35049
  • Hogthar
    #20863
    Tartottam egy kis pihit de tanultam egész nap
  • tpM
    #20862
    Küldd el a clientside_config.hpp-t az adatlapomon található mailcímemre és megnézem.
  • Scottt
    #20861
    Nem működik,hiába buzeráltam úgy ahogy írtad..
  • tpM
    #20860
    Dokumentumok\Arma2\neved.profile-t megnyitjuk egy txt editorral, legörgetünk lesz benne egy Identities rész, innen a face; pitch, stb sorokat átmásoljuk a C:\...\Arma2\userconfig\ace_clientside_config.hpp- Identities részébe:
    ////////--E D I T below THIS LINE--//////////*/
    class Identity
    {
    face="Face11";

    squad="...";

    name = "szkoti";
    };
  • Scottt
    #20859
    Tempii, hogy a zsíros hajú,hosszú bajszú,szőröslábú zsukkos román kurva annyába lehet feltenni a gázmaszkot/balaklavát/taktikai szemüveget?
    20perce tuti baszakodok vele,hiába van nálam nem tudom felrakni:@
  • Neoncsoves
    #20858
    Srácok egy utolsó joyos hsz-t dobnék... akinek Cyborg X-e van az dobjon már meg egy privivel :)
  • repvez
    #20857
    Na nyomultam a játékkal ismét.ACE2 mod alap kampány.De ez mod nélkül is ilyen volt, hogy ha megsérülök akkor miért nem tudok belenézni a célzokába és miért nem lehet tárazni söt még gránátot dobni sem .Ez számomra felfoghatatlan.Mert ha csak annyira sérült valaki hogy kuszni még tud akkor attol még a fenti dolgok simán mennek .
    2. hiába van fenn a mod én semmi ujdonságot nem veszek észre a betöltöképernyön kivül.Csak anynit hogy más fegyver vana kezembe mint az alapjátéknál, de mást nem.
    harmadszorra nem tudom hogyan van megkutyulva a menu, de hogy nem igazodok ki rajta az is biztos.Egyszerüen nem tudom megtalálni az engage at will , meg a mozgásformákra utalo parancsokat.
  • wardogzombie
    #20856
    "Nem érek rá tanulnom kell"
  • Hogthar
    #20855
    Áhh megvan a problema gyökeremegnéztem ace mód nélkül is és úgyanat produkálta úgyhogy megnéztem egykét dolgot nos, csináltam egy egységet arma 2 höz, és hogy megtudjam nézni milyen külső nézetből levittem a nehézséget a legalacsonyabbra neten úgysem én választom úgyhogy mindegy volt, de istenem easy miért kell 2 fejlövés egy egységnek?
  • tpM
    #20854
    Nálam meghal.
  • Hogthar
    #20853
    Uramisten most editorban szórakoztam fejbelöttem véletlen egy társat miközben ellenre vadásztam az meg nem tette az amit tenni kellett volna hanem nemes egyszerűséggel hozzátűzte hogy megsérült alig hittem a fülemnek azt hittem mellé löttem vagy valami, ezért indítottam egy sima missziót ahol csak én meg a társam volt és fejbe löttem azt mondja megsérültfejbelöttem mégegyszer attól már kiterült, oké újra editor 5 ször eljátszottam mindig túl élte, külöböző szögből próbálkoztam, de mindig csak panaszkodott, csak az Ace mód van fent ma updateltem, nézze már meg valaki hogy nála is létezik e ez a jellenség mert lehet nálam romlott el valami(régebben az alapverziónál meghaltak a társak)
  • KraZ
    #20852
    Köszi!
  • Neoncsoves
    #20851
    Van youtube-n egy video, amin a Cyborg X gombja leesik, meg ilyenek :S rosszakat mutat róla a srác, és a Thrustmaster T16000M-et ajánlja. Utánanéztem, és azt mondják, hogy a Thrustmaster nem rossz joystick. Mondták, hogy többeknek is van Cyborg X-e, inkább nektek hiszek mint az ismeretlen youtube-s srácnak, de néztem, és elég kultúráltan és jól néz ki az a Thrustmaster is. Joystick téma részemről lezárva, köszönök még egyszer minden segítséget/választ. :)
  • tpM
    #20850
    Szia!
    Alt + E, a főmenüből.
  • KraZ
    #20849
    Sziasztok!
    Van valami billentyűzetkombináció a 3d-s editorhoz,csak már elfelejtettem. Valaki írja már le. Köszi!
  • tpM
    #20848
    Átmegy.
    Sabot?
  • fkubi
    #20847
    Hat az AI atmegy-e mar a hidon?
  • tpM
    #20846
    mi másért? :)
  • tpM
    #20845
    Kéne...
  • pedro870
    #20844
    nade milyen lett ez az ace2?
    lesz coop maraton ünnepek alatt?
  • Cactus73
    #20843
    Nah, meg jo h beszeltunk errol. Most az elmult par oraban zsinorban ketszer esett szet a grafika. Mergemben megneztem, es talaltam ujabb NEM BETA drivert a kartyamhoz.
    Mar toltodik is lefele :)
    Remelem segit a dolgon...
  • Cactus73
    #20842
    En is ezt a betadrivert hasznalom, csak winxp alatt. Kidobalni nem szokott, de valoban elofordul h csunyan szilankosra fagy az egesz szar.
    Viszont nekem mar lelohadt a kiserletezo kedvem. Heti egyszer ketszer belefer, h belerugok a resetgombba az asztal alatt. Engem akkor dobalt ki egyebkent, mikor kikapcsoltam a lapozofajlokat minden meghajton.
    Gondoltam minek, mikor tobb RAM van a gepben, mint amennyit a rendszer egyaltalan lathat.
    Dehat tevedtem. Az elet nem habostorta.
  • Hogthar
    #20841
    Én saitek Cyborg Evo-t(kábeles és nem rezgő) vettem 6500 volt és használom a Black Sharkhoz is armában is szeretek vele repülni, tehát ha nem vagy ilyen megrögzült szimulátor játékos akinek minden centi számít, akkor ez is tökéletes, egyik haveromnak is ilyen van már jó 3-4 éve és csak annyi a külömbség az övé és az enyém között hogy az övé kopottabb jóval és kivan már járva tehát könyebb mozgatni a kart de egyébként úgyanúgy müködő képes.
  • Neoncsoves
    #20840
    Legújabb NVIDIA Beta Driver-t nehogy felrakjátok! Engem Win7 64biten folyton kidobált asztalra, laggolt. A tálcán az jelent meg, hogy valami: NVIDIA Display Driver működése leállt és átváltott alapértelmezett megjelenítő driverre... vmi ilyesmit írt ki
  • Cactus73
    #20839
    Hat akkor jol latta, h nem latta a kulonbseget :) Mendegy.
    Szolok neki ,h ne kuzdjon tovabb. Szedje le a legujabb Nvidia drivert
    es kussoljon ( ha eddig nem tette meg ) Megegyszer mondom, nala szerintem meg igy is merfoldekkel jobban csuszik a dolog mint legtobbunknel.
  • Neoncsoves
    #20838
    Rákerestem hogy ArmA2 X52, és valahol azt írják, hogy megcsinálták az analóg joystick throttle-t, szóval elvileg működik... minden esetre annyira nem fogok belemenni a szimulátorozásba, hogy X52 kelljen, szóval jó lesz a Cyborg X
  • Vargosz
    #20837
    ArmA.Hu-n lévő ACE telepítés egy manuális dolog.Berakod az exe filet az arma könyvtárba "A.C.E. 2 Beta 0.1.183 FULL exe" indit. A többi frissítést is ide kell bemásolni és felülirni a régieket "-A.C.E 2 Beta 183 To 184
    -A.C.E 2 Beta 184 To 185
    -A.C.E 2 Beta 185 To 186" stb amik lesznek :)

    Csak felül kell írni a régieket nem kell törölni semmit!!!
  • Feró Flex
    #20836
    nekem is ez van
  • tpM
    #20835
    Tehát az ArmAHus megoldás... azt Vargosz meg DancZer főzte, megkérdezem őket...
  • Neoncsoves
    #20834
    Köszi a választ... Megnézem magamnak ezt a Cyborg X-et, tetszik kinézetre is. Ennek működik a gázkarja ArmA2vel?
  • csige791
    #20833
    Engem valaki lebeszélt x52-ről mert azt mondta nem kompatipilis a gázkar ARMA 2 -vel. Ezért vettem egy ilyet. Nekem nagyon tetszik.
  • Neoncsoves
    #20832
    Mivan itt senki sem játszik joystickkal? Vagy az elmúlt 1-2 órában hozzászólok nem rendelkeznek joystickkal? Fontos lenne, mivel karácsonyi ajándéknak menne a joystick... (saját magamnak:D)
    X52 nagyon tetszik nekem, csak mekkora az élettartama? Tehát kb. mennyi idő telik el ahhoz, hogy szét kelljen szedni, kitisztítani stb? Mennyire pontos, precíz, etc. Plussz a gázkar ami van hozzá nagyon bejön, kérdésem az lenne, hogy az mennyire kompatibilis az ArmA2-vel?
  • repvez
    #20831
    De nekem nincsenek 7zim mert én az exe-vel telepitettem.Ha meg a mappákat kitörlöm akkor megint az egész modot le fogja tölteni, nekem meg csak a frissités kel, mert az ACE2 már megy csak szeretném frissiteni .
  • tpM
    #20830
    Elméletileg: kitörlöd a 7z-ket, és a mappákat (ACE,ACEX,CBA) leszeded ezt (jobb klikk, hiv. mentése másként), bemásolod az updater mappájába, majd indítod az updatert (rendszergazdaként, mint mindig) 2 és enter.
  • repvez
    #20829
    warning!folder already exsist but seems incompatible.not installing.

    Ezt irja mindegyikhez. az updatert azt sikeresen frissitette, de a többit nem.
  • hitman090
    #20828
    Sziasztok!

    Tudja valaki hogy mikor jön ki az 1.05-ös patch?
  • tpM
    #20827
    Mit ír?
  • repvez
    #20826
    leszedtem az updatert és a 0.1.183 exével telepitettem az ACE2-öt. az updaternél követtem a leirást, de mégsem akar frissiteni, pedig látom már 3 frissités is kijött azota .
    Ja és azt a bárdosy féle kampányt hol tudom leszedni ?
  • Darkkyy
    #20825
    Ez csak az ATI kártyáknál "működik", mert eddig nem votlak képesek kihozni egy catalystet ami támogadtja az ARMA2 őt :)
    Az Nvidia a megjelenést követően 2 hétre kiadott 1 drivert amihez már nem kellet ilyen trükkökhöz folyamodni :)anno mikor nem volt friss driver,átirtam az exe-t es valóban működött.Most azonban tök fölös, mert már támogatja :) nekem is gtx295 om van.
  • Neoncsoves
    #20824
    Lenne egy jó kérdésem:
    Milyen joysticket ajánlotok a játékhoz? Nem kell full szimulátorprő meg ilyenek, csak lehessen rendesen repülőt meg helikoptert vezetni vele. Néztem Saitek X52-t bár az kicsit drága, de olyan 12ezer körül már van olyan amivel elég jól lehet vezetni repülőt?
    Ja és a wireless joystick mennyivel rosszabb mint a vezetékes?