35049
  • ceaser
    #20103
    Köszönöm!
    Jelenleg egy 4890-em van (xfx BE.) Nem tudom van-e értelme máégegyet betenni mellé, vagy CF-ben is ugyanez lenne a helyzet?
    Az ssd-vel még az arma 1 ben volt egy nagyon jó tapasztalatom. Eltűnt az a hiba, amit HDD-vel produkált: A játék meűje, pályaszerkesztője szinte használhatatlan volt, mert késett a kijelölés. Ezt úgy értem, hogy hiába jelöltem ki és kattintottam rá, hogy indítsa a játékot több másodperc késés volt. Ha meg elozdult ez alatt az idő alatt az egér, nem történt semmi....
  • JanáJ
    #20102
    Nekem egy 4890-es atival szinte maxon megy. A szinte alatt értem, hogy az élsímitásokat, meg az "útófeldolgozást" kikapcsoltam, mert ha bent hagyom akkor néha leesik az fps minden látható ok nélkűl.
    Szerintem bármilyen vasat teszel alá, néha le fog esni az fps, mert nekem gyenge beállításokkal is ezt csinálja. Ha bemész egy városba, akkor izzad a vas.
    SSD szerintem felesleges, ha szétszeded az adatfájlokat két vinyóra akkor nincs gáz.
  • ceaser
    #20101
    Szerencsére ssd van 2db raidben! Ezt nem is gondoltam volna, hogy számít....
    És mi a tapasztalat? Melyik VGA-kal szebb a grafika, illetve játszhatóbb? Az NV, vagy az Ati. Több GPU-s kártyákat kihasználja a játék? Tudnál, tudnátok nekem konkrét vga típusokat említeni, amivel meg lehet közelíteni a full beállítást? Köszönöm szépen!
  • DrRadon
    #20100
    Ja, meg jó ha van egy SSD hozzá (ha high/very high texture-rel játszol).
  • DrRadon
    #20099
    De lehet, csak nem minden pályá... izé küldetésnél.
  • ceaser
    #20098
    Szomorúan tapasztalom, hogy full beállításon nem lehet játszani...
    Nem ezt ígérték anno, amikor készülőben volt a játék....
    Jelenleg akkor nincs VGA amivel normális FPS-t lehet produkálni full grafikai beállítás mellett? Nagyon nagy kááár.
  • DrRadon
    #20097
    Kötekedj csak, majd küldök egy Javelint a tankod seggébe, akár barát, akár ellenség leszel :)
  • DOGMAN
    #20096
    nem pálya, hanem küldetés. Pálya a mohában van... :D
  • DrRadon
    #20095
    Hát, akadnak benne programozási hibák szépszámmal, de azért annyit a bohémiások védelmében, hogy abban a városi küldetésben igen sok objektum között mozognak az AI-k, és ArmA-ban nincs berácsozva a járható placc az AI-knak mint a Crysisban vagy a CoD-ban. Itt autonom AI-k vannak, amihez bizony sokat kell számolnia a CPU-nak. Egyébként ez a leg CPU limitesebb pálya, a többinél nem lesznek ekkora min FPS-ek.
  • JanáJ
    #20094
    A 4890-es sacc stimmel, nvidiát nem tudom, az 5-ös sorozatot meg még csak most reklámozzák. Jól látod, nincs túloptimalizálva a játék.
  • ceaser
    #20093
    Sziasztok! Ezer éve nem jártam itt Egy kicsit furcsán néztem ezt a tesztet... ez mennyire reális és mennyire tudható be a játék, illetve a hardver gyengeségének.
    Köszönöm a segítséget!
  • Neoncsoves
    #20092
    degagyi!

    [viccel]
  • JanáJ
    #20091
    7-8e boltban.
  • Ulvar
    #20090
    mennyibe kerül most? OFP volt életem első megvásárolt játéka 5 éve :D (GOTY verzió). Szeretném folytatni a sorozatot meg még más gémet is vennék de csak ha meglesz már végre a cash rá.
  • KAZJ
    #20089
    Ha annyira tetszik a game vedd meg az eredetit.Hidd el az magyar és nem kell vele semmit csinálnod.
  • tpM
    #20088
    ACE 2 McMillan Tac.50 háttérkép :)
    http://img410.imageshack.us/img410/3438/wallpapermt.jpg
  • Ulvar
    #20087
    Egyetértek.
  • Hogthar
    #20086
    nézz be a armahum.uw.hu oldalra ott sokan hamachin játszanak a coop miatt
  • DrRadon
    #20085
    omg

    Magadat is magyarosíthatnád. "előreis kőszőnőm"
  • DOGMAN
    #20084
    Szerintem rossz helyen jársz, ez a topic a bótban vett armások lelőhelye.
    Se hamacsi, se magyarítás nem kell mert csak elinditjuk, és felmegyünk egy szerverre (vagy indítunk egyet), azt játszunk jól. Ja és a stukkerek sem hordanak félre 3-4 métert :D
  • 4850 hd
    #20083
    ja tényleg magyarositásal kapcsolatban ime műkődő képes legalábis nálam:http://www.extrashare.us/file/22580/Arma-II-hun-rar.html ezután legalábis azt írták hogy kell modositani a c:\Documents and Settings\Dokumentumok\ArmA 2\ArmA2.cfg englist átirni language="Hungarian"; ennyi nekem műkszik csá all kenem magyarul
  • 4850 hd
    #20082
    hello all hamachin senki nem tolja , valaki nem tudna szobát ????szivesen csatlakoznék előreis kőszőnőm
  • JanáJ
    #20081
    A grafikát a végtelenségig tudod butítani. Nekem mikor az E6550 mellé betettem a HD4890-et egy 8800GT helyett, semmi nem történt, mert a proci letérdelt a játéktól. Sajna nincs agyon optimalizálva.
  • Sponnyabob
    #20080
    Én inkább a videó kártya miatt aggódok mert nem tudom mennyire bírja majd a 3870-em a terhelést, de köszi az infót
  • JanáJ
    #20079
    Szerintem nem lesz gond vele.
    Mondjuk az én q9550-emmel (3,78GHz-en) néha még leesik Vista alat 1-re az FPS 30+ -ról...
  • Sponnyabob
    #20078
    Sziasztok! Kérdésem lenne hogy egy AMD X4 9650-es proci Ati Radeon 3870 és 2gb ram mellett menne-e a játék élvezhetően? A Demo egész jól futott a gépemen de nem tudom mennyi változás történt a teljes játékban. Köszi a válaszokat!
  • fkubi
    #20077
    Ha hianyzik a fizikai visszahatas, menj le kocsmaba verekedni
  • JanáJ
    #20076
    és még én érzem magam lökötnek a trackir-el :-)
  • DrRadon
    #20075
    Este gyere szerverre
  • marja
    #20074
    az előző
  • marja
    #20073
    Arma2-vel müködik?
    http://index.hu/video/2009/09/22/3rd_space_melleny/
  • wardogzombie
    #20072
    Behányt a tímszpík szerver gondoltam szólok.
  • JanáJ
    #20071
    esetleg tesztelési célzattal csak ez a fícsőrt kiadhatnátok külön.... :-)
  • JanáJ
    #20070
    Köszi, jpg-t hogy lehet telepíteni? ;-)
  • tpM
    #20069
    tessék :D
  • JanáJ
    #20068
    Nem tud valaki olyan modot vagy mit mivel tudok hason RPG-ni?
  • Stormbird
    #20067
    Ez ugye komoly?
    Me' viccnek elég durva lenne...
  • Balumann
    #20066
    Van valaki, aki Windows 7-en (vagy esetleg Vista-n), 4 magos processzorral játszik az ArmA első részével? Tapasztalt valaki teljesítménybeli problémát (pl. átlagos jó fps, de lövéskor kb. 10 fps, vagy ilyenek)? És ha igen, van valamilyen megoldás a javítására? (pl. én a virtuális XP-re gondoltam, hogy esetleg segíthet, mi a véleményetek?)

    ui.: a probléma nem nálam van, hanem egy "ismerősömnél"
  • Rage47
    #20065
    ez jó :)
  • priluki
    #20064
    elég röhelyes:D