor nem kellene vérfröccs meg egyebek, dehát kell valami ACE 2-nek is :D)...
  • DrRadon
    #20031
    Másrészről meg nem szaroznám le ezeket a kis (de azért 50m-nél nagyobb) CTF pályákat, mert ezeken lehet fejleszteni a relexeket és a csapatjátékot. De te ezt nem tudhatod, mert neked az egész arma egy sniper szimulátor, ahol az a lényeg, hogy kényelmesen hasalhass valami dombtetőn AI-ket puffogtatva.
  • DrRadon
    #20030
    Nincs igazad. Berzerken is hasonlóan szar a helyzet. Nem igazán Valósághú Harci Szimulátorként működik. Semelyik része sem. Sem a járművek, sem a lőfegyverek, sem a statikus objektumok. De gondolom ezzel te is tisztában vagy, mert mintha te se nagyon játszanál vele.

    Az animációs kötöttségek akadályoznak, a sebzés rendszer olyan mint a Battlefieldben, szóval... Az Arma1 tényleg korrektebb volt.

    Nem bírom, ha valakit arcon lövök és nem hal meg. Ez olyan... zombis.
  • tpM
    #20029
    Egy nagy rakás szar VS pályákkal játtszol. Nem ilyen CS/CoD utánzat corridorokat meg egyéb 50m-en játszódó vicc pályákat kell játsszani, hanem Frontot, Heavy Armort, VS CTI-t és rendes CTF-fet.
  • DrRadon
    #20028
    Áááá... sötét momentumot nem igazán láttam. Mindent eltakart a sok glow/HDR/stb effekt

    Gyerekek, nem bírom az ArmA2-t. Egy nagy rakás sz*r ha VS-ezni akarsz.
  • Cactus73
    #20027
    jav: "vöröslátásrol"
  • Cactus73
    #20026
    Nekem nagyon ritkán olyat produkál, h vörösbe borul az egész képernyő. Minden müködik alatta, hallom h zajlanak az események, és még löni is tudok, csak éppen sz@art se látok. Illetve a HUDon lévő infok ,h hova száljak be meg hol a leader, az kint van de semmi más.
    Erről a fajta vöröslásról mástol még nem hallottam.
    Bakker... EGYEDI BUGOM van a Bistől !
  • Cactus73
    #20025
    Ravasz üzletpolitika. Kicsit lehetett a haver eredetijével is játszani, aztán most megint ujra kell installálni az előzö bétáig. Aki elég lusta inkább megveszi, mert menetközben ugyis rájött ,h ez egy jó játék :)
    Más ötletem nincs,h ez miért volt jó nekik.
  • tpM
    #20024
    Visszarakták bele a DVD igénylést