35049
  • Amery
    #20623
    Tesztelve.
    Fejlődnek a srácok :)
    A patch előtt a beállított látótáv feléig, de max kb 1200 méterig jelenítette meg az objecteket(járműveket, embereket), a fákat valamivel tovább.
    Sikerült leküzdeni az 1200 méteres távot :)
    A beállított látótáv felénél jelennek meg az objectek. Fák,bokrok kb 100 méterrel távolabb látszanak. A beállított látótáv többi része a kopasz domborzaté.
    Azért már alakul.
    Majd ACE odabasz :)
  • Amery
    #20622
    Nem hiszem el!!!
    Kijavították az object-ek látótávját vazze!
    Na hazamegyek, kipróbálom.
    Nyugtával dícsérd a napot! :)
  • Hogthar
    #20621
    Megelőztél Igen ez nagyon jó hír nem kell végre TrackIRfixerel bíbelődni
  • tpM
    #20620
    Ki is akart Freetacket? :)
    Changelog:
    [60588] Fixed: MP client could not use laser designator in vehicles.
    [60525] Fixed: Changing window size is no longer possible inside of video options screen.
    [60522] Improved: Longer view distance for objects when high view distance is used.
    [60457] New: FreeTrack support using FreeTrackClient.dll
  • tpM
    #20619
    ACEben unlockolva vannak, már nem kell sokat várni :D
  • Hogthar
    #20618
    Hu nem tudja valaki ,hogy esetleg az Camo arcokat lehet e valahogy unlockolni, esetleg valami moddal úgy hogy netre is tudjak vele menni?

    vagy ha nem akkor az lenne a kérdésem hogy arma 2 ben mekkkora a Custom face méret limit?
  • Hogthar
    #20617
    :

  • ToMy_
    #20616
    A tapasztaltak szerint igen. Tegnap este, a TS-en beszélgetés után nem hagyott nyugodni a dolog, lezúztam az egészet, újraraktam, angolosítás nélkül, és attól kezdve mindenhová egyből bement. Addig meg jóformán csak az ArmA.hu-ra.
  • koschwarz
    #20615
    azért milyen röhejes...magyarként nem magyarosítjuk a játékot, hanem visszaangolosítjuk...sosem rajongtam a magyarosításokért, de tudom, hogy nem (csak) a fordítók hibája. (a fallout3 dlc-k magyarosításán dolgoztam én is, és nem volt egyszerű úgy, hogy még a játékkal sem játszottam :))
  • koschwarz
    #20614
    az angolosítás miatt csapott ki a szerverekről?
  • ToMy_
    #20613
    Érdekes dologba futottam bele friss jogtiszta AA2 tulajdonosként.
    Teljesen szűz telepítés (magyar DVD-s verziójú AA2, +1.04 official patch, +legutolsó béta patch, +HU2EN patch 1.04-hez) esetén multiplayerben a csatlakozás pillanatában "Session lost" "You have kicked from the game" "You have banned from this server" üzeneteket véletlenszerüen váltogatva a szerverek 80%-áról rögtön ki lettem hajítva.
    Semmilyen egyéb plusz mod nem volt fent, csak az előbb említettek. Viszont az Arma.hu minden további nélkül beengedett és játszani is tudtam.
    Szóval törlés és reinstall lett a vége. Ugyanazokat raktam fel, leszámítva az angolosítást. Ettől kezdve tökéletesen működött, bárhová be tudtam konnektelni.
    Tehát ha valaki hasonló problémával küzd, akkor nézze meg, van-e neki nyelvi fájlokat módosító csomag telepítve, és azt szedje le.
    Ha most ezzel "újra feltaláltam a kereket", akkor bocs.
  • Cactus73
    #20612
    Igen CBA kell neki, de azt irjak is a readme ben.
    Nekem bejon, bar kicsit meghuzza a gepet. Viszont az AIk egeszen uj
    magatartasformakat produkalnak. Ami a legjobb ,h mentik a sebesult tarsaikat. Vobszoljak oket hosszaban keresztbe a csatateren. Meg tobb olmot kell a palikba belepumpalni h lefekudjenek. Tovabb is van, nem ragozom. Ugyis meglatod. Meger egy probat.
  • tpM
    #20611
    CBA kell hozzá.

    -mod=@SLX;@CBA
  • repvez
    #20610
    Probálta valaki az SLX1.6os modot a leirás szerint nem kell semmi más hozzá, de elindulás kor hiányolja az evenhandlers skriptet ezt hol tudom letölteni ill hogy kell beüzemelni hogy jo legyen.
  • Kaszi46
    #20609
    az valami armás elitalakulat?
  • tpM
    #20608
    Ha minden jól megy holnap vagy hétvégén valamikor. PLA egységeket (Kína) valamint M4 SOCOM változatokoat szeretnék mutatni.

  • Scottt
    #20607
    Papa az eheti videót mikor kapjuk meg?
  • tpM
    #20606
    Remélem olvassa a fórumot az APEH... :D
  • Kaszi46
    #20605
    Kaszi46 rifleman, eredeti cd kulcsával, szolgálatra jelentkezik!:P

    Szinte magam sem hiszem, hogy megvan a játék, mert arma 1 megjelenése óta szerettem volna már normálisan játszani ezzel a remek játékkal(bocs, szimulátorral).
    Sajnos akkor a gyenge gép miatt nem lett volna értelme megvásárolnom. Most hogy lenne alá vasam, szintén nem tudom megvenni, az ablakban futós bug miatt.
    Így egyetlen alternatíva maradt, a 2. rész, ami ismét nem úgy fut ahogy azt elvárnám, de nem bírtam kivárni még1 gépváltást. Szóval végre megvettem x évnyi böjtölés után. Persze ez annak is köszönhető, hogy lement 5eft körüli összegre az ára.

    na ez meg gondolom senkit nem érdekelt, de az évek alatt már annyit várakoztam, hogy ennek a kis szösszenetnek most ki kellett belőlem jönnie. azt meg szintén nem bírom megállni, hogy ne említsem meg, majdnem teljes grafikai pompában, 107es tv-n hd felbontásban, 5.1-es hanggal, hát hogy is mondjam hogy ne könnyezzem meg, vagy ne kezdjek el sikongatni gyermekien.....ezkhíííbhaszott jóóóó..(nem, nem menőzni akarok, egyszerűen csak kijött belőlem a bódottá')



  • JanáJ
    #20604
    Nem 3 hónap, hanem 12 hét? (bocsi)
  • tpM
    #20603
    Hetek, mint hónapok múlva ;)
  • Hogthar
    #20602
    uhh at jól hangzikés mikor lesz kiadva mert már:
  • tpM
    #20601
    Mint láthatod Peti küldte be. Én tudok róla már régóta, ACE-ben is van, csak körülményes levideózni :D
  • Hogthar
    #20600
    Armed-assault.hu oldalán láttam, hogy kiírtátok jó lenne fast rope addon, nos ha írtátok volna fórumban, már nagyon régen fejlesztgetik, kezdetben olyan volt hogy így ha a kötél neki ment a földnek akkor így a teleje átment a helkopteren és úgy nézett ki mintha liften menne a Heli, nos de nem ez a lényeg már jó ideje van müködő képes verzió és már majdnem minden arma 2 es géphez kiadtak hozzá egy multiplayer kompatibilis módót...!!!
  • DrRadon
    #20599
    Sajnos a tapasztalat ellent mond ennek. Két zsenge minibokor volt közöttünk, mind a kettőt eltaláltam. Az M1-es tankász meg halálra röhöghette magát, és miután tiszta lett a terep, szétdurrantotta a tankom.
  • tpM
    #20598
    :O Pedig át kéne mennie, sőt falon is átmegy a SABOT (legalábbis ACE-ben láttam, alapban is át kéne, ha jól emlékszem)
  • DrRadon
    #20597
    Az igen!

    Gondolom VBS2-ben nem robban a tank lőszer és a gránát a bokron. (Tegnap az a lengyel áldhatta a vegetációt, ami megmentette az M1-esét. Kétszer is.)
  • tpM
    #20596
    Csak nekünk :) Nézd meg VBS2-nél milyen egy patch changelog
  • DrRadon
    #20595
    Ahhoz új engine-t kellene írniuk a lassan évtizedes OFP-s osztályok foltozgatása helyett:)
  • blash
    #20594
    Inkabb az ofp ota meglevo bugokat javitanak mar ki vegre.
  • beci43
    #20593
    Ez igaz.
  • DrRadon
    #20592
    Nem baj, addig sem kell használni a lemezt.
  • beci43
    #20591
    1.05 peccs vajh mikor?Béta hegyek vannak csak...
  • Charly
    #20590
    tudom de én szeretném végig csinálni
  • DrRadon
    #20589
    Mindenki online pvp-t és coop-ot játszik. Keress rá multiban az arma.hu szerverre és örökre elfelejted a single kampányt.
  • Charly
    #20588
    Sehol senki?
  • Charly
    #20587
    Sziasztok gondom van a háboru kutyái küldetésben.Miután lopotyevet elviszik a Orosz reptérre én nekem mi a dolgom nem megy tovább a küldetés 1.04 el játszok és eredeti:(Nem értem vissza küld a bázisra de ott semmi nem történik valaki help pleas!
  • tpM
    #20586
    :D
  • DrRadon
    #20585
    Hát ja, ahogy nézem a videóitokat, az ACE2 tesztpálya nem arrafelé van, amerre a híd:)
  • tpM
    #20584
    Nem, azóta lett ArmAHun egy profi coopos keménymag, de én eddig akkorsem találkoztam híddal Csernaruszon, csak gátakkal.