35049
  • Gascan #22155
    STEAM 29 euró.. elég nevetséges ilyen árakkal a STEAM
  • Solt
    #22154
    Szerintem máshol sem lesz sokkal drágább... :)
  • Gascan #22153
    akár három példányban is és lehet adni tovább feláron :D
  • Solt
    #22152
    Meg kell rendelni most, és akkor kötelesek ezen az áron adni!! ;)
  • Gascan #22151
    szerintem ezt tuti elirták .... ilyen árral ezek tuti akrnak valamit tőlem, ezért már túl a barátságon kategória :D
  • Solt
    #22150
    Úgy tudom még nem, viszont ITT már előrendelhető elég baráti áron! ( más kérdés, hogy én nem fogok azért otthon ülni, hogy a futárt várjam... nem is értem, hogy személyesen miért nem vehető át náluk...:S )
  • Gascan #22149
    Lehet már tudni, hogy mikor lesz kapható az Arrowhead Magyarországon?
  • Cactus73
    #22148
    Apróbb gondok adódnak valóban grafika terén, de sztem nem vészes. Az AI ostobasága engem jobban zavar. Az Opflash2vel teljesen értelmetlen összehasonlítani, mert a névhasonlóságon túl nincs kapcsolat a két játék között. Ami a többlet erőforrást illeti arra azt tudom mondani ,h LÉNYEGESEN többet igényel. Ha az előző rész bejött neked, ebben sem fogsz csalódni.
  • steweee
    #22147
    mnég nem próbáltam a játékot, az első résszel játszok. kérdésem az lenne, hgoy olvasok vissza az oldalon és látom hogy vannak akiknek gondja van a grafikával, illetve a motor hibájával. mennyire jellemző ez a probléma ? és az első részhez képest mennyivel erőforrásigényesebb ?

    mik az eltérések pl az operation flashpoint 2-höz képest ?
  • fkubi
    #22146
    Utoljara Arma I-ben probaltam. Ott egesz sokaig jutott az uton, majd hirtelen gondolattol vezerelve bement egy hazba. Autoval :)
  • Solt
    #22145
    Hát nagy nehezen lejött a pecs, feltettem, de nekem teljesítmény terén semmi nem változott... :S

    Ezek a textúra váltások továbbra is borzalmasak... 100 méterről már elmosott minden...
  • tpM
    #22144
    Az AI továbbra is hozza a formáját... :D
  • Gascan #22143
    van.. nekem gyengébben fut kb. 7-10 FPS-el átlagban ... hivatalos fórumon viszont mindenkinek jobban.... lehet, hogy azért van ez mert én csak 2gb ram meg 2 core-al tolom
  • fkubi
    #22142
    Mondjuk megneznek egy rendes tesztet mindenfele tobbmagos procin kulonbozo beallitasokkal.
  • fkubi
    #22141
    A krekk benne van a csomagban... :)
  • Feró Flex
    #22140
  • Solt
    #22139
    Mennyből az angyal, eljött hozzátok... :D
  • tpM
    #22138
    Nézzenek oda, korona meg csillag. Solt fejedelem leereszkedett a pórnéphez... :D
  • Solt
    #22137
    Ha elviselitek a mobilnet 300-500 körüli pingjét, akkor jövök!!! :D
  • DrRadon
    #22136
    Aha, van. Ha részt veszel egy 2 órás Al-Kaida Camp DM-ben a végén eláruljuk :)
  • Solt
    #22135
    Na hölgyek, milyen az új pöcs? :D Van már valakinek érdemi véleménye?
  • D00M
    #22134
  • Neoncsoves
    #22133
    Neked meg mi bajod?
  • marja
    #22132
    Kösz Radon!
  • DrRadon
    #22131
    Én meg tisztán és érthetően megkérlek, hogy ha olthatatlan vágyat érzel az ilyen roppant intellektuális megnyilvánuláshoz, inkább kíméld meg a fórumozó közösséget és használd a privát üzenet küldés funkciót. Ha igazán tökös vagy, még a neved és címed is megadod, és lerendezed négyszemközt az illetővel.

    Nem esett le, hogy poén volt?
  • smusher
    #22130
    Tisztán és érthetően fogok fogalmazni:
    A kurva anyádat.
  • Gascan #22129
    július elejére tolták ki az Arrowhead release-t magyarországon? most nézem a cdgalaxison
  • Flighthun
    #22128
    na megy még egy woodland m90 szabvány egyenruhás unit:
  • tpM
    #22127
    Nem, az első részt ilyen néven adták ki az USA-ban.
  • bakvarnyu
    #22126
    Az Arma Combat Operations az az elso resz kiegeszitoje lenne?
  • Flighthun
    #22125
    Szervusztok olvastam HDF módról kérdezősködtök amiket videón láttatok egy haverom/szerkesztőtársam ARMAMODER munkái voltak de még tavasszal én is nekiláttam a mod készítésének most félkész állapotban van Arma 2 programhoz érdeklődni az emailemen lehet([email protected]) illetve az armaholicon kiadtam egy topicot amiben mindent részletesen leírok: http://www.armaholic.com/forums.php?m=posts&q=10815&n=last#bottom

    és egy kép:;)
  • tpM
    #22124
    De ez nem valami stúdióból kilopott izé, hanem németeknél néhány bolt szart a kiadási dátumra, és pár nappal előtte kidobták. Vagy arra gondolsz, hogy az új hangok majd patchként jönnek? :D
  • Hogthar
    #22123
    Hát ez szerintem közel sem a végleges verzió, a hivatalos videókban a bis a saját Eotech - ét használta a Scarokra, ebben a németben meg az Aces van tehát pont ugyan az a model mint az arma 2 ace 2 ben csak más textúrával.
  • tpM
    #22122
    BIS fórumon láttam, hogy valakik dolgoznak ezen is...
  • DancZer
    #22121
    Azért egy valamit hiányolok! A visszhangot!
  • Hogthar
    #22120
    Nem állt szándékomban letölteni de most már letöltöm csak azért, hogy kilopjam a fegyvereket és az egységeket belőle hogy addig is élvezzem, míg meg nem veszem eredetibe
  • tpM
    #22119
    Na mivel németeknél már kijött van már pár, játékosok által készített videó (mindenki figyelmébe ajánlom a csodálatos, külön felvett fegyverhangokat khmmm... )

    First blood 1
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=S-eoMsW9XuY&hd=1]#2[/URL]
    Városi lövöldözés
    Minden esetre, a visszarúgás szerintem jó:
    Visszarúgás.
  • macleody
    #22118
    Krek a fekáknál, Jób a rabbinál :
  • tpM
    #22117
    Egyre jobb :D
  • Neoncsoves
    #22116
    esetleg...

    hól a krek?,?,, am a coll of duti modern werfer 2 sokal jób!!44