35049
  • Scottt
    #20143
    Már régóta nem lehet kapni..:S
  • Cactus73
    #20142
    Az első részt megint nem lehet itthon megkapni, vagy csak én vagyok vak ?
    Szűk baráti körben lenne rá igény.
  • TitaniumRR #20141
    Köszi. Letöltve. Installálva.
  • wardogzombie
    #20140
    na jó lehet
  • JanáJ
    #20139
  • tpM
    #20138
    http://www.kegetys.net/dl.php/tools06062009.zip
  • tpM
    #20137
    Én az ebben található cpbo-t használom.
  • JanáJ
    #20136
    Ez csak nekem nem megy?
  • Hogthar
    #20135
    hát azóta azért eltelt kis idő, tényleg hétvégenként szeretnénk a többiekkel megint arma 1 ezni te neked nincs kedved jönni?, hívnám a barátnőmet is rávettem hogy beszáljon, pont most képzem ki szegényt:P
  • tpM
    #20134
    1.14 patchet igényel
  • TitaniumRR #20133
    Szevasztok!

    A játék sikeres betöltése előtt az alábbi üzenetet kapom:

    "Addon ace_anims_fastswitch requires version 1.14 of application"

    Ha lényegi dologról van szó, honnan tölthetőek a szükséges alkalmazások?
  • wardogzombie
    #20132
    jol fog futni ne aggódj
  • wardogzombie
    #20131
    ja ezzel mennyit tököltünk mikor a 2-ből akartad átlopni a cuccost az egyhez.
  • Hogthar
    #20130
    Van arma 1 hez egy armapboplugin nevű program total commanderhez és az müködik arma 2 höz is, úgy nyitja meg mintha tömörített fájlt nyitnam eg csak a kimásolás olyan mintha mappából másolnál ki, csak annyi külömbséggel hogy benne számít a kis és nagy betű, pl lehet 2 azonos nevű fálj benne pl Ca.paa és ca.paa, tehát ha bemásolsz figyelj rá mert különben ha 2 van bent a kisbetűsset fogja kiválasztani
  • ceaser
    #20129
    Köszi! Lényegében mindenre kaptam választ!

    Én arra leszek kíváncsi már nagyon (visszatérve ARMA 1-hez - csak ez van meg még....), hogy milyen minöségű képet fogok kapni az ati VGA-val... eddig NV volt, de nem volt a topon a képminőség.. Néhány objektum, pl villany oszlopok, mintha éretre keltek volna... kúsztak benne a vonalak... Nem tudom szakszerűen kifejezni magam, sorry!
  • JanáJ
    #20128
    Most mit kérdezel? :-) Hogy elfogy e a proci a játék alatt? Mert akkor nem, de ettől még beakad. Vagy bugzik, vagy a VGA fogy el.
  • marja
    #20127
    Van hozzá egy totalcmd beépülő
    itt
  • ceaser
    #20126
    Az agyon rángatott az lehet hogy túlzás volt......
    Sajnos még nincs kezemben sem a játék, sem a teljes konfig....
    A proci meg van (920 D0) az alaplapra kell még várnom....
    Evga fórumon olvastam, hogy ez a proci 1600MHz-es ramokkal 4GHz-en vígan megy... Csak azt felejtettem el megnézni, hogy léggel bírná-e
    Azt tudom, hogy vizzel már a 4,5GHzen elég meredek hőm. értékek voltak...
    JanáJ : Neked gondolom ilyen fasza beállításokkal nem nagyon van CPU limited.

    Már nagyon várom, hogy a gép is, meg a játék is a kezemben legyen!
  • Neoncsoves
    #20125
    omg >.<
  • tpM
    #20124
    Csak beta patchekben tiltják le azt a szart... :)
  • Neoncsoves
    #20123
    arma2-nek már kéne mennie dvd nélkül, nem?
  • sgteam
    #20122
    Hali.

    srácok a pbo fájlt mivel tudom megnyitni? vagy esetleg átkel neveznem és csak ugy tudom megnyitni vagy van hozzá valami progi.
  • JanáJ
    #20121
    Pontosan. Q9550 => 3,76-on, itt fogyott el a hűtő. :-S
  • DrRadon
    #20120
    Kérjük szépen a teszteredményeket :)
  • ceaser
    #20119
    Értem! És köszönöm szépen! Akkor egy agyon rángatott 4magos proci, talán némi előnyt jelenthet
  • DrRadon
    #20118
    Annyira azért ne keseredj el.

    Olvasd el a #20095-es Hsz-t. Ha számolni kell akkor számolni kell. Nem VGA limitről van szó hanem CPU-ról, és a legbrutálabb (cpu szemszög) küldetésről.
  • tpM
    #20117
    Igen, Arma 3 kiadással párhuzamosan tervezzük a public alphat :D
  • DOGMAN
    #20116
    Csak ugye mire kijön arma3 meg a win9 addigra be is fogjátok fejezni? :D:D
  • tpM
    #20115
    Ja ArmAHu ACE 2 topikban lehet nyomonkövetni :)
  • Neoncsoves
    #20114
    készülőben van
  • ceaser
    #20113
    Én csak gyerek színész vagyok! Sajnos nincs időm, meg inkább tehettségem az ACE realisztikusságához! Mindensetre nagyon jó! Kipróbáltam, de mindig az lett avége, hogy a földön fekve tehetetlenül egyre kevesebbet láttam a körülöttem zajló eseményekből... Arma2-höz is létezik, gondolom....vagy készülőben van...
  • tpM
    #20112
    "nehéz fiúk modja" :D
  • Neoncsoves
    #20111
    az nekem nincs meg, de meg akarom venni :D
  • ceaser
    #20110
    Én is szeretm kreálgatni! Az ARMA1 is nagyon állat volt a modokkal....
    Mondjuk a nehéz fiúk modja az ACE, az már túl nehéz volt nekem.... Meg az nem is a single player-re volt/van kitalálva

    Örülök, hogy ezen a véleményen vag, mert inkább negatív visszajelzések vannak a játékról... én is tervezgetem a beszerzését...Addig ott van az ARMA....
  • Neoncsoves
    #20109
    Nekem megvan eredetiben.Egyébként szerintem megérte a pénzét, csak valahogy hiányoznak nekem a modok
  • ceaser
    #20108
    Nem akarok gonosz lenni, és a véleményem is csak másokén alapszik, mivel még nem játszottam a játékkal, de még az alap játék sincs teljesen kész!

    Hát ez elszomorító: teszt
  • Neoncsoves
    #20107
    ArmA1-hez is ilyen lassan jöttek ki modok meg küldik?
  • ceaser
    #20106
    Nekem sajna Vista 64, 32 bittel is csinálta! Viszont ssd-vel megszünt a probléma. A win7-tel már nem is próbáltam a HDD-s megoldást, de ezek szerint annál már teljesen mindegy....Végre egy jónak mondható op. rendszer!
    a textúrákat illetően, meg vga terén tapasztaltam azt, hogy már az ARMA-nak nem volt elég egy 512-es VGA... Kellett a lelkemnek az 1Gb-os...
    Különben néha elfelejtette betölteni rendesen a textúrákat....
  • JanáJ
    #20105
    Az XP egy 8 éves 32 bites rendszer... :-)
  • DOGMAN
    #20104
    core2 quad Q9400 2.66 ghz, 4GB 1333 RAM, ATI 4850 1GB, látótáv 2500, minden max kivéve: árnyék low, anti-alias-none, utóeffekt none, minimum 25 fps, átlag 60, _ÉS_ win7 alatt folyamatos vinyó tekerés mellett sem akad meg egy árva röccenésre sem. ugyanez a beállítás xp SP3 alatt folymaatosan szaggat ahogy rakosgatja ki a texturákat...
    Szóval ha win 7-ed van az ssd meg a két vinyóra szedésis felesleges. Ott a bilgéccék valamit elkúrtak mert faszán megy.