35049
  • Cactus73
    #20823
    Belinkeltem a sracnak amit te nekem. Pont ezt a cikket olvasta o is,
    csak nem tudta ,h meg mit:) De ketten osszehoztuk azert. Nekem ez az exe-atiras eleg hihetetlenul hangzott, de vegulis indult neki.
    Mindent ugy csinalt ,ahogy irva vagyon.
    Az elobb toltunk egyutt egy coopot ketten, nincs rola begyozodve ,h hasznalt. De majd megnezi valami programmal. Innen mar legyen az o problemaja teszem hozza gonoszul, mert igy is 10 fps el tobb van nala mint nekem, azonos szituacioban.
    Es mindezek mellett termeszetesen koszonom a segitseget!
  • Cactus73
    #20822
    Na ja. Nekem is ha csordogal 20-30 fps boldog vagyok. 4 magos proci meg N250GTS mellett. De ez mar igy nekem boven jatszhato.
  • Dark Geo
    #20821
    kellene ma nyomni egy olyan stary sobor-ból reptérre coop-ot :P bár én csak fél kilenctől leszek gépnél.
  • Hogthar
    #20820
    Hát eddig a hog módba nem müködtek rendessen a dolgok, de mostmár minden világos csak így sokkal nehezebb egy külsős modelt behozni
  • wardogzombie
    #20819
    Mér eddig mit csináltál?
  • Hogthar
    #20818
    Végre megéretettem, hogy müködik ebben a hülye armában a modellezés úgyhogy neki is állok
  • DrRadon
    #20817
    Próbáljátok meg így, hátha...
  • beci43
    #20816
    Nos a probléma nem egyedi.Az ARMA2 inkább prociéhes,abból viszont a legerősebb sem elég neki.A háló tele van tesztekkel,mondjuk egy Radeon 4870 és 5870 között is csak pár FPS eltérés van.Kétmagos Core2 duóval kezdtem a játékot nyáron,aztán szeptemberben vettem egy négymagos Core-i 760-at,4 Ghz-en megy léghűtéssel.Azonnal észrevehető volt a különbség,pedig a vga ugyanaz a 4870-es maradt.Kb. 30-40 FPS a 960 javára.A program nem támogatja a több grafikai magot,talán majd később egy patchel ezt is orvosolják,bár én nem vagyok ilyen optimista.
  • tpM
    #20815
    http://dev-heaven.net/attachments/download/3734/SIX_Updater_v0.2.1_setup.exe
  • Darkkyy
    #20814
    Már megint nem jó a link :)
  • repvez
    #20813
    hamarosan uj patch és uj SP kampány
  • Cactus73
    #20812
    Sziasztok !
    Egy barátom kért meg h kérdezzem meg a hozzáértőket itt, mert én sajnos hardweres kérdésekben teljesen járatlan vagyok.

    Neki egy több grafikai magos grafkártyája van, konkrétan:
    Nvidia GTX 295.
    Szerinte nem használja ki az ARMA2 a több grafikai magot.
    Biztosan igy van.
    Viszont hallott olyat, h ezen talán lehet segiteni.
    Az volna a kérdés tehát, h van e erre megoldás ?
    És ha igen, akkor mit hova irjon be ?
    Köszi !
  • tpM
    #20811
    Ah, azóta van újabb, el is felejtettem...

    Letöltés
  • Darkkyy
    #20810
    Prilu barátomnak az a baja hogy ő azzal az .exe vel rakta fel az ACE-t,igy nem rendelkezik a Six Updater -el.
    Sajnos valami oknál fogva a linkról ami megvan adva már le sem lehet tölteni.
    (http://dev-heaven.net/attachments/download/3586/SIX_Updater_v0.1.7_setup.exe)

    Szóval ha ha feltennétek valahova azt megköszönnénk :)
  • priluki
    #20809
    hmm.. és azt merre találom? :)
  • tpM
    #20808
    Updater indít: 2, enter
  • Profy01
    #20807
    A Bárdosy nagyon jó volt főleg a hangulata.Viszont elég hamar végigmentem rajta.
    A gyári kampányban engem inkább az lepett meg hogy lehet választani melyik oldalra állsz.
    Én a felkelők oldalára mentem és ott megjelent a Bárdosy féle több egység támad nagy területet című móka.Annyi hogy itt még nem vagy vezető csak 1 csoport a tiéd.Viszont van 2 T72-esem nehéz fegyvernek. :D
    Pár falut sikerült elfoglani eddig és nem tudom mi lesz a vége.Nem volt sok időm játszani este.
    Na majd meglátom mi lesz ha meglesz az összes falu.

    A COD4 csak hentelés volt taktika nélkül SP-ben.
  • priluki
    #20806
    Sziasztok,tegnap feltettem azAce-modot fel akartam menni egy serverre és azt irta,hogy eltérö verziom van és frissitenem kell... namost itt a gond mert hogy hogyan?! azt irták felül kell majd irni mindig a frissitést csakhát nem találok semmit.. tudna valaki segiteni vagy? elöre is kösz
  • JanáJ
    #20805
    Nem vitatkozni akarok, de szerintem szánalom hogy Bárdosy pár ismerősével egy ezerszer élvezhetőbb kampányt dobott össze.
    Ráadásúl a gyári elég COD4-es lett, mész a szuperspecielforce-szal és pont, nem használod ki a lehetőségeket (hajó, repülő, helikopter, stb.)
  • Dark Geo
    #20804
    Az építkezés inkább multiban élvezetes (Warfare) szvsz.
    El kellene kezdeni szavazni az ace-re, nem de?:)
  • Profy01
    #20803
    Üdvözletem mindenkinek!

    Régi OPF-Arma rajongó vagyok,a fórumnak inkább olvasója vagyom mint hozzászólója.Eredetibe megvan mindengyik része az OPFnek és az Armának és ha van időm néha sp-be használom is.

    Picit szeretném megvédeni az Arma II-ben kampány részét. :D
    Végigjátszottam a Bárdosy féle részt és utána ugrottam neki a gyári küldetéseknek.És tényleg igaz az hogy magad döntése után mész.CDF vagy cserdaki oldalra állsz mikor kivonulnak hirtelen az Amik és ott maradsz 3 emberrel a túlélésre játszva. :)

    Viszont az építkezés része nekem annyira nem jön be.
  • tpM
    #20802
    Ha jól tudom, az M14 EBR modelleket megvette egy másik cég. M4 SOCOM-ok vannak, HK úgytűnik lesz. Mi volt még ACE1-ben? AKM van alapból, Vz61, Glock17/18, MP5A4, SzKSz, FN FAL, Sa-58, M249 Para, M60, M32 itt is van.
  • Scottt
    #20801
    És a többi csoda csúzli?:(
  • tpM
    #20800
    Eddig úgy áll, hogy a HK416/17ek igen, a SCAR-ok talán, Operation Arrowhead után...
  • Scottt
    #20799
    Tempi:Azok a fegyverek amik az ACE1-ben benne voltak átkerülnek az ACEX-be?
  • DancZer
    #20798
    Nem azért lett! Már előtte elkezdődött. Emlékszek Airfield-et játszottunk és feljött voy. :D Aztán elkezdtünk beszélgetni vele. Kérdezte, hogy játszhatnának-e, mi meg mondtuk, hogy igen. Ezután kb 2-3 perc alatt 30+ an voltunk a szerveren! :D :D
  • tpM
    #20797
    Lengyelek ellen játsszunk 20vs20akat...
  • Hogthar
    #20796
    kiadták arma 2 höz az ace 2 módot ezért lett nagy a forgalom a szerveren
  • Sanyix
    #20795
    Mi van az armahu szerverrel? Elég szép játékoslétszámot látok a grafikonokon. Visszatért a csapat? :D Vagy valami külföldieket csődítetek ide?
  • Dark Geo
    #20794
    Update ace-hez 184-es
  • Feró Flex
    #20793
    köszi
  • tpM
    #20792
    Common Armour Value System - még HP-t használó, harckocsipáncélzat "standard", nem nagyon tudom jobban megfogalmazni (majd később lesz HP mentes sebzés, ha lesz végleges 1.05 pecs). A CLU pedig a Javelin célzóegysége.
  • Feró Flex
    #20791
    * Armor values of tanks converted to CAVS from ACE1
    * Converted ACE1 CAVS data to ACE2
    * Javelin CLU weight
    Tempi mi az a CAVS meg a CLU?
    köszi!
  • Hogthar
    #20790
    Nem nagy bugok tényleg csak ilyen elnézések
  • tpM
    #20789
    Jelentsd itt (márha beszélsz angolul). Egyébként nincsenek olyan húde nagy gamebreaker bugok, szerintem Arma 2-be több volt kiadáskor :D
  • Hogthar
    #20788
    Tesztelgettem az Ace 2 fegyvereket, felfedeztem bár bugot, de nem akarok szúrkálódni ennek ellenére jó mod, gondolom így is már teli lehet a ... hócipőd a bug jellentésekkel, de ha érdekel leírom...
  • DancZer
    #20787
    Akinek még mindig nem sikerült feltenni az ACE2-t nézzen fel ide: www.arma2.hu
  • tpM
    #20786
    Javítva.
    Updater indít ->
    2 ->
    Enter ->
  • tpM
    #20785
    *ki tudja hány hónap
  • tpM
    #20784
    És pár hónap múlva jön, és megvették az ACE1-es SCAR-okat...