35049
  • D00M
    #20783
  • Hogthar
    #20782
    Ez tényleg nem kötekvésből kérdezem, vagy mondom, de az operation arrowheadba benne lesznek az us army egységek és elég szépen meglesznek csinálva, szerintem így kicsit fölöslegessen csináltátok meg ace 2 be vagy nem?
  • szarfaszúcsirke
    #20781
    egészséges mennyiségű aktivitást kell itt mutatnom - ide fognak jönni majd az "eddig nem sikerült" című poénok -, különben eljő értem a csupanagybetűs végzet
    (vargosznak innen is köszönöm a ts reget!)
  • ToMy_
    #20780
    Ha letöltöttem azokat a .7z -ket, akkor is kell ezzel az updaterrel tökölődni?
    Mert rohadtul nem akar rsyncelni, hol "maximum connections exceeded", hol meg csak "trying", de semmi nem történik.
    Ha fogom és kitömörítem a 3 letöltött állomány, akkor az jó lesz nekem?
  • repvez
    #20779
    biztos sokkot kapott :D
  • wardogzombie
    #20778
    Mizu csirek úr?Nincs élménybeszámoló a tegnapi hentről?
  • DancZer
    #20777
    Azért jó lenne ilyen grafikával játszani. Remélem hamarosan sikerül új vasat vennem a Arma 2 alá. :)
  • Hogthar
    #20776
    a nohq azért még látszik
  • tpM
    #20775
    Easter egg :)
  • DancZer
    #20774
    Lol :D easter egg, vagy home made? következő hello kitty vagy goodbye kitty :D
  • tpM
    #20773
    :D
  • tpM
    #20772
    A asszem a modok sorrendje is számít: -mod=beta;@ace;@acex;@cba;@vop
  • Adam II
    #20771
    Userconfigban nem találok sound override-ot pedig szeretném a vopSoundot használni de az ACe hangok felülírják :(
  • Dark Geo
    #20770
    melléd se ülök be többet, bármit is fogsz vezetni :D
    Legközelebb inkább ha Te kerülsz be sofőrnek inkább cseréljünk:P
  • DrRadon
    #20769
    Tudtam, hogy tetszeni fog!!!

    Bár nem direkt csináltam, csak az egeremet fojton elgáncsolja a rojtos, lifegő textiles egérpad, ami vezetés közben kellemetlen (ugye 2Face?), vagy beszorul a meredekre állított billentyűzet alá, ilyenkor tűzgomb aktiválva, ami szintén kellemetlen, pláne egy ammotruckkal szemben parkoló heli esetén (ugye boogee )
  • Dark Geo
    #20768
    a másik kezed inkább a wasd-n legyen, joystick már nem menő!
  • szarfaszúcsirke
    #20767
    hátamra vegyek egy raklapnyi akciós gázkazánt és rájuk nézzek?

    most is ace2 domit nyomok, fejemen füles és egyik kezem folyamatosan a rudin...
  • tpM
    #20766
    Egyébként a hivatalos fórumon megtudhattam, hogy szarok a hangok, pl a GAU8 úgy hangzik mint egy sima puskalövés.
  • Dark Geo
    #20765
    pl mikor valaki c-130-al belelandolt az éppen parkoló helikbe...:D ő inkább beleba**ott :D
  • DrRadon
    #20764
    Odabaszott ott minden :D
  • Feró Flex
    #20763
    ACE2köszi!
  • tpM
    #20762
    Mindjárt utána nézek...
    De azért tegnap az A-10 GAU-ja odab*ott nem, Radon? :)
  • DrRadon
    #20761
    Silenced verzió. Ez már stealth technology.
  • szarfaszúcsirke
    #20760
    (...akkor csak zárójelben: a bmp-3 gépágyúja nálam egyenletesen kussol, hiába működtetem)
  • DrRadon
    #20759
    psszt... nem szabad agyon sztárolni, mert sérülékeny személyiség. A végén akkora lesz az arca, hogy kombájnal kell karban tartania azt a pár pihét az állán.
  • szarfaszúcsirke
    #20758
    --->BY TPM HANGOK<---
  • Neoncsoves
    #20757
    Sikerült megcsinálnom.

    Bocs mindenkitől a núbkodásért meg a sok HSZért.
  • Neoncsoves
    #20756
    mert haverokkal beszélgetek TS-en, aztán gondoltam sunyiban ACE2zök addig.

    Najó eskü uccsó kérdésem, mármint észrevételem/hiba:
    No entry '.profilePathDefault'
  • Darkkyy
    #20755
    D:\ArmA2\beta\arma2.exe -noSplash -noFilePatching -mod=@CBA;@ACE;@ACEX;beta

    Müködik :)bár nem értem miért hiszen próbáltam bétával és sima patch el is.

    Minden esetre ilyen paraméterezett ikon nem keletkezett a telepités után,talán érdemes lenne ezt is hozzá vágni.

    Köszönöm a segitséged :)
  • D00M
    #20754
    De miért nem jössz fel TS-re?:)
  • Neoncsoves
    #20753
    ez tetszik is nekem :P
    csak beüzemelni nehéz... azt mondd meg, hogy melyik userconfigba kell bemásolni azt a profilhülyeséget.

    c:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\userconfig\ACE\

    vagy

    c:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\@ACE\

  • tpM
    #20752
    ACE olyanoknak készült akik ghillieben órákat kúsznak, leadnak egy lövést majd vissza, nyomukban a fél ellenséges hadsereggel menekülnek erdőn bokron át, megintcsak kevés ólomszórás nélkül, hogy elérjék az Evacot :) Aztán a redőnyön beszűrődő napsugarak fényében elalszanak a billentyűzeten :D
  • Neoncsoves
    #20751
    az a sok nullainformációjú hsz igazából mind HIBÁT tartalmaz. Nem vagyok sügér a géphez, értek hozzá valamennyire, de ez akkoris meghaladja a képességeimet:)
    Biztos jó a mod, én elhiszem, meg megbecsülöm azt, hogy kurvasokat dolgoztak rajta, csak ha egyszerűbb lenne az egész telepítése, hogy még egy mezei júzer is 2-3 kattintással fel tudja rakni... egyszerűbb lenne. Na meg a hibaszűrés is. Most hiba lehet a SIX Updater beállításában, stb. Mindenesetre már 1,5 órája küszködök, hátha sikerül végre beindítanom.
  • tpM
    #20750
    D:\ArmA2\beta\arma2.exe -noSplash -noFilePatching -mod=@CBA;@ACE;@ACEX;beta
  • Darkkyy
    #20749
    Eredeti az Arma2-om :)Ha siman inditom akkor nincs semmi gond.
    WÁÁÁ most nézem elirtam:

    D:\ArmA2\beta\arma2.exe -mod=beta -nosplash ezzel is megy.

    Ezekkel nem megy:
    D:\ArmA2\beta\arma2.exe -noSplash -noFilePatching -mod=@CBA;@ACE;@ACEX
    D:\ArmA2\arma2.exe -noSplash -noFilePatching -mod=beta;@CBA;@ACE;@ACEX
  • DrRadon
    #20748
    Te neon, kicsit fogd vissza a pötyögődet, mert qurvára utáljuk kerülgetni a kétpercenként születő, nulla infórmációtartalmu hsz-eket. Reméljük ha sz@arni mész, azt nem fogod percenként kommentelgetni.

    Armahu TS-en szívesen segítenek, tpm lelkesen és higgadtan magyaráz (muhahaa)
  • tpM
    #20747
    Tehát akkor biztos nem ACE okozza...
    Nekem warez Arma1-gyel volt ilyen gondom :)
  • Darkkyy
    #20746
    Jahm nekem is tetszik az ötlet ami azt illeti :) a hibáktól meg annyi h ezért béta a béta :) Továbbra is Shader hiba.

    D:\ArmA2\beta\arma2.exe -mod=beta -nosplash
    D:\ArmA2\beta\arma2.exe -noSplash -noFilePatching -mod=@CBA;@ACE;@ACEX
    D:\ArmA2\arma2.exe -noSplash -noFilePatching -mod=beta;@CBA;@ACE;@ACEX

    Mind a 3 crash el.
  • tpM
    #20745
    A legtöbb ilyen gondot a figyelmetlenség okozza. :) Ez az updater is tök fasza, ha rendesen megcsinálja az ember. Kész, van frissítés. Elindít, nyom egy 2-est, enter és letölti. Ready.
  • tpM
    #20744
    Elméletileg nem kell (nem tudom, tulajdonképpen szinte mindenki azt használ). És ez a hiányosság, hogy nem a beta mappában évő arma.exe-t futtatjuk szokott pixel shader hibát okozni.