35049
  • Neoncsoves
    #22115
    nyugi, arma fan vagyok ;D
  • macleody
    #22114
    Na baszod, kellett neked ilyet írni :D
  • tpM
    #22113
    Nem elég autentikus.

    "hol a krak?, am az mw2 sokal job!!!!1244 "
  • Neoncsoves
    #22112
    HOL A CRACK?
    AMÚGY AZ MW2 SOKKAL JOBB!!!!4444444444444444444
  • tpM
    #22111
    Figyeljétek meg, hogy most kijön az OA és az lesz mint minden új résznél: a topikot elönti a sok vérpisti, hogy "hol a crack?" "az MW2 100x job" "tök sza rez a gáma" "hogyan kel irányittani" "mér hord a fegyó 10mrel arébb" stb. Lesz 1-2 oldal flém, anyázás, majd minden visszazökken a régi kerékvágásba.
  • Nagyi06
    #22110
    ARMA_2_Operation_Arrowhead_GERMAN-GENESIS
  • Birk@
    #22109
    Nadejólleírtam, most nézem
  • Birk@
    #22108
    Sziasztok, segítsaen már valaki, kis gondban vagyok, biztos én néztem el valamit...

    A legtöbb szerveren az 1.07.71750-es verzió fut, de én olyat sehol sem találtam, csak 1.07.71749-et oO. Megpróbáltam egyészbenújratenni az egész 1.078-es csomagot, de az sem frissítette. A szerverek viszont tele vannak, szóval nagy gond nem lehet :D

    Six updater-el is próbáltam, beta addont is felfrissítette, mégse tudok bejutni sehova :S
    pls help!
  • tpM
    #22107
  • Solt
    #22106
    Nem! Nem mindegy, hogy mivel nem játszom!!! :D Ha szar, akkor nem is hiányzik... ha jó, akkor legalább esz a fene, hogy nem "tudok" játszani... ;)
  • tpM
    #22105
    Mert neki álltatok DMezni, utána meg C&H volt, amihez fáradt vagyok ma. :)
  • DrRadon
    #22104
    Nem mindegy nektek? Úgysem játszatok vele.

    Tempi, tempi... "komoly" coopot hirdetsz, amire nem jelensz meg...
  • tpM
    #22103
    Nézzenek oda ki van itt :D
  • Solt
    #22102
  • tpM
    #22101
    Ide másolom magam Armahuról:
    "Amúgy FLIRen meg egykét ilyen fincsi dolgon, hogy mod kezelés meg stb én nem vagyok elájulva tőle. Számomra ez is csak ACE-szel lesz finom. Most ilyenek, hogy lézerpointer meg stb hidegen hagy, mivel nem leszel "rákényszerülve" a használatára. Minek bekapcsolni, mikor éjjellátóval is tök jól bele lehet nézni az irányzékba, ráadásul esetleg van még sima célkereszt is? Az AT4 továbbra is újratölthető lesz, fizika, sérülés modell nuku, mi olyan nagy szám ezen? Arma 2 + FLIR (ami bevallom jó lett) meg sivatagi sziget egységekkel.
    Hiába adnak 50 járművet meg fegyvert, ha ezek nem rendelkeznek semmi kiemelkedő sajátossággal: tűzvezető rendszerek, páncél modell (itt gyenge, ott erős stb), fegyvereknél gondolom továbbra is táranként van megszabva a csőtorkolati sebesség, tehát egy G36C-nek 920m/s nem pedig ~700valamennyi mint valójában, súlyuk sincs amelyek alapján esetleg egyik előnyben lenne a másikkal szemben stb.
    Jó tudom megint flémelek dehát leírtam a véleményem."
  • repvez
    #22100
    2010ben nincs dinamikus árnyék a lámpánál.A lézercélzónál már elöre látom hogy az esti pályák ugy néznek majd ki mintha a star-wars lenne mert folyamatosan bekapcsolva lesz az AI-nál és kilométerekrol huzza a csikot.Vagy a lámpával is hasonlo a helyzet .Kiváncsi leszek, hogy hányszor buktatnak le vele a behatolásnál vagy hogy az AI ezekre reagálni fog e.
  • repvez
    #22099
    esti video az arowheadböl pár érdekességgel.
  • tpM
    #22098

    Jön az 1.07!
  • Scottt
    #22097
    Milyen finomsagot kapunk?:)
    -Nemetbol irok,fura figurak ezek a nemetek....-
  • Hogthar
    #22096
    Új béta patch.
    changelog:
    [71721] Game is now Large Address Aware, should improve stability and allow using more RAM with 64b OS.

    Ez jól hangzik, vajon már kompatibilis lesz ace 2 vel?
  • Hogthar
    #22095
    Sounds good:D
  • tpM
    #22094
    Meg persze csinálhatok hozzá hangot is. :D
  • tpM
    #22093
    Én ACE-es cfg paraméterekben tudok segíteni, ha kell.
  • Hogthar
    #22092
    Igény lenne egy profi armás programozóra, aki esetleg egy Egység és fegyverek configjait is megtudja írni.

    Az igény szó persze ironikusan értettem, de ha van és esetleg van kedve segíteni nem utasítom vissza, vagy legalább abba hogy megmutatja az alapokat.
  • tpM
    #22091
    ez kiez?
  • Solt
    #22090
    Minden tiszteletem!
  • DancZer
    #22089
    Én AMD X2 3800+,939-es socket és DDR1 2GB-al tolom. Ettől még a tiéd is jobb! :P:D
  • killdoser
    #22088
    Ne haragudj, de nincs házi reaktorom a pincében, se annyi pénzem, hogy olyan gépet újítsak, amin játszható lenne az ArmA 2. Úgy gondoltam hogy az 1 még el is futna a laptopomon kb. közepes beállításokkal.
  • tpM
    #22087
    Ne haragudj, de miért kell neked Arma 1? Egy szar. Mire játszhatóvá patcheled az 2 óra (nem túlzok). Itt van a 2, inkább erre összpontosítanék a helyedben. :)
  • killdoser
    #22086
    hát fiúk a demoval tökéletesen ugyanaz volt a helyzet, mint a tört teljessel.
    elég szomorú vagyok, de hát mit csináljak :)
  • Solt
    #22085
    Ha jól tudom van demo... jobban jársz azzal, mint a tört verzióval, mert a tört elég érdekes dolgokat művel!
  • killdoser
    #22084
    laptop integrált hangkártya realtek high definition audio
  • Icebird
    #22083
    Mi a hangkártya típusa?
    pl. OFP alatt az SB live igen csak szerette a kék lapot osztogatni és csak régebbi drivert bírt meg még valahogy!
    Érdemes még a kikapcsolni az újraindítást kék halál esetén mivel jó esetben alul kiírja mit nem tud megemészteni a szerencsétlen!
  • rtfmZoli
    #22082
    Kit fújt ide a szél :)
    /SupC.+FA|CsZ/
    Azért csak jobb magyarul beszélni, én is gondolkoztam azon hogy párhuzamosan külföldi szerveren is játszok, de a társaság kárpótol a kisebb létszámért.
  • killdoser
    #22081
    amikor a 105öt 108ra akarom peccselni azt mondja rossz cdkód...
    bevallom, hogy nem eredeti példányom van. de elvből csak akkor veszek pc játékot, ha kipróbáltam és tényleg érdemes rá (az OFP goldot kb. egy hét próbajáték után megvettem).
    tudok valamit csinálni azon kívül, hogy vakon megveszem a játékot? (ami elég esélyttelen)
  • Solt
    #22080
    Éreztem, hogy ezzel a kérdéssel kellett volna kezdenem! :D

    Tessék szépen meglátogatni a hivatalos oldalt, és a verziódnak megfelelő pöcsöket szépen sorban feltelepíteni mind egy szálig... ;)
  • killdoser
    #22079
    ezt raktam fel:
    Arma_Euro104Update105
  • Solt
    #22078
    A tapaszokat ( pecsek ) felraktad? :)
  • killdoser
    #22077
    igen, ezeket tegnap este magamtól is átnéztem, minden a legfrissebb :/
  • Solt
    #22076
    Elvileg ez jó, tehát odáig már eljutottunk, hogy nem hardveres a gond! :)

    Szoftverileg hogy állsz? Legújabb vga, directx, hangkártya driverek megvannak?