35049
  • JanáJ
    #20423
    Köszi de még mindig láma vagyok felfogni. Ha pl 1024x768-ban tolom a játékot akkor ha 640x480-ban van a 3D akkor csak a képernyő közepén történik, de mi?
  • tpM
    #20422
    Igen, az ellopott tervrajzokat kerestük abban a barakkban, de mindenhol csak ilyen céltáblák voltak :>
  • D00M
    #20421
    Star Wars elemek is lesznek benne?
  • sgteam
    #20420
    már alig várom, hogy készen legyen.
  • tpM
    #20419
    ACE 2 - pár feature 4
  • fkubi
    #20418
    Dehogynem altalanos. Egy rendes CTI alatt eleg sok fustolgo roncs van am kornyeken. Single player nem erdekel. Meg OFP-ben se jatszottam a Steal the car-on kivul mast :)
    A 3D-t meg nem mozdithatom el a nativ 1600x1200-rol, mert ocsmany lesz az LCD-n. CRT meg mindig jobb, csak ne lene olyan boszme nagy...

    De sebaj, varunk meg par honapot az uj geppel. Addig talan kijon a folytatas is. Meg az ACE ;}
  • tpM
    #20417
    Mondjuk abba nem halnánk bele, hogyha a gránátok nem esnének át a padlókon/emeleteken/háztetőkön. Igaz ACE2-ben orvosolva lett, nade ez alap dolog lenne...
  • DrRadon
    #20416
    "A játék nem az agyonoptimalizáltságáról híres."

    Maradjunk annyiban, hogy a kód átböngészése nélkül nem mondhatunk rá semmi rosszat. A magonkénti tehelés nagyjából egyforma, ami azt jelenti, hogy a szálak jól el vannak osztva.

    Akkor van baj az FPS-sel, amikor sok az AI, ilyenkor rengeteg vektor műveletet és elagázast kell végrahajtania, hiszen mindegyik autonóm egység, nincs előre megadva neki az útvonal mint a cod-ban.

    Hát ha még korrekt fizikát is számolnia kellene... na az odabaszna:)
  • Skyline
    #20415
    Oksa már meglett a helikopter pilóta amint kimondta hogy mehetünk kiugráltattam az embereket meg magamat és földetéréskor nyekkenés utánna volt a zihálás,MEDIC segített,a helikoptert pedig bosszúból szarrálőttem (load)...:D
  • DrRadon
    #20414
    Ha elfogy a konfigod ereje, lejebb veszed a 3D-t és nyertál pr FPS-t, ugyanakkor a kiírásoknál (amik maradtak magasabb felbontáson) és a térképnél nem ég ki a szemed.
  • DrRadon
    #20413
    Ugyan kubi, ez nem az általános eset. Van egy-két single mission, ahol rengeteg az AI és az objektum (pl. város). Hidd el, egy közepes gépen is játszható. Nálam 25-70 FPS ha nagy ívben elkerülöm ezeket a pályákat.
    A vs, berzerk, online coop mind-mind simán fut és ráadásként jobb móka, mint az idióta gyári kampánnyal szüttyögni.
  • JanáJ
    #20412
    A játék nem az agyonoptimalizáltságáról híres.
    Kihasználja a négy magot, egy gyenge quadon is jobban fut mint egy sz@rrá húzott c2D-val.
    Az én alanti konfigommal (igaz 3.6GHz-en) úgyanúgy fut mint a haver i5-én (asszem 2,4-es megy 3-on).
    A HD4890 bőven kiszolgálja szerintem.

    Haver i5-e HD4890-el sac úgy megy benchmarkban mint másik i7-ese GTX-el. (pontos konfigot nem tudok fejből :-) )
  • JanáJ
    #20411
    Nekem is csinálja, kellene egy medik, akkor elmúlik. De lehet csak egy pszihómókus, mert néha akkor is csinálja ha meg sem lőttek, de a medik megoldje ekkor is. :-)
  • JanáJ
    #20410
    köszi, de mi értelme külön állítani a kettőt?
  • Yula
    #20409
    Én csesztem el bocs a parancsikont...
  • Yula
    #20408
    pontosan:
    Error compiling pixel shader PSTreeAdv:0
  • Yula
    #20407
    Mikor indítom a beta-t ezt írja ki: Error complining piaxel shader PSTreeAdv:0
    Mi lehet a baj?
  • Skyline
    #20406
    Mivel eredeti a game gondolom nem fade...
    Akkor bug lesz csak már a tököm televan velük:DDD
    Leültem már velük körbe egyesével és vártam vagy egy órát...
    Asszem vissza kell töltenem egy régebbi állást mert itt akármit próbálok megy az "ásítozás"..:D
  • fkubi
    #20405
    Eleg szomoruak ezek a teszteredmenyek. 21..25 FPS-t nem neveznek jonak semmikepp. Nincs bennuk semmi tartalek.
    Kivancsi lennek olyan tesztekre, ahol 10-20 tank fustol egyszerre egy fas-bokros teruleten es a kamera kozottuk rohangaszik. Ha igy se esik 20 FPS ala, akkor rendben.

    Es igazan kivancsi lennek arra, hogy kihasznalja-e egyalalan a tobb magot a CPU-ban, vagy a melo nagy reszet 1 mag vegzi.
  • Falcon87
    #20404
    ?:D szerintem fade, vagy valami bug. Esetleg próbáld meg az "Ú" gombot, asszem a leülés. Vagy az "Ű".
  • blash
    #20403
    Ennek ellenere nekem tetszett. Es mindent egy 5d2-vel.
  • Skyline
    #20402
    Arma 2 kérdés...Lehet valahogy pihenni a játékban? Mert az embereim (meg énis) igencsak zihálnak fujtatnak (mindenféle rohanás nélkül ha csak állunk),meg ilyen nyujtózkodós ásitozós hangokat adnak
    ...:D
  • DrRadon
    #20401
    De még egyszer: négy magost csak azért az 1-2 szutyok suingle küldetés miatt nem érdemes venni. Kétmagossal is remekül el van.
  • DrRadon
    #20400
    Tessék a proci tesztek. Phenom II X4 ár/teljesítményben jobb mint az inteles.

    Proci teszt 1.
    Proci teszt 2.
  • Wanted
    #20399

    Igazad van.
    Sajnos nem javították a patch-ben a 4g ram feletti textúra hibákat. :(
  • Falcon87
    #20398
    Igaza van becinek, mindhárom kommentjében.
  • hitman090
    #20397
    Akkor szerintem eböl HD 5870 lesz :D

    Teszt
  • beci43
    #20396
    De az 5870-es tökéletes választás.Jelenleg a legjobb,teljesítménye sok tesztben veri a GTX 295-öt.Ha most cserélnék VGA-t,biztos olyat vennék.
  • beci43
    #20395
    core2 quad q9400,9550 vagy corei5 - i7
  • beci43
    #20394
    bal ctrl+alt+shift és úgy a num -
  • hitman090
    #20393
    Rendben de akkor mondj olyat amit ajánlasz.
    Szóval GTX és az mellé milyen proci?
  • tpM
    #20392
    Nem elég telepíteni, indítani is kell:

    "C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\beta\arma2.exe" -nosplash -mod=beta;
  • Wanted
    #20391
    Miután feltelepítettem a bétát, ugyanúgy kéri a dvdt.
  • Scottt
    #20390
    A beta patchek nem kérik a DVD-t:)
  • Wanted
    #20389
    A gyári dvd megóvása érdekében érdemes/lehet törést tenni a játékra?
  • DrRadon
    #20388
    Nem nagyon. Online coop és vs az ami jó.
  • w77d
    #20387
    senki nem nyomja a kampányt??
  • crossy104
    #20386
    Sziasztok! Hiába irom be bal shift-tel ill. num. - jellel, hogy missions, ill. campaign, kiirja felül, de nem adja be.Mitől lehet? Előre is kösz!
  • priluki
    #20385
    köszi:)
  • w77d
    #20384
    srácok elakadtam a kampányban! Még az elején vagyok, megölték az osztag egyik tagját. Erre a csapatom bosszút esküdött. A feladat megtalálni az árulót. A térképen három piros x jelent meg, 2 helyen csak egy üres tábor volt a harmadiknál már volt ellen bőven, azokat kinyírtam egytöl eggyig. A környező falvakat is végig irtottam, gyakorlatilag már a térképet bejártam, de semmi...