35049
  • tpM
    #21915
    Hát igen, Solt azóta meg öregedett...
  • m1c1mack0
    #21914
    A drogdíler az tufész meg tea, ők terítenek a híd alatt ; )

    Bár a szólásszabadság és a gondolatok szabadpiacának elkötelezett híve vagyok, az alábbi flém annyira céltalan és alacsony színvonalú volt, hogy nem ütötte meg a topik szintjét :)

    (hiányoltam belőle solt 1600 karakteres, monitoron le görgetős, szentkorona tant segítségül hívó, az ellenfelet porba alázó reagálását)
  • Solt
    #21913
    No, de most mi van? Az én hozzászólásaim miért lettek törölve? :(( Én csak arra válaszoltam amit kérdezett! :D A nemiszervem a lendvaiildikó cenzor utódjába... :D :D

    Ja igen, köszi Radon! ;)
  • DrRadon
    #21911
    Le a diktatúrával, éljen a sajtószabadság és a flém! Ja, és halál az erdőben kóborló mézfan meselényre aki köztudottan drogdealer, és még admin joga is van :D
  • tpM
    #21910
    Holnap.
  • Hogthar
    #21909
    TpM befejezték már az 1.2 -es Ace -t ugyebár, nem tudod mikor adják ki hivatalosan?
  • beci43
    #21908
    Kicsit kultúráltabban ha lehet.Egyébként beütöd a gúgliban hogy "arma 2 magyarítás",mindjárt lesz is párszáz találatod,csak ki kell válaszd a Neked tetszőt.
  • Hogthar
    #21906
    Ha megvetted volna a játékot magyarul jutottál volna hozzá
  • zsivány33
    #21899
    Szevasztok!
    Valaki mondja már meg, van ehhez az arma 2-höz magyarosítás vagy nincs?
    Előre is kössz
  • DAFFANGER
    #21898
    Köszi így sikerült!Nagyon jó játék én még most ismerkedem vele már el is akadtam benne az első köldetésnél.Az éjszakai missiónál mit kell csinálni miután kilőttem akik a tuszokat védik fel kell robbantani valamit csak nincs nálam robbanóanyag vagy mi.Vagy mivel kell letenni?Egy ilyen rádiüs kocsi vagy mi az.
  • tpM
    #21897
    Ja, csak azt akartam mutatni, hogy lehetséges. Különböző Iron Maiden számokat is berakhattam volna a visszhangok helyett... :)
  • repvez
    #21896
    bearanyozodott az arma2 OA. ezekszerint nem fog késni.

    TPM: jo lesz csak a sorozatlövésnél tul erös még mert nem lehet hallani sem hogy hányat lött.
  • DAFFANGER
    #21895
    Oké köszi megpróbálom!Egyébként ha így nem jó van olyan patch ami germanról-englishre teszi a nyelvet?Vagy így müködnie kell.
  • tpM
    #21894
    DancZer komával dolgozunk egy dinamikus (vissz)hang kezelő rendszeren. Íme egy videó.
  • tpM
    #21893
    Leszeded ezt, majd modként indítod.

    Tehát a csomagban lévő @English mappát beteszed az Arma 2 gyökönyvtárába, majd az indító ikon cél mezejében megadod a megfelelő paramétert:
    "C:\Program Files\Bohemia Interactive\ArmA 2\arma2.exe" -mod=@English -nosplash
  • DAFFANGER
    #21892
    Lehet valahogy angolra állítani nem tudjátok?Nekem német verzió van sajnos és így abszolut nem értek semmit belöle így élvezhetetlen sajnos kintröl kaptam eredetibe vették de ugye német:SHa nem lehet angolositani vagy magyarositani megy a kukába én nem kinlódok vele.
  • repvez
    #21891
    elörendelhetö a OA
  • Hogthar
    #21890
    jó reggelt:D
  • tpM
    #21889
    jó reggelt :>
  • Hogthar
    #21888
    Én amikor megvettem 4 magos procim nem vettem észre javulást a 2 magoshoz képest, vagyis 1.4 nél nem sok 1.5 nél már észrevettem javulást, viszont az új bétáknál már látványosan javult, nem tudom másnál is így van e, de a lényeg ha valaki 4 magost vesz ajánlom neki a béta patchot a játékhoz.
  • DrRadon
    #21887
    Hát van az úgy, hogy a tisztelt kóder 4 magban gondolkodik, és eszébe sem jut, mi történne a kódjával egy 6 magoson.
    Egyébként a BIS az ilyen kis gixerektől eltekintve elég jól áll a többmagos rendszerekkel. Csak úgy mint a Bad Company 2-nél az ArmA2-ben is látványos gyorsulást hoz ha a gémer egy 2 magosról 4 magos CPU-ra áll át.
  • lee56
    #21886
    hyperthreading?, hogy mik vannak Hát mit mondjak a 6-8 magos procik korára lassan eljutnak addig hogy 3-4et már rendesen ki is használjanak :)
  • repvez
    #21885
    Már van 71213 béta is
  • Hogthar
    #21884
    új béta patch: 71195

    Changelog:
    [71143] Improved: -cpuCount=4 is now default on computers with more than four logical CPUs to prevent hyperthreading causing performance problems. If you want to use more CPUs, use -cpuCount=N to override this.
  • beci43
    #21883
    Köszi!Közben feltették a az arma.hu-ra is.
  • tpM
    #21882
    Optimalizálva lett a geometria betöltés több magos CPU-kon.
    Remélem érthető :D
  • beci43
    #21881
    Szia Tempi!
    Meg tudnád mondani,mit takar az új beta patch? (71141) Nem tudom kihámozni a szövegből.
  • Hogthar
    #21880
    Új béta patch:71141

    Changelog:
    [71117] Optimized: Geometry loading in now optimized for multiple cores. Extra threading now enabled by default on computers with more that 2 CPUs. New possible -exThreads values: 5 (thread geometry loading only) and 7 (thread all)
  • BlitzFiles
    #21879
    Azt ertem :) csak az alaplapi hangkartyam megsult...
    vagy megfott...
    Mar vagy fel eve :)
  • Dark Geo
    #21878
    ráadásul ha feljössz játszani akkor TS3 kötelező és ha ez meg van akkor könnyebben tudunk segíteni is! ;)
  • tpM
    #21877
    Ráadásul, ha jól emlékszem azt is mondták, hogy vesznek fel fegyverhangokat hozzá. Kíváncsi vagyok mi lesz velük, mert a videókban még ezeket a régi szarokat lehet hallani...
  • BlitzFiles
    #21876
    koszi tpm, a mando_missile_addont-t hianyolja, pedig ott van a @COOP mappaban :(

    majd ha magasabb lesz a jatszaniakarasi hajlandosagom, megkeresem az armahus sracokat :)

    Koszi
  • lee56
    #21875
    Jó mondjuk óvatosan fogalmaztak : Fejlesztett jármű fizika, és sérülés..
    Ebbe aztán sokminden belefér, vagy épp ellenkezőleg :)
    De várjuk ki a végét azért, hátha tényleg alkottak valami érdemlegeset a BIS-esesek
  • tpM
    #21874
    Asszem a beta nem kell. Amúgy, ha ArmAHu-n kérdezed szerintem hamarabb választ kapsz rá.
  • BlitzFiles
    #21873
    jaccottam volna az arma.hu-n de nem tudtam...
    mi hianyozhatott, miutan az addonsync szinkronizalt?
    Arma2\beta\arma2.exe -exThreads=3 -noSplash -mod=@ACE;@ACEX;@ACEX_SM;@CBA;@Domi;@ISLANDS;beta

    Elore is koszi
  • sakkay
    #21872
    Sziasztok. Arma2 magyarosítást hol találok? Köszi.(1.02)
  • tpM
    #21871
    Pedig olvassuk csak el...
  • lee56
    #21870
    Gondolom azért a HP alapú sérülésrendszer megmaradt, ha még 8 tárat lő ki rá lehet hogy felrobban :)
  • tpM
    #21869
    HK = HarcKocsi
  • lee56
    #21868
    Levett egy kicsit a tank HP-jából a HK? :D Milyen kaliberü töltényeket lő az ki? :)