35049
  • Hogthar
    #20703
    Na már hétfő Ace 2?
  • D00M
    #20702
    Hogy ezt a nők miért nem mondják soha
  • tpM
    #20701
    Most mondanám, hogy holnap, de ugye csak a halál biztos... :)
  • Adam II
    #20700
    OK köszi!
  • Berkut111
    #20699
    Kit erdekel mekkora. MIKOR?
  • tpM
    #20698
    Mod - Packed - Unpacked
    -------------------------------
    ACE Core - 45 MB - 56 MB
    ACE eXtras - 516 MB - 605 MB
    CBA - 84 *KB* - 387 *KB*
    -------------------------------
    TOTAL ~ 561 MB - 661 MB

    A frissítések meg nyilván a tartalomtól függőek, ACE2-ben külön .pbo-ban vannak a hangok, cfg-k, textúrák és modellek, tehát ha pl az M16A4 textúráján fejlesztve lesz akkor csak az m16_textura.pbo-t kell frissíteni :)
  • repvez
    #20697
    Azt lehet tudni hogy mekkora lesz a mérete az ACE2modnak? ill, hogy csak a változtatásokat kell letölteni vagy megint olyan 300mb körüli patchek lesznek hozzá?Azt olvastam hogy automatikusan fog frissiteni, csak azt nem hogy ezek mekkora méretüek lehetnek .
  • tpM
    #20696
    Húha, már nincs fent (ahogy Arma1-sem) de, ha jól emlékszem van egy ilyesmi sor, hogy: OVERRIDE SOUND, ha ez előtt van // akkor kitörlöd, ha nincs akkor odateszed. :) Így látatlanban tényleg nem tudom már...
  • Adam II
    #20695
    OK köszi!
    Még azt szeretném kérdezni, hogy mit kell beírni az ace_clientside_config-ba ahhoz, hogy működjenek a hang modok?
  • Hogthar
    #20694
    Jah hát igen, már így utólag össze ált a kép miért mondtad a De hol a francba van a torony kijelentésedet ilyen morcossan
  • wardogzombie
    #20693
    Akkor a "találkozzunk a rádiótoronynál"-kijelentésed aljasságát magad is belátod? Én hülye meg a hegy aljából kerestem hogy hová tünt a torony.
  • Hogthar
    #20692
    Hát igen meglepően jót játszottunk tegnap azaz ma reggel, csak azok a fránya Amcsik igazán támadhatták volna azt a rozsdás rádiótornyot, bár igaz amikor odaértem a toronyból csak ruhateregető maradt, így nem értem miért volt statégiai pont a helyén, legalább ügyelhettek volna arra, hogy ne legyen ilyen könnyen rombolható.

    Arma büntet tuti a nyanya miatt van, ha nem hajtunk át rajta több izgalomban lett volna részem az tuti
  • tpM
    #20691
    ACE-hez? 1-ben is lehetettk, 2-ben is lehet.
  • Adam II
    #20690
    Nem tudod véletlenül mikor lesz megvalósítva a sound override, hogy lehessen hang modokat használni?
  • szarfaszúcsirke
    #20689

    játszottam!

    mindenki megnyugtatására előrebocsájtanám, hogy nem káromkodtam sokat és főleg nem speciálisakat!
    magam is meglepődtem ezen, úgy látszik a közösségi környezet javít a szociális mutatóimon!
    ha érzem a törődést, integráltabbnak tűnök!

    szektoros pályát játszottunk! odagyűltünk a láda köré megnézni, mit adnak ingyen és én a DMR mellett döntöttem, Hogthar DMR-t vett magához, Wardog pedig

    magával vitt egy DMR-t. a biztonság kedvéért ezután azért megkérdeztem, hogy DMR-t hoz-e valaki?

    tüneményes Skodával akartunk nekilódulni, amikor hirtelen elénk termett egy Golf! ez teljes mértékben gyanús momentumként volt értékelhető, mert mit keresne

    egy kapitalista roncs a kommunista bázison? úgyhogy rárobbantottuk a benzintankot, gyorsan el is hordták a színesfém-kereskedők az egész francos mindenséget,

    hogy csináljanak belőle Skodát!
    extrémsportot is gyakoroltunk, ki tud motorral nyélgázon a homokzsákokból épített úttorlasz közti kétlábnyi résen a legkisebb ijedtséggel és sikeresen

    áthussanni!
    nekem sikerült a tervem, külön öröm volt, hogy rövid időn belül ki is tudtam műteni a tarkómból a saját bakancsom! utána lelőttek!

    amikor pedig egy sok tehennel dúsított pusztán szaladtunk át és már épp elkapott volna a térérzet, akkor arra lettünk figyelmesek, hogy jön egy Hummer, a

    blufor huszár gyorsan fékez, átül gunnernek, letegezi a Riskát, aztán belelő nyomatékosan!
    drága a hús, vitte volna a piacra, lesni a hasznot!
    ezen felettébb beindult nálam az idegderbi, mert én alapvetően szeretem a békés állatokat, lelki rokonság, ilyenek, tehát káromkodtam és gyorsan rádobtam egy

    akciós gázkazánt a Hummerre!
    disztrojált rögtön!

    én lőttem számos spenótba öltözött embert (mondtam nekik, hogy "ne nézzé!", de nézett), Wardog vizuálisan is gyönyörködtetőeket lőtt a T90-el (ő ért a

    tankhoz!), Hogthar pedig meggyőzően őrizte a rádiót, ahova nem ment senki!

    pályát nem nyertünk!

    ilyen élményekkel gazdagodtam!

    most melegítek virslit!
  • tpM
    #20688
    @...\Addons
  • Dark Geo
    #20687
    vobsound 2.1 addonnál a serverkey-t: VopSound.bikey hova kell másolni?
  • Dark Geo
    #20686
    Igyekszem majd fellépni tsre is bár egyenlőre ventri+mumble kombó mellé érdekes lesz hozzácsapni, de megoldom :P

    Várjuk!:)
  • Hogthar
    #20685
    Ez egy nagyon jó ötlet
  • tpM
    #20684
    Na hype. Bejelentés.
  • tpM
    #20683
    kACEüljetek :D
  • Hogthar
    #20682
    Hát igen repülős pálya volt csak nem engedtek szinte felszálni se, persze amikor amcsi voltam én is bombáztam az orosz bázist szemét módra, tehát ez ilyen nagyon amcsi párti map, ha módodban ál gyere majd tsre ott jobban meglehet beszélni a taktikákat
  • Dark Geo
    #20681
    Köszönöm Hogthar! Tegnap egyébként együtt haltunk meg egy mi24ben :S én voltam a lövészed :D Felszállás után kaptunk közvetlen valamit az arcunkba. A talaj nagyon szimpatikus! ACE2 meg jöhetne már :P
  • tpM
    #20680
    Mingyár jön ACE2, majd azt ;)
  • Hogthar
    #20679
    Igazából nem érdemes túl sok módot használni , mert nem sok szerver a módokkal nem enged fel, úgy ami igazán hasznos az ez a mód: és ez:Talaj. Az első a nagy gazból városi füvet csinál a 2. kicseréli a távoli talaj texturákat és elég mutatós lesz a levegőből, jah és persze az arma 2 nek a bétáját is érdemes feltenni
  • Dark Geo
    #20678
    Szép napot! Mostanság feljárok közétek, (merthogy újra armázok) és láttam, hogy mindegyikőtök használ különféle addonokat. Segítsetek nekem, hogy melyikeket érdemes használni, elég egy szimpla lista.
    A másik 2 problémám: A játék a legutóbbi patch óta teljesen random időszakonként kidob asztalra úgy, hogy a hangokat még hallom, de vissza már nem tudok taskolni. Általában még hibaüzenetet is kapok.
    Illetve még itt van a joypad-om amit ha használni egy repülőben vagy helikopterben ülve működik rendesen, de ha leszállok->kiszállok vagy lelőnek akkor a játék elkezd akadozni újraéledés után is, csak egy alt+tab+vissza segít rajta. Ötlet esetleg?
  • tpM
    #20677
    Nem, régebben ugyan tervben volt külön ACE SoundMod, de nem sikerült összehozni...
  • Hogthar
    #20676
    Az élet nem habos torta, és a sokszor esik az eső is, tehát ebből a lényeg hogy armázni jó
  • wardogzombie
    #20675
    Feldobhatnád azt a telibevert msn-t hogy ne itt kelljen diskurálnunk.
  • wardogzombie
    #20674
    Erős túlzás
  • szarfaszúcsirke
    #20673
    hi Wardog!

    a gugliba beütve az "arma2 wardog"-ot találtam ide!
    úgyhogy a te lelkeden száradok!
    az első oldalon jöttél ki, netceleb vagy!

    Petkó:
    azért ennyire még nem súlyos
  • wardogzombie
    #20672
    Nem akkora gáz amugy a fiu mint amekkorának mutatja magát.
  • wardogzombie
    #20671
    Nicsak nicsak a csirek.
  • Petko
    #20670
    tourette szindroma
  • szarfaszúcsirke
    #20669
    szia D00M!

    igen, teljesen megértem az érzéseidet, hidd el, nekem sem kellemes utólag semmi, de ott és akkor elkap a cúg, ezért is bátorkodtam részletesen és kimerítő jelleggel feltárni ezt a problémát mielőbb, nehogy komolyabb konfliktus kerekedjen később a társasággal!
    a közös teamspeaket eztán hanyagolni igyekszem, köszönöm a választ a kérdésemre!
    a káros felszólításodat nem vettem magamra, hiszen tudom, miről van szó, én is erről beszéltem korábban!


    a következő kérdésem az lenne, hogy ide a fórumba azért írhatok?
    ilyenkor teljesen nyugodt és megkapóan hétköznapi vagyok, ti is láthatjátok és maga a játék egyébként is nagyon érdekel, különösen most, hogy kicsit elmélyedtem a fórumban és tudomást szereztem az ACE2-ről!
    a by tpM hangokat nem lehet majd - vagy esetleg már - külön letölteni modként?

    a másik kérdésem, hogy biztosan feltűnt, miszerint nem szeretem a gazt. és multiban láttam, hogy tényleg úgy van, hogy ha hasalok, akkor két karámnyi távolságról már úgy lát engem az ellen, hogy lát. de én nem látom, mert az arcomban van a fű (egyéb botanikai tünemények is vannak, na azok már belémállítják az ideget és jön az, ami már nem teamspeak-komaptibilis)...ezt a problémát nem lehet valahogy áthidalni? szerverbeállítás kérdése ez vagy ezzel meg kell barátkozni? (ha igen, ez lesz az újévi fogadalmam!)
  • ToMy_
    #20668
    Ez most vicc vagy komoly?
  • D00M
    #20667
    Szerintem hajjá' meg. Bocsi semmi személyes, a nagyvilágnak szólt. Szerintem mindenki nevében szólok ha arra kérlek, hogy messzire kerüld el a társaságunkat. Nagyon szépen megköszönnénk ha becses káromkodásaiddal nem fárasztanád az agytekervényeinket, amik amúgy sem érnék fel társalgásod magasröptű színvonalát. Sok szerencsét szeretnék kívánni [HÁZTÁJI] nevű képződményedhez, remélem minél nagyobbak lesztek és az össze parasztot összeszeditek, hogy minket már ne fárasszanak. Köszi:)
  • repvez
    #20666
    ja és még ami ugy eszembe jutott.Régebben a feature listába mintha olvasztam volna hogy olyan parancs rendszert terveztek az ARMÁ-ba hogy hierarhikusan épülne fel .
    Tehát Egy századosi rendfokozatot elért játékos csak a szakaszparancsnokoknak tudott volna szolni azok meg tovább adták volna a rajpk-nak aki kiosztja a feladatot a bakáknak.Ezt nem lehet beépiteni ?
    Esetleg hogy jobban mozogjanak csoportba a taktikának megfelelöen, mert a mostaniba nem látni semmi olyant hogy egy 4 fos tüzcsoport együtt mozogna mig a másik fedezi .
  • Hogthar
    #20665
    a Pilóta szemüveg is meg lesz csinálva?
  • tpM
    #20664
    Menő és szép sárgásra színezi a képet :)