35049
  • Hogthar
    #21827
    Bocs hogy ezzel zargatlak, de ugyebár nyitottam egy feladatot DH ami maybe helyzetben van, ez oké is. Viszont pár armás taggal összebeszéltünk és adódott pár hiba és + ba szintet léptem texturásából is így a normal mapot szebben megtudom csinálni. Az új verzió valószínű jövőhét vagy az után meg is van, de ebben az esetben új feladatként adjam be?
  • Dark Geo
    #21826
    Pont ilyenem van, ezt nyertem gamestar-on!:)
  • DrRadon
    #21825
    ArmA2 VGA benchmarkok

    Itt ez az okos kis lap, ahol ki tudjátok választani mely VGA-k teljesítményére vagytok kíváncsiak az ArmA2 vagy más játékok alatt. Ugyanitt tipp arra, hogy miként tudjátok működésre bírni a crossfire rendszereteket ArmA2 alatt.
  • csige791
    #21824
    Ezt sikerült kiválasztanom.
    Az alaplapom is UD-s.
  • tpM
    #21823
    Nagyon érzéki lehet...
  • Solt
    #21822
    Marha! :D

    Egyébként tévedtem: Ultra Durable...
  • tpM
    #21821
    Meg kotonnál... :D
  • Solt
    #21820
    "Ultra Durable"

    Ilyen csak alaplapoknál van tudtommal...
  • csige791
    #21819
    Nekem jó ideig mindenem ASUS volt. Aztán pár éve olvastam egy cikket, hogy az Asus-tól pár "mérnök" lelépett, mert nem akartak részt venni az ASUS elkommerszedésében (ez értelmes szó volt?) és megalapították a DFI-t. Akkor vettem egy DFI alaplapot azóta is müxik, igaz azóta a feleségem gépében.
    Az ATi-val több gondom is van, de lehet megjátszok akkor egy Gigabytot de csak Ultra Durable szériából, ha egyáltalán gyárt olyat a giga ati-ból.
  • repvez
    #21818
    na pont a gépfejlesztéshez kapcsolodik .Itt az arrowheadnek a gépigénye.
    gépigény
  • macleody
    #21817
    Az azért elég durva. Úgy látszik szerencsés vagyok, soha nem romlott el semmi nálam. Régebben MSI cuccaim voltak, most Giga lap, meg Sapphire VGA megy a gépben vagy 3 éve.
  • Gascan #21816
    mit lehet egy géppel csinálni azon kivul h programokat futtatsz rajta? olyan sok lehetoseg azert nincs.. viszont arra hogy a gyartas soran selejt keletkezik arra az asusnal eleg nagy esely van a tapasztalatok szerint

    az elso ket alaplappal pl. csak az elso bekapcsolasig jutottam el
  • tpM
    #21815
    reggelt
  • Solt
    #21814
    Fermi felejtős. Elvakult NV rajongóknak való...

    Referencia kártyák közül szinte mindegy mit választasz, a matricán kívül szinte teljesen egyformák... az, hogy nálad éppen melyik gyártóé hal meg, az attól függ, hogy melyiket vetted! :D Érdemes pár ezerrel drágábban a picit extrábbakat választani... például Sapphire esetében a toxic-ot...

    Mivel a HD58xx széria jelenleg nagyon drága, én a helyedben egy használt 1GB-s 4890-t néznék. PH-n tuti találsz olyat amin még legalább 1 év garancia van... Ha nem számít az ér, akkor 5850/5870. 5970 nem ajánlott, sok a driverrel a nyűg még...

    Ha pedig mindenképpen NV, akkor inkább GTX285 mint a Fermi...

    Egyébként év végén állítólag jön az HD6xxx széria az ATI-tól, és a Fermi is átesik valami ráncfelvarráson... addig szerintem nem érdemes vásárolni vga-t...
  • DancZer
    #21813
    Nem tudom ti mit csinálok a gépetekkel, de nekem sem az ASUS laptopom se a kártyám a videókártyám nem ment tönkre. Igaz a PC-m alaplapja egyszer bekrepált, de garanciásan kicseréltem, és már 4 éve működik.
  • Gascan #21812
    nekem az asus alaplapomat csereltek 2x, most a harmadikat hasznalom de ezen se megy minden USB port ugy ahogy kene.. nem is beszelve az ASUS laptopomrol, sot a haverom ASUS laptopjat is ki kellett dobni...

    ... szoval ha egy lehetosegem van en sem vennek asust
  • Dark Geo
    #21811
    Asusoknál ez az elhalálozás nem új dolog, nekem is anno meghalt egy asus kártyám, a haveromnak meg 3x cserélték az annak idején 50+Ft-ért vett kártyáját. Gigabyte, Gainward, HIS ezek tényleg jók, minőségre és ár/teljesítményben is.
  • Gascan #21810
    mi volt a bajod az ati-val? nekem is sapphire 4850-em van egyébként...
  • DancZer
    #21809
    Szerintem ha nem akarsz újabb rosz tapasztalatta gazdagodni akkor ne vegyél Fermi-t, mert nagyon sok rosszat olvastam róla. Nekem Asus 4670-em van, de a köv. amit vennék az vagy Asus v Gigabyte 5870 ha lemegy az ára akkor 5970. Ezeknél van eyefinity verzió is ami 6 monitort támogat. Azért is javasolnám még ezt, mert míg az ATI nak már tavaj megjelent a kártyája, az NVIDIA meg februárban csak mutogatta a nem működő kártyáját, és olyat is olvastam, hogy egy ostyáról csak 40-50 darab ami jó(kitudja mennyire :)).
  • csige791
    #21808
    Sziasztok!
    Egy ideje elvagyok tűnve videó kártya meghalás miatt. Mielőtt veszek újat kérdeznék:

    1 évvel ezelőttig, soha semmilyen problémám nem volt videó kártyával. Mindig az Asus termékeit részesítettem előnyben, míg a 8800GTS-em meg nem halt. Ez nem is lett volna gond mert kidolgozta az idejét. Csakhogy amikor írtam az Asus supportnak válaszra sem méltattak. Ezután vettem egy Saphire 4850-et. Az igen hamar meghalt, a garival nem is nagyon foglalkoztam mert használtan vettem, meg amúgy is sok gondom volt az ATi-val.
    Tehát:
    ATi és Asus kilőve.

    A tervem egy Fermi-s nVidia mégpedig valami Gigabyte (legjobb lenne ultra durable széria)
    Van valakinek tapasztalata Fermi/ARMA II témában?
  • Gascan #21807
    a forward handgrip is elsősorban ACE termék volt, ha nem tévedek..
  • tpM
    #21806
    Csak a SCAR modelleket vette meg az egyik modellezőnktől.
  • Gascan #21805
    Mondtatok korabban hogy a Bohemia megvasarolt nehany ACE altal krealt cuccott.. van valamilyen licenc amivel ezeket veditek?
  • tpM
    #21804
    Némmá, ki van ittene :D
  • Solt
    #21803
    Dedós...
  • macleody
    #21802
    Tojok a tékre :)
  • tpM
    #21801
    ték
  • macleody
    #21800
    Ja tudom, én csináltam a vidit :)
  • tpM
    #21799
    Éjjel kettőkor már ne feleselj itt...
  • m1c1mack0
    #21798
    volt tuszmentes.
  • tpM
    #21797
    Túszmentésre mentem volna...
  • m1c1mack0
    #21796
    Inkább jöttél volna játszani ahelyett hogy itt írogatsz
  • tpM
    #21795
  • DancZer
    #21794
    Ezek tpM ACEX_SM hangjai. :)
  • macleody
    #21793
    Na megyek megnézem Tihanyban, hátha ott lesz :)
  • tpM
    #21792
    Ugye ezt Te sem gondolod komolyan? :D
  • macleody
    #21791
    Van itt visszhang. A végén. Vagy a fülem rossz? :)
  • tpM
    #21790
    ACE-ben van egy csomó dolog, amely minden leadott lövést követ, mégsem tapasztalható különösebb teljesítmény csökkenés. Nehogy már BISék ne tudjanak egy ilyet megoldani... :)
  • lee56
    #21789
    Naja ez így egyszerűnek hangzik :D tényleg, de mivan ha 3 hegy van, meg 4 völgy, meg 80 épület, és 20 jármű, plusz 4 repülő :D A gyakorlat mindíg bonyolultabb mint az elmélet :) Ha normális reális szimulátor jellegű hangmotort (is) akarnánk, az biztos erőforrásigényes lenne, nem kicsit (amég nincs mindenkinek legalább 6magos procija addig meg luxus lenne 2-t csak a hangra pazarolni :) ), bár annyira énse értek hozzá bevallom :D Csak talán ha annyira egyszerü lenne, már valaki megcsinálta volna biztos, majd egyszer talán lesz arma5-ben :D
  • tpM
    #21788
    Nem, azért távolról valamilyen szinten elnyomja a hangokat.