35049
  • Scottt
    #21955
    Én sem akarok bunkózni,de ha utánna olvasni/keresni de bírsz,hamar el fog menni a kedved tőle..El se kezd letölteni =)
  • BladeW
    #21954
    Én azt mondom, üzemeld be az addon sync-et. Sokat egyszerűsít az egyszeri Armás életén.
  • tttttom
    #21953
    Ja ez a 92 megás fájé tartalmazza önmagában az ACE2-t.
  • tttttom
    #21952
    Nem akarok bunkózni, de inkább nem dobnál meg egy linkkel ahol levan írva, hogy hogyan telepítsem az ACE 2-t :D

    Mert leszedtem egy 92 megás fájlt...kicsomagoltam aztán beraktam a goarmaba...De nem akar elindulni. :S

    Valaki help!!!
  • Solt
    #21951
    Nem akarok bunkózni, de, ha magadtól nem találod meg, akkor az ace sem lesz neked való... :S

    ( arma.hu-n megtalálsz mindent... )
  • tttttom
    #21950
    valaki adna egy linket az ace2 modhoz?
  • tomo05
    #21949
    AMD-vel ne mérjek fps-t?(phenom II)jó vicc volt!amúgy köszi és nekem beépített kell...van fraps-em de én a gyárit akarom használni!!!
  • tpM
    #21948
    A múltkori 1.2-es RC lett most "Stable", mivel nem találtak benne semmi komolyabb bugot. Ha az megvan, akkor egyedül külön az SM-met frissítsd (márha azt használod), mivel le lettek cserélve a hangrobbanások.
  • repvez
    #21947
    Az 1.2-es ACE modot külön le kel szedni és telepiteni, vagy ha az addonsync-el frissitem az eddigit az is ugyan olyan jo?
    Amugy mennyi a verzio száma a legfrissebbnek?És hogy a különbözö konponenseket külön külön lehet csak leszedni(core,acex,stb..) vagy van olyan hely ahol egybe lehet letölteni?
  • pedro870
    #21946
    nekem legfeljebb az a verziója, amit egyik lanparty-n használtunk, elrejtett m1-es tankokkal nyugati oldalon :)

    finmod = hangulat
  • tpM
    #21945
    Amúgy nekem inkább a TCZ hiányzik...
  • tpM
    #21944
    Van ACE. A Finmod az ittmár inkább csak addonpack (lesznek benne új egységek, azt kész), abból meg van elég a szerveren. :)
  • BlitzFiles
    #21943
    Na jo, megkerestem neked:
    FPS counter
    :)
  • BlitzFiles
    #21942
    Amd-vel ne akarj fps-t mérni
    Pentium a király!

    egyébként fraps? vagy konzol elöhozása után:
    Set fps_counter = 1;
    Set fpd_digits = 3;
    run_ondisplay_fps_counter();
  • pedro870
    #21941
    hú...megnéztem a videót és vhogy nem jön meg a kedvem, hogy újra leüljek a game elé...nem a hangok miatt. mikor lesz finmod...
  • tomo05
    #21940
    Hali!van a game-be beépített fps merő?és ha van hogy kell előhozni?köszi a választ!
  • tpM
    #21939
    A sokbetűs hangmodról itt egy újabb vid. A régit töröltem. :)
  • tpM
    #21938
    Nem adok a véleményetekre.
  • DAFFANGER
    #21937
    Jólvan értem köszi akkor majd megpróbálom!Nekem mondjuk TS2 vann fenn.
  • m1c1mack0
    #21936
    Menjél fel TS-re (TS3 szerver: IP: 81.0.119.99 Port: 9987), mert a szerveren ace mod fut, aminek telepítési útmutatóját lusta lesz bárki is ide beírni. Szóban sokkal könnyebb elmagyarázni, valamint a menet közben felmerülő problémákra is azonnal lehet reagálni. A szerveren való játékhoz amúgy is 99%-ban erősen ajánlott a TS.
    Szerintem TS-en az emberek ~70%-a eltudja magyarázni neked pontosan, mit hogy kell, nyugodtan kérdezz szívesen segítenek.
  • DAFFANGER
    #21935
    Szeretnék Magyar szerveren játszani mik kellenek hozzá?Nekem 1.5 van fel patchelve kell vmi mod vagy valami?Segítsetek lécci.Köszi
  • Scottt
    #21934
    Nekem tetszenek a hangjai,de az öregek tisztelete előrébb való..
  • Solt
    #21933
    Júúúúúúúúúúúúúúúúúúj... na erre ugrani fog! :D :D Persze nem a hello kitty-re, az alap... de a hangokra érzékeny a kis virtuális tömeggyilkos! :D :D :D
  • Scottt
    #21932
    Már attól ki fog akadni, hogy nem a Hello kittys gumicsizmájában jöhet..:D
    Csak olvasgatom a topikot,és néha elmélkedek, hogy devheavenen miért csak mindig tempi hangjait fikázza mindenki,abba mindig beleköt valaki..:D

    Apropó: Mikor adjátok ki a dinamikus sok betűs hangmodotokat?
  • DAFFANGER
    #21931
    Köszönöm!
  • Hogthar
    #21930
    nem úgy kell mint arma 1. részénél, egyből rakhatod az utolsót az az 1.5 öst: patch
  • DAFFANGER
    #21929
    Sráco a Patcheket honann lehet letölteni?Mert én a hivatalos oldalán nem találom:SMeg sorrendben hogyan kell?Elöre is köszi!
  • tpM
    #21928
    Ég veled, hiányozni fogsz :D
  • Solt
    #21927
    :D:D:D Na gyóvan... mára ennyi flém elég... szasztok...
  • tpM
    #21926
    Ezt majd a WoW TS-en megbeszélitek...
  • Solt
    #21925
    Kiváló ötlet... egy kis erőltetett menet teljes menetfelszerelésben! :D

    Egyébként de rég láttalak erre... mi újság Uram?
  • Scottt
    #21924
    Rá férne már egy kis zabola Solt kolléga,nem gondolod?
  • Solt
    #21923
    Na nyazsgem Tini Pubi Misi... :D
  • tpM
    #21922
    Éste? :D
  • Solt
    #21921
    Miért is nem vagy a gátakon? :D
  • m1c1mack0
    #21920
    Szerintem a Solt-név hutu eredetű!
  • tpM
    #21919
    Lebuktál! :D :P
  • Solt
    #21918
    Na baszki... azt hittem héber!
  • tpM
    #21917
    Amúgy a Solt az ószláv szó. Ezt is tőlük loptuk. Rá van vésve egy csomó kőkori ószláv agyagtáblára.

    (na, ezt oltsátok el :D)
  • Solt
    #21916
    Annyira, hogy már ki sem oktatja lendvaiildikó utódját arról, hogy mind a Solt, mind a Szent Korona nagy betű...