35049
  • smusher
    #21787
    Sziasztok! Lehetséges valahogy elérni, hogy a SOM multiban is működjön, mikor a leader meghalt, respawnolt, továbbra is kapjon secop feladatokat az HQ-tól? Köszönet előre is!
  • DancZer
    #21786
    Szerintem az engine nem támogatja az effekteket. A hang lejátszás is annyiban merül ki, hogy a lejátszási sebességet változtatják, és így úgy hangzik mintha torzulna. Szerintem egy sima lejátszó van csak beleépítve, nincs benne hang motor. Ezért mehet el a hang is X lövés után, mert túlcsordul a puffer és a hangkártya nem tud kiadni hangot. Majd egyszer lehet lesz benne rendes hang motor, reménykedjünk. Pixel shader is van már benne! :D
  • tpM
    #21785
    Nem értek a programozáshoz annyira, de tényleg nehéz lenne megoldani egy visszhangkezelést? Ha házban vagy akkor teszel a hangra egy reverb effektet, ha hegyek vannak x távolságra akkor lövés után jönne egy visszhang ami a hegy távolságától függően változna (hangerő, hangszín meg persze, idő ami alatt hozzád ér).
  • DancZer
    #21784
    Nem kamuzott senki, csak félre értették az emberek amit a magyar srác mondott. Mert ő a hangrendszer alatt az AI komunikációs protokolt értette, mi meg a hang lejátszás, elhelyezésre gondoltunk.
  • beci43
    #21783
    Köszi a segítséget!Sikerült!
  • Scottt
    #21782
    Ezt, hogy lehetne működésre bírni?Meg egyáltalán ezzel mit lehet csinálni?Azt felfogtam, hogy a maphoz ad hozzá 2 bázist,de, hogy?
  • Scottt
    #21781
    Nem,a Bohém srácok cseszték el-illetve csak kamuznak-mert az OA-ben is ugyan az a fos hangrendszer van,hogy X hang fölött eltünik minden hang.
    Nesze neked újítás;)
  • tpM
    #21780
    :)
  • tpM
    #21779
    Akkor valamit elcsesztetek.
  • Scottt
    #21778
    Nekem sem harap tempuci,és 100%-on van =)
  • tpM
    #21777
    Most ACE hangmodra gondolsz? Armában a hang beállításoknál bizonyosodj meg róla, hogy az effekt csúszka 100%-on van, a fülesen a tekerőt pedig tekerd kb a 80-90%-ára. Harapni fog. :)
  • tpM
    #21776
    ?
  • repvez
    #21775
    TPM:
    Néztem pár videot meg a játékkal is játszok és az a furcsa nekem a hangokkal kapcsolatban , hogy nincsenek normális mélyek bennük.
    Nemtudom hogy ez minek tudhato be de más játékoknál jobban érzödnek a robbanások és fegyverek dörejei.
  • DancZer
    #21774
    Nemtudom mennyire tudsz angolul, de innen töltsd le a "CPBO"-t vagy a "TotalCommander plugin for PBO files"-t. A letöltött kampányt ezek közül valamelyikkel csomagold ki. Ezekután másold a könyvtárat a dokumentumokban, az arma 2 profilod mission könyvtárába.

    Utána indítsd el a játékot, és szerkesztőben nyisd meg a pályát.

    Keresd meg azt az egységet ami zöld, és piros gyűrű van körülötte.

    Kattintsd kettőt az egységre, és az inicializációs mezőbe(az a legnagyobb mező) írd be ezt: this allowDamage false;

    Ezután nyomj egy OK gombot.

    Mentsd el a pályát, és exportáld a szerkesztőből az egyjátékos küldetések közé.

    Remélem sikerül összehozni. :) Ha nem menne, gyere fel TS-re, biztosan segít valaki.
  • beci43
    #21773
    Az Armaholicról töltöttem le a kampányt,az biztos beépítettnek számít.De hova is kell beírni?
    A küldetésszerkesztőbe?
  • DancZer
    #21772
    Ha nem beépített kampányról van szó, akkor elég ezt hozzáadnod a karakter init mezőjéhez, a szerkesztőben.

    this allowDamage false;
  • Hogthar
    #21771
    Kaptam egy Maybe jelzőt

    Most aztán ebből nagyon sokat megtudtam, talán tetszik a csapatnak, talán nem.
  • beci43
    #21770
    Szia!Ha leírnád,azt megköszönném.Letöltöttem egy kampányt,de szinte lehetetlen végigvinni az egyik küldetését.
    Az "endmission" viszont túl egyszerű lenne.
  • DancZer
    #21769
    Nem találtam ilyen modot, de csinálni bármikor lehet, ha értesz hozzá eltudom mondani. hova mit kell írni, vagy vársz csütörtökig, és megcsinálom neked. Sajnos csak akkor leszek Armás gépem közelében.
  • Hogthar
    #21768
    Hát igen még nincs tapasztalatom ezen az oldalon, gondolom látszik
  • tpM
    #21767
    A Statusnál változni fog a new valamire (verziószámra, hogy hányasba akarják, vagy Accepted - elfogadott-ra).

    A % Done:-t gondolom te állítottad 100-ra :D Ezt akkor használjuk, ha valami nagyobb folyamat van pl. hangoknál szoktam jelölni, hogy hány % van kész.
  • Hogthar
    #21766
    Egyébként honnan fogom tudni, hogy elfogadták e, vagy sem?
  • beci43
    #21765
    A segítségeteket kérem.ARMA 2-höz állítólag létezik egy "god mode" nevű kiegészítés.
    Nem tudjátok,hol lehet letölteni?
    Persze szigorúan single playerhez.
  • Hogthar
    #21764
    Megvan mi a gond 46 megás és 20 mega a limit, de módosítottam az egészet a kiírásnál is oda írtam hogy az alap modelleket módosítottam.
  • Hogthar
    #21763
    csak a binerális értéket módosítottam:D
    De egyébként ezt a modelt a Bohemia interaktív készítette, ace csak a textúráját módosította.
    Hogy tudom csatolni fájlt?
  • tpM
    #21762
    Nem sikerült csatolnod semmit, ráadásul ahogy olvasom a modelleket is módosítottad, amit a készítő engedélye nélkül nem illik... :)
  • Hogthar
    #21761
    Na feltöltöttem a DH-ra a Textura csomagom, igazából a fogalmazásom trehány és hogy sikeresen feltöltötte e a cuccokat nem tudom, de ha nem úgyis kiderül.
  • Solt
    #21760
    A sztori a következő... A leány egy bébicsősz. A zene miatt nem hallani, de a macska a gyerek sírására figyel fel, és lejön igazságot osztani, pontosabban megvédeni a gyereket. Jól látható, hogy csak a lányra támad, a gyereket nem bántja... valószínű, hogy a lány első alkalommal lehetett egyedül a gyermekkel, a macska meg azt hitte bántja...

    Én imádom az állatokat, és nem is tudnám bántani őket, de egy így rám támadó macskát az égig rúgtam volna. A macskánk egyszer kapott a lábamba, mert nem kapta meg idejében a párizsi adagját! :D Repült a szoba másik végébe, ( nem belerúgtam, csak aláemeltem! :D ) a kaja pedig ugrott... azóta jó haverok vagyunk... :)
  • Solt
    #21759
    Olyan "kis édi" volt pedig! :D
  • Dark Geo
    #21758
    Mivel fel lett véve, gyanítom tudták, hogy ez a macska ilyen agresszív.
    Ráadásul simán elintézhette volna egy rúgással...ehelyett menekült. Aki meg nem tud kezelni egy állatot az ne tartson.
  • tpM
    #21757
    Azután a kígyós után már nem nézek meg semmit...
  • Solt
    #21756
    Harci macska ACE2-be...
  • tpM
    #21755
    Nanaa, azért ezt a szintet még nem ütik meg. ;)
  • tpM
    #21754
    russian teens! :D
  • DrRadon
    #21753
    Húúú, feelinges ez a török rock! Az Iron Maiden meg az AC/DC eláshatja magát :D
  • Solt
    #21752
    Utóbbi azért jobban hangzik...
  • DrRadon
    #21751
    Légy elnéző, szegről-végről rokonok. Vagy mi most az épp aktuális erettörténeti megállapítás?

    Amúgy is nyitnunk kell az idegen kultúrák iránt, úgyhogy figyelem, ma Török est az Arma.hun! Holnap meg russian teens linkek lesznek itt-ott elszórtan.
  • Solt
    #21750
    Az vaze, arkadas... attól még hülye van ott is, itt is! :D
  • tpM
    #21749
    Testvér nép, meg hátas társ, ugye Solt?
  • Solt
    #21748
    :D :D :D Ez vért kíván... :D