35049
  • tpM
    #21995
    Most már asszem be vallhatom, hogy én vagyok az Arma hangszerkesztője, bocs, hogy ilyen szarak lettek eddig. Itt már mint láthatjátok van ilyen szőrmikrofonom is, ez jobb lesz :D
  • DrRadon
    #21994
    Munkanélküli leszel... Vagy Te voltál az a szakállas Pavarotti fazon? D
  • DAFFANGER
    #21993
    Nem tudom próbálta-e már valaki az ADO francia modot.Én szeretném kipróbálni de hiába teszem be az Arma fökonyvtárába nem jelenik mg a játékban:SPedig ugy csináltam ahogy le van irva @ADO/addons és oda a fájlokat.Help plz aki próbálta.
  • DAFFANGER
    #21992
    Köszönöm!Akkor majd mod kezelőt használok.
  • Hogthar
    #21991
    hát ajánlatos mód kezelőt használni hozzá és akkor a játék könyvtárába @módneve azon belül addons mappába a pbo kiterjesztésű fájlokat utána a módkezelődben kiválasztod a @módneve módot és azzal indíthatod is a játékot. Másik kérdésedre a válasz, a legtöbb müködik 1.5 ös verzióval, persze előfordulnak olyanok amik nem ezt sajnos nem nagyon tudod kideríteni.
  • DAFFANGER
    #21990
    Az AddOnsokat hova kell rakni ha letöltöttem valamit?Pl:Helikopter,tank,pálya,repülö?Ezeket hova kell tenni?Éa melyik megy 1.5 verzioval?
  • Hogthar
    #21989
    Ahogy nézem g36 osokból is beletettek pár újat, a sivatagi ötlet egész jó, sajnos a nyílt irányzék nem annyira szimpi a g36k és g36 nál, de a többi odaver, főleg hogy elején ki lettek rendesen dolgozva a lyukak nem egy textúrával lett átlátszóvá téve.
  • tpM
    #21988
    Hallani akarom ezeket!
  • tpM
    #21987
    Btw, ACE-be mégis bekerülhetnek a SCAR-ok, az MK16-osok bent vannak a mai frissítésben.
  • Hogthar
    #21986
    Nekem a Brian élete és az élet értelme jobban tetszett mint gyalog galopp, de igazából mindegyik Monty python tehát jók
    videó
  • lee56
    #21985
    Jah, hát az klasszikus :) kb minden második percét lehetne idézni :D
  • Solt
    #21984
    Baszki...
  • tpM
    #21983
    Neked ilyen kéne :D
  • Dark Geo
    #21982
    Dyaron játékost ismeri valaki? Mert az ace szerverre addonok nélkül próbál feljönni. Ha valaki ismeri szóljon neki, hogy jöjjön fel ts-re és arma.hu...
  • Solt
    #21981
    Hogy én miért nem most vagyok gyermek... ( mármint kisebb :D )
  • Solt
    #21980
    Boszorkányper

    Igaz ez másik filmből van, de ez az angol humor egyik legzseniálisabb párbeszéde szerintem! :DD
  • Amery
    #21979
    Szasztok!

    Meg kövezés előtt az árusnál:
    Kérek két laposat, meg egy hegyeset...
    Ja, és lesz még egy zacskó kavics...
  • Solt
    #21978
    Zseniális... :D
  • DrRadon
    #21977
    Ja, amikor ott veszekedtek a Júdea Népe Front és a Júdeai Nemzeti Front aktivistái. Hát az hatalmas volt:D
  • Solt
    #21976
    Jól van, látom nem csak én nézek kultusz filmeket! :D :D :D
  • Scottt
    #21975
    Írd ki nagyobb betűvel, hogy EFFECTS 100%!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • tpM
    #21974
    Amúgy tök fincsi, hogy mikor elsütöd az AKM-met, a körülütted lévő hegyekről érkezik a visszhang, és nem a lövéshangba van "beépítve"...
  • tpM
    #21973
    Nem értem miről pofázik, hiszen ACEX SM 1.0-ból van az az AK74 hang...
    Arról meg nem én tehetek, hogy nem képes beállítani a hangerejét. :D
  • Scottt
    #21972
    Na menjél szépen vissza dolgozzál azon a sokbetűs hang modon, Hey, whats this all about..
    Are you the same guy that makes the sounds ACEX_SM??!?!?

    Cause this does NOT sound anything like it..And im NOT talking about
    the reverbation and colour of the sound, i mean the ACTUAL gunfire
    sound.
    The gunfire sounds in ACEX is puny, this, this is NICE...

    Ez elég érces beszólás volt...:D
  • tpM
    #21971
    Ilyennel kell befagyasztani a flémet. :D
  • tpM
    #21970
    Ezek a gójok márcsak ilyenek, nem szabad foglalkozni velük... :D ;)
  • lee56
    #21969
    Az a "judea népe front"!!!, mindíg összekeverik xDDD
  • Solt
    #21968
    Valami front lehet az oka... szerintem a "judeai népi front"... :D :D

  • tpM
    #21967
    Solt barátodat ma reggel baleset érte. Megcsúszott, és kiesett az erkélyen :S
  • tttttom
    #21966
    thx tőled is. :D
  • Scottt
    #21965
    Te Solt ez má' megint kötekszik:D
  • tpM
    #21964
    Amúgy itt egy leírás AddonSync ArmAHu-s kezeléséről.
  • tttttom
    #21963
    Danke schön. :P
  • DAFFANGER
    #21962
    Ezt akartam csak tudni köszönöm szépen a válaszodat:)
  • tpM
    #21961
    Meg ACEX nélkül is...
  • Hogthar
    #21960
    Hát ha jól értelmeztem és egy routeren vagytok, akkor simán lanba látni fogjátok egymást.
  • tpM
    #21959
    Ennyi bunkót egy helyen, tiszta ősember barlang hatást kelt... :D
  • DAFFANGER
    #21958
    Srácok!Szeretnék a tesómmal játszani ARMA2-öt LAN-on.Milyen beállitás kell hozzá?PL:Együtt ülnék vmi jármüben vagy helikopterben 2-en a gép ellen.Ugye oályát meg mindent be tok állitani de azt nem tom összekötve a 2 gép hogyan kell.Meg van osztva a Net.Enyém a fö gép tesónak Router-en megy a Net.Lehet így LAN-ba nyomni?Ugy értem csinálok egy LAN kapcsolatot ARMA2-vel és mehet is vagy hogyan kell?Aki próbálta már így lécci írjon.Elöre is Köszönöm.
  • Hogthar
    #21957
    Ace 2 link
    CBA: Community Base Addons, ACE : Core, ACEX: eXtras és a ACEX_SM is le kell töltened és goarmában is bepipálni, hogy a teljes ace 2 höz juss, ezek a módok egymás nélkül nem is működnek, egyedül a Acex_sm az az a hangokat tartalmazó addon pack nem kötelező, anélkül is elindul a játék hibák nélkül.
  • Scottt
    #21956
    Se bírsz lett volna^^