35049
  • tpM
    #21547
    Nade az ACE 2 olyan dolgokat produkált és produkál amit eddig senki más, most mi értelme lenne újra csinálni?

    Egyébként így utána olvasva ez inkább egy addonpackkal megtámogatott pvp játékmód lesz.
  • Hogthar
    #21546
    Szerintem konkurenciáról nem csak pénz esetén lehet beszélni az idő relatív egy játék módjánál, késhet akármennyit, mód ugyanúgy ArmA 2 mód lesz és ha jó lesz az emberek össze fogják hasonlítani valami hasonló ArmA 2 es móddal, ez esetben megeshet hogy Ace 2 vel, elvégre mint 2 a valósághűségre próbál törekedni.
  • tpM
    #21545
    A másik, hogy mivel ingyenes modok ezek, nem hiszem, hogy lehet konkurenciáról beszélni. Nem úgy működik ám, hogy kapjuk a pénzt, közben a hasunkra csapva írjuk a dolgokat :D. Rengeteg dolog (még így bugosan is) hónapokat igényelt, úgy, hogy Arma scriptrendszeren edződött emberek írták.
  • tpM
    #21544
    Beírtam a véleményem erről ArmAHu ACE topikba...
  • tiburon26
    #21543
    jol nez ki.de arra a falkirobbantasra kivancsi leszek...
  • DrRadon
    #21542
    Hejj, végre lesz valami értelmes témájú hsz. is a BC2 fórumon :D
  • Neoncsoves
    #21541
    aha. köszi :)
  • D00M
    #21540
    robban az, csak max idővel:) meg kell tennie bizonyos távot, hogy élesítse magát
  • Neoncsoves
    #21539
    Van itt aki emlékszik arra a beszélgetésre ami a gránátvetőről szólt? Mármint hogy miért nem robban ha a lábad elé lövöd, vagy bizonyos távon belül nem robban... fontos lenne, köszi előre is aki esetleg tudja mikor folyt az a beszélgetés :)
  • Hogthar
    #21538
    uha mit találtam :project reality
    Arma 2 nél folytatja pályafutását a project reality ami ugyebár a bf 2 höz csinált egy élethűségre törekvő módot
    Nos ez számomra egyértelmű konkurenciát jelent az ace 2 számára, de vajon jobb is lesz?
    Egyébként érdekes ,hogy az istenverte arma 2 fejlesztő csapatának nak nincs konkurenciája, de a mod készítő csapatainak akad
  • Hogthar
    #21537
    Egyenlőre még nincs, nem rég adták ki.
  • GaBika6
    #21536
    Küldik vannak már ezzel???
  • Hogthar
    #21535
    Na egy újabb videó és már letölthető ez a sziget amiről írtam is korábban:videó
    Letölthető innen:Letöltési oldal
  • repvez
    #21534
    a 316os ACE2 már a 1.0-ás stabil verzio amit az arma2.infon irtak?
  • Feró Flex
    #21533
    ITT:http://www.armaholic.com/page.php?id=7599
    Légy vidám.
  • repvez
    #21532
    azt a Bárdosy kampányt hol lehet letölteni ?
  • JanáJ
    #21531
    Én is itt untam meg. Engem még a bugzása csinált ki. Akkor még nagyon döcögős volt.

    Szerintem a gyári kampány legnagyobb baja hogy megin egy 4fős szuperelitgijoe scapatot játszol. A Bárdosy féle a reguláris storyval milliószor jobb.

    Sajnos egyeseknek marad a single. :-S
  • smusher
    #21530
    Nekem az utolsó küldi, az "egész ország elfoglalása" feladat verte ki a biztosítékot :-) Az ArmA II egy eszköz a jó küldetések kreálására singleben, illetve multiban, a gyári kampány(ok)ra nem érdemes időt vesztegetni :-)
  • m1c1mack0
    #21529
    Én az 1. misszió közben meguntam és azóta sem éreztem késztetést a folytatásra. Aki egyszer megízleli a jó multit, az nem vágyik többé idegesítő AI-ra meg B kategóriás izzadságszagú storyra.
  • Hogthar
    #21528
    Ja hát nem azért kérdeztem, mert kiváncsi vagyok egy bizonyos részre, csak kiváncsi voltam az irónia kedvéért, hogy az igazi fanok közül hány ember vitte végig.
  • JanáJ
    #21527
    99%-ban, mire vagy kiváncsi?
  • Hogthar
    #21526
    Egyébként az alap kampányt valaki végig vitte már?
  • lee56
    #21525
    Ez van bezony, pedig akár örülni is lehetne hogy végre van ami kihasználja a +magokat :D Na de ha minden igaz holnaptól 3GHzes 3magossal nevezek, meglátjuk mire lesz elég :)
  • smusher
    #21524
    Mindenki szív kibaszott erős négymagosok nélkül, csak ezt elfelejtették közölni a félig kész szoftver fejlesztői. Ilyenkor nincs valami fogyasztóvédelem? Júzerdifenszből úgy megkeresném a cseh alkotmánybírákat is akár ( nah, csak viccelek) :-)
  • lee56
    #21523
    Hát lehet de hogy ha már fellépek a szerverre nálam is ki akarja majd rajzolni azt a párszáz harcoló katonát meg járművet, szóval lehet hogy a szerver szív jobban, de azért nem csak az :)
  • Hogthar
    #21522
    nem tudom lesz e hozzá, de remélem meg csinálják hozzá addonként
  • DrRadon
    #21521
    A warfare a servert szivatja, a te gépednek szinte csak a render marad. De azért kell az a 3 magos, pláne ha netalántán 4 magosként is működik majd az ACC-nek hála...

    A grafnál majd trükköznöd kell, ahogy Sanyix is írta ott lentebb, van amit nem kell feltolnod high-ra, mert annyival nem lesz szebb, mint amennyire zavaróbb (terrain). A textúrát meg pláne ne rakd high-ra, mert annyiféle text van, hogy nem képes mindet a video memóriába tölteni ezért inkább a HDD-ről töltögeti. Ez miatt forgáskor vagy repülés közben nagyon beszaggat.
  • lee56
    #21520
    sima HD4850 512megás van, 1440x900, valami medium-high jó lenne :)

    DrRadon : Hát főleg a multi miatt kéne procit ujítanom, ez a sok mod meg a warfare durvább beállításoknál, a kis két-magos már nagyon kevés :)
  • DrRadon
    #21519
    Elég lesz hozzá bőven, de VGA-ban kell minimum egy 9600GT/4770 szint.
    Singleben van két küldi, ami egy 4 magost is megfektet helyenként, de aki a single sivárságát választja a multi paradicsoma helyett, az meg is érdemli :D
  • m1c1mack0
    #21518
    Milyen vga van mellé? Milyen felbontásban játszanád? Milyen beállításokkal (low,medium,high) ?
  • lee56
    #21517
    Egy 3GHz körüli 3 magos AthlonII-hez hogy viszonyul a játék, van valakinek ilyen párosítás?
  • m1c1mack0
    #21516
    Esetleg lesz hozzá gyerekkatona addon? :)
  • m1c1mack0
    #21515
    Akkor lesznek a szigeten macsétával a kezükben huhogó 8 gyerekes család apák?
  • Hogthar
    #21514
    itt van az egész hír róla:oldal
    Az egész az afrikai hangulatot próbálja majd tükrözni.
  • Hogthar
    #21513
    Hát elméletileg ahol néztem voltak képek is és be is linkeltem képként de valamiért nem fogadta el.
  • DrRadon
    #21512
    Na b+. Jungle NIGHT a címe, mégis mit vártál? :D
  • fkubi
    #21511
    Mitol igerkezik jonak? Egy-ket bokron kivul semmi sincs a videon...
  • Hogthar
    #21510
    Na egy újabb jónak ígérkező sziget: videó

  • Scottt
    #21509
    Megvan^^
  • smusher
    #21508
    Így van, nálam is egyértelműen a proci a kevés. Soxor futtattam a benchmarkot, hasonló vállalkozási szellemmel fűtve, és bizony, ezért bátorkodtam a fórum elé lépni, éreztem, hogy nem a vga az ördög itten :-) Köszönöm a segítséged! Ezentúl osztom az észt, hogy itt biza a négymagos proci dukál :-)