35049
  • MletHUN
    #20383
    Sziasztok,

    Steamen vettem meg a játékot. Az a problémám, hogy menüben nincs magyar nyelv beállítási lehetőség de amikor belenézek a játék nyelvi fájljaiba ott látom a magyar feliratokat.
    Így a játék tartalmazza a magyar feliratot csak valahogy ki van kapcsolva. Nincs valakinek ötlete hogyan lehetne bekapcsolni, hogy megjelenjen a játék menüjében is mint választható nyelv?

    Persze mielőtt megvettem steamen előtte kipróbáltam a steames demot. Az tudott magyar. Amikor megvettem a teljest az már nem. Nem túl korrekt.
  • DrRadon
    #20382
    Hát inkább az 5870-est mint a kétmagos áram zabálót. Na és persze egy brutal négymagost, ha a 3. küldetést játszod (mert a többihez nem igazán kell)

    Teszt
  • Falcon87
    #20381
    Én a GTX-et ajánlom, de az ArmA2 inkább prociigényes. Valami brutál négymagosat vegyél mellé.
  • Cactus73
    #20380
    Nekem már konkrétan tele van a mandulám a rohadt fűvel. Próbáltam magam meggyőzni róla h milyen szép meg életszerű, de a vége mindig csapkodás meg orditozás ( hangosan csúnya szavak kántálása, h nem látom kis genyákat és ugy szednek le mindig.) Hiába meresztgetem a szemem. Multiban ha vs akkor ok, de az AI ellen esélytelen vagy pl Namalskon. Ahol extra hosszu fű van.
    Két fapados megoldást találtam eddig.
    Leveszed a terrain detailt "very low" ra. Akkor single playerben teljesen
    eltünik a fű. Szarul néz ki de megéri. Ez , multiban sajnos nem mükszik :(
    Második megoldás már kicsit kifinomultabb. Ez 1 MBnyi addon.
    GDT MOD GRASS
    Ilyenkor van is fü csak nem ér derékig. Amolyan mult héten nyirták feeling.
    Szép is meg hihető is, de főleg használható. Ezzel csak az a gond, h csak a 2 gyári szigeten van hatása.
    Ha valaki tud ezektől jobbat, szivesen veszem.
  • DrRadon
    #20379
    A 3D a 3D-s scene render felbontása (fák, házak, stb.), minden más (térkép, kiírások, stb.) a képernyő felbontásán jelennek meg. A 3D-t a képernyőnél nagyobbra állítani nem érdemes, alig néhány picelnyi különbség lehet (főleg távolabbi objectek esetén), ráadásul kevesebb FPS-t eredményez.
  • JanáJ
    #20378
    itt
  • Dark Geo
    #20377
    Ezt a mondatot vagy 3x elolvastam, azt hittem rosszul látok :)
  • fkubi
    #20376
    [59715] A fű elméletileg már takar távolról is

    A fu rossz, ertem?!
  • tpM
    #20375
    Itt is van az új beta patch.
  • priluki
    #20374
    hi,tudtok valahol házilag gyártott missiokat? Csakmert a sajátomba mindig tudom mikor milyön:D
  • JanáJ
    #20373
    Valaki mondja el nekem miért lehet két felbontást állítani? Ha a "3d"-st nagyobbra vagy kisebbre veszem mint a megjelenítő képe, akkor az mit eredményez? Elolvastam anno amit Cifu írt, csak felfogni nem tudom.
  • JanáJ
    #20372
    Milyen proci mellé?
  • JanáJ
    #20371
    Hát ebből csak a kötőszavakat értem. :-)
  • tpM
    #20370
    A köv. beta patchben nőhet az FPS a városokban:
    "Módosította Suma ennyivel ezelőtt: kb. 14 óra


    While I do not think I have already fixed the issue completely, build 59841 should bring a significant improvement.
    Technical details: There was a bug in streaming stage 0 textures in Super shader materials, causing some file operations to be synchronous without a real reason.

    Build server autotest measurement:

    before: FPS: 35.6104; FPSmm 21.7391 FPSm: 3.80228 - Chernogorsk (1959 frames in 55.012 s)
    fixed: FPS: 40.0122; FPSmm 22.7273 FPSm: 12.0482 - Chernogorsk (2216 frames in 55.3831 s)"
  • w77d
    #20369
    ARMA2-höz én leginkább egy kurva erős 4 magos procit ajánlok....
  • hitman090
    #20368
    Sziasztok!

    Valaki dobna nekem egy oldalt ahol ArmA 2 szervert lehet rendelni :D ?
    Keresgéltem a neten de nem nagyon találok.
    Vagy egyátalán lehet olyan szervert rendelni amire nem eredetisek is felmehetnek?

    És még annyi lenne a kérdésem hogy mit ajánlotok jobban az arma2-höz HD 5870 vagy GTX 295 öt? dual megoldások is érdekelnének.

    köszönöm előre is.
  • Neoncsoves
    #20367
    bazze te aztán visszaolvasol! :)

    az jó, de nekem már megvan. Megjelenéskor vettem! Már csak jobb gépet kéne vennem :(
  • TitaniumRR #20366
    Tegnap a Media Markt-ban láttam az ArmA II-t:

    - 4.990,- Ft-ért -
  • Falcon87
    #20365
    Jaja. Az Elektrozavodszkban a buszmeg' mögött.
    #20363: Chernogorszkban az egyik gyárkéményre felmásztam lövészkedni, akkor vettem észre. Ha közel mész a kéményhez, belátsz rajta, ott van ez.
  • tpM
    #20364
    Ha jól emlékszem van valahol Trianon emlékmű is.
  • w77d
    #20363
    ez merre van? :D
  • JanáJ
    #20362
    Akkor a megoldás a @20356 :-D, mert ha jól értem nem eredeti a játék.
    Örűlj neki hogy nem indul, legalább nem idegesít fel a hülyeségeivel. :-)
  • Kristófkaa
    #20361
    Jha, gyári parancsikonnal ugyanez
  • Kristófkaa
    #20360
    Köszööm gyors válaszod, a játék könyvtára, a mountolt rész más meghajtón szerepel, valamint az asztalon sincs parancsikon, azonban a probléma továbbra is fenáll... Egy ajánlott szoftver, mely "kideríti" arra az eredményre jutott h alcholol 120 vagy daemon tools... Amennyiben autorunnal mountolás után nyitja meg magát automatikusan abban az esetben kizárólag az Instllat engedi.
    Egyébként Daemon Tools Lite 4.30.4.0027-et használok.

    Válaszodat előre is köszönöm!
  • romeozor
    #20359
    CBn indult egy ARMA2 AAS ladder, lehet gyepálni egymást e-pontokért http://clanbase.ggl.com/rating.php?lid=9943
  • JanáJ
    #20358
    Nekem ezt Vista alatt csinálta. Ha nem a "moddolt" parancsikonnal indítottam (ne legyen kezdő logo, menü "háttér", meg két vinyóról fusson az adat könyvtár). Ha utána elindítottam gyári parancsikonnal akkor jó volt.
    Azóta rendszer csere volt, azóta nem hozza W7 alatt.
  • Falcon87
    #20357
  • Falcon87
    #20356
    Itt nézelődj.
  • Falcon87
    #20355
    Biztos láttátok már, egy kis easter egg:
  • fkubi
    #20354
    perszehogy
  • D00M
    #20353
    Eredeti a játékod?
  • Kristófkaa
    #20352
    Sziasztok!
    Nekem egy olyan problémám lenne, hogy Arma 2 indításakor a következőt írja ki:
    "Összeférhetetlenség támadt egy emulátor szoftverrel.
    További részleteket keressen a http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500&l=hu címen."

    Windows 7 Ultimate 64 bit

    Segítségeteket előre is köszönöm!
  • tpM
    #20351
    A2 Linux szerver
  • DrRadon
    #20350
    Kár, hogy fél másodperces vágások vannak benne. Olyan mint egy stroboszkóp.
  • JanáJ
    #20349
    Ha már Bárdossy, van valakinek a kampányával coop tapasztalata? Ha ketten játszunk lanon akkor a másik srác a vízben kezd, nem a helikopteren.
    Enyém eredeti, de az övé warez. Csak nekünk csinálja, esetleg másnál is?
  • JanáJ
    #20348
    No offense, de nem értem miért írtad, hogy "adsz még egy esélyt" a játéknak, ha még az alapvető kezelése sem megy. szvsz itt te voltál a szűk keresztmetszet.

    Jó tanács, hogy ne szívj a gyári kampánnyal, hanem Arma2.hu-ról töltsd le a bardossy félét. Pöttyet élvezetesebb.
  • Yula
    #20347
    Ez már ACE mod a javából:
    real fight
  • Gideon Wieth
    #20346
    Aha lehet, mert most eredeti és el tudok mindent találni :)
  • DrRadon
    #20345
    Hali. Ha van kedved, gyere esténként az ArmA.hu szerverre. Teanescu és Szeki csinált frankó CTF és C&H pályákat (nemzetközi összehasonlításban is egyediek és különlegesek), úgyhogy zajlik a PvP élet.
  • csige791
    #20344
    Azért nem találtad el ,mert crackelt játékkal toltad. Ez ilyen beépített warezoló szopató feature.