35049
  • Hogthar
    #20903
    tényleg és az első részből valahogy kilehet hozni a 4 magot?
  • BlitzFiles
    #20902
    1.05 info
  • D00M
    #20901
    Nézzenek oda, Solt bácsi, mi a helyzet? :D
  • tpM
    #20900
    Gyerünk, olyan uncsi ez a topik mostanában, nincs is jobb mint egy kis politikai flame... :D
  • Solt
    #20899
    "Biztos most töri be a Vona Gabi."

    Ez csúnya volt... :(
  • DrRadon
    #20898
    Ne fűzd tovább, mert itt születik mg a sokadik doktorid anyaga, terjedelmes hozzászólások közepette.

    Biztos most töri be a Vona Gabi.
  • Solt
    #20897
    Az elboldogulás, és a normális emberi élet közt van egy hangya kuki méretű különbség Töki... Marek meséit azért kevertem a gazdasági életünkkel, mert meglehetősen jó analógia...

    Nem tudom hun van, de lassan jöhetne már...
  • DrRadon
    #20896
    A fizetésem is, mégis elboldogulok valahogy (ha már belekeverted a gazdaságot. Áhá... meg az EU-t is. És a csudaszarvas? Az hun van? )
  • Solt
    #20895
    HD5850, vagy felette... ;) Egyébként multi alatt is el tud fogyni a kétmagos... lásd mondjuk berzerk...
  • Solt
    #20894
    Ilyen grafikonokkal magyarázták meg azt is, hogy jól élünk, hogy nem emelkedik az áfa, a gáz ára, és, hogy nekünk az EU milyen kurva jó lesz... biztos bennem van a hiba, de egyiket sem érzem! :D
  • Solt
    #20893
    Így van... high-on mindent felzabál...
  • DrRadon
    #20892
    Persze, hogy nem éri meg SP külik miatt core i7-et venni, pláne, hogy a jelentkező VGA limit miatt alig 1-2 FPS-sel teljesít többet mint egy 29.000 forintos Phenom II (és nem csak az Armában :) ).

    Ha online játszik coopot, akkor a szerver számolja helyette az AI-t, így már egy ocsóbb kétmagossal is el lehet boldogulni.
  • tpM
    #20891
    Isten nem ver bottal. Burzsulyok.

    :D
  • DrRadon
    #20890
    Persze, használja.
  • BlitzFiles
    #20889
    Én meg láttam olyat akinek e6400@2800MHz - ati4850 összetételü konfiggal is köhögött és szenvedett, mégis a srác megállta hogy gépbe fektessen 150k-t egy i7-920-ért - nem éri meg

    Mind1 mid van, arma megeszi a géped
  • Solt
    #20888
    Picit tesztelgettem az FPS-t. 1680x1050-s felbontásban, árnyék magas, utófeldolgozás kikapcsolva, minden más normal, látótáv 3km. [email protected] + 4870(512) ugyanazokat az FPS értékeket hozza mint amikor 3.8GHZ-re van húzva a Q9550. Csúnyán elfogy az 4870-s... :(

    Mellesleg nem érzem annyira a 4 mag előnyét, mint a GTAIV esetén. Ott szó szerint dupla értékeket kaptam a 2 maghoz képest... nem arról volt szó, hogy több magot fog használni? :S
  • wardogzombie
    #20887
    Jól néz ki
  • DancZer
    #20886
    Szép!
  • Hogthar
    #20885
    Ha már fps legyen a legelső: ILM

    Ez a sziget szépen megvan csinálva nem?
    videó
  • BlitzFiles
    #20884
    idfka
  • fkubi
    #20883
    iddqd
  • McDouglas
    #20882
    Köszi!
  • DancZer
    #20881
    Belelehet. Töltsd le a cpbo programot(futtatással beregisztrálja magát a .pbo kiterjesztéshez, utána entert nyomsz a pbo fájlon és kicsomagolja), és az addons könyvtárban a scenario.pbo-t ha kicsomagolod, ott megtalálod a pályát. Itthonról írok, itt nincs arma, lehet hogy nem scenario, hanem missions.pbo. A kicsomagolt mappában megkeresed a pályát, bemásolod a Dokumentumokba a profilod könyvtárában található missions könyvtárba(ide is a kicsomagolt pálya könyvtára kell, tehát nem a pálya pbo-ja), és a játékban a szerkesztővel meg tudod nyitni. Remélem segítettem! :)
  • McDouglas
    #20880
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem, hogy a nem lehetne-e valahogy belepiszkálni a az eredeti sceriokba. Mivel a Freedom Fighters-nél át szeretném állítani az időt, mert így éjszaka nagyon szar.
  • tpM
    #20879
    ACE PLA trailer
  • szarfaszúcsirke
    #20878
    felesleges reménykednünk, ezeket a 2001-es OFP óta nem képesek orvosolni. finoman és nőisesen szólva is nevetséges, még egy akciós gázkazán is kár lenne a tarkójukra ezért.
  • Profy01
    #20877
    én azt hittem hogy a C130 földön guruló nagykapacitású szállító jármű. :D

    Remélem a tömeghibát kijavítják az 1.5-ben.Harc közben kicsit gáz a helyből felszálló T72 amit nem rakéta meghajtású. :)
  • DrRadon
    #20876
    Ez nem hiba, ez az ultrarealisztikus ArmA2 valóság. Ja, nekünk is nyűgünk van tőle :D

    Ha nagyon zavarnak az ilyesmik, akkor a C130-ast meg a Szuhojokat ki se próbáld, azokkal meg szinte meg lehet állni a levegőben :D
  • Profy01
    #20875
    Kicsi nyügöm van a T72 és a BMP2 úgy repül az útról fel sel kő hatására mintha nem lenne tömege.Én még T72-est nem láttam fejre állni élőbe.
    Másnál is előjött ez a hiba?
  • ToMy_
    #20874
    Kérdezném, ki az, aki a sixupdaternél ugyanazzal a problémával küzd, amivel én is? (#20866)
  • repvez
    #20873
    akkor az érdekes, meg az is hogy nem látok semmi ujdonságot sem az ACE-bol.Se hangot se efektek semmi csak a betöltö képernyö.
    MÁs mod csak a zeusAI van még az alapon kivül.
  • tpM
    #20872
    Én tudok sérülten gránátot dobni, meg tárazni is. Alap Armával és ACE-szel is egyaránt.
  • repvez
    #20871
    hát nem minden sérülés olyan hogy akkor már csak arra jo az ember hogy ami a tárba van azt kilöje azt sem célzottan,de a játékban azért még 500m-t elkuszik vigan meg vagy fél orát tud gubbasztani a bokor tovében, de tárat cserélni vagy elhajitani egy gránátot vagy pistolyra váltani azt már nem .Esetleg feltérdelni , ha odébmenni nem is tudna de egy térdelö poziciora csak képes lenne hogy a fütöl kilásson.
    Arrol már nem is beszélve hogy menet közbe tárcsere vagy gyors menés célzásra emelt fegyverrel.Persze ez már nem sérülten.
  • fkubi
    #20870
    Mar arra gondolsz, hogy a sabot nem ert csontot, csak lagy reszeket?
  • repvez
    #20869
    Azon hogy lehet javitani, hogy sérülten is lehessen gránátot dobni, meg tárat cserélni ,ujratölteni?
    Ez igy nagyon esélytelen játékot eredményez.
  • ToMy_
    #20868
    Ez oké. Tudok angolul.
    Viszont az updater nem mindig ugyanazt a szervert próbálja először, és minden esetben az elsőnél ez van, a második szervernél pedig a "trying to resync".
  • tpM
    #20867
    Maximum connections azt jelenti, hogy túl sokan töltik éppen, próbáld később... hátha...
  • ToMy_
    #20866
    Sziasztok!
    ACE2/SixUpdater-rel kapcsolatban:
    tegnap hallottam arma.hu TS-en (tomz vagyok), hogy van más is, akinek ugyanolyan gondja van az ápdételéssel, mint nekem.
    Nevezetesen, hogy a @-os .7z állományok a helyükön, a sixupdater legújabb verziója telepítve, és az egyszerűbb (.yml állományt letöltve és a helyére másolva) se a bonyolultabb (webes felületen keresztül) módon történő frissítés nem megy, csak annyi történik, hogy az RSYNC a filelistát letölti, és elkezdi végignézni a repository-kat, aztán az elsőnél jön a "maximum connections number exceeded", a másodiknál pedig csak "trying to rsync" a végtelenségig.
    Ott volt az a tipp is, hogy esetleg a gyengébb net/túl nagy válaszidő lehet ennek az oka.
    4megás ADSL, normális (30-60 ms) válaszidőim vannak a mirrorszerverekhez, így hát ez kizárható.
    Ha esetleg kiderül, hogy mi ennek az oka, akkor a megoldást szívesen venném én is.
  • Hogthar
    #20865
    úgytünik belehúztak a srácok mert megérkezett az 1.18 as teljes patch is az arma 1 hez( itt már át megy az ai motorral a hídon)
    patch
  • repvez
    #20864
    uj beta patch