35049
  • Neoncsoves
    #21627
    Akit esetleg érint még az animációkeresős dolog, azzal megosztanám ezt, szerintem nagyon hasznos kis cucc. Elkezdek gyakorolgatni, kisebb jeleneteket csinálok majd editorban, stb aztán megpróbálok valami nagyobbat készíteni.

    Apropó.. olyat lehet-e, hogy hangtompítót rakni valamelyik kisebb csipára? vagy megadni hogy az adott katona kezében milyen fegyó legyen?
  • Neoncsoves
    #21626
    jogos :\

    hátha lesz akció olyanoknak akik arma2-vel már rendelkeznek... ki tudja
  • Gascan #21625
    A gond ezzel az, hogy én minek vegyem meg mégegyszer az alapjátékot ha nekem csak a kiegészitőkre van szükségem... azt meg külön olcsóbban is adhatnák
  • Neoncsoves
    #21624
    lehet én emlékszem rosszul de én úgy tudom hogy az ACE2-ben voltak / vannak Littlebird helikopterek... most én az editorban nem találtam :\


    1 kérdésem lenne még: miért van az, hogy lerakok egy RPG-s terroristát, a levegőbe a közelébe egy amcsi helit, rá is lő meg minden, de nem robban fel a heli, hiába találja el RPG-vel. Simán leteszi az amerikai a helit és túléli a másodpilóta is... igazából azért lenne fontos mert olyan jelenetet szeretnék csinálni, hogy egy Black Hawkot lelő egy terrorista RPG-vel (sőt, blackhawkba belelő a terrorista, aztán a heli el is repül, még csak nem is füstöl...). Esetleg valahol találni ilyen script parancsokat, stb? meg animációkat is szeretnék belerakni meg minden ilyesmit. Nem azt kérem, hogy feltétlen magyarázzátok el, elég lenne az, ha valaki birtokába van valamilyen linknek ahol le vannak írva script és animációs parancsok esetleg triggerek, azt szívesen fogadnám. előre is köszönöm :)
  • Neoncsoves
    #21623
    wikipedian találtam Arrowhead-re vonatkozóan dolgokat:

    The expansion will be standalone, meaning it can be run without the content in the original ArmA II, but players who purchased ArmA II will also be able to integrate that content into Operation Arrowhead. The developers plan on releasing some of the core changes introduced in Operation Arrowhead (such as performance optimizations) as patches, allowing regular ArmA II players to access to any engine improvements introduced in the expansion. New content, however, will remain exclusive to Operation Arrowhead.

    dióhéjban:
    Standalone cucc lesz (nem kell az alap arma2 hozzá), de aki megvette az ArmA2-t és az Arrowheadet is az "integrálhatja" egymásba a két játékot (gondolom mission editorba lehet majd arma2es egységeket lepakolni arrowheadben). Új teljesítményjavító peccseket tartalmazni fog az Arrowhead, blabla. Az új tartalom viszont csak Arrowhead-ben lesz elérhető.

    jól néz ki ez az Arrowhead, de nagyon remélem hogy menni fog vele az ACE2 mod.
    Plussz remélem a netkódot megmunkálták normálisra és nem fognak az emberek "ugrálni" előre-hátra-jobbra-balra...
  • Neoncsoves
    #21622
    már muszáj volt... mindenhol a sok mw2 fanboy rohangál
  • Neoncsoves
    #21621
    köszi, megpróbálom.

    önálló kieg, tehát optimalizáltabb ArmA2 arma2essel cuccokkal sivatagi hadszíntéren?

    áh inkább keresek vidiket belőle
  • DancZer
    #21620
    Az initjéhez írd be ezt: this addrating -10e10;
  • DancZer
    #21619
    Önálló kiegéaszítő lesz, és egy cikk alapján, amiben a preview verziót tesztelték jobban futott mint az Arma 2.
  • BladeW
    #21618
    Én egy olyan infóra emlékszem, hogy ez önálló kieg. lesz, és nem tartalmazza az eredeti játékot. Arra hivatkoztak, hogy egy fejlesztett engine fog menni az AH alatt.

    Úgy legyen!
  • koschwarz
    #21617
    ezt az oltást!

    egyébként sem értem, miért érzik egyesek kényszernek, hogy azt bizonygassák, mennyire jó a mw2...
  • Gascan #21616
    valahol olvastam hogy expansionkent is elerheto lesz valami 10 euros aron
  • wardogzombie
    #21615
    hát ez kész........
  • DancZer
    #21614
    FLIR, lámpa, PEQ (laser), hátizsák rendszer, új MP/SP campaign, 2 új sziget, új MP/SP missions , új felszerelések, egységek, járművek - minden oldalon, véletlen város generálás, hibajavítások, engine javítások és még sok más dolog.
  • Gascan #21613
    Remélem csak expansionként is elérhető lesz, mert ez igy annyiba kerül mint az eredeti játék .. gondolom tartalmazza is azt
  • Neoncsoves
    #21612
    editorban meg lehet oldani azt, hogy az insurgentsek ellenségek legyenek?
  • Neoncsoves
    #21611
    mit fog tartalmazni? új sziget, egységek? ACE2 kompatibilis lesz-e..
  • Neoncsoves
    #21610
    akinek esetleg kell parancsikon ACE-hez, annak itt van:
    "C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\arma2.exe" -noSplash -noFilePatching -showScriptErrors -mod=@ACE;@ACEX;@ACEX_PLA;@ACEX_SM;@CBA
  • DancZer
    #21609
    Most pedig egy jó hír: 2010 Június 30. megjelenik az Operation Arrowhead!!!

    A hitelesség kedvéért: link, ha jól számolom 6400 Ft körül vesztegetik majd.
  • DancZer
    #21608
    Bírom az ilyen kommenteket, annyira szánalmasak, hogy az ember már nem is reagál rájuk. Kellene csinálni egy gyűjteményt. :D Itt is van egy jó, a 21. hozzászólás: "14 vok és a pc szar a ps3am gyorsabb és van rajta dualshokk" No comment! :D
  • Neoncsoves
    #21607
    tanulj meg írni
    tanulj meg játszani
    ja a legfontosabb: húzz innen a picsába


    on: hogy lehet ikont csinálni az ACE2nek?
  • farxis
    #21606
    ide is beirom mert lehet eszt többen olvasák
    ez a játék egy fos a cod4nek sokal szebb a grafikálya föleg az imacen amin én futatom anak 128 bites processzora van és minden 8x szebb.
  • repvez
    #21605
    arrol valaki tud nyilatkozni hogy a már nem használt ACE2 elemeket hogyan lehet töröltetni az updaterrel?MErt egyszer sikerült, de nem tudom már hol találtam rola leirást.Akkor is majd 1 giga cucctol szabadultam meg
  • Neoncsoves
    #21604
    utánaolvastam, találtam angol leírást, most nekiugrok.
  • Neoncsoves
    #21603
    arma2.hu-ról hova tűnt az ACE2 letöltési linkje?

    újra lett anno pakolva a gépem és most megjött a játékhoz a kedvem, viszont az ACE2-höz ragaszkodom mert anélkül nem játszom :)

    SixUpdatert megtaláltam, esetleg az ACE2-es letöltést hozzá valaki le tudná írni?
  • Hogthar
    #21602
    Én csak hetente egyszer frissítek, hogy milyen gyakran jönnek ki nem tudom.
  • Gascan #21601
    milyen gyakran jon ki frissites? Meg mindig Hetfo Szerda Pentek? Vagy ez valtozott a teljes verzioval?
  • Gascan #21600
    koszi.. picit atalakult a kezelofelulet... de mostmar megvan
  • Gascan #21599
    en is pont azzal kinlodok :D
  • tpM
    #21598
    És megkértek, hogy majd adjam oda a vonatjegyed.

    Sihuhuhúúú :D
  • Solt
    #21597
  • tpM
    #21596
    Mindent elmondtam nekik rólad.
  • Solt
    #21595
    Na mivan pöcsös? Az a kémrepülő ami elvitt 2 hét múlva vissza hoz? :D :D
  • Hogthar
    #21594
    Annyira nem ér, hogy nekem még a szakdolgozatomhoz a mai nap legalább 15 öldalt le kell írnom ti meg most is fent játszotok a szerveren:(

    Gascan: töltsd le a legújabb sixupdatert, miután feltelepíted és elindítod a legfrissebb verziót tölti le.
  • Gascan #21593
    Meg tudna valaki mondani, hogy a vegleges ACE mod az Arma 2-hoz hogy pakolhato fel? A Beta eddig fenn volt nekem, csak amiot kijott a vegleges valahogy nem boldogulok vele

    Mit kell csinalni?
  • tpM
    #21592
    Egyébként meséljetek valamit, mi a helyzet gójocskáim? :D
  • tpM
    #21591
    2 héten belül (de remélhetőleg már jövő héten) visszatérek.
  • Solt
    #21590
  • m1c1mack0
    #21589
    Lehet csak lejárt a megbízatása és haza költözött izraelbe :D
  • Solt
    #21588
    Vagy elvitte a moszad! :D