35049
  • Gascan #21707
    remelem nem baj ha meg kerdezek de erdekel a tema.. mi alapjan dontitek el, hogy mit fejlesszetek? mennyi orszagbol vannak a fejlesztok? kinek a kezdemenyezesere indult ez az egesz?
  • tpM
    #21706
    Jelenleg ~20 fejlesztő, +30 "contributor" akik ugyan nem ACE tagok, de bizonyos dolgokat adományoztak (pl a HUNTIR scriptet eredetileg DaSquade nevű VBS2 moddertől kaptuk). Szinte minden nap csinálunk valamit; javítást, fejlesztést, új dolgokat (pl. Hibrid honfitársunk épp ezen a gyönyörűségen dolgozik).
  • Gascan #21705
    Mindig is érdekelt, hogy általában mennyi időt tudnak eltölteni egy héten az ACE fejlesztők azzal, hogy ezen dolgoznak?

    Mennyi tagja van az ACE közösségnek? Olyanokra gondolok, akik aktivan részt vesznek a fejlesztésben.
  • tpM
    #21704
    De könnyű is lenne :)
  • DrRadon
    #21703
    Néha leszed a netről egy-két hangot, bebassza az acés mappába oszt csókolom :D
  • lee56
    #21702
    hang-mérnök? :) (És titkosügynök természetesen) :D
  • tpM
    #21701
    fejlesztő vagyok ;)
  • Gascan #21700
    te segitesz az ACE munkalatokbam?
  • DancZer
    #21699
    Ha feljösz TS-re, már is egyel többen vagyunk. :)
  • tpM
    #21698
    Ennyire szarok a jelenlegiek? :D
  • tiburon26
    #21697
    kapjon gyakorlatilag
  • m1c1mack0
    #21696
    "egyszer jó lenne játszani egyet magyarokkal úgy tényleg igazán sokan, valami sivatagos coopot csak ugye ahhoz idő kell. Én sztem egy ilyen nagyobb esemény max nyáron történhetne meg"

    Ilyen 10-20 fővel történt ilyen 1x-2x armahun az elmúlt hónapokban.

    TS3 szerver: IP: 81.0.119.99 Port: 9987.
  • tpM
    #21695
    Ja és elméletileg a héten új hangokat kap a drágaságom.
  • tpM
    #21694
    Hibrid kollegával tervezgetünk egy kisebb történeten alapuló ACE 2 kedvcsinálót, szerintem szükségünk lesz pár statisztára is. ;)
  • Neoncsoves
    #21693
    nem értem amikor majdnem fullon/fullon vannak ilyen fos dominationos szerók... mi abban a jó? semmi történet, csak durr le a reptérre, valami barom elvisz X pontra téged helivel, aztán mész gyalog majd fél órát kutatsz egy AA-ra, vagy akármi...

    egyszer jó lenne játszani egyet magyarokkal úgy tényleg igazán sokan, valami sivatagos coopot csak ugye ahhoz idő kell. Én sztem egy ilyen nagyobb esemény max nyáron történhetne meg
  • m1c1mack0
    #21692
    A public "scene" szarabb mint arma1ben, én ezt annak tudom be, hogy a public szervereken nyomott szervezetlen mapok szarabbak mint arma1 idején voltak. Például arma2 berzerk szarabb, mint az arma1 berzerk, nincs EVO, csak az a fos domination stb.

    Viszont a "nem public scene" legalább olyan jó, ha nem jobb mint arma1 idején. Persze ebből a csak a szerverkeresőben szörfölő magányos játékos annyit lát, hogy néha vannak olyan jelszavas szerverek ahol van 40+ játékos vagy akár 100 is. Ez egy olyan játék ahol ha úgy szeretnél játszani, hogy kihasználd a játékban rejlő potenciált akkor TS-t indítod először és csak utána a játékot.

    A netkódhoz annyit, hogy míg arma1ben 64 fő volt a max a public szervereken itt ugye megy a 100fős berzerk gond nélkül,szóval nincs vele olyan nagy probléma az én tapasztalataim szerint.

    Gépigény, hát igen.. az lehetne alacsonyabb is, de szerencsére ahogy múlik az idő ez egyre kevésbé probléma.
  • Neoncsoves
    #21691
    csak nekem tűnik halottabbnak az egész ArmA2 scene? ArmA-ba egy csomó jó coop küldi volt, modok, szerverek, itt meg megy a pangás. Talán azért mert fos a netkód és elég sokszor desync van vagy esetleg azért mert nagyobb a gépigénye az ArmA2nek mint az ArmA1nek?
  • Solt
    #21690
    Támogatom! Illene valami értékelhető videóval demonstrálnia a változásokat a nagy visszatérés alkalmából! :D
  • repvez
    #21689
    amugy ACE2 témában mondhatnál vagy mutathatnál valami lelkesitöt, mert csak jönnek a frissitések, de aki nem olvassa végig a changelogokat az azt sem tudja hogy most mi változott vagy mit hogyan használjon.A youtube sem tobzodik ACE2es online csaták videoival.

    Az elso résznél sokakl több volt a reklámja a modnak meg a változtatásoknak is és én személy szerint jobban észrevettem az alapjátékban is a single részen a modositást mint most az ACE2nél.
  • DancZer
    #21688
    Általában azoknak sikerül, akik komolyan is gondolják, nem úgy mint tpM, aki a bokorban hasalva mondja, hogy: "enyhe nyugati szél, jobbra tarts kettővel" :D
  • Gascan #21687
    Ezzel mindig lehet izzitani a forumot vagy csak neha mukodik? :)
  • macleody
    #21686
    Bizony. Sokkal jobb a cod.
  • tpM
    #21685
    a kodnak soxal szeb a grafja meg van bene mindenféle super puska
    rádaásul a multija is élveztetöb
  • Gascan #21684
    nem választottál rosszul szerintem :)
  • Hogthar
    #21683
    ÉN 5000 ért vettem meg, 3 hónap alatt lement az ára, igazából nekem pont jól jött ki, úgy voltam vele vagy a operation flashpoint 2 őt vagy az arma 2 őt veszem meg, attól függött melyik a jobb.
  • lee56
    #21682
    Kiegészítőhöz képest tényleg magas ár, de valószinüleg hamar esni fog az Arma II szintjére, meg majd biztos lesz all-in-one akció is, meg ilyenek..
  • koschwarz
    #21681
    ja, igen, én nem rögtön megjelenés után vettem
  • tiburon26
    #21680
    hat nemtudom te hol vetted.en cd galaxisbol megjelenes utan 8300ert
  • koschwarz
    #21679
    most néztem meg a cdgalaxis honlapján: az OA-ért alapból 8000 ft a becsült ár. ajjajaj!!!
    szerintem kicsit durva, tekintve hogy az alap is max 6000 volt.
  • Neoncsoves
    #21678
    Tudom de ez sajnos az első részhez van csak
  • Hogthar
    #21677
    Ez az első részhez van, a 2. részhez még nem adta ki az illető
  • Scottt
    #21676
    Ezegy kicsit komolyabban össze van tákolva;)
  • Hogthar
    #21675
    Én csak armába játszottam zombis pályán de ott tudtak lőni is. Ezt persze lehet azért, mert miután zombik lettek még maradt elemi ösztön bennük, mint például a harc fegyverrel, így reflexből meghúzhatják a ravaszt, de hogy ilyen pontosan is célozzanak
  • tpM
    #21674
    Nogova Virus: Episode V
  • Neoncsoves
    #21673
    vannak a moddal még kisebb gondok, de annyira nem zavaróak azt hiszem. Bár egy városi zombitúlélésben megnéznék egy falakonátteleportáló zombit. odatalálni hozzád odatalálnak a zombik, sőt van amikor megkerülnek. ma csináltam Duala-n olyat, hogy raktam le 6 csoport zombit, én hegytetőre felmentem csipával meg 2 lövésszel és elkezdtem rájuk lövöldözni. Nagyrészük nyílegyenesen felénk jött, viszont voltak páran akik oldalról próbáltak kinyírni engem :D

    nagy móka lenne egy ilyen kis zombizás... régen OFP-ben is jó nagy mókák voltak ilyen téren...
  • Gascan #21672
    Szerintem a sima AI se erős.. jól közelitették meg a kérdést minden esetre.. ha nem az AI-t javitjuk... akkor a külsejüket formáljuk olyanra, amilyen szinten vannak :D Zombiknál úgyse lehet azt mondani, hogy hülyék mind a föld :D
  • Hogthar
    #21671
    Én benne lennék, kis túl élős horror est
  • Neoncsoves
    #21670
    Van zombis mod, lesz valamikor valami zombi coopos móka? majd lehet nekiállok egy zombis missionnek ha kész lesz majd közzéteszem
  • Gascan #21669
    köszi a tippet.. pontosan az volt a gond, hogy a monitorhoz DVI-D single linkes kábelom volt.. . ezt dugtam be a videokariba, ahol a csatlakozó DVI-I dual linkes... természetesen átalakitó nélkül tettem mindezt.. érdekes azonban, hogy csak egy-két játéknál jelentkezett a hiba
  • MrTressy
    #21668
    Nem a kábel limitálja hanem vsync opció bekapcsolt állapota a driverben.Kapcsold ki és máris nem lesz fps limited