35049
  • repvez
    #21587
    nem jött össze a választás neki biztos most szomorkodik magába :)
  • Solt
    #21586
    Videó azért nincs, mert a tini ( tpm ) eltűnt... az ő reszortja volt a youtube...

    Javításról nem tudok, bár mostanában időm sincs armára...
  • repvez
    #21585
    mi ujság van a game terén , várhato mostanába valami uj gyári javitás?

    Nagy a csend ACE2 terén is. csak jonnek ki a javitgatások, de nem látni sok youtubos videot amit azzal készitettek volna vagy leirásokat hogy mit javitanak vagy mi került bele plusszba.
  • priluki
    #21584
    ok akkor majd felnézek köszi:)
  • m1c1mack0
    #21583
    Gyere fel TS-re és szívesen eligazít bárki.
  • priluki
    #21582
    Hi skacok,felszeretném rakni az Ace2 -öt de nem találtam arma -hun a leirásokat meg a letöltéseket.. tudna valaki valami linket adni? elöre is kösz
  • macleody
    #21581
    Sziasztok. Próbálgatom a szerkesztőt birizgálni több-kevesebb sikerrel. Olvastam az ACE 2 Kézikönyvet. Namost, azt írja tPM, hogy a repülőgép pilonra fel lehet tenni nukleáris bombát. Repülőgép a hangárba, mellé a cserélhető fegyverrendszer modul és az EASA_MODULE setVariable["NUKES", 1]. Ezt hova kell írni? A modul ablakában az inicializáláshoz?
  • Zsolesz089
    #21580
    Értem Köszi a gyors választ és ne aggódj értettem amit írtál
    Tehát a lényeg az hogy csak oroszul tudok játszani nincs mód rá hogy legalább angolul tolhassam ? csak ha fent van a patch

  • D00M
    #21579
    Akarom mondani iszol
  • D00M
    #21578
    nem panaszkodik, iszok tovább
  • Hogthar
    #21577
    Ez aztán a fogalmazás nézzétek el nekem másnapos vagyok, és sokat is gyalogoltam:|
  • Hogthar
    #21576
    Nos Armed assault 1 nél a letöltött verzióhoz használt cd kulcs már anyira elterjedt hogy az 1.08 nál egyszerűen ha azt a nem eredeti cd kulcs van beírva a regedbe nem engedi felrakni a játékot.
  • Zsolesz089
    #21575
    Sziasztok
    Bocsi ha off a magyarosítással kapcsolatban kerestem fel a topicot.
    A problémám a következő és remélem van rá valami kézzel fogható megoldás.
    Letöltöttem a dogman magyarítását de ez az 1.08 as patchel fut de a letöltött 1.08 as patch telepítése előtt ezzel a hibaüzenettel leáll:
    "Wrong CD Key"
    Remélem leírtam minden fontos részletet és tudtok valami megoldást
    Köszi előre is üdv all
    Z$ole$z
  • DrRadon
    #21574
    óóóh iggeeen... Na még egy papírzsepit.

    És ha majd építeni is lehet barikádot vagy fedezéket homokzsákból, épület törmelékből...
  • Amery
    #21573
    Eeegen, az arma-ra gondoltam.
  • Hogthar
    #21572
    Hát szerintem azért nem kell olyan sokat, mostanság igencsak ez a divat effect az új játékokba, mármint hogy szétzúzhatsz mindent, szerintem a következő generációs játékok újítása inkább a dinamikus ruha mozgás lesz.

    Ha biséket vesszük figyelembe akkor viszont teljes mértékben igazad van, szerintem még az arma 4 ben sem lesz dinamikus rombolhatóság.
  • Amery
    #21571
    Na mégeccer
    http://www.gametrailers.com/user-movie/next-gen-destruction-simulator/218092
  • Amery
    #21570
    Erre azt hiszem várhatunk 1 darabig...
  • Hogthar
    #21569
    Újabb hírek a Project Reality-ről
  • Solt
    #21568
    Repkedős Mesteeeeeeeeeeer... Isten hozott újra köreinkben! :D Vasárnap elvileg leszek TS-n, segítek, ha addig nem oldod meg... Addig figyelmedbe ajánlok valami FINOMAT... :)) No meg ott a DCS-is... szóval gyere csak... :)))
  • Cirrus79
    #21567
    Behányt az alaplapom és nem kaptam agp-set...:) Ígyhát full új konfigot kellet vennem az meg nem kis zsé :) De még nem akaródzik összeállni... Fagy, mint a jegesmedvehúgy Szibériában.
  • marja
    #21566
    Hol jártál elveszett gyerek?
  • D00M
    #21565
    Az ATC aznap esti csatája :)
  • Cirrus79
    #21564
    Üdv Néktek újra! :) Megy a hent, megy a hent? :) Néminemű problémám akadt az új géppel és az armával. Solt, mikor szoktál ts-en lenni?
  • Feró Flex
    #21563
    Mi is Pk.Úr???
  • Solt
    #21562
    Én arra próbáltam célozni, hogy jó lett volna az új hangmotorból valami ízelítőt kapni... azt tudom, hogy a hangmotor, és a hangok két külön dolog... ;)
  • D00M
    #21561
    Nemrég lett vége. Hát érdekes volt, nekem ez volt az első. De marha jó volt:)
  • DancZer
    #21560
    Az új hangmotor, és az új hangok teljesen mást jelent. Új hangmotor azt jelentheti, hogy nem lesz lekorlátozva a hangok száma 26-ra és mikor lősz helivel akkor elmegy a heli hangja, mert robbannak a rakéták. Lehet, hogy ezt oldják meg úgy, hogy ne legyen ilyen. Persze jók lennének új hangok is! :P
  • DrRadon
    #21559
    Aki így 2010 tájékán AI-val akar élethűen háborúzni egy városokkal és egyéb objektumokkal teli 100-200 km2-es területen, az ne várjon csodát. MÉG nem elég rá egy átlag gép, meg nem elég hozzá a BIS programozó gárdája. (egyébként a warfare módban egyszerre több helyen is kezel konfliktust, de az a valóságközelitől még messze van)

    Viszont 100-120 elő ember online egész jókat tud háborúzni az ArmA2-ben. Épp most megy az ATC, javaslom próbáld ki. Egy életre elfelejted az AI elleni szenvedést.
  • repvez
    #21558
    csak megint ezt utálom hogy egy jol osszevágott anyagot idedugnak az orunk alá egyedi változatos animáciokkal aztán mikor kézhez veszi az ember akkor meg a szokásos felál lefekszik térdel kombot váltogatja szorgos egymásutánba az a 20 katona aki éppen egyszerre van a képen.
    Eddig még egy olyan kampányt vagy pályát nem láttam ahol legalább felfedezhetö lett volna az hogy amit igértek a több száz egység mozgása, vagy hogy a mi küldinktöl fugetlenül zajlana a csata a sziget többi részén is.
  • Solt
    #21557
    Szó volt valami új hang motorról... hogy ebben teljesen átdolgozzák...
  • DrRadon
    #21556
    Jaaa, a jövőben minden távirányított lesz, még a harctéri budi is. :)
    Hangmotor? Szóó't a zene, az nem elég?
  • Solt
    #21555
    Jól láttam, hogy nem volt pilóta a kismadárba? :D Na és hol az új hangmotor?
  • DrRadon
    #21554
    ArmA2 Operation Arrowhead video

    Khmmm... jó anyag :)
  • Hogthar
    #21553
    Gameplay
    gameplay 2

    Emlékszem mikor legelőször mentem játszani mint a tipikus jó bf játékos, gyors bepattantam egy Helibe, és hát leszálltam vele valahol a sivatagban, aztán mindenki ki volt akadva, hogy valaki otthagyott egy Helit a sivatagban, mert ugyebár míg nem robban fel nem éled újra és jármű újraéledési idő is nagy, így külön pilóta csapatok alakultak akik egész játék idő alatt a csapatokat szálítgatták A pontból B pontba.
  • marja
    #21552
    "a fegyverek 1 lövésből ölnek a sebeket be kellett kötözni"
    A halottakat miért kellett bekötözni?http://www.sg.hu/kep/faces/vigyor4.gif
  • Hogthar
    #21551
    Igazából a Project reality kicsit sem hasonlít a bf 2 es módjaira, nem is zászló rablósak a pályáik, nagy területek vannak és küldetéseket kell teljesíteni, nehéz elmondani miket tartalmaz, de teljesen átírták az alap játékot, a légi irányítás sokat változott jobb volt benne szerintem mint az armába, és ez nagy szó a bf 2 es arcadeos irányításhoz képest, a fegyverek 1 lövésből ölnek a sebeket be kellett kötözni és egyéb ilyen abpróságok voltak.
    Ami nagyon tetszett, hogy csapatok elején megbeszélték merre mennek mit csinálnak és volt rendes csapat játék nem mindenki csak rohangált a tér közepén és ugrált mint egy bak kecske, tehát igazából elég jól összeszedett mód volt, ha van itt rajtam kívül aki találkozott már vele, akkor szerintem nem vagyok egyedül aki úgy gondolja hogy lehet belőle konkurencia.

    "inkább a PVP be erősit rá" Ezt úgy értettem hogy a mód inkább játékos vs játékos elleni szintű missziókra erősít rá, úgy hogy megőrizze a háború realitását, mármint hiába a realitás ha egyszerűen a PVP harcok meg se közelítik a valóságot a pálya és a küldetések felépítése miatt.
  • DancZer
    #21550
    Nem teljesen értem ezt a "inkább a PVP be erősit rá". Én sem játszottam BF2-vel, a szobatársam viszont egész nap, viszont nem project realityvel. Ami tetszik BF2 ben, hogy van egy vezető ami köré lehet spawnolni, meg van commander aki látja az embereket. Az ilyen, és ehez hasonló megoldások pörgetik a játékmenetet, ami armán belül nem biztzos, hogy a legjobb dolog. Úgy tudom sokan azért coop oznak, mert azt hitték, hogy a VS az DM és ezért kimaradnak a jó kis háborúkból. Mindenesetre én is várom, érdekelnek az új ötletek.

    Konkurencia viszont szerintem sincs, mivel az ACE sok a szabadidejükben csinálnak mindent, és attól, hogy más is készít ace hoz hasonló modot, nem fognak több időt szentelni rá.
  • tpM
    #21549
    ACE-ben pont az a jó, hogy az egy platform, amiben van minden. Így a küldetésszerkesztő dönti el, hogy mire akar fókuszálni.
    Ne érts félre, nem bánom, hogy mások is csinálnak ilyeneket, soha sem játszottam BF-fel (így ezzel a moddal sem), csak furcsállom.
  • Hogthar
    #21548
    Hát szerintem itt nem arról van szó hogy ők most megcsinálják megint azt amit az Ace 2 ben, hanem inkább máshogy és más dolgokat fognak használni esetleg előtérbe helyezni, ami inkább a PVP be erősit rá.

    Én ennek azért is örülök mert előjöhetnek olyan ötletek amire nem gondolt még senki, és abból kiindulva amilyen volt a PR bf 2 es modifikációja jónak igérkezik